Lander Olaetxea jest piłkarzem występującym obecnie w Eibar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lander Olaetxea
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lander Olaetxea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lander Olaetxea wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Lander Olaetxea oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lander Olaetxea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lander Olaetxea rozegrał w barwach Eibaru w La Liga 2 5 meczów.
Ile zarabia Lander Olaetxea?
Na podstawie kontraktu z Eibar, Lander Olaetxea otrzymuje 420 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Olaetxea w listopadzie 2026 to 8,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Lander Olaetxea?
Lander Olaetxea najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Lander Olaetxea?
Wycena 33-letniego Lander Olaetxea według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lander Olaetxea?
Lander Olaetxea urodził się 12 kwietnia 1993 w Abadiño w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Lander Olaetxea – statystyki
Szczegółowe statystyki Lander Olaetxea w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Eibar. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lander Olaetxea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lander Olaetxea wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Lander Olaetxea oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lander Olaetxea – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lander Olaetxea w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
31 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 41. kolejka
|
2:0 | 30' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
16 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 40. kolejka
|
2:1 | 32' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
10 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 39. kolejka
|
0:1 | 22' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 38. kolejka
|
2:4 | 62' | 0 | 0 | 5.7 |
Ile meczów rozegrał Lander Olaetxea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lander Olaetxea rozegrał w barwach Eibaru w La Liga 2 5 meczów.
Lander Olaetxea – transfery
W trakcie kariery Lander Olaetxea zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Eibar 2025 – obecnie
-
Sporting Gijon 2024 – 2025
-
Albacete 2022 – 2024
-
Amorebieta 2021 – 2022
-
UD Logroñés 2018 – 2021
-
Gernika 2017 – 2018
-
Athletic Club B 2015 – 2017
-
Cultural Durango 2013 – 2015

-
Iurretako KT 2012 – 2013

-
Cultural Durango 2012 – 2012

-
Cultural Durango U19 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Lander Olaetxea
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 09.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 24.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 07.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 11.07.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 29.06.2013 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Lander Olaetxea – forma
W ostatnich 5 meczach Lander Olaetxea zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Lander Olaetxea i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cordoba CF
2
Eibar
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Mallorca
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
3
Eibar
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Eibar
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
CD Castellón
2
Eibar
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Eibar
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mirandes
0
Eibar
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
4
La Liga 2, 38. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Albacete
0
Eibar
3
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
0
Eibar
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Eibar
3
Las Palmas
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
FC Andorra
0
Eibar
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Eibar
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Eibar
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Eibar
3
Cadiz
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
1
Eibar
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Granada
0
Eibar
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Mirandes
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Eibar
3
Real Valladolid
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eibar
0
Elche
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Cordoba CF
0
Eibar
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Cultural Leonesa
2
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Pontevedra
0
Eibar
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Eibar
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Eibar
3
Albacete
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Almeria
3
Eibar
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Náxara
2
Eibar
4
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Las Palmas
3
Eibar
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Eibar
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Eibar
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Cadiz
1
Eibar
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
FC Andorra
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eibar
3
Granada
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Cartagena
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
CD Castellón
4
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 38. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Cadiz
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Eldense
1
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Tenerife
3
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Albacete
2
La Liga 2, 32. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Levante
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Eibar
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Granada
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Elche
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Malaga
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Cartagena
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Granada
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Cadiz
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Albacete
3
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Huesca
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Elche
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
CD Castellón
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Real Oviedo
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Eldense
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Levante
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Real Saragossa
1
Albacete
1
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Albacete
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Maj
Koniec
|
FC Andorra
0
Albacete
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Albacete
2
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eldense
0
Albacete
1
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Espanyol
2
Albacete
1
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Albacete
1
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Albacete
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Albacete
1
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
0
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Albacete
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Albacete
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Albacete
1
Eldense
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Mirandes
2
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Albacete
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Albacete
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Cartagena
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Albacete
1
Elche
1
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Albacete
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Alcorcon
1
Albacete
2
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Albacete
3
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Albacete
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Tenerife
2
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Leganes
2
Albacete
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Amorebieta
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Albacete
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Ponferradina
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ibiza
0
Albacete
5
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
4
Albacete
1
La Liga 2
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Levante
0
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Albacete
3
Malaga
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Tenerife
1
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Karne
|
UD Logroñés
(4)
0
Albacete
(3)
0
Puchar Hiszpanii
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Albacete
2
Levante
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Albacete
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Albacete
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Albacete
1
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Cartagena
2
Albacete
1
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Ponferradina
1
Amorebieta
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Amorebieta
2
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Amorebieta
1
Lugo
3
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Alcorcon
2
Amorebieta
2
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Amorebieta
1
Real Sociedad II
2
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Amorebieta
2
Cartagena
3
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Tenerife
2
Amorebieta
1
La Liga 2
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Maj
Koniec
|
UD Logroñés
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
UD Logroñés
1
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
UD Logroñés
0
Cartagena
1
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
UD Logroñés
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Ponferradina
2
UD Logroñés
2
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
27 Mar
Koniec
|
UD Logroñés
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
UD Logroñés
0
Malaga
1
La Liga 2
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
UD Logroñés
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
UD Logroñés
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
2
UD Logroñés
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
UD Logroñés
0
Espanyol
3
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
2
UD Logroñés
3
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
UD Logroñés
1
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
UD Logroñés
1
CD Castellón
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
UD Logroñés
0
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Numancia
3
Athletic Club B
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Mirandes
3
Athletic Club B
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Athletic Club B
2
![]()
UE Llagostera
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
Podsumowanie formy Lander Olaetxea
W ostatnich 10 meczach Lander Olaetxea 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43.
W jakiej formie jest Lander Olaetxea?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Lander Olaetxea – zarobki
Lander Olaetxea gra w Eibar na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 420 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lander Olaetxea w Eibar (2025/26)
| Rocznie | 420 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 35 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Lander Olaetxea w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
420 tys. € |
| 2024/25 |
|
520 tys. € |
| 2023/24 |
|
150 tys. € |
| 2022/23 |
|
150 tys. € |
| 2021/22 |
|
70 tys. € |
| 2020/21 |
|
70 tys. € |
Ile zarabia Lander Olaetxea?
Na podstawie kontraktu z Eibar, Lander Olaetxea otrzymuje 420 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Olaetxea w listopadzie 2026 to 8,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Lander Olaetxea – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lander Olaetxea wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lander Olaetxea na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lander Olaetxea
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 33 |
|
400 tys. € |
| 29.12.2025 | 32 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2025 | 32 |
|
600 tys. € |
| 12.12.2024 | 31 |
|
600 tys. € |
| 23.06.2024 | 31 |
|
600 tys. € |
| 19.12.2023 | 30 |
|
600 tys. € |
| 13.06.2023 | 30 |
|
600 tys. € |
| 28.12.2022 | 29 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2022 | 29 |
|
500 tys. € |
| 26.12.2021 | 28 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2021 | 28 |
|
500 tys. € |
| 07.01.2021 | 27 |
|
500 tys. € |
| 22.11.2020 | 27 |
|
500 tys. € |
| 07.10.2020 | 27 |
|
400 tys. € |
| 22.07.2020 | 27 |
|
400 tys. € |
| 10.02.2020 | 26 |
|
300 tys. € |
| 09.09.2019 | 26 |
|
250 tys. € |
| 28.06.2019 | 26 |
|
250 tys. € |
| 18.02.2019 | 25 |
|
300 tys. € |
| 29.05.2018 | 25 |
|
300 tys. € |
| 31.12.2017 | 24 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2017 | 24 |
|
250 tys. € |
| 01.02.2017 | 23 |
|
250 tys. € |
| 21.10.2016 | 23 |
|
250 tys. € |
| 14.08.2016 | 23 |
|
200 tys. € |
| 21.02.2016 | 22 |
|
200 tys. € |
| 30.06.2015 | 22 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lander Olaetxea?
Wycena Lander Olaetxea wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Lander Olaetxea wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.