Ivan Gil jest piłkarzem występującym obecnie w Eibar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ivan Gil
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ivan Gil w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Gil wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 19,0%. Ivan Gil oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ivan Gil w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Gil rozegrał w barwach Eibaru w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 602 minuty. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Ivan Gil?
Ivan Gil najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Gil?
Wycena 26-letniego Ivan Gil według stanu na czerwiec 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ivan Gil?
Ivan Gil urodził się 18 stycznia 2000 w Sant Boi de Llobregat w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Ivan Gil – statystyki
Szczegółowe statystyki Ivan Gil w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Eibar. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ivan Gil vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ivan Gil w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Gil wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 19,0%. Ivan Gil oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ivan Gil – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ivan Gil w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:0 | 36' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 6.9 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:1 | 31' | 1 | 0 | – | 6.8 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
1:3 | 59' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 72' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:4 | 30' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
3:0 | 70' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 60' | 0 | 1 | – | 7.7 |
Ile meczów rozegrał Ivan Gil w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Gil rozegrał w barwach Eibaru w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 602 minuty. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Ivan Gil – transfery
W trakcie kariery Ivan Gil zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Eibar 2026 – obecnie
-
Las Palmas 2025 – 2026
-
Eibar 2025 – 2025
-
Las Palmas 2024 – 2025
-
FC Andorra 2021 – 2024
-
Espanyol B 2019 – 2021
-
Espanyol U19 2017 – 2019

-
RCD Espanyol U18 2016 – 2017

-
Espanyol Barcelona Youth do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ivan Gil
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 07.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 02.01.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 22.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Ivan Gil – forma
W ostatnich 5 meczach Ivan Gil zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,75. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ivan Gil i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cordoba CF
2
Eibar
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
36'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Mallorca
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
3
Eibar
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
31'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Eibar
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
3
Las Palmas
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Eldense
1
Eibar
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Celta de Vigo B
0
Eibar
4
La Liga 2, 5. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Eibar
3
Granada
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
FC Andorra
0
Eibar
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Tenerife
3
La Liga 2, 1. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Malaga
1
Las Palmas
1
La Liga 2, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Las Palmas
0
Malaga
1
La Liga 2, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Las Palmas
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Almeria
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Andorra
5
Las Palmas
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Las Palmas
2
Real Valladolid
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Cadiz
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 37. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
2
Leganes
0
La Liga 2, 36. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Malaga
2
Las Palmas
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
2
Huesca
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
2
Granada
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Eibar
3
Las Palmas
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Las Palmas
4
AD Ceuta FC
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Las Palmas
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Mirandes
1
Las Palmas
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Las Palmas
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Las Palmas
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Racing Santander
4
Las Palmas
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 20. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Las Palmas
4
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Las Palmas
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Las Palmas
0
Mirandes
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
CD Castellón
1
Las Palmas
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Las Palmas
2
Albacete
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
0
Las Palmas
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Las Palmas
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Las Palmas
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Las Palmas
3
Eibar
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Granada
0
Las Palmas
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
57'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Las Palmas
1
Cadiz
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
0
Almeria
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Leganes
0
Las Palmas
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
2
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 5. kolejka
|
70'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
0
Las Palmas
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Las Palmas
1
FC Andorra
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Levante
1
Eibar
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Eibar
4
Cordoba CF
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Granada
0
Eibar
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Eibar
0
Mirandes
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Tenerife
1
Eibar
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eibar
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Eibar
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Eibar
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Elche
2
Eibar
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Eldense
1
Eibar
3
La Liga 2, 22. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Real Sociedad
0
Las Palmas
0
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Europa FC
1
Las Palmas
2
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Barcelona
1
Las Palmas
2
La Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Las Palmas
2
Mallorca
3
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Las Palmas
3
La Liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Las Palmas
0
La Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
![]()
Ontiñena
0
Las Palmas
7
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
31'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Las Palmas
1
Girona
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Celta Vigo
1
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Villarreal
3
Las Palmas
1
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Las Palmas
0
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Las Palmas
1
Real Madryt
1
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Leganes
2
Las Palmas
1
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Las Palmas
2
Sevilla
2
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
5
FC Andorra
2
La Liga 2
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
FC Andorra
0
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Espanyol
1
FC Andorra
1
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
0
Eibar
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
FC Andorra
0
Amorebieta
1
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Levante
0
FC Andorra
0
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Andorra
1
Villarreal B
1
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Alcorcon
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Tenerife
0
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
FC Andorra
2
Leganes
3
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Eibar
2
FC Andorra
2
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lis
Koniec
|
FC Andorra
1
Eldense
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Andorra
2
Levante
0
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Andorra
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
FC Andorra
0
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Albacete
3
FC Andorra
1
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Mirandes
4
FC Andorra
3
La Liga 2
|
21'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Amorebieta
3
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
FC Andorra
3
Cartagena
2
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Leganes
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
FC Andorra
1
Tenerife
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Lugo
2
FC Andorra
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Ponferradina
1
FC Andorra
4
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Malaga
0
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Cartagena
0
FC Andorra
3
La Liga 2
|
68'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
FC Andorra
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lut
Koniec
|
FC Andorra
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Levante
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
FC Andorra
0
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Burgos CF
2
FC Andorra
1
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Sty
Koniec
|
FC Andorra
3
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Levante
2
FC Andorra
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Huesca
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Ibiza
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
FC Andorra
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
FC Andorra
3
Ponferradina
0
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Andorra
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
FC Andorra
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Malaga
0
FC Andorra
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
FC Andorra
3
Levante
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Albacete
1
FC Andorra
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
2
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
FC Andorra
1
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
1
Granada
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Las Palmas
2
FC Andorra
0
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
4
FC Andorra
1
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Dogryw.
|
FC Andorra
1
Celta Vigo
2
Puchar Hiszpanii
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Náxara
0
FC Andorra
1
Puchar Hiszpanii
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Espanyol B
2
Olot
1
Segunda Division RFEF
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Espanyol B
0
Barcelona B
1
Segunda Division RFEF
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Espanyol B
2
![]()
CE L'Hospitalet
0
Segunda Division RFEF
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Espanyol B
0
FC Andorra
2
Segunda Division RFEF
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Barcelona B
2
Espanyol B
1
Segunda Division RFEF
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
![]()
CE L'Hospitalet
2
Espanyol B
1
Segunda Division RFEF
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Ivan Gil 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.75 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Ivan Gil 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.16 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Ivan Gil?
Ivan Gil jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.75 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.46). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ivan Gil – zarobki
Ivan Gil gra w Eibar na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 420 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ivan Gil w Eibar (2025/26)
| Rocznie | 420 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 35 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Ivan Gil w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
420 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2023/24 |
|
60 tys. € |
| 2022/23 |
|
60 tys. € |
Ivan Gil – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ivan Gil wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ivan Gil na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ivan Gil
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 26 |
|
800 tys. € |
| 29.12.2025 | 25 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2025 | 25 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2024 | 24 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2024 | 24 |
|
1 mln € |
| 25.03.2024 | 24 |
|
1 mln € |
| 19.12.2023 | 23 |
|
900 tys. € |
| 12.10.2023 | 23 |
|
700 tys. € |
| 13.06.2023 | 23 |
|
600 tys. € |
| 28.12.2022 | 22 |
|
400 tys. € |
| 28.06.2022 | 22 |
|
400 tys. € |
| 20.03.2022 | 22 |
|
250 tys. € |
| 29.12.2021 | 21 |
|
200 tys. € |
| 29.06.2021 | 21 |
|
200 tys. € |
| 07.01.2021 | 20 |
|
200 tys. € |
| 07.10.2020 | 20 |
|
100 tys. € |
| 10.02.2020 | 20 |
|
100 tys. € |
| 09.09.2019 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Gil?
Wycena Ivan Gil wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Ivan Gil wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 50 tys. €.