niedziela, 21 kwietnia 2024

Bwin opinie

01.04.2024, 08:42
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. Bwin opinie
  1. Jakie opinie ma Bwin?
  2. Jakie oceny w Bwin zbierają bonusy dla graczy?
  3. Opinie o promocjach Bwin
  4. Czy opinie o kursach w Bwin są pozytywne?
  5. Jakie opinie ma oferta Bwin?
  6. Jak gracze oceniają aplikację na telefon Bwin?
 2. Czy warto wybrać Bwin?
 3. Bwin - czy to godny zaufania bukmacher?
 4. Rekomendacje graczy z forum bukmacherskiego na temat Bwin
 5. Zagraniczne recenzje na temat bukmachera Bwin
 6. FAQ:

Doświadczenia innych graczy z Bwin są fantastyczne i godne przedstawienia. Dlatego też postanowiliśmy, że specjalnie dla Ciebie zbierzemy je w jedną całość i kompaktowo zaprezentujemy. Jeśli chcesz poczytać zweryfikowane komentarze, a także zapoznać się z opisanymi w przystępny sposób wrażeniami typerów odnośnie stawiania kuponów w Bwin, to serdecznie zapraszamy do wnikliwej lektury!

Nasze oceny bukmachera Bwin
Kursy bukmacherskie Bardzo dobre: 9.8/10
Oferta bukmacherska Bardzo dobra: 9.5/10
Nagroda powitalna Świetna: 9.3/10
Benefity dla stałych graczy Rewelacyjne: 9.9/10
Aplikacja mobilna Dobra: 9.2/10
Obsługa klienta Świetne: 9.7/10
Wybieram Bwin

Nasze oceny związane z jakością bukmachera Bwin pokrywają się w wielu elementach z sugestiami i propozycjami graczy. Zarówno my, jak i typerzy zwracamy uwagę na nowoczesną platformę do typowania, ułatwiającą sprawne puszczanie zakładów, kompetentną jakość obsługi klienta oraz naprawdę bogaty zbiór selekcji bukmacherskich, z którym żaden inny buk nie może konkurować.

Wysoko oceniana nagroda Bwin za stworzenie darmowego konta
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 500 zł
 • Najlepsza oferta zakładów
 • Konkurencyjne kursy na całą ofertę

500 zł

za hasło: LEGALSPORT
Odbieram
hasło:

Wybierając Bwin będziesz zadowolony także z prostej, ale zyskownej nagrody początkowej 500 zł. Testy pokazują, że pozytywne wrażenia będziesz miał również po skorzystaniu z aplikacji mobilnej na telefon, która zdecydowanie ułatwia życie typera i jest poręcznym narzędziem do sprawnego betowania.

Możemy zapewnić, że decydując się na Bwin będziesz zadowolony i nie wystawisz mu niższej oceny niż nasze 9.0/10, a Twoja przygoda będzie owocna i długa: wybieram Bwin. Jeśli potrzebujesz jednak zapoznać się z dokładniejszymi opiniami o Bwin na rok 2024, które dotkną każdego ważnego z perspektywy klienta elementu, to informacje i feedback, składający się ze sprawdzonych rekomendacji, sugestii i ocen, znajdziesz poniżej.

Bwin opinie

Według opinii graczy i ekspertów z rynku bukmacherskiego Bwin jest godny polecenia i warto go wybrać. Typowanie prematch i live jest u niego komfortowe, a aplikacja mobilna działa bez żadnych problemów oraz dodatkowo daje dostęp do szerokiego wachlarza transmisji na żywo.

Jakie opinie ma Bwin?

W internecie bukmacher Bwin ma ponad 5000 pozytywnych opinii, co stanowi 90% wszystkich ocen. 8% klientów nie ma zdania na temat tego operatora online, a tylko 2% uważa, że Bwin mógłby coś poprawić w swojej internetowej ofercie. A Ty jak oceniasz tego legalnego organizatora zakładów bukmacherskich?

Wyniki głosowania

Jakie jest Twoje ogólne wrażenie na temat Bwin?

Bardzo pozytywne
54 %
Raczej pozytywne
29 %
Neutralne
17 %
Raczej negatywne
0 %
Bardzo negatywne
0 %

Bwin na ogół otrzymuje same pozytywne i pochlebne opinie od zadowolonych graczy. Dzięki temu jest on jednym z najwyżej ocenianych bukmacherów na polskim rynku. Na dziś, czyli 21.04.2024 roku, Bwin Zakłady Bukmacherskie posiadają bardzo wysoką ocenę wystawianą przez typerów - 9.0/10. Tak więc jeśli zastanawiasz się na typowaniem u tego buka, to z całą pewnością możemy go polecić: chcę stawiać w Bwin

Jakie oceny w Bwin zbierają bonusy dla graczy?

Oceny bonusów dla graczy w Bwin są zróżnicowane. Można jednak zauważyć, że więcej z nich jest pozytywnych, co przekłada się na mocną notę 9.3/10. Większość obstawiających uważa, że są one atrakcyjne i wartościowe. Na takie zachęcające opinie wpływ ma to, że bonusy u tego legalnego bukmachera zawsze opierają się na prostych zasadach i warunkach regulaminowych.

Plusy Minusy
✔️ Wysoki bonus bez ryzyka ❌ jeden bonus
✔️ Proste warunki obrotu  
✔️ Możliwość ubezpieczenia kuponu  
Ogólna ocena bonusów Bwin 9.3/10

Aby lepiej zobrazować punkt widzenia typujących dotyczący nagród gotówkowych od Bwin Zakłady Bukmacherskie, w jednym miejscu zebraliśmy szczegółowe opinie typerów o benefitach pieniężnych, które szybko i sprawnie można aktywować na swoim indywidualnym koncie do betowania online. Jakie uznanie budzą w Bwin specjalne internetowe bonusy online dla graczy?

- To, co dostałem od Bwin w formie bonusu 500 zł trafiło w moje gusta. Uważam, że najlepszą decyzją bukmachera było to, aby uprościć maksymalnie tę nagrodę. Dzięki temu gra się przyjemnie i bez nerwów. Oczywiście znajdą się krytycy, ale zawsze będą. Moim zdaniem to jest spoko bonus i co więcej, jak dla mnie może konkurować z innymi najlepszymi premiami dla nowych | Dodane przez Henryk D.

- Grałem już u wielu bukmacherów, ale po pojawieniu się na rynku Bwin od razu musiałem skorzystać z ich propozycji bonusowej. I nie pomyliłem się! Świetna opcja na dodatkowe 500 zł jest fantastyczna i godna polecenia. Super opcja, aby zagwarantować sobie kapitał po pierwszym kuponie i to na świetnych warunkach obrotowych i tych do wypłaty | Dodane przez Wojciech D.

- Kasa od Bwin 500 zł to doskonały sposób na zwiększenie swojego bankrolla. Wymagania dotyczące obrotu są dość rozsądne, tak więc moim zdaniem warto sobie załadować premię na swój profil typera. tym bardziej że jestem pewny, że poradzisz sobie z wypłatą kasy, bo zasady są banalnie proste, skrojone typowo pod gracza początkującego| Dodane przez Mateusz Z.

Opinie o promocjach Bwin

Zarówno promocje weekendowe, loteryjne, jak i tymczasowe oraz okazjonalne w Bwin są pozytywnie doceniane i często wyróżniane przez graczy w swoich recenzjach. Świadczy o tym rewelacyjna ocena 9.9/10, która obejmuje wszystkie promocje, które pojawiły się w Bwin w 2024 roku!

Klienci Bwin zwracają uwagę w swoich pozytywnych opiniach o promocjach, że kwoty nagród są na bardzo dobrym poziomie i w pełni mogą konkurować z najlepszymi promocjami na rynku od największych bukmacherów. My ze swojej strony możemy dorzucić, że na uwagę i pozytywne wyróżnienie zasługują ponadto warunki wypłaty wszystkich promocji na konto, które są dogodne i proste. Poniżej kilka przykładowych komentarzy użytkowników Bwin, które dotyczą promek.

- Z mojego punktu widzenia promocje tymczasowe i stałe w Bwin pomimo, że dopiero będą rozbudowywane, wyróżniam na mocne 9 na 10. Porównując je chociażby z Fortuną czy Superbet widać, że mają mega potencjał i warto z nich korzystać w dłuższym czasie. Dajmy im się też rozkręcić, to na pewno będą jeszcze lepsze | Dodane przez Wojciech W.

- Uważam, że promocje bukmacherskie jak na początek w Bwin dla aktywnych graczy są OK. Jeżeli miałbym wystawić szkolną ocenę to byłaby to 4+. Fajnie gdyby zostały rozbudowane o szybsze wygrane z kuponów online. Liczę także, że często grającym klientom zakłady Bwin zaoferuje darmową kasę na zakłady – choćby 10 czy 15 zł. To zdecydowanie z pewnością zaplusuje, a dzięki temu poszerzy grono odbiorców | Dodane przez Dariusz K.

Czy opinie o kursach w Bwin są pozytywne?

Kursy bukmacherskie w Bwin są pozytywnie opiniowane przez typerów. Co więcej, w komentarzach do współczynników u tego buka cały czas obstawiający podkreślają, że uwielbiają obstawiać kursy u tego bukmachera. Zdaniem typujących są one wyższe o 5-10% względem konkurencji i dlatego zasługują na wysoką ocenę 9.8/10.

Bukmacher Premier League - marża La Liga - marża
2,8% 3%
2,9% 3,6%
3,8% 4,2%

- Według mnie kursy w Bwin mogą konkurować nawet z STS czy Fortuną. Dla przykładu porównania wybrałem mecz Man City z Man United i wygraną Czerwonych Diabłów – jak się okazało w Bwin mnożnik był lepszy o 2% i wynosił 3.00, a w STS 2.92, czy w Etoto 2.85. Grosz do grosza i można wygrać trochę więcej kasy w Bwin | Dodane przez Maciej W.

- Korzystam z podbitek mnożników i uważam, że są jedne z najlepszych wśród wszystkich bukmacherów w Polsce. Współczynniki kursowe są czasem wyższe o nawet 0.10. Ja osobiście zwróciłem uwagę na handicapy 3-drogowe, które biją zdecydowanie konkurencję (stawki wyższe nawet o 0.05 - 0.15) co przekłada się na znacznie większą wygraną | Dodane przez Jakub P.

Jakie opinie ma oferta Bwin?

Sklasyfikowana w krajowym zestawieniu top 3 oferta Bwin, z oceną ogólną 9.5/10, jest generalnie pozytywnie oceniana przez graczy. Więcej plusów niż minusów w pełnym katalogu zakładów bukmacherskich u tego operatora widzi ponad 80% obstawiających. Tylko 5% oceniających poprawiłoby zestaw proponowanych dyscyplin i typów bukmacherskich, co jest najlepszą laurką dla oferty w zakładach bukmacherskich Bwin.

Plusy Minusy
✔️ Mega rynek na piłkę, kosza i hokej ❌ Mały rynek zdarzeń z ping-ponga
✔️ Oferta na sporty wirtualne i karcianki  
✔️ Ponad 1000 meczów w ofercie tygodniowej  

Naszym zdaniem sporym atutem przemawiającym za ponadprzeciętną jakością zakładów w Bwin i wysokim ratingiem jest także fakt, że zakłady na żywo, virtuale i zakłady na karty, na przykład na pokera, wojnę czy bakarata, można typować 24 godziny na dobę. Na koniec tej części artykułu o opiniach w Bwin sprawdźmy, co mówią typerzy o ofercie tego buka.

- Oferta tego bukmachera jest naprawdę zadowalająca i wystarczająca dla regularnie grających kupony bukmacherskie. Do dyspozycji mamy wiele sportów, przez najpopularniejszą piłkę nożną, aż po mniej znany golf czy krykiet. Dodatkowym uzupełnieniem jest możliwość grania najlepszych zakładów ze sportów wirtualnych. Ważne dla mnie są także zakłady live – tutaj moim zdaniem Bwin jest topowym bukmacherem i zdecydowanie ogrywa konkurencję, więc można mówić o nocie 9 na 10. | Dodane przez Horacy D.

- Ocena oferty Bwin? Zdecydowanie na plus. Nawet przy mniejszej ilość wydarzeń, jak są rozgrywane 3 spotkania tenisowe w aktualnej ofercie, to na wyróżnienie zasługuje wirtualny tenis w Bwin, bo mogę wtedy grać 24 godziny na dobę. Dużym atutem oferty, którą cenię jest to, że jest wystawiana z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym co zdecydowanie się chwali (nawet 48h przed meczem). Dobrze również prezentuje się wachlarz selekcji na live, gdzie do dyspozycji mamy jedną z największych dostępności do zdarzeń (ponad 500. kombinacji live na mecz). Zdecydowanie polecam grać zakłady z oferty Bwin | Dodane przez użytkownik1574.

Jak gracze oceniają aplikację na telefon Bwin?

Opinie o aplikacji mobilnej na telefon w Bwin są w zdecydowanej większości pozytywne. Spora część przyjaznych ocen na plus, które przekraczają często poziom 9.2/10, dotyczy w pierwszej kolejności bezproblemowej i szybkiej instalacji na smartfonie czy tablecie. Typerzy często chwalą także przyjemny dla oka wygląd aplikacji oraz intuicyjność. Autentyczność tych komentarzy potwierdzają zdobyte statuetki na zagranicznych konkursach w dziedzinie TOP Apka.

Plusy Minusy
✔️ Aplikacja na iOS i Android ❌ Możliwość pobrania tylko ze strony
✔️ Możliwość oglądania meczów live  
✔️ Szybkie płatności BLIK z telefonu  

Naszym zdaniem aplikacja u bukmachera Bwin zasługuje na najwyższe noty także dlatego, że zajmuje ona bardzo mało miejsca w telefonie - zaledwie 40,0 mb, to znacznie mniej niż w przypadku innych aplikacji bukmacherskich. Konkurencyjnym i cenionym elementem podwyższającym według nas ocenę apki jest także fakt, że można ją uruchomić na swoim urządzeniu w ciągu 15-20 sekund.

Czy warto wybrać Bwin?

Bwin - opinie graczy na temat grywalności, premii, promek, kursów i oferty

Bukmacher Bwin to idealny wybór dla typerów, którzy cenią sobie nie tylko świetne opinie o buku, ale także mega grywalność oraz szybki i łatwy dostęp do kursów oraz doskonały pakiet nagród na pierwsze zakłady w wysokości 500 zł (do odblokowania z kodem LEGALSPORT).

Warto założyć konto w Bwin także dlatego, że sporym atutem tego bukmachera jest jego wszechstronność. Składają się na nią świetne zakłady prematch i live oraz wyśmienite selekcje na gry karciane i sporty wirtualne. Jest on odpowiedni dla graczy, którzy zaczynają swoją przygodą z zakładami i szukają prostej oferty na nieskomplikowanych warunkach, ale należy zaznaczyć, że doświadczeni gracze również odnajdą mnóstwo cennych atutów u tego legalnego bukmachera i będą zadowoleni z typowania.

Atuty bukmachera Bwin:

 • Wysokie kursy na Premier League,
 • Bogata oferta w zakładach pre-match i live w La Liga,
 • Szeroka gama transmisji na żywo z meczów NBA (ponad 180),
 • Gra bez podatku 2 razy w tygodniu,
 • Liczne nagrody dla nowych i stałych klientów (od 10 zł do 600 zł),
 • Częste promocje z nagrodami dla aktywnych (kasa za darmo).

Bwin - czy to godny zaufania bukmacher?

Według licznych opinii typerów i ekspertów rynku Bwin to w 100% pewny bukmacher, który jest w pełni godny zaufania. Wskazują na to wszechobecne pozytywne opinie o bukmacherze z oceną 9.0/10, a także oficjalna licencja bukmacherska, którą Bwin otrzymał od Ministerstwa Finansów.

Rekomendacje graczy z forum bukmacherskiego na temat Bwin

Na forach bukmacherskich również udało nam się znaleźć kilka ciekawych rekomendacji co do bukmachera Bwin. Tam możesz znaleźć 1500 komentarzy z opiniami z czasów, gdy Bwin nie posiadał jeszcze licencji w Polsce. Poniżej dwie z nich:

Na Bwin grałem za granicą i uważam, że to jeden z najlepszych bukmacherów na świecie. Posiada rozbudowaną ofertę live, dzięki której zagrałem sporo surebetów. Dodatkowo na niszowe sporty oferta pojawia się znacznie wcześniej niż u konkurencji i można powiedzieć, że to oni wyznaczają trend kursowy na rynku bukmacherskim. Jeżeli chcesz znaleźć valuebety z błędnie wystawionymi kursami zawsze odnoś się do stawek zaproponowanych przez Bwin, albowiem posiadają oni jedną z najlepszych kadr analityków.

Super jest oferta zakładów u tego bukmachera. Szczególnie godnie polecam bety specjalne, gdzie znaleźć można wszystko i to na każdy temat. Lubię grać długoterminówki, stąd chwalę sobie buka Bwin | Napisał klient z najpopularniejszego forum bukmacherskiego.

Zagraniczne recenzje na temat bukmachera Bwin

Jako, że Bwin dopiero planuje rozpocząć swój byt na rynku polskim to przeglądaliśmy także co sądzą zagraniczni typerzy o tym bukmacherze. Przede wszystkim jako największy atut Bwin wymieniana jest bardzo szeroka oferta (większa o nawet 100 selekcje względem innych).

Dodatkowo klienci są zadowoleni z wysokości kursów, a za granicą zawieranie kuponów staje się jeszcze bardziej atrakcyjna ze względu na grę bez podatku 12%.

FAQ:

1️⃣ Jakie opinie zbiera bukmacher Bwin w internecie?

W internecie przeważają pozytywne opinie o Bwin. Statystycznie 9/10 typerów wystawia temu bukmacherowi pozytywną notę i ocenę.

2️⃣ Jak eksperci oceniają bukmachera Bwin?

Eksperci bukmacherscy w pozytywny sposób wypowiadają się na temat bukmachera Bwin. Zwracają oni uwagę, że gra za pomocą systemu progresji lub systemu Fibonacciego przy tak wysokich kursach pozwoli w dłuższej perspektywie czasu zapewnić zysk z zakładów sportowych.

3️⃣ Pytanie do autora artykułu - czy polecasz bukmachera Bwin?

Tak, to solidne TOP 3 na polskim rynku bukmacherskim z dobrą perspektywą na laur najlepszego bukmachera.

do góry
Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Bwin opinie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.