Pablo Rodriguez Delgado jest piłkarzem występującym obecnie w Lech Poznań. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Pablo Rodriguez Delgado
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
21:00
|
SL Benfica
3
Lech Poznań
1
|
70' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Europy, 4. runda | |||||||
|
31 Paź
17:30
|
Lech Poznań
3
Wisła Kraków
1
|
81' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka | |||||||
|
25 Paź
17:30
|
Legia Warszawa
1
Lech Poznań
2
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Pablo Rodriguez Delgado w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo Rodriguez Delgado wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 7 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.53, a skuteczność strzałów to 18,2%. Pablo Rodriguez Delgado oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pablo Rodriguez Delgado w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo Rodriguez Delgado rozegrał w barwach Lecha Poznań w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 12 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 321 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Pablo Rodriguez Delgado
Pierwszy transfer Pablo Rodriguez Delgado w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Real Madryt U19 do Lecce za 360 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Pablo Rodriguez Delgado było przejście z Lecce do Lecha Poznań w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,2 miliona euro.
Ile zarabia Pablo Rodriguez Delgado?
Na podstawie kontraktu z Lech Poznań, Pablo Rodriguez Delgado otrzymuje 580 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 48,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Rodriguez Delgado w listopadzie 2026 to 11,2 tysiąca euro, a dziennie około 1,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Pablo Rodriguez Delgado ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Pablo Rodriguez Delgado nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pablo Rodriguez Delgado to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Pablo Rodriguez Delgado?
Pablo Rodriguez Delgado ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Lechem Poznań — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Pablo Rodriguez Delgado?
Pablo Rodriguez Delgado najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Rodriguez Delgado?
Wycena 25-letniego Pablo Rodriguez Delgado według stanu na październik 2026 wynosi 3,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 450 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pablo Rodriguez Delgado?
Pablo Rodriguez Delgado urodził się 4 sierpnia 2001 w Las Palmas de Gran Canaria w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Pablo Rodriguez Delgado - statystyki
Szczegółowe statystyki Pablo Rodriguez Delgado w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lech Poznań. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Pablo Rodriguez Delgado
Pablo Rodriguez Delgado vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Pablo Rodriguez Delgado
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Pablo Rodriguez Delgado w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo Rodriguez Delgado wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 7 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.53, a skuteczność strzałów to 18,2%. Pablo Rodriguez Delgado oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Pablo Rodriguez Delgado - transfery
W trakcie kariery Pablo Rodriguez Delgado zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Lech Poznań 2025 – obecnie
-
Lecce 2025 – 2025
-
Racing Santander 2024 – 2025
-
Lecce 2024 – 2024
-
Ascoli 2023 – 2024
-
Lecce 2023 – 2023
-
Brescia 2023 – 2023
-
Lecce 2020 – 2023
-
Real Madryt U19 2019 – 2020
-
Real Madrid U18 2017 – 2019

-
Real Madrid U17 2016 – 2017

-
UD Las Palmas Yout do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Pablo Rodriguez Delgado
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 17.07.2025 |
|
1,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 01.08.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 09.08.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 19.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 29.09.2020 |
|
360 tys. € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Pablo Rodriguez Delgado
Pierwszy transfer Pablo Rodriguez Delgado w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Real Madryt U19 do Lecce za 360 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Pablo Rodriguez Delgado było przejście z Lecce do Lecha Poznań w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,2 miliona euro.
Pablo Rodriguez Delgado - forma
W ostatnich 5 meczach Pablo Rodriguez Delgado zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,26. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Pablo Rodriguez Delgado i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
21:00
|
SL Benfica
3
Lech Poznań
1
|
70' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Europy, 4. runda | |||||||
|
31 Paź
17:30
|
Lech Poznań
3
Wisła Kraków
1
|
81' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka | |||||||
|
25 Paź
17:30
|
Legia Warszawa
1
Lech Poznań
2
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka | |||||||
|
22 Paź
18:45
|
Lech Poznań
1
Sunderland
1
|
62' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Europy, 3. runda | |||||||
|
18 Paź
17:30
|
Lech Poznań
6
Korona Kielce
1
|
68' |
2 gole
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.4 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka | |||||||
|
15 Paź
18:45
|
Lech Poznań
0
Bayer Leverkusen
4
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga Europy, 2. runda | |||||||
|
10 Paź
17:30
|
Śląsk Wrocław
1
Lech Poznań
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
20:15
|
Lech Poznań
5
Radomiak Radom
1
|
90' |
2 gole
· 40% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka | |||||||
|
17 Wrz
21:00
|
Crystal Palace
4
Lech Poznań
0
|
81' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Europy, 1. runda | |||||||
|
12 Wrz
17:30
|
Górnik Zabrze
2
Lech Poznań
1
|
72' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
17:30
|
Lech Poznań
1
Raków Częstochowa
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka | |||||||
|
03 Wrz
20:30
|
Lech Poznań
2
Jagiellonia Białystok
1
|
73' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka | |||||||
|
30 Sie
20:15
|
Widzew Łódź
2
Lech Poznań
3
|
75' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka | |||||||
|
27 Sie
20:00
|
FC Thun
2
Lech Poznań
2
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Europy, play offy | |||||||
|
20 Sie
19:00
|
Lech Poznań
7
FC Thun
0
|
64' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Liga Europy, play offy | |||||||
|
14 Sie
20:00
|
KI Klaksvik
0
Lech Poznań
5
|
76' |
1 gol
· 20% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
09 Sie
17:30
|
Lech Poznań
3
Piast Gliwice
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 3. kolejka | |||||||
|
06 Sie
19:00
|
Lech Poznań
1
KI Klaksvik
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
01 Sie
17:30
|
Wieczysta Kraków
1
Lech Poznań
2
|
78' |
0 goli
6 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 2. kolejka | |||||||
|
29 Lip
19:00
|
Lech Poznań
(3)
1
AGF Aarhus
(4)
4
|
81' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
25 Lip
20:15
|
Lech Poznań
0
Cracovia
0
|
75' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 1. kolejka | |||||||
|
21 Lip
19:00
|
AGF Aarhus
1
Lech Poznań
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
23 Maj
17:30
|
Lech Poznań
2
Wisła Płock
2
|
57' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
16 Maj
20:15
|
Radomiak Radom
1
Lech Poznań
3
|
78' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
08 Maj
20:30
|
Lech Poznań
1
Arka Gdynia
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
02 Maj
20:15
|
Motor Lublin
0
Lech Poznań
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
20:15
|
Pogoń Szczecin
1
Lech Poznań
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
17:30
|
Lech Poznań
3
GKS Katowice
3
|
59' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
04 Kwi
20:15
|
Jagiellonia Białystok
0
Lech Poznań
0
|
64' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
22 Mar
14:45
|
Lech Poznań
4
Bruk-Bet Termalica
1
|
60' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
19 Mar
21:00
|
Szachtar Donieck
1
Lech Poznań
2
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
15 Mar
14:45
|
Zagłębie Lubin
0
Lech Poznań
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
12 Mar
18:45
|
Lech Poznań
1
Szachtar Donieck
3
|
83' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
07 Mar
20:15
|
Widzew Łódź
2
Lech Poznań
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
01 Mar
17:30
|
Lech Poznań
4
Raków Częstochowa
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Lut
21:00
|
Lech Poznań
1
KuPS
0
|
75' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
22 Lut
17:30
|
Korona Kielce
1
Lech Poznań
2
|
80' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
19 Lut
18:45
|
KuPS
0
Lech Poznań
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
15 Lut
17:30
|
Lech Poznań
3
Piast Gliwice
0
|
63' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
07 Lut
20:15
|
Górnik Zabrze
0
Lech Poznań
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
03 Lut
20:30
|
Piast Gliwice
1
Lech Poznań
0
|
79' |
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
31 Sty
20:15
|
Lech Poznań
1
Lechia Gdańsk
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
18 Gru
2025
|
Sigma Olomouc
1
Lech Poznań
2
|
72' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 6. runda | |||||||
|
11 Gru
2025
|
Lech Poznań
1
FSV Mainz 05
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 5. runda | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Cracovia
2
Lech Poznań
2
|
39' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2025
|
Piast Gliwice
0
Lech Poznań
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| STS Puchar Polski 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Wisła Płock
0
Lech Poznań
0
|
90' |
0 goli
7 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
27 Lis
2025
|
Lech Poznań
2
Lausanne
0
|
59' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Lech Poznań
4
Radomiak Radom
1
|
68' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Arka Gdynia
3
Lech Poznań
1
|
75' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
06 Lis
2025
|
Rayo Vallecano
3
Lech Poznań
2
|
60' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
02 Lis
2025
|
Lech Poznań
2
Motor Lublin
2
|
79' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
2025
|
![]()
Gryf Słupsk
1
Lech Poznań
2
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| STS Puchar Polski 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
26 Paź
2025
|
Legia Warszawa
0
Lech Poznań
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2025
|
Lincoln Red Imps FC
2
Lech Poznań
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
19 Paź
2025
|
Lech Poznań
2
Pogoń Szczecin
2
|
82' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
GKS Katowice
0
Lech Poznań
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
02 Paź
2025
|
Lech Poznań
4
Rapid Wiedeń
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
Lech Poznań
2
Jagiellonia Białystok
2
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
2025
|
Raków Częstochowa
2
Lech Poznań
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Bruk-Bet Termalica
0
Lech Poznań
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
2025
|
Lech Poznań
1
Zagłębie Lubin
2
|
64' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Lech Poznań
2
Widzew Łódź
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
28 Sie
2025
|
KRC Genk
1
Lech Poznań
2
|
70' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Europy 2025/2026, play offy | |||||||
|
21 Sie
2025
|
Lech Poznań
1
KRC Genk
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2025/2026, play offy | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Lech Poznań
1
Korona Kielce
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
FK Crvena zvezda
1
Lech Poznań
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
06 Sie
2025
|
Lech Poznań
1
FK Crvena zvezda
3
|
26' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Lech Poznań
2
Górnik Zabrze
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Cze
2025
|
Mirandes
4
Racing Santander
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| La Liga 2 2024/2025, półfinał baraży o awans | |||||||
|
08 Cze
2025
|
Racing Santander
3
Mirandes
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2024/2025, półfinał baraży o awans | |||||||
|
01 Cze
2025
|
Racing Santander
2
Granada
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
25 Maj
2025
|
Eldense
3
Racing Santander
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2024/2025, 41. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2025
|
Almeria
2
Racing Santander
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 40. kolejka | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Racing Santander
1
Real Oviedo
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 39. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2025
|
Cartagena
1
Racing Santander
0
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2025
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Huesca
1
Racing Santander
3
|
71' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Racing Santander
1
CD Castellón
1
|
60' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Levante
3
Racing Santander
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
29 Mar
2025
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
0
|
69' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
16 Mar
2025
|
Racing Santander
2
Tenerife
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
02 Mar
2025
|
Racing Santander
2
Elche
0
|
17' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Eibar
2
Racing Santander
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Racing Santander
2
Cadiz
3
|
61' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
Burgos CF
2
Racing Santander
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Racing Santander
2
Malaga
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Cordoba CF
1
Racing Santander
2
|
59' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
19 Sty
2025
|
Racing Santander
6
Racing Ferrol
0
|
80' |
2 gole
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
11 Sty
2025
|
Albacete
2
Racing Santander
2
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
22 Gru
2024
|
Racing Santander
2
Eldense
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
19 Gru
2024
|
Elche
3
Racing Santander
0
|
70' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
15 Gru
2024
|
Racing Santander
0
Huesca
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Granada
3
Racing Santander
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Racing Santander
0
Mirandes
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Malaga
0
Racing Santander
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
16 Lis
2024
|
Racing Santander
2
Burgos CF
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2024
|
Racing Ferrol
1
Racing Santander
2
|
67' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Racing Santander
1
Albacete
1
|
58' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
29 Paź
2024
|
Lanzarote
3
Racing Santander
4
|
11' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
27 Paź
2024
|
Deportivo La Coruna
1
Racing Santander
2
|
71' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2024
|
Racing Santander
2
Cordoba CF
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
20 Paź
2024
|
Cadiz
0
Racing Santander
1
|
67' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
13 Paź
2024
|
Racing Santander
1
Levante
0
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
3
|
55' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2024
|
Racing Santander
1
Cartagena
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
CD Castellón
0
Racing Santander
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Racing Santander
1
Sporting Gijon
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2024
|
Tenerife
0
Racing Santander
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2024
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
3
|
60' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2024
|
Racing Santander
2
Eibar
2
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2024
|
Racing Santander
2
Almeria
2
|
60' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2024
|
Ascoli
2
Pisa
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
05 Maj
2024
|
Palermo
2
Ascoli
2
|
33' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
01 Maj
2024
|
Ascoli
0
Cosenza
1
|
30' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Ascoli
0
Modena
0
|
78' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
Ascoli
0
Venezia
0
|
56' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Spezia
2
Ascoli
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
11 Mar
2024
|
Sampdoria
2
Ascoli
1
|
73' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
03 Mar
2024
|
Ascoli
0
Reggiana
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
FeralpiSalo
0
Ascoli
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
16 Lut
2024
|
Ascoli
0
Cremonese
0
|
65' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
04 Lut
2024
|
Ascoli
1
Sudtirol
2
|
64' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
Como
0
Ascoli
2
|
66' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Ascoli
0
Cittadella
0
|
76' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Pisa
1
Ascoli
0
|
77' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Ascoli
1
Catanzaro
0
|
83' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Ascoli
1
Spezia
2
|
83' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Reggiana
1
Ascoli
1
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Ascoli
0
Como
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Bari
1
Ascoli
0
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Ascoli
1
Parma
3
|
31' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Lecco
0
Ascoli
2
|
13' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Ascoli
1
Sampdoria
1
|
70' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Sudtirol
3
Ascoli
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie B 2023/2024 | |||||||
|
01 Cze
2023
|
Brescia
1
Cosenza
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Serie B 2022/2023 | |||||||
|
19 Maj
2023
|
Palermo
2
Brescia
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Serie B 2022/2023 | |||||||
|
13 Maj
2023
|
Brescia
1
Pisa
1
|
63' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Serie B 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Brescia
0
Bari
2
|
75' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie B 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Perugia
4
Brescia
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie B 2022/2023 | |||||||
|
22 Sty
2023
|
Brescia
1
Frosinone
3
|
69' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Serie B 2022/2023 | |||||||
|
14 Sty
2023
|
Lecce
2
AC Milan
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
09 Lis
2022
|
Lecce
2
Atalanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Lecce
0
Juventus
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
17 Paź
2022
|
Lecce
1
Fiorentina
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
AS Roma
2
Lecce
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
02 Paź
2022
|
Lecce
1
Cremonese
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
31 Sie
2022
|
Napoli
1
Lecce
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
28 Sie
2022
|
Lecce
1
Empoli
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Sassuolo
1
Lecce
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
06 Maj
2022
|
Lecce
1
Pordenone Calcio SSD
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
25 Kwi
2022
|
Lecce
2
Pisa
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
18 Kwi
2022
|
Reggina
1
Lecce
0
|
33' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
Lecce
1
Frosinone
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Parma
0
Lecce
0
|
59' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Cosenza
2
Lecce
2
|
34' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
12 Mar
2022
|
Lecce
1
Brescia
1
|
79' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
06 Mar
2022
|
Perugia
1
Lecce
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
02 Mar
2022
|
Lecce
3
Ascoli
1
|
61' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
27 Lut
2022
|
Monza
0
Lecce
1
|
8' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
23 Lut
2022
|
Lecce
1
Cittadella
2
|
22' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
20 Lut
2022
|
Lecce
3
FC Crotone
0
|
12' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.3 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
16 Gru
2021
|
Spezia
0
Lecce
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Puchar Włoch 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Pisa
1
Lecce
0
|
29' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Frosinone
0
Lecce
0
|
13' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
01 Lis
2021
|
Lecce
3
Cosenza
1
|
27' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
28 Paź
2021
|
Brescia
1
Lecce
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Lecce
0
Perugia
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Ascoli
1
Lecce
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Cittadella
1
Lecce
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
21 Wrz
2021
|
FC Crotone
0
Lecce
3
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
10 Wrz
2021
|
Benevento
0
Lecce
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B 2021/2022 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Vicenza Virtus
1
Lecce
2
|
16' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Lecce
1
Spal
2
|
27' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Lecce
2
Salernitana
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Frosinone
0
Lecce
3
|
13' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Lecce
4
Chievo
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Lecce
0
Virtus Entella
0
|
76' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
21 Lut
2021
|
Lecce
3
Cosenza
1
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
13 Lut
2021
|
Cremonese
1
Lecce
2
|
69' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Lecce
2
Brescia
2
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
05 Lut
2021
|
Lecce
1
Ascoli
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
30 Sty
2021
|
Pordenone Calcio SSD
1
Lecce
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
24 Sty
2021
|
Lecce
2
Empoli
2
|
37' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
27 Gru
2020
|
Lecce
2
Vicenza Virtus
1
|
11' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
27 Lis
2020
|
Chievo
1
Lecce
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B 2020/2021 | |||||||
|
25 Sie
2020
|
Benfica U19
2
Real Madryt U19
3
|
30' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| UEFA Youth League 2019/2020 | |||||||
|
19 Sie
2020
|
Internazionale U19
0
Real Madryt U19
3
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| UEFA Youth League 2019/2020 | |||||||
|
06 Lis
2019
|
Real Madryt U19
2
Galatasaray U18
4
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | ||
| UEFA Youth League 2019/2020 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Pablo Rodriguez Delgado 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.26.
W ostatnich 10 meczach Pablo Rodriguez Delgado 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.72, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.18.
W jakiej formie jest Pablo Rodriguez Delgado?
Pablo Rodriguez Delgado jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 4 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.26 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.53). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Pablo Rodriguez Delgado w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo Rodriguez Delgado rozegrał w barwach Lecha Poznań w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 12 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 321 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Pablo Rodriguez Delgado - zarobki
Pablo Rodriguez Delgado gra w Lech Poznań na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 580 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pablo Rodriguez Delgado w Lech Poznań (2025/26)
| Rocznie | 580 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 48 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Pablo Rodriguez Delgado w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
580 tys. € |
| 2024/25 |
|
520 tys. € |
| 2023/24 |
|
320 tys. € |
| 2022/23 |
|
320 tys. € |
| 2022/23 |
|
320 tys. € |
| 2021/22 |
|
320 tys. € |
| 2020/21 |
|
320 tys. € |
Ile zarabia Pablo Rodriguez Delgado?
Na podstawie kontraktu z Lech Poznań, Pablo Rodriguez Delgado otrzymuje 580 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 48,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Rodriguez Delgado w listopadzie 2026 to 11,2 tysiąca euro, a dziennie około 1,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Pablo Rodriguez Delgado - kontuzje
W trakcie kariery Pablo Rodriguez Delgado zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pablo Rodriguez Delgado
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
16.01.22 – 13.02.22 (29 dni)
Lecce opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
11.05.21 – 17.05.21 (7 dni)
Lecce opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
02.03.21 – 12.03.21 (11 dni)
Lecce opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
28.12.20 – 22.01.21 (26 dni)
Lecce opuszczone: 3 mecze
Czy Pablo Rodriguez Delgado ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Pablo Rodriguez Delgado nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pablo Rodriguez Delgado to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pablo Rodriguez Delgado - trofea
W trakcie kariery Pablo Rodriguez Delgado zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Pablo Rodriguez Delgado
Jakie trofea zdobył Pablo Rodriguez Delgado?
Pablo Rodriguez Delgado zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Lechu Poznań — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Polski — 1 raz.
Pablo Rodriguez Delgado - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pablo Rodriguez Delgado wynosi obecnie 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pablo Rodriguez Delgado na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Pablo Rodriguez Delgado
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 03.06.2026 | 24 |
|
2 mln € |
| 25.03.2026 | 24 |
|
2 mln € |
| 07.12.2025 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 25.09.2025 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 23.06.2025 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 12.12.2024 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 02.06.2024 | 22 |
|
1,6 mln € |
| 26.12.2023 | 22 |
|
1,6 mln € |
| 11.06.2023 | 21 |
|
2 mln € |
| 10.11.2022 | 21 |
|
2 mln € |
| 05.06.2022 | 20 |
|
2 mln € |
| 28.12.2021 | 20 |
|
2 mln € |
| 23.06.2021 | 19 |
|
2 mln € |
| 21.02.2021 | 19 |
|
1,2 mln € |
| 28.10.2020 | 19 |
|
450 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Rodriguez Delgado?
Wycena Pablo Rodriguez Delgado wynosi obecnie 3,5 mln €. W szczycie kariery Pablo Rodriguez Delgado wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 450 tys. €.