Luuk Koopmans jest piłkarzem występującym obecnie w Fortuna Sittard. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Luuk Koopmans
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Luuk Koopmans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luuk Koopmans wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Luuk Koopmans oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luuk Koopmans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luuk Koopmans rozegrał w barwach Fortuny Sittard w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów.
Historia transferów Luuk Koopmans
Pierwszy transfer Luuk Koopmans w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z FC OSS do PSV Eindhoven za 100 tysięcy euro.
Ile zarabia Luuk Koopmans?
Na podstawie kontraktu z Fortuna Sittard, Luuk Koopmans otrzymuje 300 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 25 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Koopmans w listopadzie 2026 to 5,8 tysiąca euro, a dziennie około 822 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Luuk Koopmans ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Luuk Koopmans nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luuk Koopmans to uraz barku z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 217 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Luuk Koopmans?
Luuk Koopmans ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z PSV Eindhoven — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Luuk Koopmans?
Luuk Koopmans najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Luuk Koopmans?
Wycena 32-letniego Luuk Koopmans według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luuk Koopmans?
Luuk Koopmans urodził się 18 listopada 1993 w Oss w Holandii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Luuk Koopmans – statystyki
Szczegółowe statystyki Luuk Koopmans w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fortuna Sittard. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Luuk Koopmans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luuk Koopmans wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Luuk Koopmans oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Luuk Koopmans – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Luuk Koopmans w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Paź
Karne
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
1:5 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Luuk Koopmans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luuk Koopmans rozegrał w barwach Fortuny Sittard w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów.
Luuk Koopmans – transfery
W trakcie kariery Luuk Koopmans zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 100 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fortuna Sittard 2023 – obecnie
-
ADO Den Haag 2020 – 2023
-
PSV Eindhoven 2020 – 2020
-
ADO Den Haag 2019 – 2020
-
PSV Eindhoven 2019 – 2019
-
MVV Maastricht 2018 – 2019
-
PSV Eindhoven 2015 – 2018
-
FC OSS 2012 – 2015
-
SV Oss 20 2011 – 2012

-
N.E.C. Nijmegen Youth 2010 – 2011

-
NEC Nijmegen U17 2009 – 2010

-
TOP Oss U17 do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Luuk Koopmans
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 19.08.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Luuk Koopmans
Pierwszy transfer Luuk Koopmans w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z FC OSS do PSV Eindhoven za 100 tysięcy euro.
Luuk Koopmans – forma
W ostatnich 5 meczach Luuk Koopmans zanotował bilans 1 zwycięstwo, 4 remisy i 0 porażek. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Luuk Koopmans i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Karne
|
Sparta Rotterdam
(2)
2
Fortuna Sittard
(3)
2
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Twente
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Ajax
5
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
ADO Den Haag
2
Fortuna Sittard
3
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Groningen
2
Fortuna Sittard
3
Eredivisie, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Cambuur
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Utrecht
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
PEC Zwolle
2
Eredivisie, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Heerenveen
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
NAC Breda
1
Eredivisie, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Twente
2
Eredivisie, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Volendam
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Telstar
4
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Fortuna Sittard
3
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Ajax
4
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Groningen
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
4
AZ Alkmaar
3
Eredivisie, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Ajax
3
Eredivisie, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Heracles Almelo
1
Eredivisie, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Heerenveen
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
FC Volendam
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Twente
3
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Utrecht
0
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Telstar
1
Fortuna Sittard
3
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
NAC Breda
2
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Almere City
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
NAC Breda
0
Eredivisie, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Willem II Tilburg
0
Eredivisie, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Twente
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Groningen
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Heracles Almelo
0
Eredivisie, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Ajax
2
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Heerenveen
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PEC Zwolle
4
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
NEC Nijmegen
4
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Go Ahead Eagles
3
Eredivisie, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Utrecht
2
Fortuna Sittard
5
Eredivisie, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
RKC Waalwijk
2
Eredivisie, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Heracles Almelo
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
PEC Zwolle
3
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Heerenveen
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
De Treffers
1
Fortuna Sittard
4
Puchar Holandii, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
AZ Alkmaar
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Ajax
5
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
NAC Breda
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Almere City
0
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Vitesse
3
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
5
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Karne
|
Groningen
(4)
0
Fortuna Sittard
(3)
0
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Almere City
0
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
4
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Twente
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
ADO Den Haag
2
Helmond Sport
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
ADO Den Haag
1
Willem II Tilburg
3
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Heracles Almelo
3
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
ADO Den Haag
1
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Den Bosch
0
ADO Den Haag
0
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Almere City
4
ADO Den Haag
1
Eerste Divisie
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Helmond Sport
2
ADO Den Haag
1
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
ADO Den Haag
2
De Graafschap
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
![]()
31Excelsior
2
ADO Den Haag
3
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
NAC Breda
1
ADO Den Haag
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Jong Utrecht
1
ADO Den Haag
1
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
ADO Den Haag
2
Jong AZ
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
ADO Den Haag
0
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
ADO Den Haag
4
Jong Ajax
0
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
ADO Den Haag
3
Eerste Divisie
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
5
ADO Den Haag
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Sty
Dogryw.
|
RKC Waalwijk
4
ADO Den Haag
2
Puchar Holandii
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
ADO Den Haag
2
FC OSS
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
ADO Den Haag
4
NAC Breda
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
ADO Den Haag
3
Jong AZ
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Telstar
0
ADO Den Haag
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Excelsior Rotterdam
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Helmond Sport
0
ADO Den Haag
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Paź
Koniec
|
ADO Den Haag
3
Den Bosch
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
ADO Den Haag
2
Roda JC Kerkrade
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Jong PSV
0
ADO Den Haag
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
ADO Den Haag
4
FC Eindhoven
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
NAC Breda
3
ADO Den Haag
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
ADO Den Haag
2
Jong Ajax
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
ADO Den Haag
1
Willem II Tilburg
4
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
PEC Zwolle
0
ADO Den Haag
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
ADO Den Haag
1
Utrecht
4
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
ADO Den Haag
2
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Groningen
3
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Vitesse
2
ADO Den Haag
1
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
ADO Den Haag
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
6
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
VVV Venlo
1
ADO Den Haag
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lut
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Heerenveen
2
ADO Den Haag
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Ajax
6
ADO Den Haag
1
Eredivisie
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
ADO Den Haag
1
Groningen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Twente
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Heracles Almelo
4
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
ADO Den Haag
0
Puchar Holandii
|
92'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Ajax
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Emmen
3
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
ADO Den Haag
0
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 |
W jakiej formie jest Luuk Koopmans?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Luuk Koopmans – zarobki
Luuk Koopmans gra w Fortuna Sittard na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 300 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Luuk Koopmans w Fortuna Sittard (2025/26)
| Rocznie | 300 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 25 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 822 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Luuk Koopmans w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
300 tys. € |
| 2024/25 |
|
300 tys. € |
| 2023/24 |
|
240 tys. € |
| 2020/21 |
|
70 tys. € |
| 2019/20 |
|
50 tys. € |
| 2017/18 |
|
110 tys. € |
| 2016/17 |
|
30 tys. € |
| 2015/16 |
|
40 tys. € |
Ile zarabia Luuk Koopmans?
Na podstawie kontraktu z Fortuna Sittard, Luuk Koopmans otrzymuje 300 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 25 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Koopmans w listopadzie 2026 to 5,8 tysiąca euro, a dziennie około 822 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Luuk Koopmans – kontuzje
W trakcie kariery Luuk Koopmans zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 78 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Luuk Koopmans
-
Choroba
28.01.26 – 03.02.26 (7 dni)
Fortuna Sittard opuszczone: 1 mecz
-
Uraz barku
24.01.22 – 29.06.22 (157 dni)
ADO Den Haag opuszczone: 21 meczów
-
Uraz barku
10.08.17 – 14.03.18 (217 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 31 meczów
-
Uraz barku
04.08.16 – 31.12.16 (150 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 25 meczów
Czy Luuk Koopmans ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Luuk Koopmans nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luuk Koopmans to uraz barku z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 217 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Luuk Koopmans – trofea
W trakcie kariery Luuk Koopmans zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Luuk Koopmans
Jakie trofea zdobył Luuk Koopmans?
Luuk Koopmans zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w PSV Eindhoven — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Holandii — 1 raz.
Luuk Koopmans – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luuk Koopmans wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luuk Koopmans na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Luuk Koopmans
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 32 |
|
200 tys. € |
| 01.12.2025 | 32 |
|
150 tys. € |
| 27.05.2025 | 31 |
|
200 tys. € |
| 16.12.2024 | 31 |
|
200 tys. € |
| 30.05.2024 | 30 |
|
225 tys. € |
| 14.12.2023 | 30 |
|
200 tys. € |
| 03.07.2023 | 29 |
|
225 tys. € |
| 11.10.2022 | 28 |
|
275 tys. € |
| 22.06.2022 | 28 |
|
350 tys. € |
| 11.01.2022 | 28 |
|
350 tys. € |
| 11.10.2021 | 27 |
|
350 tys. € |
| 18.05.2021 | 27 |
|
400 tys. € |
| 08.03.2021 | 27 |
|
400 tys. € |
| 05.01.2021 | 27 |
|
500 tys. € |
| 13.10.2020 | 26 |
|
475 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
475 tys. € |
| 17.12.2019 | 26 |
|
600 tys. € |
| 26.06.2019 | 25 |
|
350 tys. € |
| 22.03.2019 | 25 |
|
350 tys. € |
| 20.01.2019 | 25 |
|
300 tys. € |
| 11.06.2018 | 24 |
|
200 tys. € |
| 16.01.2018 | 24 |
|
200 tys. € |
| 06.06.2017 | 23 |
|
200 tys. € |
| 17.01.2017 | 23 |
|
200 tys. € |
| 30.06.2016 | 22 |
|
300 tys. € |
| 04.02.2016 | 22 |
|
200 tys. € |
| 26.07.2015 | 21 |
|
200 tys. € |
| 20.02.2015 | 21 |
|
100 tys. € |
| 15.08.2014 | 20 |
|
50 tys. € |
| 09.02.2014 | 20 |
|
50 tys. € |
| 03.06.2013 | 19 |
|
50 tys. € |
| 01.08.2012 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Luuk Koopmans?
Wycena Luuk Koopmans wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Luuk Koopmans wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.