Ivo Pinto jest piłkarzem występującym obecnie w Fortuna Sittard. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ivo Pinto
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ivo Pinto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivo Pinto wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.45, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ivo Pinto oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ivo Pinto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivo Pinto rozegrał w barwach Fortuny Sittard w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 925 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ivo Pinto
Pierwszy transfer Ivo Pinto w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Rio Ave do Dinama Zagrzeb za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Ivo Pinto było przejście z Dinama Zagrzeb do Norwich City w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,7 miliona euro.
Ile zarabia Ivo Pinto?
Na podstawie kontraktu z Fortuna Sittard, Ivo Pinto otrzymuje 350 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 29,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pinto w listopadzie 2026 to 6,7 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Ivo Pinto ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ivo Pinto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivo Pinto to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ivo Pinto?
Ivo Pinto ma na koncie 7 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Chorwacji — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Dinamem Zagrzeb — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Ivo Pinto?
Ivo Pinto najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Ivo Pinto?
Wycena 36-letniego Ivo Pinto według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ivo Pinto?
Ivo Pinto urodził się 7 stycznia 1990 w Lourosa w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Ivo Pinto – statystyki
Szczegółowe statystyki Ivo Pinto w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fortuna Sittard. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ivo Pinto vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ivo Pinto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivo Pinto wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.45, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ivo Pinto oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ivo Pinto – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ivo Pinto w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
1:1 | 76' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
28 Paź
Karne
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
1:1 | 84' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
1:5 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Ivo Pinto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivo Pinto rozegrał w barwach Fortuny Sittard w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 925 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Ivo Pinto – transfery
W trakcie kariery Ivo Pinto zmieniał klub 23 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fortuna Sittard 2022 – obecnie
-
Dinamo Zagrzeb 2022 – 2022
-
Fortuna Sittard 2021 – 2022
-
Dinamo Zagrzeb 2021 – 2021
-
Rio Ave 2020 – 2021
-
Dinamo Zagrzeb 2020 – 2020
-
Famalicão 2020 – 2020
-
Dinamo Zagrzeb 2019 – 2020
-
Norwich City 2016 – 2019
-
Dinamo Zagrzeb 2013 – 2016
-
Rio Ave 2013 – 2013
-
CFR Cluj 2012 – 2013
-
Rio Ave 2012 – 2012
-
UD Leiria 2011 – 2012
-
Rio Ave 2011 – 2011
-
FC Porto 2011 – 2011
-
SC Covilha 2010 – 2011
-
FC Porto 2010 – 2010
-
Vitoria Setubal 2009 – 2010

-
FC Porto 2008 – 2009
-
Porto U19 2007 – 2008
-
Boavista U19 2005 – 2007

-
Boavista FC U15 2003 – 2005

-
Boavista FC CJ do 2003

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ivo Pinto
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 25.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 28.08.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 01.08.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 06.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 07.01.2016 |
|
3,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 08.07.2013 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 29.06.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 03.07.2012 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 29.06.2012 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 30.08.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 29.06.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 13.09.2010 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 29.06.2010 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2009/10 | 23.09.2009 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2008/09 | 31.12.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
|
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2003/04 | 30.06.2003 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Ivo Pinto
Pierwszy transfer Ivo Pinto w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Rio Ave do Dinama Zagrzeb za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Ivo Pinto było przejście z Dinama Zagrzeb do Norwich City w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,7 miliona euro.
Ivo Pinto – forma
W ostatnich 5 meczach Ivo Pinto zanotował bilans 1 zwycięstwo, 4 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,70. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ivo Pinto i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 11. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Karne
|
Sparta Rotterdam
(2)
2
Fortuna Sittard
(3)
2
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Twente
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Ajax
5
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
ADO Den Haag
2
Fortuna Sittard
3
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Groningen
2
Fortuna Sittard
3
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Cambuur
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Utrecht
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Heerenveen
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Twente
2
Eredivisie, 28. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Volendam
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Telstar
4
Eredivisie, 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Fortuna Sittard
3
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Ajax
4
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 22. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Heracles Almelo
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 21. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Groningen
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 19. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
4
AZ Alkmaar
3
Eredivisie, 17. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 16. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Ajax
3
Eredivisie, 15. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Heracles Almelo
1
Eredivisie, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Heerenveen
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 9. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
FC Volendam
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Twente
3
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Utrecht
0
Eredivisie, 6. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
NAC Breda
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Utrecht
0
Eredivisie, 34. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Almere City
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 33. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
NAC Breda
0
Eredivisie, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Willem II Tilburg
0
Eredivisie, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Twente
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 28. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 27. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Groningen
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Heracles Almelo
0
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 24. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Heerenveen
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 21. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PEC Zwolle
4
Eredivisie, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
NEC Nijmegen
4
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Go Ahead Eagles
3
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Utrecht
2
Fortuna Sittard
5
Eredivisie, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
RKC Waalwijk
2
Eredivisie, 16. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Twente
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
PEC Zwolle
3
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 12. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Heerenveen
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
De Treffers
1
Fortuna Sittard
4
Puchar Holandii, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
AZ Alkmaar
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Ajax
5
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
NAC Breda
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 5. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Almere City
0
Eredivisie, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
5
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lut
Karne
|
Groningen
(4)
0
Fortuna Sittard
(3)
0
Puchar Holandii
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Almere City
0
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
4
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Twente
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
FC Volendam
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Emmen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Twente
3
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Twente
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Utrecht
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Heracles Almelo
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
PEC Zwolle
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Utrecht
2
Eredivisie
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
4
Eredivisie
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
FC OSS
0
Puchar Holandii
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Cambuur
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Santa Clara
1
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Rio Ave
0
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Rio Ave
1
Paços de Ferreira
1
Liga Portugal
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
CS Marítimo
1
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Rio Ave
0
SC Braga
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Boavista
3
Rio Ave
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rio Ave
0
Gil Vicente
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Rio Ave
2
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rio Ave
0
Nacional Madeira
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Porto
2
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Rio Ave
1
Santa Clara
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Sporting CP
1
Rio Ave
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Rio Ave
3
Portimonense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Rio Ave
1
CS Marítimo
3
Liga Portugal
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
SC Braga
3
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Rio Ave
2
Famalicão
1
Puchar Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Rio Ave
0
Boavista
0
Liga Portugal
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Rio Ave
2
Moreirense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Famalicão
1
Rio Ave
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Karne
|
Rio Ave
(8)
2
AC Milan
(9)
2
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Rio Ave
0
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Famalicão
2
Boavista
2
Liga Portugal
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lip
Koniec
|
CD Tondela
0
Famalicão
1
Liga Portugal
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Famalicão
0
Portimonense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Famalicão
0
Liga Portugal
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Famalicão
0
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Famalicão
1
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Famalicão
1
Puchar Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Boavista
0
Famalicão
1
Liga Portugal
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Norwich City
2
Preston North End
0
Championship
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Norwich City
3
West Bromwich Albion
4
Championship
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Sheffield Wednesday
5
Norwich City
1
Championship
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Preston North End
0
Norwich City
0
Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Norwich City
0
Cardiff City
2
Championship
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Sunderland
1
Norwich City
1
Championship
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Queens Park Rangers
4
Norwich City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Norwich City
0
Fulham
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Hull City
4
Norwich City
3
Championship
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Norwich City
2
Millwall
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Burton Albion
0
Norwich City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Birmingham City
0
Norwich City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Norwich City
1
Brentford
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Leeds United
1
Norwich City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Norwich City
3
Sheffield Wednesday
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Norwich City
1
Preston North End
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Norwich City
1
Barnsley
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Ipswich Town
0
Norwich City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Reading
1
Norwich City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Norwich City
0
Bristol City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sheffield United
0
Norwich City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Norwich City
0
Burton Albion
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Norwich City
1
Birmingham City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Millwall
4
Norwich City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Norwich City
2
Queens Park Rangers
0
Championship
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Norwich City
4
Queens Park Rangers
0
Championship
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Leeds United
3
Norwich City
3
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Norwich City
2
Brighton & Hove Albion
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Preston North End
1
Norwich City
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Norwich City
1
Fulham
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Aston Villa
2
Norwich City
0
Championship
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Norwich City
2
Barnsley
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Norwich City
2
Blackburn
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Bristol City
1
Norwich City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Norwich City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Cardiff City
0
Norwich City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Norwich City
2
Birmingham City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Norwich City
3
Wolverhampton
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Rotherham United
2
Norwich City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Norwich City
3
Derby County
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Norwich City
1
Huddersfield Town
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Norwich City
1
Aston Villa
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Norwich City
5
Brentford
0
Championship
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Fulham
2
Norwich City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Newcastle United
4
Norwich City
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Norwich City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Norwich City
2
Wigan Athletic
1
Championship
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Norwich City
3
Cardiff City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Norwich City
1
Bristol City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Norwich City
4
Watford
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Mar
Koniec
|
West Bromwich Albion
0
Norwich City
1
Premier League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Norwich City
1
Chelsea
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Norwich City
0
Tottenham
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Ivo Pinto 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.52, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.70.
W ostatnich 10 meczach Ivo Pinto 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.76, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43.
W jakiej formie jest Ivo Pinto?
Ivo Pinto jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.70 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.45). Jego dyspozycja rośnie.
Ivo Pinto – zarobki
Ivo Pinto gra w Fortuna Sittard na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 350 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ivo Pinto w Fortuna Sittard (2025/26)
| Rocznie | 350 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 29 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 959 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Ivo Pinto w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
350 tys. € |
| 2024/25 |
|
350 tys. € |
| 2023/24 |
|
350 tys. € |
| 2022/23 |
|
130 tys. € |
| 2021/22 |
|
130 tys. € |
| 2020/21 |
|
130 tys. € |
| 2019/20 |
|
70 tys. € |
| 2018/19 |
|
1,2 mln € |
| 2017/18 |
|
1,2 mln € |
| 2016/17 |
|
840 tys. € |
| 2015/16 |
|
840 tys. € |
Ile zarabia Ivo Pinto?
Na podstawie kontraktu z Fortuna Sittard, Ivo Pinto otrzymuje 350 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 29,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pinto w listopadzie 2026 to 6,7 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Ivo Pinto – kontuzje
W trakcie kariery Ivo Pinto zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 16 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ivo Pinto
-
Uraz kostki
07.02.23 – 27.02.23 (21 dni)
Fortuna Sittard opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.08.22 – 06.09.22 (15 dni)
Fortuna Sittard opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
02.02.22 – 22.02.22 (21 dni)
Fortuna Sittard opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.09.21 – 22.09.21 (9 dni)
Fortuna Sittard opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
27.04.21 – 02.05.21 (6 dni)
Rio Ave opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.02.21 – 09.03.21 (24 dni)
Rio Ave opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
16.02.20 – 05.03.20 (19 dni)
Famalicão opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
16.08.17 – 19.08.17 (4 dni)
Norwich City opuszczone: 1 mecz
Czy Ivo Pinto ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ivo Pinto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivo Pinto to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ivo Pinto – trofea
W trakcie kariery Ivo Pinto zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Ivo Pinto
Jakie trofea zdobył Ivo Pinto?
Ivo Pinto zdobył w karierze 7 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Dinamie Zagrzeb — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chorwacji — 4 razy.
Ivo Pinto – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ivo Pinto wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ivo Pinto na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ivo Pinto
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 36 |
|
250 tys. € |
| 01.12.2025 | 35 |
|
250 tys. € |
| 27.05.2025 | 35 |
|
300 tys. € |
| 16.12.2024 | 34 |
|
350 tys. € |
| 30.05.2024 | 34 |
|
450 tys. € |
| 14.12.2023 | 33 |
|
500 tys. € |
| 22.06.2023 | 33 |
|
500 tys. € |
| 10.11.2022 | 32 |
|
500 tys. € |
| 07.06.2022 | 32 |
|
500 tys. € |
| 04.01.2022 | 31 |
|
600 tys. € |
| 03.10.2021 | 31 |
|
800 tys. € |
| 20.05.2021 | 31 |
|
1 mln € |
| 27.01.2021 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 16.08.2020 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 26.12.2019 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 15.09.2019 | 29 |
|
2 mln € |
| 27.06.2019 | 29 |
|
2 mln € |
| 23.09.2018 | 28 |
|
3 mln € |
| 26.02.2018 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 17.09.2017 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 26.02.2017 | 27 |
|
4 mln € |
| 31.08.2016 | 26 |
|
4 mln € |
| 08.02.2016 | 26 |
|
4 mln € |
| 13.09.2015 | 25 |
|
4 mln € |
| 16.03.2015 | 25 |
|
4 mln € |
| 30.09.2014 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 10.03.2014 | 24 |
|
2,8 mln € |
| 04.06.2013 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 11.12.2012 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 20.08.2012 | 22 |
|
1,6 mln € |
| 01.02.2012 | 22 |
|
1,1 mln € |
| 29.06.2011 | 21 |
|
400 tys. € |
| 04.02.2010 | 20 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ivo Pinto?
Wycena Ivo Pinto wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Ivo Pinto wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 100 tys. €.