Melle Meulensteen jest piłkarzem występującym obecnie w Go Ahead Eagles. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Melle Meulensteen
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Melle Meulensteen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Melle Meulensteen wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.97, a skuteczność strzałów to 7,1%. Melle Meulensteen oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Melle Meulensteen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Melle Meulensteen rozegrał w barwach Go Ahead Eagles w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 955 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Melle Meulensteen
Pierwszy transfer Melle Meulensteen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z RKC Waalwijk do Vitesse za 1 milion euro.
Ile zarabia Melle Meulensteen?
Na podstawie kontraktu z Go Ahead Eagles, Melle Meulensteen otrzymuje 300 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 25 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Meulensteen w listopadzie 2026 to 5,8 tysiąca euro, a dziennie około 822 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Melle Meulensteen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Melle Meulensteen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Melle Meulensteen to uraz głowy z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Melle Meulensteen?
Melle Meulensteen najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Melle Meulensteen?
Wycena 27-letniego Melle Meulensteen według stanu na maj 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Melle Meulensteen?
Melle Meulensteen urodził się 4 lipca 1999 w Nijmegen w Holandii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Melle Meulensteen – statystyki
Szczegółowe statystyki Melle Meulensteen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Go Ahead Eagles. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Melle Meulensteen vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Melle Meulensteen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Melle Meulensteen wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.97, a skuteczność strzałów to 7,1%. Melle Meulensteen oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Melle Meulensteen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Melle Meulensteen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
0:5 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
3:2 | 84' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
5:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
3:1 | 76' | 0 | 0 | – | 6.0 |
Ile meczów rozegrał Melle Meulensteen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Melle Meulensteen rozegrał w barwach Go Ahead Eagles w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 955 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Melle Meulensteen – transfery
W trakcie kariery Melle Meulensteen zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Go Ahead Eagles 2025 – obecnie
-
Sampdoria 2024 – 2025
-
Vitesse 2022 – 2024
-
RKC Waalwijk 2018 – 2022
-
Preston North End U18 2017 – 2018

-
Lancaster City FC 2017 – 2017

-
Preston North End U18 2014 – 2017

-
Manchester United Youth do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Melle Meulensteen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 04.08.2025 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 24.07.2024 |
|
175 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 23.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.12.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 07.09.2017 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Melle Meulensteen
Pierwszy transfer Melle Meulensteen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z RKC Waalwijk do Vitesse za 1 milion euro.
Melle Meulensteen – forma
W ostatnich 5 meczach Melle Meulensteen zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,02. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Melle Meulensteen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Cambuur
4
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Koninklijke HFC
0
Go Ahead Eagles
5
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Telstar
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
PEC Zwolle
4
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Groningen
1
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Utrecht
3
Go Ahead Eagles
3
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
5
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
ADO Den Haag
1
Eredivisie, 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
4
Willem II Tilburg
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
PSV Eindhoven
4
Eredivisie, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
AZ Alkmaar
0
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Groningen
0
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
5
PEC Zwolle
0
Eredivisie, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Utrecht
2
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
6
NAC Breda
0
Eredivisie, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Twente
4
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
4
Heracles Almelo
0
Eredivisie, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Heerenveen
3
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Telstar
1
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Telstar
2
Go Ahead Eagles
1
Puchar Holandii, 1/4 finału
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Volendam
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 21. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
SC Braga
0
Liga Europy, 8. runda
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Nicea
3
Go Ahead Eagles
1
Liga Europy, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Ajax
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sty
Karne
|
Go Ahead Eagles
(2)
2
Heracles Almelo
(1)
2
Puchar Holandii, 1/16 finału
|
105'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Groningen
1
Eredivisie, 17. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Gru
Karne
|
Roda JC Kerkrade
(1)
1
Go Ahead Eagles
(3)
1
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
76'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Twente
2
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Lyon
2
Go Ahead Eagles
1
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 15. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Utrecht
2
Eredivisie, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
VfB Stuttgart
4
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Heracles Almelo
4
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
Go Ahead Eagles
0
Liga Europy, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
NAC Breda
1
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Aston Villa
1
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 9. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Panathinaikos
1
Go Ahead Eagles
2
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Telstar
4
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
FCSB
1
Liga Europy, 1. runda
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
PEC Zwolle
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
FC Volendam
0
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Heerenveen
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 3. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Ajax
2
Eredivisie, 2. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Salernitana
0
Sampdoria
2
Serie B, finał baraży o utrzymanie
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Sampdoria
2
Salernitana
0
Serie B, finał baraży o utrzymanie
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Juve Stabia
0
Sampdoria
0
Serie B, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sampdoria
1
Salernitana
0
Serie B, 38. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Catanzaro
2
Sampdoria
2
Serie B, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Carrarese
1
Sampdoria
0
Serie B, 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sampdoria
1
Cittadella
0
Serie B, 33. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Spezia
2
Sampdoria
0
Serie B, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Sampdoria
0
Frosinone
3
Serie B, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Reggiana
2
Sampdoria
2
Serie B, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sampdoria
1
Palermo
1
Serie B, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Bari
1
Sampdoria
1
Serie B, 28. kolejka
|
82'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Sampdoria
0
Sassuolo
0
Serie B, 27. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Sudtirol
2
Sampdoria
1
Serie B, 26. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sampdoria
1
Modena
0
Serie B, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Mantova
2
Sampdoria
2
Serie B, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Sampdoria
1
Cesena
2
Serie B, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Brescia
1
Sampdoria
1
Serie B, 21. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Sampdoria
0
Pisa
1
Serie B, 20. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Sampdoria
1
Carrarese
1
Serie B, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Cremonese
1
Sampdoria
1
Serie B, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sampdoria
0
Spezia
0
Serie B, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Sassuolo
5
Sampdoria
1
Serie B, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sampdoria
3
Catanzaro
3
Serie B, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Palermo
1
Sampdoria
1
Serie B, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Pisa
3
Sampdoria
0
Serie B, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sampdoria
0
Brescia
1
Serie B, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Cittadella
0
Sampdoria
0
Serie B, 11. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Sampdoria
1
Mantova
0
Serie B, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cesena
3
Sampdoria
5
Serie B, 9. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sampdoria
1
Juve Stabia
2
Serie B, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Modena
1
Sampdoria
3
Serie B, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Karne
|
Genoa FC
(5)
1
Sampdoria
(6)
1
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Sampdoria
1
Sudtirol
0
Serie B, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Cosenza
2
Sampdoria
1
Serie B, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sampdoria
0
Bari
0
Serie B, 4. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Salernitana
3
Sampdoria
2
Serie B, 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Sampdoria
0
Reggiana
1
Serie B, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Frosinone
2
Sampdoria
2
Serie B, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Vitesse
2
Ajax
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
Vitesse
0
Eredivisie
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Vitesse
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Vitesse
1
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Vitesse
1
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Vitesse
1
AFC Amsterdam
0
Puchar Holandii
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Vitesse
0
Utrecht
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Vitesse
1
Heerenveen
0
Puchar Holandii
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Almere City
5
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Ajax
5
Vitesse
0
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Vitesse
1
Heerenveen
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
5
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Vitesse
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
4
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Vitesse
0
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Twente
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
FC Volendam
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Vitesse
2
Cambuur
0
Eredivisie
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Vitesse
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Vitesse
1
Ajax
2
Eredivisie
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Volendam
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Vitesse
2
Twente
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Vitesse
0
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vitesse
0
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Vitesse
1
FC Volendam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Utrecht
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Vitesse
2
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Vitesse
0
Heerenveen
4
Eredivisie
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
RKC Waalwijk
3
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
PEC Zwolle
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Vitesse
1
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Heerenveen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lut
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sty
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Sty
Dogryw.
|
RKC Waalwijk
4
ADO Den Haag
2
Puchar Holandii
|
120'
|
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Twente
2
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
21 Lis
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Ajax
5
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Groningen
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Cambuur
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
Willem II Tilburg
0
Puchar Holandii
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Willem II Tilburg
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Twente
1
Eredivisie
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
VVV Venlo
3
RKC Waalwijk
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Emmen
3
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Willem II Tilburg
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
PSV Eindhoven
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Groningen
2
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
VVV Venlo
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Heracles Almelo
0
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Utrecht
3
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Ajax
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Heracles Almelo
4
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Utrecht
0
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
4
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
PEC Zwolle
6
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
93'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Twente
3
RKC Waalwijk
3
Eredivisie
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
93'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Sie
Koniec
|
VVV Venlo
3
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Go Ahead Eagles
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Excelsior Rotterdam
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Melle Meulensteen 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.02 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W ostatnich 10 meczach Melle Meulensteen 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.89 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W jakiej formie jest Melle Meulensteen?
Melle Meulensteen jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.02 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.97). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Melle Meulensteen – zarobki
Melle Meulensteen gra w Go Ahead Eagles na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 300 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Melle Meulensteen w Go Ahead Eagles (2025/26)
| Rocznie | 300 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 25 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 822 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Melle Meulensteen w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
300 tys. € |
| 2024/25 |
|
370 tys. € |
| 2023/24 |
|
120 tys. € |
| 2022/23 |
|
120 tys. € |
| 2021/22 |
|
90 tys. € |
| 2020/21 |
|
90 tys. € |
| 2019/20 |
|
50 tys. € |
Ile zarabia Melle Meulensteen?
Na podstawie kontraktu z Go Ahead Eagles, Melle Meulensteen otrzymuje 300 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 25 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Meulensteen w listopadzie 2026 to 5,8 tysiąca euro, a dziennie około 822 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Melle Meulensteen – kontuzje
W trakcie kariery Melle Meulensteen zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Melle Meulensteen
-
Uraz
28.01.25 – 04.02.25 (8 dni)
Sampdoria opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pachwiny
12.03.24 – 31.03.24 (20 dni)
Vitesse opuszczone: 2 mecze
-
Uraz głowy
25.01.24 – 09.02.24 (16 dni)
Vitesse opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.10.23 – 01.11.23 (5 dni)
Vitesse opuszczone: 1 mecz
-
Uraz głowy
06.11.22 – 29.11.22 (24 dni)
Vitesse opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
03.03.22 – 07.03.22 (5 dni)
RKC Waalwijk opuszczone: 1 mecz
Czy Melle Meulensteen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Melle Meulensteen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Melle Meulensteen to uraz głowy z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Melle Meulensteen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Melle Meulensteen wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Melle Meulensteen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Melle Meulensteen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 10.03.2026 | 26 |
|
2 mln € |
| 01.12.2025 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 01.10.2025 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 01.06.2025 | 25 |
|
700 tys. € |
| 22.12.2024 | 25 |
|
800 tys. € |
| 30.05.2024 | 24 |
|
900 tys. € |
| 17.03.2024 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 14.12.2023 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 22.06.2023 | 23 |
|
2 mln € |
| 10.11.2022 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 13.09.2022 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 07.06.2022 | 22 |
|
800 tys. € |
| 04.01.2022 | 22 |
|
700 tys. € |
| 18.05.2021 | 21 |
|
600 tys. € |
| 05.01.2021 | 21 |
|
400 tys. € |
| 13.10.2020 | 21 |
|
350 tys. € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
350 tys. € |
| 17.12.2019 | 20 |
|
400 tys. € |
| 02.07.2019 | 19 |
|
350 tys. € |
| 20.01.2019 | 19 |
|
100 tys. € |
| 28.06.2018 | 18 |
|
100 tys. € |
| 28.02.2018 | 18 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Melle Meulensteen?
Wycena Melle Meulensteen wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Melle Meulensteen wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 75 tys. €.