Skye Vink jest piłkarzem występującym obecnie w Cambuur. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Skye Vink
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
21:00
|
Cambuur
4
Go Ahead Eagles
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Eredivisie, 11. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Kloetinge
0
Cambuur
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
24 Paź
18:45
|
Willem II Tilburg
1
Cambuur
6
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Eredivisie, 10. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Skye Vink w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Skye Vink wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.61, a skuteczność strzałów to 0,0%. Skye Vink oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Skye Vink w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Skye Vink rozegrał w barwach Camburu w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 349 minut. Średnio dawało to 29 minut gry na spotkanie.
Czy Skye Vink ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Skye Vink nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Skye Vink to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 153 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Skye Vink?
Skye Vink najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Skye Vink?
Wycena 20-letniego Skye Vink według stanu na grudzień 2025 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Skye Vink?
Skye Vink urodził się 1 lipca 2006 w w Holandii. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Skye Vink - statystyki
Szczegółowe statystyki Skye Vink w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cambuur. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Skye Vink
Atak
Obrona
Podania Skye Vink
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Skye Vink w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Skye Vink wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.61, a skuteczność strzałów to 0,0%. Skye Vink oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Skye Vink - transfery
W trakcie kariery Skye Vink zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cambuur 2026 – obecnie
-
Jong Ajax 2024 – 2026
-
Ajax U18 2022 – 2024

-
AjaxU17 2021 – 2022

-
Ajax Amsterdam Youth 2017 – 2021

-
AVV Zeeburgia Youth do 2017

Skye Vink - forma
W ostatnich 5 meczach Skye Vink zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,55. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Skye Vink ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.47, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.55 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W ostatnich 10 meczach Skye Vink ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W jakiej formie jest Skye Vink?
Skye Vink jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.55 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.61). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Skye Vink w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Skye Vink rozegrał w barwach Camburu w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 349 minut. Średnio dawało to 29 minut gry na spotkanie.
Skye Vink - kontuzje
W trakcie kariery Skye Vink zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 21 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Skye Vink
- Uraz o nieznanym charakterze 25.08.23 – 19.10.23 (56 dni) opuszczone: 6 meczów
- Uraz 03.12.22 – 04.05.23 (153 dni) opuszczone: 15 meczów
Czy Skye Vink ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Skye Vink nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Skye Vink to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 153 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Skye Vink - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Skye Vink wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Skye Vink na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Skye Vink?
Wycena Skye Vink wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Skye Vink wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.