Jorge Iglesias Gonzalez jest piłkarzem występującym obecnie w Ponferradina. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jorge Iglesias Gonzalez
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Jorge Iglesias Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jorge Iglesias Gonzalez wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.31, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jorge Iglesias Gonzalez oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jorge Iglesias Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jorge Iglesias Gonzalez rozegrał w barwach Ponferradiny w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 515 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Jorge Iglesias Gonzalez?
Jorge Iglesias Gonzalez ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Jorge Iglesias Gonzalez?
Jorge Iglesias Gonzalez najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Jorge Iglesias Gonzalez?
Wycena 21-letniego Jorge Iglesias Gonzalez według stanu na czerwiec 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jorge Iglesias Gonzalez?
Jorge Iglesias Gonzalez urodził się 16 marca 2005 w Valladolid w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Jorge Iglesias Gonzalez – statystyki
Szczegółowe statystyki Jorge Iglesias Gonzalez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ponferradina. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jorge Iglesias Gonzalez vs. inni
Jakie statystyki ma Jorge Iglesias Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jorge Iglesias Gonzalez wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.31, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jorge Iglesias Gonzalez oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jorge Iglesias Gonzalez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jorge Iglesias Gonzalez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Karne
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:1 | 120' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
0:2 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
2:1 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jorge Iglesias Gonzalez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jorge Iglesias Gonzalez rozegrał w barwach Ponferradiny w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 515 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Jorge Iglesias Gonzalez – transfery
W trakcie kariery Jorge Iglesias Gonzalez zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ponferradina 2026 – obecnie
-
Real Valladolid B 2026 – 2026

-
Ponferradina 2026 – 2026
-
Real Valladolid B 2022 – 2026

-
Valladolid U19 2021 – 2022

-
Real Valladolid Youth do 2021

Jorge Iglesias Gonzalez – forma
W ostatnich 5 meczach Jorge Iglesias Gonzalez zanotował bilans 0 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jorge Iglesias Gonzalez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Jorge Iglesias Gonzalez 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Jorge Iglesias Gonzalez?
Jorge Iglesias Gonzalez jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.31). Jego dyspozycja rośnie.
Jorge Iglesias Gonzalez – trofea
W trakcie kariery Jorge Iglesias Gonzalez zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jorge Iglesias Gonzalez?
Jorge Iglesias Gonzalez zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Turniej Algarve U17 — 1 raz.
Jorge Iglesias Gonzalez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jorge Iglesias Gonzalez wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jorge Iglesias Gonzalez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jorge Iglesias Gonzalez?
Wycena Jorge Iglesias Gonzalez wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Jorge Iglesias Gonzalez wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.