Forma w lidze
Go Ahead Eagles w tabeli
8. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 7. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
5 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
11:6 bramki
2,75 gola/mecz
3 pkt
8:11 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Go Ahead Eagles
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Dania | 26 | napastnik | 8 | 2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Dania | 26 | napastnik | 8 | 2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,61 średnia ocena | Dania | 26 | napastnik | 8 | 2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Holandia | 30 | obrońca | 8 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład Go Ahead Eagles 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Go Ahead Eagles w tabeli Eredivisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 19 |
| ··· | |||||||
7
|
Fortuna Sittard
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | 14 |
8
|
Go Ahead Eagles
|
8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | 11 |
9
|
Excelsior Rotterdam
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:14 | 11 |
Wyniki Go Ahead Eagles
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Groningen
1
Eredivisie, 6. kolejka
|
Terminarz Go Ahead Eagles
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:15
|
PEC Zwolle
Go Ahead Eagles
Eredivisie, 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:00
|
Go Ahead Eagles
Telstar
Eredivisie, 10. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
Koninklijke HFC
Go Ahead Eagles
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Ostatnie transfery Go Ahead Eagles
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
800 tys. € | |
| 09 Lip 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo |
Go Ahead Eagles to klub piłkarski z Holandii występujący w Eredivisie. Swoim domowym obiektem jest De Adelaarshorst, który może pomieścić 10 400 widzów. Zespół prowadzi Joseph Oosting. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Holandii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Go Ahead Eagles?
Klub piłkarski Go Ahead Eagles zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Holandii oraz Puchar Holandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Go Ahead Eagles w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Go Ahead Eagles trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Erik Flataker Hovden z AIK-u Stockholm za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jakob Breum do Saint-Étienne za 2,2 mln €.
Które miejsce zajmuje Go Ahead Eagles w tabeli Eredivisie?
Go Ahead Eagles zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Eredivisie z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Feyenoordu wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Go Ahead Eagles?
W wyjściowym ustawieniu Go Ahead Eagles między słupkami staje K. Haug, a linię obrony najczęściej tworzą A. Sampsted, J. Dirksen, J. Kramer oraz D. James. W środku pola grają S. Tengstedt, M. Meulensteen, V. Edvardsen, H. Linthorst oraz M. Suray, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Sigurðarson. Trener Joseph Oosting ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eredivisie i pucharach.
Kiedy Go Ahead Eagles gra następny mecz?
Najbliższy mecz Go Ahead Eagles to spotkanie z PEC Zwolle, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:15 na obiekcie MAC³PARK Stadion w ramach Eredivisie (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Go Ahead Eagles?
Ostatni mecz Go Ahead Eagles to remis ze Spartą Rotterdam 3:3 w Eredivisie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Zonneveld, Suray, Zonneveld (samobójcza), Martes, Tengstedt oraz Terho. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Go Ahead Eagles w tym sezonie?
Bilans Go Ahead Eagles w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-5-1 przy 19 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Go Ahead Eagles w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Go Ahead Eagles w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles terminarz
Kiedy Go Ahead Eagles gra następny mecz?
Najbliższy mecz Go Ahead Eagles to spotkanie z PEC Zwolle, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:15 na obiekcie MAC³PARK Stadion w ramach Eredivisie (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Go Ahead Eagles w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Go Ahead Eagles w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Go Ahead Eagles w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Go Ahead Eagles wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 9/15 | 0/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 7/12 | 2/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 9/9 | 1/1 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 5/12 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
5:2 | 4-2-3-1 | 4/12 | 0/0 | |
|
23 Sie Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 1/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Eredivisie, 2. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 6/12 | 0/0 | |
|
08 Sie Koniec
|
Eredivisie, 1. kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 6/8 | 2/3 | |
|
17 Maj Koniec
|
Eredivisie, 34. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 4/17 | 2/3 | |
|
10 Maj Koniec
|
Eredivisie, 33. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 8/12 | 0/0 |
Go Ahead Eagles ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 8 meczów, ze średnią 1,38 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Go Ahead Eagles?
Ostatni mecz Go Ahead Eagles to remis ze Spartą Rotterdam 3:3 w Eredivisie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Zonneveld, Suray, Zonneveld (samobójcza), Martes, Tengstedt oraz Terho. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Go Ahead Eagles – tabela Eredivisie
Jakie miejsce w tabeli Eredivisie zajmuje Go Ahead Eagles w sezonie 2026/2027.
Miejsce Go Ahead Eagles w tabeli Eredivisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 | 20 | |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 16 | 19 | |
3
|
AZ Alkmaar
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
4
|
Twente
|
8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | 8 | 17 | |
5
|
Ajax
|
8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 15 | |
6
|
Groningen
|
8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | 6 | 14 | |
7
|
Fortuna Sittard
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | |
8
|
Go Ahead Eagles
|
8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | 2 | 11 | |
9
|
Excelsior Rotterdam
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 11 | |
10
|
Heerenveen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 9 | |
11
|
NEC Nijmegen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
12
|
Cambuur
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 8 | |
13
|
Utrecht
|
8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | -11 | 8 | |
14
|
Sparta Rotterdam
|
8 | 1 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 6 | |
15
|
Telstar
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 6 | |
16
|
PEC Zwolle
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 4 | |
17
|
ADO Den Haag
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | -10 | 3 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
8 | 0 | 2 | 6 | 7:23 | -16 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 | 20 | |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 16 | 19 | |
3
|
AZ Alkmaar
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
4
|
Twente
|
8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | 8 | 17 | |
5
|
Ajax
|
8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 15 | |
6
|
Groningen
|
8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | 6 | 14 | |
7
|
Fortuna Sittard
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | |
8
|
Go Ahead Eagles
|
8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | 2 | 11 | |
9
|
Excelsior Rotterdam
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 11 | |
10
|
Heerenveen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 9 | |
11
|
NEC Nijmegen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
12
|
Cambuur
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 8 | |
13
|
Utrecht
|
8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | -11 | 8 | |
14
|
Sparta Rotterdam
|
8 | 1 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 6 | |
15
|
Telstar
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 6 | |
16
|
PEC Zwolle
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 4 | |
17
|
ADO Den Haag
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | -10 | 3 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
8 | 0 | 2 | 6 | 7:23 | -16 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Twente
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 2 |
PSV Eindhoven
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:4 | 9 | 10 | |
| 3 |
AZ Alkmaar
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Feyenoord Rotterdam
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 5 |
Go Ahead Eagles
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 8 | |
| 6 |
Groningen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 7 |
Ajax
|
5 | 1 | 3 | 1 | 11:9 | 2 | 6 | |
| 8 |
Fortuna Sittard
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 9 |
Heerenveen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 10 |
Utrecht
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:14 | -6 | 4 | |
| 11 |
Excelsior Rotterdam
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Cambuur
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 13 |
NEC Nijmegen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 2 | |
| 14 |
Sparta Rotterdam
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:10 | -5 | 2 | |
| 15 |
Telstar
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 16 |
ADO Den Haag
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 17 |
Willem II Tilburg
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 18 |
PEC Zwolle
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Feyenoord Rotterdam
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:3 | 13 | 12 | |
| 2 |
Fortuna Sittard
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
PSV Eindhoven
|
4 | 3 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 9 | |
| 4 |
AZ Alkmaar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Ajax
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 6 |
Excelsior Rotterdam
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 7 |
Groningen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 8 |
NEC Nijmegen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 9 |
Twente
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 5 | |
| 10 |
Heerenveen
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 5 | |
| 11 |
Cambuur
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 12 |
Utrecht
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 13 |
Sparta Rotterdam
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 14 |
Telstar
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 15 |
PEC Zwolle
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 16 |
Go Ahead Eagles
|
4 | 0 | 3 | 1 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 17 |
ADO Den Haag
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 18 |
Willem II Tilburg
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Go Ahead Eagles w tabeli Eredivisie?
Go Ahead Eagles zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Eredivisie z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Feyenoordu wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Go Ahead Eagles w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Go Ahead Eagles na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Go Ahead Eagles na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,3
- Strzały celne / mecz 6,3
- Asysty / mecz 1,63
- Udane dryblingi / mecz 7,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,13
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 10,8
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 23,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Go Ahead Eagles
-
Soren Tengstedt 6
-
Mathis Suray 3
-
Stefan Ingi Sigurdarson 3
-
Victor Kaj Edvardsen 3
-
Erik Flataker Hovden 1
-
Melle Meulensteen 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Go Ahead Eagles i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Go Ahead Eagles to 61–75 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Po przerwie pada 74% bramek Go Ahead Eagles.Przebieg meczu Go Ahead Eagles i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-4-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-3-1 |
Gdy Go Ahead Eagles otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Go Ahead Eagles
95% bramek Go Ahead Eagles pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Go Ahead Eagles zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,38.
Aktualne serie Go Ahead Eagles
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 8 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Go Ahead Eagles, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Go Ahead Eagles wygra mecz PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Go Ahead Eagles
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 75%
- Powyżej 4,5 50%
- Powyżej 5,5 38%
W 75% meczów Go Ahead Eagles padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Powyżej 2,5 bramki padło w 75% meczów Go Ahead Eagles.Go Ahead Eagles – faule i karne
- Faule / mecz 7,0
- Faule rywali / mecz 9,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Go Ahead Eagles fauluje średnio 7,0 razy na mecz, a wymusza 9,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Go Ahead Eagles, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Go Ahead Eagles zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Go Ahead Eagles wygra mecz PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Go Ahead Eagles ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 74% goli Go Ahead Eagles, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 8 meczów.
Go Ahead Eagles wygra drugą połowę meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Drugą połowę Go Ahead Eagles wygrywał w 5 z 8 meczów.Go Ahead Eagles – strzały
- Celne / mecz 6,3
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Go Ahead Eagles oddaje 12,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles oddaje 12,3 strzałów na mecz.Go Ahead Eagles – posiadanie piłki
- U siebie 60,0%
- Na wyjeździe 52,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 8
- Najniższe w sezonie 47%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 8 meczów. Średnio Go Ahead Eagles utrzymuje przy piłce 56,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 47%.
Go Ahead Eagles wygra mecz PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles utrzymuje średnio 56,0% posiadania piłki.Go Ahead Eagles – podania
- Kluczowe / mecz 11,5
- Dośrodkowania / mecz 24,9
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 64
- Celność długich podań 45%
Go Ahead Eagles wymienia średnio 482 podań na mecz przy celności 83%, z czego 11,5 to podania kluczowe.
Go Ahead Eagles – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,13
- Bez straty do przerwy 25%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Go Ahead Eagles to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Czyste konto Go Ahead Eagles zachowuje w 0% meczów.Go Ahead Eagles – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Go Ahead Eagles wykonuje średnio 6,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów Go Ahead Eagles.Go Ahead Eagles – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 0%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 38%
Go Ahead Eagles ogląda średnio 0,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Go Ahead Eagles – 1,0.
Go Ahead Eagles według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,67 | 2,67 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 3,25 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Go Ahead Eagles zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Go Ahead Eagles na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,75 1,75 | 2,25 2,75 | 1,50 2,00 |
|
7.
|
1,00 2,50 | 1,25 2,25 | 2,25 1,50 |
|
8.
|
2,00 0,75 | 2,75 2,00 | 1,50 2,75 |
|
9.
|
0,75 2,00 | 1,25 2,75 | 2,50 1,00 |
|
10.
|
1,00 1,25 | 0,75 2,00 | 1,25 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Go Ahead Eagles
Skrajne wyniki i osiągnięcia Go Ahead Eagles w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Go Ahead Eagles - Willem II Tilburg 4:1 Eredivisie, 8.08.2026
- Najwyższa porażka AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles 5:2 Eredivisie, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles 5:2, Eredivisie, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Sigurðarson, NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles 1:1, Eredivisie, 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Suray, AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles 5:2, Eredivisie, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Go Ahead Eagles w tym sezonie?
Bilans Go Ahead Eagles w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-5-1 przy 19 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Go Ahead Eagles – zawodnicy
Jak wygląda kadra Go Ahead Eagles w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Go Ahead Eagles 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Go Ahead Eagles
-
Julius Dirksen Obrońca Uraz łydki pauzuje od 9 dniopuszczone: 1 mecz
-
Nick Marsman Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 9 dniopuszczone: 1 mecz
-
Soren Tengstedt Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 9 dni
-
Joris Kramer Obrońca Uraz głowy pauzuje od 24 dni
-
Eus Waayers Obrońca Rana pauzuje od 31 dniopuszczone: 2 mecze

-
Kjetil Haug Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 62 dni
-
Robbin Weijenberg Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 338 dniopuszczone: 41 meczów
-
Pim Saathof Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 500 dniopuszczone: 68 meczów
Kadra Go Ahead Eagles
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
25 | Islandia | 2 mln € | 300 tys. € | 8 | 100% | 3 | 1 | 470' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
30 | Szwecja | 800 tys. € | 300 tys. € | 8 | 100% | 3 | 2 | 674' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Belgia | 500 tys. € | 200 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 148' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
21 | Norwegia | 1 mln € | 94 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 229' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Norwegia | 1,3 mln € | 180 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 83' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
26 | Surinam | 300 tys. € | 200 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 48' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
26 | Dania | 2 mln € | 220 tys. € | 8 | 100% | 6 | 2 | 676' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Holandia | 2,5 mln € | 300 tys. € | 7 | 88% | 1 | 2 | 601' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Belgia | 3,5 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 3 | 2 | 701' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Holandia | 1,6 mln € | 240 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 642' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
20 | Holandia | 450 tys. € | 60 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 151' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Holandia | 200 tys. € | 90 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
19 | Ghana | 75 tys. € | 70 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
23 | Holandia | 1,5 mln € | 200 tys. € | 6 | 75% | 1 | 0 | 478' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Indonezja | 1,7 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 2 | 637' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Holandia | 1,5 mln € | 240 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Islandia | 1,5 mln € | 400 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 621' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
22 | Holandia | 300 tys. € | 120 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 241' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Finlandia | 750 tys. € | 300 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Chorwacja | 500 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
20 | Holandia | 350 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
34 | Niemcy | 300 tys. € | 240 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
22 | Holandia | 75 tys. € | 90 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Norwegia | 550 tys. € | 360 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
36 | Holandia | 125 tys. € | 425 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
22 | Holandia | 25 tys. € | 100 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Go Ahead Eagles
25,4 mln €
śr. 977 tys. € / zawodnika
Ile Go Ahead Eagles wydaje na pensje
5 mln € rocznie
śr. 193 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Holandia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Go Ahead Eagles w sezonie 2026/2027
Go Ahead Eagles wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Go Ahead Eagles
Jak wygląda skład Go Ahead Eagles?
W wyjściowym ustawieniu Go Ahead Eagles między słupkami staje K. Haug, a linię obrony najczęściej tworzą A. Sampsted, J. Dirksen, J. Kramer oraz D. James. W środku pola grają S. Tengstedt, M. Meulensteen, V. Edvardsen, H. Linthorst oraz M. Suray, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Sigurðarson. Trener Joseph Oosting ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eredivisie i pucharach.
Go Ahead Eagles – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Go Ahead Eagles w sezonie 2026/2027.
Go Ahead Eagles transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 26 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 25 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Holandia | 23 |
|
800 tys. € | |
| 09 Lip 2026 |
|
Holandia | 30 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Norwegia | 21 |
|
1 mln € | |
| 06 Lip 2026 |
|
Finlandia | 21 |
|
500 tys. € | |
| 02 Lip 2026 |
|
Dania | 22 |
|
2,2 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 36 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Norwegia | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Holandia | 20 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles bilans transferowy
- +6,8 mln € 2026
- +5,4 mln € 2025
- +5,2 mln € 2024
- -1,6 mln € 2023
- +880 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Go Ahead Eagles
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Go Ahead Eagles w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Go Ahead Eagles trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Erik Flataker Hovden z AIK-u Stockholm za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jakob Breum do Saint-Étienne za 2,2 mln €.
Go Ahead Eagles – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Go Ahead Eagles? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Go Ahead Eagles?
Klub piłkarski Go Ahead Eagles zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Holandii oraz Puchar Holandii.