Amir Abedzadeh jest piłkarzem występującym obecnie w Ponferradina. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Amir Abedzadeh
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Amir Abedzadeh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Amir Abedzadeh wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Amir Abedzadeh oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Amir Abedzadeh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Amir Abedzadeh rozegrał w barwach Ponferradiny w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 120 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Amir Abedzadeh
Pierwszy transfer Amir Abedzadeh w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Orange County SC do Persepolis FC za 100 tysięcy euro.
Czy Amir Abedzadeh ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Amir Abedzadeh nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Amir Abedzadeh to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Amir Abedzadeh?
Amir Abedzadeh ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2015 roku.
Na jakiej pozycji gra Amir Abedzadeh?
Amir Abedzadeh najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Amir Abedzadeh?
Wycena 33-letniego Amir Abedzadeh według stanu na grudzień 2025 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Amir Abedzadeh?
Amir Abedzadeh urodził się 26 kwietnia 1993 w Tehran w Iranie. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Amir Abedzadeh – statystyki
Szczegółowe statystyki Amir Abedzadeh w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ponferradina oraz reprezentacja Iranu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Amir Abedzadeh vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Amir Abedzadeh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Amir Abedzadeh wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Amir Abedzadeh oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Amir Abedzadeh – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Amir Abedzadeh w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Paź
Karne
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:1 | 120' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
04 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Cze
Koniec
|
La Liga 2, półfinał
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Amir Abedzadeh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Amir Abedzadeh rozegrał w barwach Ponferradiny w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 120 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Amir Abedzadeh – transfery
W trakcie kariery Amir Abedzadeh zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 100 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ponferradina 2026 – obecnie
-
CD Castellón 2024 – 2026
-
CS Marítimo 2023 – 2024
-
Ponferradina 2021 – 2023
-
CS Marítimo 2017 – 2021
-
Barreirense 2016 – 2017

-
Rah Ahan 2014 – 2015

-
Persepolis FC 2012 – 2014
-
Orange County SC 2011 – 2012
-
Unknown 2010 – 2011

-
London Tigers 2009 – 2010

-
Tottenham Hotspur U18 2008 – 2009

-
FC Brentford Youth 2007 – 2008

-
Persepolis FC Youth do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Amir Abedzadeh
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 29.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 15.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 28.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 07.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 23.01.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.09.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 26.07.2015 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2014/15 | 04.07.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 14.07.2012 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Amir Abedzadeh
Pierwszy transfer Amir Abedzadeh w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Orange County SC do Persepolis FC za 100 tysięcy euro.
Amir Abedzadeh – forma
W ostatnich 5 meczach Amir Abedzadeh zanotował bilans 0 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Amir Abedzadeh i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Ponferradina
0
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Karne
|
Llanera
(3)
1
Ponferradina
(5)
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Ponferradina
0
Barakaldo
0
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Zamora
1
Ponferradina
1
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Ponferradina
0
Real Avilés
2
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Ponferradina
1
Mirandes
0
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Pontevedra
1
Ponferradina
1
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Ponferradina
1
Mérida AD
0
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna B
2
Ponferradina
1
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Cze
Koniec
|
Almeria
3
CD Castellón
2
La Liga 2, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
CD Castellón
1
Almeria
1
La Liga 2, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
CD Castellón
2
Eibar
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Huesca
0
CD Castellón
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
CD Castellón
1
Cadiz
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
CD Castellón
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Malaga
2
CD Castellón
3
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
CD Castellón
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
CD Castellón
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
CD Castellón
3
Granada
2
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
CD Castellón
2
Almeria
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Albacete
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
CD Castellón
1
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
4
CD Castellón
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Real Sociedad II
4
CD Castellón
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
CD Castellón
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Las Palmas
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
CD Castellón
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
0
CD Castellón
4
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
CD Castellón
2
FC Andorra
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
CD Castellón
2
Leganes
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Granada
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
CD Castellón
4
Huesca
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Cadiz
2
CD Castellón
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
CD Castellón
3
Mirandes
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
CD Castellón
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
CD Castellón
1
Las Palmas
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
FC Andorra
1
CD Castellón
3
La Liga 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
CD Castellón
5
Real Sociedad II
4
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
CD Castellón
2
Malaga
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Antoniano
1
CD Castellón
0
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
CD Castellón
0
Albacete
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Eibar
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
CD Castellón
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
0
CD Castellón
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
CD Castellón
3
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
3
AD Ceuta FC
3
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
2
CD Castellón
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
CD Castellón
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
CD Castellón
0
Real Valladolid
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
3
CD Castellón
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Cze
Koniec
|
CD Castellón
4
Real Saragossa
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Granada
2
CD Castellón
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
CD Castellón
1
Eldense
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mirandes
3
CD Castellón
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
CD Castellón
4
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Malaga
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
CD Castellón
4
Almeria
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
CD Castellón
2
Albacete
2
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Cartagena
2
CD Castellón
2
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Levante
3
CD Castellón
2
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
CD Castellón
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Elche
3
CD Castellón
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
CD Castellón
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
CD Castellón
2
Eibar
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Racing Ferrol
1
CD Castellón
3
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
CD Castellón
0
Huesca
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
CD Castellón
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Tenerife
2
CD Castellón
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
CD Castellón
0
Elche
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
5
CD Castellón
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
CD Castellón
4
Cartagena
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Albacete
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
CD Castellón
2
Malaga
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Huesca
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
CD Castellón
1
Mirandes
3
La Liga 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
2
CD Castellón
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Águilas
0
CD Castellón
1
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
CD Castellón
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
CD Castellón
2
Levante
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
CD Castellón
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
2
Tenerife
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
CD Castellón
5
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
CS Marítimo
0
Leixões
0
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
CS Marítimo
2
UD Leiria
0
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
CD Tondela
0
CS Marítimo
3
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
CS Marítimo
1
CF Os Belenenses
1
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Mafra
0
CS Marítimo
0
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
AVS Futebol
3
CS Marítimo
2
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
CS Marítimo
3
Nacional Madeira
1
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
CS Marítimo
1
Académico Viseu
1
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Oliveirense
1
CS Marítimo
1
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Feirense
0
CS Marítimo
1
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
CS Marítimo
4
Vilaverdense
0
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Santa Clara
2
CS Marítimo
1
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
CS Marítimo
4
Mortágua
1
Puchar Portugalii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
CS Marítimo
1
Mafra
2
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
FC Porto B
0
CS Marítimo
2
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Ponferradina
1
Albacete
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ponferradina
2
Malaga
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Ponferradina
1
FC Andorra
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Lugo
0
Ponferradina
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Ponferradina
1
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Ponferradina
0
Cartagena
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Ponferradina
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
0
Ponferradina
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Ponferradina
0
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Ponferradina
2
Villarreal B
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Mirandes
2
Ponferradina
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Iran
0
Stany Zjednoczone
1
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Walia
0
Iran
2
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Anglia
6
Iran
2
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ponferradina
1
Huesca
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
FC Andorra
3
Ponferradina
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Senegal
1
Iran
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Iran
1
Urugwaj
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Ponferradina
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Ponferradina
2
Ibiza
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
2
Ponferradina
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ponferradina
3
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Fuenlabrada
2
Ponferradina
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Ponferradina
3
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Ponferradina
1
Las Palmas
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Korea Południowa
2
Iran
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Ponferradina
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Girona
3
Ponferradina
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Iran
1
Zjednoczone Emiraty Arabskie
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Iran
1
Irak
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Ponferradina
1
Amorebieta
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Gru
Dogryw.
|
Ponferradina
2
Ibiza
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Ponferradina
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Ponferradina
4
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Syria
0
Iran
3
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Liban
1
Iran
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Ponferradina
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Iran
1
Korea Południowa
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie
0
Iran
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
2
Ponferradina
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Ponferradina
4
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Irak
0
Iran
3
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Iran
1
Syria
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eibar
0
Ponferradina
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Iran
1
Irak
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Kambodża
0
Iran
10
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Iran
3
Bahrajn
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
CS Marítimo
0
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
CS Marítimo
1
SC Braga
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Boavista
0
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
CS Marítimo
1
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
1
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
CS Marítimo
0
Paços de Ferreira
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Gil Vicente
0
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
CS Marítimo
0
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Rio Ave
1
CS Marítimo
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
CS Marítimo
1
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Farense
2
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
0
Iran
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Uzbekistan
1
Iran
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
CS Marítimo
2
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Santa Clara
0
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
CS Marítimo
2
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
FC Porto
1
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
CS Marítimo
1
SC Braga
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
CS Marítimo
3
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Famalicão
1
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
CS Marítimo
1
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
SL Benfica
4
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
CS Marítimo
1
FC Porto
1
Liga Portugal
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
0
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
CS Marítimo
2
Moreirense
1
Liga Portugal
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
SC Braga
2
CS Marítimo
2
Liga Portugal
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
6
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nacional Madeira
1
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
CS Marítimo
0
FC Porto
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
CS Marítimo
1
Vitória Guimarães
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CS Marítimo
0
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
17 Mar
Koniec
|
CD Tondela
1
CS Marítimo
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Amir Abedzadeh ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.10 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Amir Abedzadeh ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.10 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Amir Abedzadeh?
Amir Abedzadeh jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.10.
Amir Abedzadeh – zarobki
Amir Abedzadeh gra w Ponferradina na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 160 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Amir Abedzadeh w Ponferradina (2025/26)
| Rocznie | 160 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 438 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Amir Abedzadeh w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
160 tys. € |
| 2024/25 |
|
160 tys. € |
| 2022/23 |
|
100 tys. € |
| 2021/22 |
|
100 tys. € |
| 2020/21 |
|
30 tys. € |
| 2019/20 |
|
40 tys. € |
| 2018/19 |
|
40 tys. € |
| 2017/18 |
|
40 tys. € |
| 2016/17 |
|
20 tys. € |
Amir Abedzadeh – kontuzje
W trakcie kariery Amir Abedzadeh zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Amir Abedzadeh
-
Koronawirus
27.12.21 – 05.01.22 (10 dni)
Ponferradina opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.02.19 – 28.02.19 (9 dni)
CS Marítimo opuszczone: 1 mecz
Czy Amir Abedzadeh ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Amir Abedzadeh nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Amir Abedzadeh to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Amir Abedzadeh – trofea
W trakcie kariery Amir Abedzadeh zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Amir Abedzadeh
Jakie trofea zdobył Amir Abedzadeh?
Amir Abedzadeh zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Azji Zachodniej U23 — 1 raz.
Amir Abedzadeh – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Amir Abedzadeh wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Amir Abedzadeh na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Amir Abedzadeh
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.12.2025 | 32 |
|
300 tys. € |
| 23.06.2025 | 32 |
|
400 tys. € |
| 12.12.2024 | 31 |
|
400 tys. € |
| 19.06.2024 | 31 |
|
600 tys. € |
| 13.12.2023 | 30 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2023 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 28.12.2022 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 13.11.2022 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 28.06.2022 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 26.12.2021 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 20.05.2021 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 27.01.2021 | 27 |
|
1,3 mln € |
| 16.08.2020 | 27 |
|
1,3 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
800 tys. € |
| 29.12.2019 | 26 |
|
1 mln € |
| 06.06.2019 | 26 |
|
1 mln € |
| 10.01.2019 | 25 |
|
1,3 mln € |
| 12.06.2018 | 25 |
|
1 mln € |
| 15.04.2018 | 24 |
|
500 tys. € |
| 06.02.2018 | 24 |
|
200 tys. € |
| 25.06.2017 | 24 |
|
100 tys. € |
| 21.02.2017 | 23 |
|
100 tys. € |
| 31.12.2015 | 22 | 100 tys. € | |
| 29.06.2015 | 22 | 150 tys. € | |
| 09.01.2015 | 21 | 150 tys. € | |
| 29.06.2014 | 21 |
|
100 tys. € |
| 23.01.2014 | 20 |
|
100 tys. € |
| 14.11.2013 | 20 |
|
100 tys. € |
| 06.08.2013 | 20 |
|
100 tys. € |
| 23.11.2012 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Amir Abedzadeh?
Wycena Amir Abedzadeh wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Amir Abedzadeh wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.