Giovanni Van Zwam jest piłkarzem występującym obecnie w Go Ahead Eagles. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Giovanni van Zwam
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Giovanni van Zwam w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giovanni van Zwam wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.90, a skuteczność strzałów to 0,0%. Giovanni van Zwam oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Giovanni van Zwam w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giovanni van Zwam rozegrał w barwach Go Ahead Eagles w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 389 minut. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Giovanni van Zwam?
Na podstawie kontraktu z Go Ahead Eagles, Giovanni van Zwam otrzymuje 120 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 10 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van Zwam w listopadzie 2026 to 2,3 tysiąca euro, a dziennie około 329 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Giovanni van Zwam ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Giovanni van Zwam nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Giovanni van Zwam to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 17 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Giovanni van Zwam?
Giovanni van Zwam najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Giovanni van Zwam?
Wycena 22-letniego Giovanni van Zwam według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Giovanni van Zwam?
Giovanni van Zwam urodził się 2 stycznia 2004 w Ede w Holandii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Giovanni van Zwam – statystyki
Szczegółowe statystyki Giovanni van Zwam w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Go Ahead Eagles. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Giovanni van Zwam w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giovanni van Zwam wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.90, a skuteczność strzałów to 0,0%. Giovanni van Zwam oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Giovanni van Zwam – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Giovanni van Zwam w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
4:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
0:5 | 70' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
4:1 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
1:1 | 21' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
1:1 | 11' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
3:1 | 14' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 2. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 1. kolejka
|
4:1 | 15' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Giovanni van Zwam w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giovanni van Zwam rozegrał w barwach Go Ahead Eagles w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 389 minut. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Giovanni van Zwam – transfery
W trakcie kariery Giovanni van Zwam zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Go Ahead Eagles 2025 – obecnie
-
Vitesse 2023 – 2025
-
Vitesse U21 2021 – 2023

-
Vitesse U18 2020 – 2021

-
Vitesse Arnhem (Youth) 2015 – 2020

-
NEC Nijmegen Amateurs Youth 2013 – 2015

-
WAVV Wageningen Youth do 2013

Giovanni van Zwam – forma
W ostatnich 5 meczach Giovanni van Zwam zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,38. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Giovanni van Zwam ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.38 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W ostatnich 10 meczach Giovanni van Zwam ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W jakiej formie jest Giovanni van Zwam?
Giovanni van Zwam jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.38 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.90). Jego dyspozycja rośnie.
Giovanni van Zwam – zarobki
Giovanni van Zwam gra w Go Ahead Eagles na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 120 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Giovanni van Zwam w Go Ahead Eagles (2025/26)
| Rocznie | 120 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 329 € |
Ile zarabia Giovanni van Zwam?
Na podstawie kontraktu z Go Ahead Eagles, Giovanni van Zwam otrzymuje 120 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 10 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van Zwam w listopadzie 2026 to 2,3 tysiąca euro, a dziennie około 329 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Giovanni van Zwam – kontuzje
W trakcie kariery Giovanni van Zwam zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Giovanni van Zwam
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.08.26 – 10.09.26 (17 dni)
Go Ahead Eagles opuszczone: 2 mecze
Czy Giovanni van Zwam ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Giovanni van Zwam nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Giovanni van Zwam to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 17 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Giovanni van Zwam – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Giovanni van Zwam wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Giovanni van Zwam na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Giovanni van Zwam?
Wycena Giovanni van Zwam wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Giovanni van Zwam wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.