Jon Guruzeta jest piłkarzem występującym obecnie w Eibar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jon Guruzeta
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jon Guruzeta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jon Guruzeta wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.83, a skuteczność strzałów to 17,6%. Jon Guruzeta oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jon Guruzeta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jon Guruzeta rozegrał w barwach Eibaru w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 766 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Jon Guruzeta?
Na podstawie kontraktu z Eibar, Jon Guruzeta otrzymuje 420 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Guruzeta w listopadzie 2026 to 8,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Jon Guruzeta ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jon Guruzeta nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jon Guruzeta to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 45 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jon Guruzeta?
Jon Guruzeta najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Jon Guruzeta?
Wycena 26-letniego Jon Guruzeta według stanu na wrzesień 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jon Guruzeta?
Jon Guruzeta urodził się 3 kwietnia 2000 w Donostia-San Sebastián w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Jon Guruzeta – statystyki
Szczegółowe statystyki Jon Guruzeta w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Eibar. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jon Guruzeta vs. inni
Jakie statystyki ma Jon Guruzeta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jon Guruzeta wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.83, a skuteczność strzałów to 17,6%. Jon Guruzeta oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Jon Guruzeta – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jon Guruzeta w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:1 | 61' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:0 | 73' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
1:1 | 66' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:1 | 59' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
1:3 | 85' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
3:2 | 79' | 0 | 1 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 31' | 0 | 0 | ||||
|
14 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:4 | 87' | 2 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
3:0 | 90' | 1 | 1 | ||||
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 60' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jon Guruzeta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jon Guruzeta rozegrał w barwach Eibaru w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 766 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Jon Guruzeta – transfery
W trakcie kariery Jon Guruzeta zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Eibar 2024 – obecnie
-
Sestao River 2023 – 2024
-
Athletic Club B 2021 – 2023
-
Basconia 2019 – 2021
-
Athletic U19 2018 – 2019
-
Antiguoko KE Youth 2017 – 2018

-
Real Sociedad Youth do 2017

Jon Guruzeta – forma
W ostatnich 5 meczach Jon Guruzeta zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jon Guruzeta ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.29 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Jon Guruzeta 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.94 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Jon Guruzeta?
Jon Guruzeta jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.29 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.83). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jon Guruzeta – zarobki
Jon Guruzeta gra w Eibar na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 420 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jon Guruzeta w Eibar (2025/26)
| Rocznie | 420 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 35 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Jon Guruzeta?
Na podstawie kontraktu z Eibar, Jon Guruzeta otrzymuje 420 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Guruzeta w listopadzie 2026 to 8,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Jon Guruzeta – kontuzje
W trakcie kariery Jon Guruzeta zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jon Guruzeta
-
Uraz
09.09.21 – 23.10.21 (45 dni)
Athletic Club B opuszczone: 7 meczów
Czy Jon Guruzeta ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jon Guruzeta nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jon Guruzeta to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 45 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jon Guruzeta – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jon Guruzeta wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jon Guruzeta na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jon Guruzeta?
Wycena Jon Guruzeta wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Jon Guruzeta wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.