Pablo Munoz jest piłkarzem występującym obecnie w Ponferradina. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Pablo Munoz
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Pablo Munoz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo Munoz wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pablo Munoz oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pablo Munoz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo Munoz rozegrał w barwach Ponferradiny w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 479 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Pablo Munoz
Pierwszy transfer Pablo Munoz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Rayo Vallecano B do Deportivo oLa Coruny za 200 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Pablo Munoz?
Pablo Munoz najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Munoz?
Wycena 23-letniego Pablo Munoz według stanu na marzec 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pablo Munoz?
Pablo Munoz urodził się 4 września 2003 w San Sebastián de los Reyes w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Pablo Munoz – statystyki
Szczegółowe statystyki Pablo Munoz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ponferradina. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pablo Munoz vs. inni
Jakie statystyki ma Pablo Munoz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo Munoz wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pablo Munoz oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Pablo Munoz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pablo Munoz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
0:0 | 85' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Karne
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:1 | 53' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
17 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
1:1 | 84' | 0 | 1 | ||||
|
11 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
0:2 | 4' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
1:0 | 11' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
1:1 | 7' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
2:1 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
0:0 | 64' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Pablo Munoz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo Munoz rozegrał w barwach Ponferradiny w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 479 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Pablo Munoz – transfery
W trakcie kariery Pablo Munoz zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 200 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ponferradina 2026 – obecnie
-
CD Guadalajara 2025 – 2026
-
Deportivo La Coruna 2025 – 2025
-
Marbella 2024 – 2025
-
Deportivo La Coruna 2024 – 2024
-
Atlético Baleares 2024 – 2024
-
Deportivo La Coruna 2023 – 2024
-
Rayo Vallecano B 2022 – 2023

-
Rayo Vallecano U19 2019 – 2022

-
Rayo Vallecano Youth do 2019

Historia transferów Pablo Munoz
Pierwszy transfer Pablo Munoz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Rayo Vallecano B do Deportivo oLa Coruny za 200 tysięcy euro.
Pablo Munoz – forma
W ostatnich 5 meczach Pablo Munoz zanotował bilans 0 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Pablo Munoz ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Pablo Munoz ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.31 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Pablo Munoz?
Pablo Munoz jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.76). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Pablo Munoz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pablo Munoz wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pablo Munoz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Munoz?
Wycena Pablo Munoz wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Pablo Munoz wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.