Luca Oyen jest piłkarzem występującym obecnie w Heerenveen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Luca Oyen
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
18:45
|
Heerenveen
1
NEC Nijmegen
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Eredivisie, 11. kolejka | |||||||
|
28 Paź
21:10
|
Excelsior Maassluis
0
Heerenveen
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
24 Paź
21:00
|
ADO Den Haag
2
Heerenveen
3
|
17' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Eredivisie, 10. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Luca Oyen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luca Oyen wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.08, a skuteczność strzałów to 40,0%. Luca Oyen oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luca Oyen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luca Oyen rozegrał w barwach Heerenveen w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 235 minut. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Luca Oyen?
Na podstawie kontraktu z Heerenveen, Luca Oyen otrzymuje 400 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 33,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Oyen w listopadzie 2026 to 7,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Luca Oyen ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Luca Oyen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luca Oyen to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 271 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Luca Oyen?
Luca Oyen ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Luca Oyen?
Luca Oyen najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Luca Oyen?
Wycena 23-letniego Luca Oyen według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luca Oyen?
Luca Oyen urodził się 14 marca 2003 w Nottingham w Anglii, ma narodowość belgijską. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Luca Oyen - statystyki
Szczegółowe statystyki Luca Oyen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Heerenveen oraz reprezentacja Belgii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Luca Oyen
Luca Oyen vs. inni
Atak
Obrona
Podania Luca Oyen
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Luca Oyen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luca Oyen wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.08, a skuteczność strzałów to 40,0%. Luca Oyen oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Luca Oyen - transfery
W trakcie kariery Luca Oyen zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Heerenveen 2026 – obecnie
-
KRC Genk II 2025 – 2026
-
KRC Genk 2020 – 2025
-
KRC Genk II 2019 – 2020
-
KRC Genk Youth do 2019

Luca Oyen - forma
W ostatnich 5 meczach Luca Oyen zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Luca Oyen 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.65.
W ostatnich 10 meczach Luca Oyen 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62.
W jakiej formie jest Luca Oyen?
Luca Oyen jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.65 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.08). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Luca Oyen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luca Oyen rozegrał w barwach Heerenveen w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 235 minut. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.
Luca Oyen - zarobki
Luca Oyen gra w Heerenveen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 400 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Luca Oyen w Heerenveen (2025/26)
| Rocznie | 400 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 33 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Luca Oyen?
Na podstawie kontraktu z Heerenveen, Luca Oyen otrzymuje 400 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 33,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Oyen w listopadzie 2026 to 7,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Luca Oyen - kontuzje
W trakcie kariery Luca Oyen zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 66 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Luca Oyen
- Uraz o nieznanym charakterze 24.07.26 – 06.08.26 (14 dni)
-
Uraz
09.03.24 – 04.12.24 (271 dni)
KRC Genk opuszczone: 30 meczów
-
Uraz
23.07.22 – 19.03.23 (240 dni)
KRC Genk opuszczone: 34 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
25.02.22 – 09.03.22 (13 dni)
KRC Genk opuszczone: 2 mecze
Czy Luca Oyen ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Luca Oyen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luca Oyen to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 271 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Luca Oyen - trofea
W trakcie kariery Luca Oyen zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Luca Oyen?
Luca Oyen zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w KRC Genk — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Belgii — 1 raz.
Luca Oyen - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luca Oyen wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luca Oyen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Luca Oyen?
Wycena Luca Oyen wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Luca Oyen wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 500 tys. €.