Joris Van Overeem jest piłkarzem występującym obecnie w Utrecht. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Joris van Overeem
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Joris van Overeem w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joris van Overeem wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Joris van Overeem oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joris van Overeem w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joris van Overeem rozegrał w barwach Utrechtu w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 608 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Joris van Overeem
Pierwszy transfer Joris van Overeem w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z AZ Alkmaar do Utrechtu za 700 tysięcy euro.
Czy Joris van Overeem ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Joris van Overeem nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joris van Overeem to uraz kostki z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 70 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Joris van Overeem?
Joris van Overeem ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Izraela — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Maccabi Tel Awiw — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Joris van Overeem?
Joris van Overeem najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Joris van Overeem?
Wycena 32-letniego Joris van Overeem według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joris van Overeem?
Joris van Overeem urodził się 1 czerwca 1994 w Amsterdam w Holandii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Joris van Overeem – statystyki
Szczegółowe statystyki Joris van Overeem w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Utrecht. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Joris Van Overeem vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Joris van Overeem w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joris van Overeem wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Joris van Overeem oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Joris van Overeem – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Joris van Overeem w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 1 | – | 6.8 | ||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
5:0 | 59' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
1:2 | 9' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 2. kolejka
|
1:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 1. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | 5.5 | |||
|
21 Maj
Koniec
|
Eredivisie, półfinał
|
3:2 | 90' | 0 | 1 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Joris van Overeem w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joris van Overeem rozegrał w barwach Utrechtu w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 608 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Joris van Overeem – transfery
W trakcie kariery Joris van Overeem zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Utrecht 2026 – obecnie
-
Heerenveen 2025 – 2026
-
Maccabi Tel Awiw 2022 – 2025
-
Utrecht 2018 – 2022
-
AZ Alkmaar 2015 – 2018
-
Dordrecht 2014 – 2015
-
AZ Alkmaar 2014 – 2014
-
AZ Alkmaar U21 2013 – 2014

-
AZ Alkmaar 2013 – 2013
-
AZ Alkmaar U21 2012 – 2013

-
AZ U19 2011 – 2012
-
AZ Alkmaar U17 2009 – 2011

-
Jong AZ 2006 – 2009
-
FC Abcoude Youth do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Joris van Overeem
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 19.07.2026 |
|
700 tys. € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
700 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 24.07.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 22.10.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Joris van Overeem
Pierwszy transfer Joris van Overeem w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z AZ Alkmaar do Utrechtu za 700 tysięcy euro.
Joris van Overeem – forma
W ostatnich 5 meczach Joris van Overeem zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,76. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Joris van Overeem i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Telstar
4
Utrecht
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Kozakken Boys
0
Utrecht
1
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Utrecht
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Twente
1
Utrecht
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Utrecht
3
Willem II Tilburg
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
5
Utrecht
0
Eredivisie, 7. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Utrecht
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Utrecht
1
AZ Alkmaar
4
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Groningen
2
Utrecht
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Utrecht
3
Heerenveen
2
Eredivisie, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Heerenveen
0
Ajax
0
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
FC Volendam
0
Heerenveen
2
Eredivisie, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Heerenveen
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Heerenveen
0
Eredivisie, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Heerenveen
2
Eredivisie, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Heerenveen
3
Telstar
0
Eredivisie, 27. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Heerenveen
2
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Heerenveen
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Heerenveen
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Heerenveen
4
PEC Zwolle
2
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Heerenveen
3
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Twente
5
Heerenveen
0
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Heerenveen
1
Puchar Holandii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Heerenveen
1
Utrecht
1
Eredivisie, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Heerenveen
0
Groningen
2
Eredivisie, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Heerenveen
3
RKC Waalwijk
1
Puchar Holandii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Heerenveen
2
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Heerenveen
3
Eredivisie, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Heerenveen
3
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Heerenveen
3
Eredivisie, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heerenveen
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
PEC Zwolle
2
Heerenveen
1
Eredivisie, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Heerenveen
3
AZ Alkmaar
1
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Heerenveen
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ajax
1
Heerenveen
1
Eredivisie, 11. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
VVV Venlo
0
Heerenveen
3
Puchar Holandii, 2. runda wstepna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Heerenveen
3
NAC Breda
3
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Telstar
2
Heerenveen
3
Eredivisie, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Heerenveen
2
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Utrecht
2
Heerenveen
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Heerenveen
3
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Heerenveen
0
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Heerenveen
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Heerenveen
1
Twente
2
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Groningen
2
Heerenveen
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Heerenveen
1
FC Volendam
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Maccabi Haifa
0
Maccabi Tel Awiw
3
Ligat ha'Al (Izrael), play offy
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Maccabi Netanya
1
Maccabi Tel Awiw
6
Ligat ha'Al (Izrael), play offy
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Hapoel Beer Sheva
1
Maccabi Tel Awiw
3
Ligat ha'Al (Izrael), play offy
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
3
Hapoel Haifa
0
Ligat ha'Al (Izrael), play offy
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
2
Hapoel Haifa
0
Ligat ha'Al (Izrael), 26. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
0
Maccabi Bnei Raina
1
Ligat ha'Al (Izrael), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Ironi Kiryat Shmona
1
Maccabi Tel Awiw
2
Ligat ha'Al (Izrael), 22. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Beitar Jerusalem
1
Ligat ha'Al (Izrael), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
0
FC Porto
1
Liga Europy, 8. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
5
Ashdod
1
Ligat ha'Al (Izrael), 17. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Hapoel Beer Sheva
2
Maccabi Tel Awiw
2
Ligat ha'Al (Izrael), 16. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Hapoel Jerusalem
2
Maccabi Tel Awiw
3
Ligat ha'Al (Izrael), 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
2
Rigas FS
1
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
2
Hapoel Hadera
2
Ligat ha'Al (Izrael), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Maccabi Bnei Raina
1
Maccabi Tel Awiw
2
Ligat ha'Al (Izrael), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
1
Maccabi Tel Awiw
3
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Ajax
5
Maccabi Tel Awiw
0
Liga Europy, 4. runda
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
0
Ironi Kiryat Shmona
1
Ligat ha'Al (Izrael), 9. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Beitar Jerusalem
3
Maccabi Tel Awiw
1
Ligat ha'Al (Izrael), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Real Sociedad
2
Liga Europy, 3. runda
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
2
Maccabi Haifa
0
Ligat ha'Al (Izrael), 7. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
0
FC Midtjylland
2
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
2
Hapoel Jerusalem
1
Ligat ha'Al (Izrael), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Hapoel Beer Sheva
0
Ligat ha'Al (Izrael), 3. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Backa Topola
1
Maccabi Tel Awiw
5
Liga Europy, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
3
Backa Topola
0
Liga Europy, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
3
FK Poniewież
0
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
FK Poniewież
1
Maccabi Tel Awiw
2
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
2
Maccabi Bnei Raina
0
Ligat ha'Al (Izrael)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Hapoel Haifa
0
Maccabi Tel Awiw
3
Ligat ha'Al (Izrael)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Maccabi Haifa
0
Maccabi Tel Awiw
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Maccabi Haifa
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
3
Hapoel Haifa
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Beitar Jerusalem
0
Maccabi Tel Awiw
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Olympiakos
1
Maccabi Tel Awiw
4
Liga Konferencji
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
4
Maccabi Petach Tikva
0
Ligat ha'Al (Izrael)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Hapoel Beer Sheva
0
Ligat ha'Al (Izrael)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Maccabi Netanya
1
Maccabi Tel Awiw
5
Ligat ha'Al (Izrael)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
0
Maccabi Haifa
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Gru
Koniec
|
Hapoel Haifa
0
Maccabi Tel Awiw
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Beitar Jerusalem
0
Ligat ha'Al (Izrael)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
2
Maccabi Netanya
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Breidablik Kopavougur
1
Maccabi Tel Awiw
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
3
Zoria Ługańsk
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Zoria Ługańsk
1
Maccabi Tel Awiw
3
Liga Konferencji
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
KAA Gent
2
Maccabi Tel Awiw
0
Liga Konferencji
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Hapoel Tel Aviv
0
Maccabi Tel Awiw
5
Ligat ha'Al (Izrael)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Hapoel Hadera
0
Maccabi Tel Awiw
3
Ligat ha'Al (Izrael)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
4
Ashdod
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
AEK Larnaca
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
AEK Larnaca
1
Maccabi Tel Awiw
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Petrocub
0
Maccabi Tel Awiw
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lip
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
3
Petrocub
0
Liga Konferencji
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Hapoel Beer Sheva
1
Maccabi Tel Awiw
2
Ligat ha'Al (Izrael)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Maccabi Netanya
2
Maccabi Tel Awiw
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Bnei Sakhnin
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
3
Maccabi Haifa
0
Ligat ha'Al (Izrael)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Gru
Koniec
|
Ironi Kiryat Shmona
1
Maccabi Tel Awiw
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Hapoel Haifa
0
Ligat ha'Al (Izrael)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Hapoel Beer Sheva
2
Maccabi Tel Awiw
0
Ligat ha'Al (Izrael)
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Bnei Sakhnin
0
Maccabi Tel Awiw
1
Ligat ha'Al (Izrael)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Maccabi Haifa
2
Maccabi Tel Awiw
0
Ligat ha'Al (Izrael)
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Nicea
0
Liga Konferencji
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Aris Saloniki
2
Maccabi Tel Awiw
1
Liga Konferencji
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
2
Aris Saloniki
0
Liga Konferencji
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Zira
0
Maccabi Tel Awiw
3
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Willem II Tilburg
3
Utrecht
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Utrecht
2
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Utrecht
1
Eredivisie
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Utrecht
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Utrecht
1
Eredivisie
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Utrecht
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Heerenveen
1
Utrecht
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Utrecht
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Utrecht
3
Eredivisie
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Utrecht
0
Ajax
3
Eredivisie
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
Twente
1
Eredivisie
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Utrecht
2
Eredivisie
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
NAC Breda
3
Utrecht
2
Puchar Holandii
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Utrecht
1
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Cambuur
2
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Vitesse
2
Utrecht
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Utrecht
5
Willem II Tilburg
1
Eredivisie
|
8'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
SteDoCo
0
Utrecht
5
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Utrecht
2
Heerenveen
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
5
Utrecht
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Utrecht
5
PEC Zwolle
1
Eredivisie
|
35'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
0
Utrecht
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Utrecht
3
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Utrecht
0
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
Groningen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Utrecht
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Utrecht
3
Willem II Tilburg
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Twente
1
Utrecht
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Ajax
1
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
ADO Den Haag
1
Utrecht
4
Eredivisie
|
75'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Utrecht
1
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Utrecht
0
Emmen
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Utrecht
6
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Utrecht
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Utrecht
2
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Emmen
2
Utrecht
3
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
ADO Den Haag
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Utrecht
5
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Utrecht
1
Eredivisie
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Utrecht
2
Twente
1
Eredivisie
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sty
Dogryw.
|
FC Eindhoven
1
Utrecht
2
Puchar Holandii
|
104'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Utrecht
0
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Utrecht
0
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Ajax
4
Utrecht
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Utrecht
6
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
NAC Breda
0
Utrecht
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Utrecht
0
Groningen
0
Eredivisie
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Utrecht
0
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Lut
Koniec
|
PEC Zwolle
4
Utrecht
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Utrecht
0
Willem II Tilburg
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
Ajax
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Utrecht
0
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Heerenveen
2
Utrecht
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Utrecht
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Utrecht
5
De Graafschap
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Utrecht
3
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Utrecht
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Utrecht
1
Emmen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Utrecht
2
PEC Zwolle
0
Eredivisie
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Ajax
3
AZ Alkmaar
0
Eredivisie
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Vitesse
3
Eredivisie
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
NAC Breda
1
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
VVV Venlo
0
Eredivisie
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Twente
0
AZ Alkmaar
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Roda JC Kerkrade
2
Eredivisie
|
9'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Heerenveen
1
Eredivisie
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
5
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Joris van Overeem 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.76 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W ostatnich 10 meczach Joris van Overeem 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.53, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W jakiej formie jest Joris van Overeem?
Joris van Overeem jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.76 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.58). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Joris van Overeem – zarobki
Joris van Overeem gra w Utrecht na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 490 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Joris van Overeem w Utrecht (2025/26)
| Rocznie | 490 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 41 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Joris van Overeem w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
490 tys. € |
| 2021/22 |
|
460 tys. € |
| 2020/21 |
|
460 tys. € |
| 2019/20 |
|
210 tys. € |
| 2018/19 |
|
210 tys. € |
| 2017/18 |
|
220 tys. € |
| 2016/17 |
|
180 tys. € |
| 2015/16 |
|
170 tys. € |
| 2014/15 |
|
80 tys. € |
| 2013/14 |
|
80 tys. € |
Joris van Overeem – kontuzje
W trakcie kariery Joris van Overeem zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 22 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joris van Overeem
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.08.26 – 11.09.26 (24 dni)
Utrecht opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie łąkotki
07.04.24 – 01.05.24 (25 dni)
Maccabi Tel Awiw opuszczone: 3 mecze
- Uraz 02.01.24 – 03.01.24 (2 dni)
-
Skręcenie
24.08.22 – 06.09.22 (14 dni)
Maccabi Tel Awiw opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
21.01.20 – 11.02.20 (22 dni)
Utrecht opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
01.08.19 – 09.10.19 (70 dni)
Utrecht opuszczone: 9 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
26.10.17 – 12.11.17 (18 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
31.01.16 – 04.02.16 (5 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 1 mecz
Czy Joris van Overeem ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Joris van Overeem nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joris van Overeem to uraz kostki z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 70 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joris van Overeem – trofea
W trakcie kariery Joris van Overeem zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Joris van Overeem
Jakie trofea zdobył Joris van Overeem?
Joris van Overeem zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Maccabi Tel Awiw — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Izraela — 2 razy.
Joris van Overeem – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joris van Overeem wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joris van Overeem na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Joris van Overeem
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 31 |
|
1 mln € |
| 01.12.2025 | 31 |
|
900 tys. € |
| 12.06.2025 | 31 |
|
800 tys. € |
| 29.12.2024 | 30 |
|
800 tys. € |
| 16.06.2024 | 30 |
|
800 tys. € |
| 21.12.2023 | 29 |
|
450 tys. € |
| 28.05.2023 | 28 |
|
300 tys. € |
| 19.12.2022 | 28 |
|
700 tys. € |
| 07.06.2022 | 28 |
|
900 tys. € |
| 04.01.2022 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 03.10.2021 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 18.05.2021 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 13.10.2020 | 26 |
|
1,4 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
1,4 mln € |
| 15.12.2019 | 25 |
|
1,8 mln € |
| 11.06.2019 | 25 |
|
1,8 mln € |
| 27.12.2018 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 11.06.2018 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 26.03.2018 | 23 |
|
2 mln € |
| 16.01.2018 | 23 |
|
3 mln € |
| 06.06.2017 | 23 |
|
3 mln € |
| 17.01.2017 | 22 |
|
3 mln € |
| 14.07.2016 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 07.04.2016 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 04.02.2016 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 10.11.2015 | 21 |
|
1 mln € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
650 tys. € |
| 10.02.2015 | 20 |
|
350 tys. € |
| 01.11.2014 | 20 |
|
350 tys. € |
| 10.08.2014 | 20 |
|
200 tys. € |
| 09.02.2014 | 19 | 150 tys. € | |
| 09.09.2012 | 18 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Joris van Overeem?
Wycena Joris van Overeem wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Joris van Overeem wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.