Jon Bautista jest piłkarzem występującym obecnie w Eibar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jon Bautista
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jon Bautista w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jon Bautista wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 3,6%. Jon Bautista oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jon Bautista w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jon Bautista rozegrał w barwach Eibaru w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 678 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Jon Bautista?
Na podstawie kontraktu z Eibar, Jon Bautista otrzymuje 830 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 69,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bautista w listopadzie 2026 to 16 tysięcy euro, a dziennie około 2,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Jon Bautista ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jon Bautista nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jon Bautista to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jon Bautista?
Jon Bautista najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Jon Bautista?
Wycena 31-letniego Jon Bautista według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,3 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jon Bautista?
Jon Bautista urodził się 3 lipca 1995 w Mahón w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Jon Bautista – statystyki
Szczegółowe statystyki Jon Bautista w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Eibar. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jon Bautista vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jon Bautista w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jon Bautista wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 3,6%. Jon Bautista oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Jon Bautista – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jon Bautista w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:1 | 61' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:0 | 24' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
1:3 | 69' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
3:2 | 22' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 59' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:4 | 60' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
3:0 | 70' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 22' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Jon Bautista w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jon Bautista rozegrał w barwach Eibaru w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 678 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Jon Bautista – transfery
W trakcie kariery Jon Bautista zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Eibar 2022 – obecnie
-
Real Sociedad 2022 – 2022
-
Leganes 2021 – 2022
-
Real Sociedad 2020 – 2021
-
AS Eupen 2019 – 2020
-
Real Sociedad 2017 – 2019
-
Real Sociedad II 2014 – 2017
-
Real Sociedad U19 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jon Bautista
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | 21.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 25.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 10.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 31.01.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Jon Bautista – forma
W ostatnich 5 meczach Jon Bautista zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jon Bautista i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cordoba CF
2
Eibar
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Mallorca
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
3
Eibar
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
8 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Eibar
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
3
Las Palmas
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Eldense
1
Eibar
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Celta de Vigo B
0
Eibar
4
La Liga 2, 5. kolejka
|
60'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Eibar
3
Granada
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
70'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
FC Andorra
0
Eibar
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
66'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Tenerife
3
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
31 Maj
Koniec
|
CD Castellón
2
Eibar
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
24'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Eibar
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mirandes
0
Eibar
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
4
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Albacete
0
Eibar
3
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 9.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
0
Eibar
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Eibar
3
AD Ceuta FC
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad II
0
Eibar
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Eibar
3
Las Palmas
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
FC Andorra
0
Eibar
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Eibar
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Eibar
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Eibar
3
Cadiz
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eibar
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
1
Eibar
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Granada
0
Eibar
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Mirandes
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Eibar
3
Real Valladolid
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eibar
0
Elche
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Cordoba CF
0
Eibar
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Cultural Leonesa
2
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Pontevedra
0
Eibar
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
30'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
32'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Eibar
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Eibar
3
Albacete
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Almeria
3
Eibar
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Náxara
2
Eibar
4
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
30'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Las Palmas
3
Eibar
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Eibar
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Eibar
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Cadiz
1
Eibar
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
24'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
FC Andorra
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Levante
1
Eibar
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Eibar
4
Cordoba CF
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
85'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
8 strzałów (5 celnych)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Eibar
0
Mirandes
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Tenerife
1
Eibar
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eibar
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
82'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Cadiz
0
Eibar
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Eibar
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Cartagena
0
Eibar
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
CD Castellón
2
Eibar
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
82'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Eibar
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
73'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Eldense
1
Eibar
3
La Liga 2, 22. kolejka
|
86'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Granada
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Cordoba CF
2
Eibar
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Eibar
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
5'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Cartagena
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
15'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Eibar
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eibar
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Elche
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Malaga
1
Eibar
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Cadiz
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Eibar
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Eldense
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eibar
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Eibar
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Tenerife
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Albacete
0
Eibar
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
Levante
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Eibar
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
7 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Eibar
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Albacete
2
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
0
Eibar
2
La Liga 2
|
76'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Tenerife
2
Eibar
1
La Liga 2
|
40'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
3
Eibar
1
La Liga 2
|
75'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Eibar
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Eibar
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Espanyol
3
La Liga 2
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Elche
0
Eibar
0
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Athletic Bilbao
3
Puchar Hiszpanii
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Eibar
2
FC Andorra
2
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
2
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Eibar
2
La Liga 2
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Lorca Deportiva
0
Eibar
4
Puchar Hiszpanii
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Eibar
5
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
82'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eibar
3
La Liga 2
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Amorebieta
1
Eibar
2
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Eibar
3
La Liga 2
|
73'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Eibar
3
Tenerife
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Eibar
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
1
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Eibar
2
Elche
1
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eibar
1
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Lugo
0
Eibar
2
La Liga 2
|
6'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Eibar
0
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Ponferradina
0
Eibar
1
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Ibiza
0
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Ibiza Islas Pitiusas
1
Eibar
0
Puchar Hiszpanii
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Levante
0
Eibar
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
2
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
2
Eibar
0
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Eibar
4
Granada
0
La Liga 2
|
45'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Eibar
1
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Ponferradina
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Villarreal B
2
Eibar
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
1
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Malaga
3
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
34'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Leganes
3
Fuenlabrada
2
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Tenerife
0
Leganes
0
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Leganes
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Burgos CF
4
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Leganes
0
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Leganes
2
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Leganes
1
Amorebieta
0
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Leganes
1
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
4
Real Valladolid
1
La Liga
|
30'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Huesca
1
Real Sociedad
0
La Liga
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Eibar
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Celta Vigo
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
1
Sevilla
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Real Sociedad
2
La Liga
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Real Sociedad
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
1
Levante
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
4
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Real Sociedad
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
2
Real Betis
2
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
0
Real Sociedad
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Karne
|
Real Sociedad
(2)
1
Barcelona
(3)
1
Superpuchar Hiszpanii
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Sevilla
3
Real Sociedad
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
1
Osasuna
1
La Liga
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Sociedad
0
Atletico Madryt
2
La Liga
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Levante
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Napoli
1
Real Sociedad
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Real Sociedad
0
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
1
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Cadiz
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
1
AZ Alkmaar
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
4
Huesca
1
La Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
3
Getafe
0
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
0
Real Madryt
0
La Liga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
1
Real Sociedad
1
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
0
Atletico Madryt
2
La Liga
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Girona
0
Real Sociedad
0
La Liga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Real Sociedad
0
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
0
Sevilla
0
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Girona
0
La Liga
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Real Sociedad
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Eibar
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Leganes
1
Real Sociedad
0
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
2
Real Sociedad
2
La Liga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
2
Malaga
2
La Liga
|
14'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Granada
1
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
1
Leganes
1
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Real Sociedad
0
La Liga
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
0
Athletic Bilbao
2
La Liga
|
33'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Real Sociedad
3
La Liga
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Las Palmas
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
2'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
0
Villarreal
1
La Liga
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Granada
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
36'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
4
Las Palmas
1
La Liga
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Valencia
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
0
Real Madryt
1
La Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Jon Bautista 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.39 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Jon Bautista 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.55 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Jon Bautista?
Jon Bautista jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.39 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.66). Jego dyspozycja słabnie.
Jon Bautista – zarobki
Jon Bautista gra w Eibar na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 830 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jon Bautista w Eibar (2025/26)
| Rocznie | 830 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 69 tys. € |
| Tygodniowo | 16 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jon Bautista w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
830 tys. € |
| 2024/25 |
|
830 tys. € |
| 2023/24 |
|
720 tys. € |
| 2022/23 |
|
720 tys. € |
| 2021/22 |
|
490 tys. € |
| 2020/21 |
|
490 tys. € |
| 2019/20 |
|
390 tys. € |
| 2018/19 |
|
830 tys. € |
| 2017/18 |
|
760 tys. € |
| 2016/17 |
|
180 tys. € |
| 2015/16 |
|
30 tys. € |
Ile zarabia Jon Bautista?
Na podstawie kontraktu z Eibar, Jon Bautista otrzymuje 830 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 69,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bautista w listopadzie 2026 to 16 tysięcy euro, a dziennie około 2,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Jon Bautista – kontuzje
W trakcie kariery Jon Bautista zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jon Bautista
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
11.05.24 – 29.06.24 (50 dni)
Eibar opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
17.01.19 – 14.02.19 (29 dni)
Real Sociedad opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
28.11.18 – 02.12.18 (5 dni)
Real Sociedad opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
14.03.18 – 17.04.18 (35 dni)
Real Sociedad opuszczone: 4 mecze
- Uraz 21.03.17 – 26.03.17 (6 dni)
Czy Jon Bautista ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jon Bautista nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jon Bautista to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jon Bautista – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jon Bautista wynosi obecnie 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jon Bautista na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jon Bautista
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 30 |
|
1,3 mln € |
| 17.03.2026 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 29.12.2025 | 30 |
|
1,8 mln € |
| 23.06.2025 | 29 |
|
2,2 mln € |
| 12.12.2024 | 29 |
|
2,2 mln € |
| 23.06.2024 | 28 |
|
2,2 mln € |
| 25.03.2024 | 28 |
|
1,4 mln € |
| 19.12.2023 | 28 |
|
900 tys. € |
| 12.10.2023 | 28 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2023 | 27 |
|
1 mln € |
| 28.12.2022 | 27 |
|
1 mln € |
| 28.06.2022 | 26 |
|
1 mln € |
| 26.12.2021 | 26 |
|
1 mln € |
| 09.06.2021 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 04.01.2021 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 07.10.2020 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
1,4 mln € |
| 12.12.2019 | 24 |
|
1,7 mln € |
| 12.09.2019 | 24 |
|
1,8 mln € |
| 10.06.2019 | 23 |
|
2 mln € |
| 20.12.2018 | 23 |
|
2 mln € |
| 29.05.2018 | 22 |
|
2 mln € |
| 31.12.2017 | 22 |
|
3 mln € |
| 04.06.2017 | 21 |
|
5 mln € |
| 28.03.2017 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 01.02.2017 | 21 |
|
500 tys. € |
| 26.10.2016 | 21 |
|
500 tys. € |
| 14.07.2016 | 21 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jon Bautista?
Wycena Jon Bautista wynosi obecnie 1,3 mln €. W szczycie kariery Jon Bautista wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 300 tys. €.