Kevin Paredes

pomocnik #40
Narodowość USA Aktualny klub Utrecht
Wiek / data ur.23 lat (07.05.2003)
Wzrost1,70 m
Waga61 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogalewa
Zarobki1,1 mln €
Dołączył30.06.2026
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa2 mln €

Kevin Paredes jest piłkarzem występującym obecnie w Utrecht. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Forma w ostatnich meczach Kevin Paredes

Ocena
25.05 Paderborn VfL Wolfsburg 2:1 6.3
21.05 VfL Wolfsburg Paderborn 0:0 6.6
16.05 St. Pauli VfL Wolfsburg 1:3 0.0
03.05 Freiburg VfL Wolfsburg 1:1 0.0
25.04 VfL Wolfsburg Borussia Mönchengladbach 0:0 6.5
Najbliższy hitowy mecz
Racing Montevideo Boston River
02.08.2026·17:00
Kursy bukmacherskie

Zarobki

1,1 mln €
roczna pensja
miesięcznie: 94 tys. €
tygodniowo: 22 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.06.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

2 mln €
-1 mln € (-33,3%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewy pomocnik (11)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,70 m
Waga 61 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Historia transferów Kevin Paredes

Pierwszy transfer Kevin Paredes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z DC United do Wolfsburga za 6,7 miliona euro.

Ile zarabia Kevin Paredes?

Na podstawie kontraktu z Utrecht, Kevin Paredes otrzymuje 1,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 94,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Paredes w lipcu 2026 to 21,7 tysiąca euro, a dziennie około 3,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.

Na jakiej pozycji gra Kevin Paredes?

Kevin Paredes najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11).

Jaka jest wartość rynkowa Kevin Paredes?

Wycena 23-letniego Kevin Paredes według stanu na maj 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Kevin Paredes?

Kevin Paredes urodził się 7 maja 2003 w South Riding (USA). Obecnie piłkarz ma 23 lata.