Arthur Zagre jest piłkarzem występującym obecnie w Utrecht. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Arthur Zagre
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Arthur Zagre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Arthur Zagre wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.30, a skuteczność strzałów to 0,0%. Arthur Zagre oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Arthur Zagre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Arthur Zagre rozegrał w barwach Utrechtu w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Burkina Faso. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 139 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Arthur Zagre
Pierwszy transfer Arthur Zagre w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z PSG do Monaco za 10 milionów euro.
Czy Arthur Zagre ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Arthur Zagre nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Arthur Zagre to uraz kostki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 57 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Arthur Zagre?
Arthur Zagre ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Francji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Paris Saint Germain — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Arthur Zagre?
Arthur Zagre najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Arthur Zagre?
Wycena 25-letniego Arthur Zagre według stanu na maj 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 700 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Arthur Zagre?
Arthur Zagre urodził się 4 października 2001 w Neuilly-sur-Seine we Francji, ma narodowość burkińską. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Arthur Zagre – statystyki
Szczegółowe statystyki Arthur Zagre w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Utrecht oraz reprezentacja Burkina Faso. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Arthur Zagre vs. inni
Jakie statystyki ma Arthur Zagre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Arthur Zagre wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.30, a skuteczność strzałów to 0,0%. Arthur Zagre oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Arthur Zagre – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Arthur Zagre w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
4:2 | 37' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 2 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
3:1 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
0:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
25 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
1:2 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
3:3 | 61' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Arthur Zagre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Arthur Zagre rozegrał w barwach Utrechtu w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Burkina Faso. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 139 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Arthur Zagre – transfery
W trakcie kariery Arthur Zagre zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Utrecht 2026 – obecnie
-
Excelsior Rotterdam 2023 – 2026
-
Monaco 2023 – 2023
-
Excelsior Rotterdam 2023 – 2023
-
Monaco 2023 – 2023
-
Utrecht 2021 – 2023
-
Monaco 2021 – 2021
-
Dijon FCO 2020 – 2021
-
Monaco 2019 – 2020
-
Paris Saint Germain 2019 – 2019
-
PSG U19 2018 – 2019
-
Paris Saint Germain U17 2016 – 2018

-
Paris Saint Germain Youth do 2016

Historia transferów Arthur Zagre
Pierwszy transfer Arthur Zagre w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z PSG do Monaco za 10 milionów euro.
Arthur Zagre – forma
W ostatnich 5 meczach Arthur Zagre zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Arthur Zagre 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.62, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W ostatnich 10 meczach Arthur Zagre 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.62, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W jakiej formie jest Arthur Zagre?
Arthur Zagre jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.30). Jego dyspozycja słabnie.
Arthur Zagre – zarobki
Arthur Zagre gra w Utrecht na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 130 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Arthur Zagre w Utrecht (2025/26)
| Rocznie | 130 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 11 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 356 € |
Arthur Zagre – kontuzje
W trakcie kariery Arthur Zagre zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 22 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Arthur Zagre
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.03.24 – 10.04.24 (30 dni)
Excelsior Rotterdam opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kostki
26.06.22 – 21.08.22 (57 dni)
Utrecht opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
03.02.22 – 15.03.22 (41 dni)
Utrecht opuszczone: 13 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
16.07.21 – 24.08.21 (40 dni)
Utrecht opuszczone: 2 mecze
Czy Arthur Zagre ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Arthur Zagre nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Arthur Zagre to uraz kostki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 57 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Arthur Zagre – trofea
W trakcie kariery Arthur Zagre zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Arthur Zagre?
Arthur Zagre zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w PSG — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Francji — 2 razy.
Arthur Zagre – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Arthur Zagre wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Arthur Zagre na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Arthur Zagre?
Wycena Arthur Zagre wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Arthur Zagre wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 700 tys. €.