Fortuna Sittard - Cambuur wynik meczu 3:1
Fortuna Sittard - Cambuur (15.08.2026) wynik meczu 3:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Fortuny Sittard | 91 min |
|---|---|
| Remis | 6 min |
| Prowadzenie Camburu | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Fortuna Sittard brak | 0 |
| Kartki Cambuur Jetten 50', Souren 64' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 74 min (22'–90+6') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 6' |
| Gol średnio co | 24,3 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 97 min | 24 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,1 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 32 min |
| Gole po przerwie 1 z 4 goli | 25% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 25% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Eredivisie 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 2. kolejka |
| Data | 15.08.2026, 21:00 |
| Stadion | Fortuna Sittard Stadion |
| Pojemność | 12 500 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie z opadami deszczu, 22°C |
| Sędzia | Martin van den Kerkhof |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Fortuna Sittard - Cambuur z 15.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Fortuna Sittard vs Cambuur
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy






Składy
Fortuna Sittard
- Śr. wiek
- 25,5
- Śr. wzrost
- 186 cm
- Śr. ocena XI
- 6,95
- 31 Mattijs Branderhorst bramkarz 800 tys. € 32 l. 192 cm 11
- 6 Syb van Ottele obrońca 600 tys. € 24 l. 185 cm 11
- 12 Ivo Pinto obrońca 250 tys. € 36 l. 184 cm 11
- 28 Justin Hubner obrońca 1 mln € 23 l. 187 cm 11
- 23 Philip Brittijn pomocnik 2 mln € 22 l. 182 cm 11
- 2 Siebe Wylin pomocnik 45' 650 tys. € 23 l. 180 cm 7
- 10 Ole Romeny pomocnik 72' 800 tys. € 26 l. 185 cm 7
- 5 Yassin Oukili pomocnik 700 tys. € 25 l. 195 cm 6
- 52 Mohammed Ihattaren pomocnik 72' 3,5 mln € 24 l. 182 cm 11
- 8 Jasper Dahlhaus pomocnik 72' 1,4 mln € 24 l. 176 cm 9
- 25 Lequincio Zeefuik napastnik 90' 1,5 mln € 21 l. 197 cm 10
- 15 Nick de Groot obrońca 72' 400 tys. € 25 l. 181 cm 11
- 9 Anthony Descotte napastnik 72' 800 tys. € 23 l. 180 cm 10
- 38 Moussa Gbemou pomocnik 90' – 19 l. – 10
- 33 Kaylen Jermaine Danny Reitmaier bramkarz 0 € 22 l. 197 cm 11
- 1 Luuk Koopmans bramkarz 200 tys. € 32 l. 191 cm 11
- 20 Edouard Michut pomocnik 45' 2,2 mln € 23 l. 176 cm 10
- 22 Shiloh 'T Zand pomocnik 72' 700 tys. € 23 l. 177 cm 10
-
35 Kevin van Burgsteden pomocnik – – – – –
-
39 Gani Durmus Buyukhan pomocnik – – – – –
Trener Danny Buijs
Cambuur
- Śr. wiek
- 21,7
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Śr. ocena XI
- 6,64
- 1 Thijs Jansen bramkarz 650 tys. € 24 l. 192 cm 11
- 6 Jamal Amofa obrońca 82' 600 tys. € 27 l. 185 cm 8
- 4 Ismael Baouf obrońca 3 mln € 20 l. 183 cm 11
- 28 Morgan Costarelli obrońca 45' – 21 l. 170 cm 11
- 23 Lucas Jetten obrońca 600 tys. € 19 l. 166 cm 11
- 10 Rafik El Arguioui pomocnik 1,3 mln € 21 l. 178 cm 11
- 8 Nicky Souren pomocnik 500 tys. € 26 l. 173 cm 11
- 9 Skye Vink pomocnik 76' 250 tys. € 20 l. 187 cm 11
- 7 Sami Bouhoudane napastnik 400 tys. € 18 l. 182 cm 11
- 11 Ilyes Hamache napastnik 88' 900 tys. € 23 l. 178 cm 11
- 29 Iwan Henstra napastnik 76' – 20 l. 187 cm 11
- 24 Matthijs Kalisvaart bramkarz 25 tys. € 20 l. 203 cm 9
- 27 Wiebe Kooistra napastnik 45' 200 tys. € 20 l. 176 cm 10
- 15 Fabian Kvam napastnik 76' 400 tys. € 21 l. 180 cm 11
- 21 Jasper Meijster bramkarz 25 tys. € 21 l. 188 cm 6
- 16 Rik Mulders obrońca 88' 600 tys. € 26 l. 170 cm 11
- 14 Ryan van de Pavert pomocnik 250 tys. € 20 l. 170 cm 2
- 18 Wiebe van der Heide pomocnik – 20 l. – 3
- 17 Ethan Apkakou pomocnik 250 tys. € 20 l. – 11 –
- 3 Jorn Berkhout obrońca 350 tys. € 24 l. 181 cm 11
- 13 Nicolas Binder napastnik 76' 300 tys. € 24 l. 193 cm 10
-
40 Wessel van der Goot pomocnik – – – – –
-
33 Buddy Vogelzang obrońca – – – – –
Trener Johan Plat
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Fortuny Sittard w meczu z Camburem?
W wyjściowym składzie Fortuny Sittard w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce M. Branderhorst, w obronie Syb van Ottele, I. Pinto oraz J. Hubner, w pomocy P. Brittijn, S. Wylin, O. Romeny, Y. Oukili, M. Ihattaren oraz J. Dahlhaus, w ataku L. Zeefuik. Z ławki weszli: E. Michut (45'), Nick de Groot (72'), A. Descotte (72'), Shiloh 'T Zand (72') oraz M. Gbemou (90').
Jaki był wyjściowy skład Camburu w meczu z Fortuną Sittard?
W wyjściowym składzie Camburu w ustawieniu 4-3-3: w bramce T. Jansen, w obronie J. Amofa, I. Baouf, M. Costarelli oraz L. Jetten, w pomocy Rafik El Arguioui, N. Souren oraz S. Vink, w ataku S. Bouhoudane, I. Hamache oraz I. Henstra. Z ławki weszli: W. Kooistra (45'), F. Kvam (76'), N. Binder (76') oraz R. Mulders (88').
Kogo zabrakło w meczu Fortuna Sittard – Cambuur?
Po stronie Camburu nie zagrali: Wout Asselman, Daan Visser.
Forma w 10 ostatnich meczach
Fortuna Sittard - Cambuur
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Fortuna Sittard - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:30
|
Feyenoord Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
|
||
| Eredivisie, 11. kolejka | |||
|
28 Paź
18:45
|
Sparta Rotterdam
(2)
2
Fortuna Sittard
(3)
2
|
||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||
|
25 Paź
12:15
|
Fortuna Sittard
1
Excelsior Rotterdam
0
|
||
| Eredivisie, 10. kolejka | |||
|
18 Paź
20:00
|
NEC Nijmegen
2
Fortuna Sittard
2
|
||
| Eredivisie, 9. kolejka | |||
|
10 Paź
20:00
|
Fortuna Sittard
1
Twente
1
|
||
| Eredivisie, 8. kolejka | |||
|
19 Wrz
21:00
|
Willem II Tilburg
0
Fortuna Sittard
1
|
||
| Eredivisie, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
20:00
|
Fortuna Sittard
1
Ajax
5
|
||
| Eredivisie, 6. kolejka | |||
|
06 Wrz
16:45
|
ADO Den Haag
2
Fortuna Sittard
3
|
||
| Eredivisie, 5. kolejka | |||
|
28 Sie
20:00
|
Groningen
2
Fortuna Sittard
3
|
||
| Eredivisie, 4. kolejka | |||
|
22 Sie
16:30
|
Fortuna Sittard
0
AZ Alkmaar
2
|
||
| Eredivisie, 3. kolejka | |||
Cambuur - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
21:00
|
Cambuur
4
Go Ahead Eagles
0
|
||
| Eredivisie, 11. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Kloetinge
0
Cambuur
2
|
||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||
|
24 Paź
18:45
|
Willem II Tilburg
1
Cambuur
6
|
||
| Eredivisie, 10. kolejka | |||
|
18 Paź
14:30
|
Cambuur
2
AZ Alkmaar
2
|
||
| Eredivisie, 9. kolejka | |||
|
11 Paź
14:30
|
PEC Zwolle
0
Cambuur
1
|
||
| Eredivisie, 8. kolejka | |||
|
19 Wrz
16:30
|
ADO Den Haag
1
Cambuur
1
|
||
| Eredivisie, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
21:00
|
Cambuur
3
NEC Nijmegen
0
|
||
| Eredivisie, 6. kolejka | |||
|
06 Wrz
14:30
|
Telstar
2
Cambuur
2
|
||
| Eredivisie, 5. kolejka | |||
|
30 Sie
20:00
|
Cambuur
1
Twente
4
|
||
| Eredivisie, 4. kolejka | |||
|
23 Sie
17:15
|
Cambuur
2
Feyenoord Rotterdam
5
|
||
| Eredivisie, 3. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Fortuna Sittard - Cambuur
Bilans 28 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 86% (24 z 28)
- Powyżej 2,5 gola 71% (20 z 28)
- Powyżej 3,5 gola 32% (9 z 28)
- Obie strzelą (BTTS) 71% (20 z 28)
- Mecze bez gola 4% (1 z 28)
- Remisy 14% (4 z 28)
- Wygrana 1 golem 50% (14 z 28)
- Wygrana 3+ golami 11% (3 z 28)
Statystyki szczegółowe H2H
Fortuna Sittard - Cambuur
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 28 meczach Fortuna Sittard - Cambuur.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:2 wygrana Camburu | 6 (21%) |
| 2. | 2:1 wygrana Fortuny Sittard | 4 (14%) |
| 3. | 1:0 wygrana Fortuny Sittard | 2 (7%) |
| 4. | 1:3 wygrana Camburu | 2 (7%) |
| 5. | 1:4 wygrana Camburu | 2 (7%) |
| 6. | 2:0 wygrana Fortuny Sittard | 2 (7%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Fortuny Sittard najdłuższa: 15 meczów 7 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 7 meczów 4 mecze
- Bez porażki Fortuny Sittard najdłuższa: 3 mecze 2 mecze
- Czyste konto Fortuny Sittard najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 6 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Fortuna Sittard - Cambuur według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Fortuna Sit. | Remis | Cambuur |
|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | 22 | 8 | 4 | 10 |
| Eredivisie | 5 | 3 | 0 | 2 |
| Puchar Holandii | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 28 | 12 | 4 | 12 |
Atut własnego boiska
Fortuna Sittard u siebie i Cambuur na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Fortuna Sittard - Cambuur?
W 28 spotkaniach bezpośrednich Fortuna Sittard ma na koncie 12 zwycięstw, Cambuur 12, a 4 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 41:42 dla Fortuny Sittard. Ostatni mecz rozegrano 15 sierpnia 2026 (Eredivisie), a Fortuna Sittard - Cambuur zakończył się wynikiem 3:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:1 Camburu (2022).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Camburu nad Fortuną Sittard?
Ostatnie zwycięstwo Camburu nad Fortuną Sittard przypadło na 20 sierpnia 2022 (Eredivisie, 4:1). Od tego czasu rozegrano 2 spotkania bez wygranej Camburu. Obie drużyny strzelały w 20 spotkaniach (71%), a 3 gole lub więcej padły w 20 spotkaniach (71%).
Miejsca Fortuna Sittard oraz Cambuur
w tabeli Eredivisie
Tabela
Eredivisie 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 21 | 25 | |
2
|
Ajax
|
11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 17 | 24 | |
3
|
PSV Eindhoven
|
11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 22 | 23 | |
4
|
Twente
|
11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 18 | 23 | |
5
|
AZ Alkmaar
|
11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 7 | 20 | |
6
|
Fortuna Sittard
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 0 | 19 | |
7
|
Heerenveen
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 6 | 18 | |
8
|
Groningen
|
11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 2 | 15 | |
9
|
Cambuur
|
11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 1 | 15 | |
10
|
Go Ahead Eagles
|
11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | -4 | 14 | |
11
|
Sparta Rotterdam
|
11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | -6 | 12 | |
12
|
Utrecht
|
11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | -12 | 12 | |
13
|
PEC Zwolle
|
12 | 3 | 3 | 6 | 13:24 | -11 | 12 | |
14
|
NEC Nijmegen
|
11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | -2 | 11 | |
15
|
Excelsior Rotterdam
|
11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | -12 | 11 | |
16
|
Telstar
|
11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | -7 | 9 | |
17
|
ADO Den Haag
|
11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | -11 | 6 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
12 | 0 | 3 | 9 | 11:40 | -29 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 21 | 25 | |
2
|
Ajax
|
11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 17 | 24 | |
3
|
PSV Eindhoven
|
11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 22 | 23 | |
4
|
Twente
|
11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 18 | 23 | |
5
|
Fortuna Sittard
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:18 | 1 | 22 | |
6
|
AZ Alkmaar
|
11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 7 | 20 | |
7
|
Heerenveen
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 6 | 18 | |
8
|
Groningen
|
11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 2 | 15 | |
9
|
Cambuur
|
11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 1 | 15 | |
10
|
Go Ahead Eagles
|
11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | -4 | 14 | |
11
|
Sparta Rotterdam
|
11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | -6 | 12 | |
12
|
Utrecht
|
11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | -12 | 12 | |
13
|
PEC Zwolle
|
12 | 3 | 3 | 6 | 13:24 | -11 | 12 | |
14
|
NEC Nijmegen
|
11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | -2 | 11 | |
15
|
Excelsior Rotterdam
|
11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | -12 | 11 | |
16
|
Telstar
|
12 | 2 | 3 | 7 | 16:24 | -8 | 9 | |
17
|
ADO Den Haag
|
11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | -11 | 6 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
12 | 0 | 3 | 9 | 11:40 | -29 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
PSV Eindhoven
|
6 | 4 | 2 | 0 | 21:5 | 16 | 14 | |
| 2 |
Twente
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 3 |
Go Ahead Eagles
|
5 | 3 | 2 | 0 | 14:8 | 6 | 11 | |
| 4 |
AZ Alkmaar
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 5 |
Heerenveen
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 6 |
Feyenoord Rotterdam
|
5 | 2 | 3 | 0 | 12:5 | 7 | 9 | |
| 7 |
Ajax
|
6 | 2 | 3 | 1 | 12:9 | 3 | 9 | |
| 8 |
Fortuna Sittard
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 9 |
Groningen
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:14 | -1 | 7 | |
| 10 |
Cambuur
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 11 |
PEC Zwolle
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 12 |
Sparta Rotterdam
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:14 | -5 | 5 | |
| 13 |
Utrecht
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:15 | -6 | 5 | |
| 14 |
Telstar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 12:17 | -5 | 5 | |
| 15 |
NEC Nijmegen
|
6 | 0 | 4 | 2 | 9:12 | -3 | 4 | |
| 16 |
ADO Den Haag
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 17 |
Excelsior Rotterdam
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:19 | -14 | 3 | |
| 18 |
Willem II Tilburg
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:17 | -12 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Feyenoord Rotterdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 21:7 | 14 | 16 | |
| 2 |
Ajax
|
5 | 5 | 0 | 0 | 18:4 | 14 | 15 | |
| 3 |
Fortuna Sittard
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 4 |
Twente
|
6 | 3 | 2 | 1 | 18:5 | 13 | 11 | |
| 5 |
AZ Alkmaar
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 6 |
PSV Eindhoven
|
5 | 3 | 0 | 2 | 14:8 | 6 | 9 | |
| 7 |
Heerenveen
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 8 | |
| 8 |
Groningen
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 8 | |
| 9 |
Cambuur
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 8 | |
| 10 |
Excelsior Rotterdam
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:9 | 2 | 8 | |
| 11 |
Sparta Rotterdam
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 7 | |
| 12 |
Utrecht
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:16 | -6 | 7 | |
| 13 |
NEC Nijmegen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
PEC Zwolle
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:10 | -3 | 6 | |
| 15 |
Telstar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 16 |
Go Ahead Eagles
|
6 | 0 | 3 | 3 | 9:19 | -10 | 3 | |
| 17 |
ADO Den Haag
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:12 | -7 | 2 | |
| 18 |
Willem II Tilburg
|
6 | 0 | 1 | 5 | 6:23 | -17 | 1 |