poniedziałek, 22 lipca 2024

Jak założyć konto w TOTALbet - rejestracja online

30.01.2023, 16:24
Autor: R. Grycz
Najlepszy bonus powitalny w TOTALbet tylko z kodem promocyjnym LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak zarejestrować konto w Totalbet
  1. Szybka rejestracja TOTALbet bez dowodu
  2. Rejestracja TOTALbet krok po kroku
  3. Aktywacja konta tymczasowego
  4. Szybka rejestracja TOTALbet a standardowe konto typerskie
 2. Rejestracja z kodem promocyjnym
 3. Konto online - warunki
 4. Korzyści z rejestracji z kodem bonusowym
  1. Korzyści bezpośrednie dla nowych graczy
  2. Korzyści długoterminowe dla regularnych typerów
 5. Konto Tymczasowe w TOTALbet – co warto wiedzieć
  1. Konto tymczasowe vs. Konto stałe - jakie są różnice?
  2. Jak przekształcić konto tymczasowe w konto stałe?
  3. Premia na koncie tymczasowym
 6. FAQ - pytania graczy o rejestrację TOTALbet z kodem promocyjnym
 7. Warto wiedzieć o szybkiej rejestracji TOTALbet

Oferta bukmacherska, promocje, a także sposoby płatności to najmocniejsze zalety tego buka. To właśnie na te elementy zwracają uwagę gracze, dlatego coraz więcej z nich decyduje się na założenie konta gracza w TOTALbet.

O tym, że warto założyć nowe internetowe konto do stawiania zakładów sportowych u tego legalnego bukmachera nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

TOTALbet Zakłądy Bukmacherskie - rejestracja konta gracza
Jak przebiega rejestracja konta gracza u legalnego buka TOTALbet?

TOTALbet oferuje graczom liczne bonusy i specjalne promocje, dzięki czemu jest atrakcyjnym wyborem: dla nowych typerów jest to  podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku, co pozwala mu równać się z bukami o znacznie dłuższym stażu na polskim rynku.

REJESTRACJA + bonus 333 zł
Ekstra kasa na nowe konto do zakładów przez internet

Po rejestracji masz także dostęp do darmowych transmisji TV i możesz oglądać mecze na żywo w TotalbetTV.

Jak zarejestrować konto w Totalbet

Proces rejestracyjny w TOTALbet jest bardzo prosty i intuicyjny. Ten legalny bukmacher internetowy jako pierwszy operator zakładów sportowych w Polsce udostępnił graczom opcję tzw. szybkiej rejestracji bez dowodu, która znacznie skraca formalności i przyspiesza zakładanie konta typerskiego. 

Wysokie kursy na esport+ promocje specjalne na piłkę nożną
Wysokie kursy na esport
+ promocje specjalne na piłkę nożną
5.45 Zagraj w

By rozpocząć rejestrację, należy wejść na stronę internetową buka i kliknąć biały guzik „ZAŁÓŻ KONTO”, widoczny w prawym górnym rogu. Możecie też skorzystać z naszego linku aktywacyjnego (na przykład klikając w poniższy baner), który przekieruje Was bezpośrednio do strony powitalnej panelu rejestracyjnego. Po przejściu do panelu rejestracji na Waszym ekranie pojawi się białe tło z polami do wypełnienia – to właśnie jest pierwszy krok rejestracji darmowego konta internetowego u bukmachera TOTALbet.

Szybka rejestracja TOTALbet bez dowodu

Proces rejestracji konta typerskiego w TOTALbet online jest bardzo prosty i szybki przede wszystkim dlatego, że nie musicie martwić się uzupełnianiem wielu pól i podawaniem szczegółowych informacji na swój temat. Przede wszystkim natomiast nie musicie podczas rejestracji przesyłać skanu czy zdjęć swojego dowodu osobistego - jest tzw. rejestracja bez dowodu, która jest znacznie krótsza od standardowej rejestracji u bukmachera.

Rejestracja przez www i aplikację na telefon
Rejestracja w Totalbet - z aplikacji i przez przegladarkę

Nie trzeba na tym etapie robić skanu czy zdjęć dokumentu tożsamości, załączać ich do formularza i czekać na weryfikację - tym wszystkim możecie się zająć na późniejszym etapie. To bardzo wygodne rozwiązanie dla nowych graczy, którzy mogą przetestować ofertę TOTALbet lub zyskać możliwość postawienia szybkiego kuponu na ważny mecz, bez konieczności oczekiwania na weryfikację dokumentów.

Rejestracja TOTALbet krok po kroku

Jak wspomnieliśmy, proces zakładania konta typerskiego TOTALbet online jest bardzo szybki. Jeśli jednak nie jesteście pewni, jak dokładnie wypełnić formularz rejestracyjny, przedstawiamy Wam krótką instrukcję zakładania nowego konta, krok po kroku.

Krok 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego TOTALbet przez nasz link aktywacyjny (np. klikając poniższą infografikę lub tu aktywacja konta w TOTALbet).

Krok 2. Wypełnij wszystkie wymagane przez bukmachera dane - pola do uzupełnienia podzielone są na dwie krótkie sekcje. Po lewej stronie formularza (widok formularza rejestracyjnego TOTALbet znajdziecie na zdjęciu poniżej) znajdują się dane konta, czyli dane do logowania (nazwa użytkownika i hasło), adres email, na który zostanie wysłany link aktywacyjny, a także pytania pomocnicze.

Do nich należą m.in. „jaki jest Twój tajny kod”, „jak miał na imię Twój pierwszy pies” czy „jak nazywa się Twój ulubiony sportowiec”. W tej sekcji znajduje się też pole "Kod promocyjny", gdzie należy wpisać specjalny kod bonusowy. Za kod otrzymacie wyższy bonus powitalny w TOTALbet - hasło kodu na to LEGALSPORT. Warto skopiować to słowo, bo działa nie tylko w Totalbet ale i w STS, Fortunie, Betfan czy Betclic Polska). To specjalne hasło szerzej opisaliśmy w specjalnym artykule o systemie promocyjnym z kodem TUTAJ.

Jak się zarejestrować w Totalbet z automatycznie wpisanym kodem

Po drugiej stronie formularza musicie wpisać Wasze dane osobowe: imię i nazwisko, narodowość (automatycznie wybrana jest Polska), numer PESEL oraz datę urodzenia. Więcej szczegółów będziemy musieli podać w późniejszym czasie, już po utworzeniu konta.

Krok 3. Potwierdź wszystkie wymagane zgody, które znajdziesz w dolne części formularza – jest ich cztery, z czego trzy są obowiązkowe:

 • oświadczenie o przeczytaniu i zaakceptowaniu Regulaminu i Polityki Prywatności
 • oświadczenie o ukończeniu pełnoletności (18 lat), a także potwierdzenie prawdziwości podanych powyżej danych oraz zapewnienie, że środki wpłacane na konto bukmachera pochodzą z legalnych źródeł
 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę
 • wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych (bonusy i promocje) od TOTALbet za pośrednictwem SMS lub e-mail – ta opcja nie jest obowiązkowa, jednak warto ją zaznaczyć!

  Tuż przed kliknięciem na zielony napis REJESTRACJA trzeba także zaznaczyć okienko z napisem „Chcę otrzymać bonus”. Jest to warunek konieczny, jeśli chcecie otrzymać najlepszy bonus powitalny od legalnego bukmachera TOTALbet. Po zatwierdzeniu procesu rejestracyjnego na wcześniej podany adres e-mail automatycznie zostanie wysłany link aktywacyjny.

Aktywacja konta tymczasowego

Darmowe konto gracza w TOTALbet - zakończenie pierwszego kroku rejestracji
Komunikat po zakończeniu pierwszego kroku rejestracji konta gracza w TOTALbet

Po przejściu wszystkich opisanych wyżej kroków nasze darmowe konto w TOTALbet zostanie utworzone, ale nie będzie jeszcze aktywne. By dokonać aktywacji musimy kliknąć w link, który przyszedł na naszą skrzynkę – zostaniemy wówczas przeniesieni do panelu logowania do serwisu internetowego TOTALbet.

Po wpisaniu ustalonego wcześniej loginu i hasła uzyskamy dostęp do naszego konta z którego będziemy obstawiać zdarzenia sportowe z wysokimi kursami na LIVE i prematch.

Po aktywacji konta możemy zasilać je depozytem (TOTALbet akceptuje m.in. wpłaty przez BLIK, Paysafecard czy PayU), przeglądać ofertę sportową TOTALbet online i stawiać dowolne zakłady bukmacherskie, możemy też odebrać bonus powitalny 100%, jednak bez freebetu, który jest dostępny dopiero po pełnej aktywacji standardowego konta typerskiego.

Szybka rejestracja TOTALbet a standardowe konto typerskie

Konto tymczasowe TOTAlbet, dostępne po uproszczonej rejestracji bez dowodu, jest aktywne przez 90 dni. Posiada również limit finansowy - możemy na nim obstawiać zakłady bukmacherskie do łącznej kwoty 5000 zł. Nie jest również możliwa wypłata wygranych na nasz rachunek bankowy - taka opcja zostaje odblokowana dopiero po przekształceniu konta tymczasowego TOTALbet w standardowe konto typerskie.

By dokonać przekształcenia, należy uzupełnić swój profil w zakładce MOJE KONTO. Należy wówczas podać wszystkie dodatkowe dane osobowe, które wymagane są przez TOTALbet. Są to:

 • dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym
 • seria i numer dowodu osobistego
 • screen dokumentu potwierdzającego tożsamość (potrzebne są obie strony dowodu osobistego) PAMIĘTAJ! Skan dokumentu tożsamości musi być czytelny, z dobrze widocznymi czterema rogami!
 • numer konta bankowego, na które bukmacher będzie realizował wszystkie dyspozycje przelewów.

Po wypełnieniu wszystkich okienek wystarczy zatwierdzić profil gracza do weryfikacji – gdy to zrobimy, pracownik serwisu sprawdzi poprawność wszystkich danych osobowych i aktywuje nasze konto. Trwa to zazwyczaj maksymalnie 15 minut, a po tym czasie będziemy mieć możliwość do korzystania ze wszystkich funkcji, przygotowanych przez tego legalnego bukmachera internetowego.

Rejestracja z kodem promocyjnym

Zakładając darmowe konto typerskie u legalnego internetowego bukmachera TOTALbet warto podać nasz unikalny kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - należy wpisać go lub wkleić w formularzu rejestracyjnym, tuż pod odpowiedzią na pytanie pomocnicze.

Dlaczego warto zastosować nasz kod bonusowy? Ponieważ tylko z nim otrzymamy najlepszy bonus powitalny w ponadstandardowej wysokości: to podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku.

Kod LEGALSPORT do najlepszego bonusu powitalnego TOTALbet

Jeśli założysz konto typerskie TOTALbet z naszym kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, otrzymasz najwyższy bonus TOTALbet, który wynosi aż 333 zł.

Konto online - warunki

Podstawowym warunkiem rejestracji konta internetowego TOTALbet jest ukończenie 18 lat - zgodnie z polskim prawem zakłady bukmacherskie online oraz w punktach stacjonarnych są dostępne tylko dla osób pełnoletnich. Warto pamiętać, że bukmacherzy mają metody na sprawdzenie Twojego wieku - mogą to zrobić chociażby na podstawie numeru PESEL, który podajesz już podczas rejestracji uproszczonej, a także weryfikując dane z Twojego dokumentu tożsamości - wyraźne zdjęcia lub skany dowodu osobistego albo paszportu musisz przesłać do bukmachera podczas przekształcania konta tymczasowego w standardowe konto bukmacherskie TOTALbet.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Konto online w Totalbet z kodem bonusowym LEGALSPORT

Przechodzę do Totalbet

Drugim warunkiem rejestracji jest akceptacja regulaminu i polityki prywatności operatora zakładów bukmacherskich - odpowiednie zgody należy potwierdzić na etapie zakładania konta poprzez zaznaczenie pól w formularz rejestracyjnym. By móc otworzyć konto typerskie TOTALbet online należy również potwierdzić prawdziwość podanych podczas rejestracji danych.

Ponieważ podczas zakładania konta przesyłamy do bukmachera wrażliwe dane (np. skany dokumentu tożsamości, numer rachunku bankowego czy numer PESEL) warto podkreślić, że te informacje są w pełni bezpieczne - każdy legalny bukmacher z licencją MF ma obowiązek odpowiednio zabezpieczać dane użytkowników (m.in. poprzez ich szyfrowanie), nie musimy się więc obawiać, że dostaną się one w niepowołane ręce.

Korzyści z rejestracji z kodem bonusowym

Rejestracja darmowego konta typerskiego TOTALbet to dla graczy mnóstwo korzyści - i to zarówno bezpośrednich, czyli takich, z których możemy skorzystać od razu po założeniu konta, jak i długoterminowych - skierowanych do regularnych typerów.

Korzyści bezpośrednie dla nowych graczy

Podstawową korzyścią z rejestracji konta internetowego TOTALbet jest pełen i nieograniczony dostęp do oferty sportowej tego legalnego i bezpiecznego polskiego bukmachera, który systematycznie zajmuje wysokie miejsca w internetowym rankingu najlepszych buków.

Posiadając konto typerskie TOTALbet możemy stawiać dowolne zakłady SOLO i AKO na wszystkie dostępne w ofercie sporty - m.in. na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, e-sporty czy skoki narciarskie. Do wyboru mamy nie tylko podstawowe typy, ale również specjalistyczne podtypy (np. w przypadku zakładów sportowych na piłkę nożną możemy obstawiać m.in. liczbę żółtych i czerwonych kartek, rzutów rożnych czy goli w określonej części meczu), które pozwolą nam konstruować różnorodne kupony bukmacherskie.

Dlaczego warto założyć konto w TOTALbet - rekomendacje dla bukmachera

Bardzo istotną korzyścią bezpośrednią jest również dostęp do ponadstandardowego bonusu powitalnego - z akceptowanym przez legalnego bukmachera TOTALbet kodem bonusowym (hasło kodu to LEGALSPORT) otrzymacie kilka różnych promocji: to podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku. To całkowicie darmowe pieniądze, dzięki którym możecie bez obaw zagrać za wyższe kursy, bo nic nie ryzykujecie.

Poza Totalbet freebet dla nowych klientów jest także w pakiecie od STS i Fortuny. Bonus aktywujesz z tym samym kodem również w LVBET, Forbet i PZBuk.

Korzyści długoterminowe dla regularnych typerów

Nie można zapomnieć również o korzyściach długoterminowych z rejestracji darmowego konta typerskiego TOTALbet z kodem bonusowym. Najważniejszą z nich jest dostęp do wszystkich bonusów i promocji, które dla regularnych typerów organizuje ten legalny polski bukmacher internetowy. Jest to np. bezpieczny zakład Safebet, który umożliwia zgarnięcie częściowej wygranej w przypadku kuponu, na którym jedno zdarzenie okaże się nietrafione. TOTALbet codziennie udostępnia też typerom zdarzenia z oferty z podwyższonymi kursami w ramach promocji TOTAL Boost, gracze mogą też wziąć udział w loterii Kasomania z bardzo atrakcyjnymi nagrodami w postaci bonusów bukmacherskich o wysokości nawet 20 000 zł!

Oprócz stałych bonusów dla regularnych graczy TOTALbet systematycznie przygotowuje również bonusy tymczasowe i okazjonalne, które najczęściej związane są z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu.

Te promocje dla zarejestrowanych to: TotalMania, TotalBoost, Kasomania czy gwarancja najwyższych kursów na Esport.

Są to więc bonusy na Ligę Mistrzów, Ligę Europy czy rozgrywki najważniejszych piłkarskich lig Starego Kontynentu, a także promocje na turnieje tenisowe, rozgrywki e-sportowe czy mecze NBA. W ramach okazjonalnych promocji TOTALbet do zgarnięcia są darmowe zakłady bukmacherskie i zakłady bez ryzyka, TOTALbet często też umożliwia typowanie wybranych zdarzeń z oferty po bardzo atrakcyjnych, podwyższonych kursach.

Promocje tymczasowe TOTALbet w zestawieniu rocznym
Miesiąc aktywacji promocji bukmacherskiej Sporty które można obstawiać w ramach promocji
Styczeń 2024 r. skoki narciarskie, sporty zimowe
Luty 2024 r. piłka nożna, hokej na lodzie
Marzec 2024 r. piłka nożna, e-sport, MMA
Kwiecień 2024 r. tenis, F1, piłka nożna
Maj 2024 r. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna
Czerwiec 2024 r. Piłka nożna, tenis, koszykówka
Lipiec 2024 r. E-sport, boks, MMA
Sierpień 2024 r. Koszykówka, siatkówka
Wrzesień 2024 r. Piłka nożna, e-sport, koszykówka
Październik 2024 r. Piłka nożna, siatkówka, NBA
Listopad 2024 r. Hokej na lodzie, piłka nożna
Grudzień 2024 r. Sporty zimowe, hokej na lodzie, skoki narciarskie

W poniższej tabeli znajdziecie informacje o tym, na jakie sporty możecie znaleźć promocje w ofercie bonusowej TOTALbet online w konkretnych miesiącach. Jak widać ten legalny polski bukmacher online przygotowuje promocje na bardzo różne sporty, więc każdy gracz bez trudu znajdzie coś dla siebie!

Konto Tymczasowe w TOTALbet – co warto wiedzieć

Jeśli chodzi o tymczasowe konta typerskie, to bukmacher TOTALbet Zakłady Bukmacherskie bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle legalnej konkurencji, do której zaliczają się tacy operatorzy jak STS, Fortuna, BETFAN czy Betcris. U tego sprawdzonego i cenionego przez graczy organizatora zakładów wzajemnych konto tymczasowe oraz możliwość obstawienia pierwszego zakładu ogarniecie w kilka minut po darmowej rejestracji!

Konto tymczasowe vs. Konto stałe - jakie są różnice?

Wszystko dlatego, że została ona podzielona na dwa etapy. Czym różni się w zakładach bukmacherskich TOTALbet konto tymczasowe od konta stałego? Na poniższej infografice poznacie wszystkie potrzebne szczegóły i definitywnie rozwiejecie wszelkie Wasze wątpliwości z tym związane.

TOTALbet - funkcjonalności kont

Po zakończeniu pierwszego etapu, w którym należy jedynie podać podstawowe dane + kod promocyjny LEGALSPORT i dokonać wpłaty pierwszego depozytu, gracz uzyskuje konto tymczasowe i może już typować wyniki wydarzeń sportowych – bez oczekiwania na weryfikację swoich danych. Taki profil do zakładów oraz betowania jest ważny przez 90 dni – po tym czasie gracz traci możliwość zawierania zakładów wzajemnych.

Jak przekształcić konto tymczasowe w konto stałe?

Co zrobić, aby przekształcić konto tymczasowe TOTALbet w konto stałe? Wystarczy uzupełnić wszystkie brakujące dane w głównym profilu, a także dodać skany dowodu osobistego lub paszportu. To zamyka sprawę i powoduje, że typer otrzymuje pełnie władzy nad swoim kontem, włącznie z opcją wypłaty bonusów i depozytów na konto bankowe. Co jeszcze warto wiedzieć o koncie tymczasowym u bukmachera TOTALbet?

Konto tymczasowe w TOTALbet- dostęp do wszystkich topowych typów i kursów,- dostęp do bonusu powitalnego,- dostęp do wysokiego limitu transakcyjnego: 5000 zł.
Konto tymczasowe w TOTALbet
- dostęp do wszystkich topowych typów i kursów,
- dostęp do bonusu powitalnego,
- dostęp do wysokiego limitu transakcyjnego: 5000 zł.
GRAM w

Typując zakłady przez takie konto, można stawiać dowolne kupony akumulowane czy pojedyncze. Co więcej, nie ma ograniczeń związanych z typami. W efekcie można obstawiać nie tylko tradycyjne selekcje na 1X2, ale także pozycje na under/over, łamaki, podwójne szanse, czy też handicapy. Typy specjalne również wchodzą w grę! Trzeba jednak pamiętać, że na tymczasowy profil nałożony jest limit kwoty, za którą można zawierać swoje zakłady.

Premia na koncie tymczasowym

U tego bukmachera jest to 333 zł, tak więc jest to całkiem okazały limit, który praktycznie nie blokuje swobodnej gry! Naturalnie, na koncie tymczasowym jest dostępny bonus powitalny TOTALbet. Obecnie w skład benefitów startowych na koncie tymczasowym wchodzą podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku. Po przekształceniu profilu na wersję stałą otrzymacie dodatkowo  .

FAQ - pytania graczy o rejestrację TOTALbet z kodem promocyjnym

Choć rejestracja konta typerskiego na TOTALbet online jest bardzo prosta i intuicyjna, na forach bukmacherskich pojawiają się pytania graczy, dotyczące całej procedury. Specjalnie dla Was zebraliśmy więc najczęściej powtarzające się pytania o szybką rejestrację TOTALbet, a nasi specjaliści przygotowali na nie odpowiedzi.

1️⃣ Ile trwa rejestracja w TOTALbet?

Legalny polski bukmacher internetowy TOTALbet udostępnia graczom opcję tzw. szybkiej rejestracji, która wymaga podania tylko kilku podstawowych danych. Na etapie zakładania konta tymczasowego uzupełniamy zaledwie kilka pól - m.in. imię i nazwisko, numer PESEL i datę urodzenia, a także dane naszego konta typerskiego, w tym login, hasło oraz kod promocyjny do TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT. Poza tym należy tylko potwierdzić pełnoletniość i znajomość regulaminu - to wystarczy, by założyć konto uproszczone TOTALbet online.

Szybka rejestracja TOTALbet trwa zaledwie 2-3 minuty - po tym czasie możemy już zasilić konto depozytem, stawiać dowolne kupony bukmacherskie oraz skorzystać z bonusu powitalnego 100%.

2️⃣ Czy przy rejestracji potrzebuję skan dowodu?

Podczas uproszczonej rejestracji TOTALbet nie musimy podawać skanu dokumentu tożsamości - wynika to z faktu, że w TOTAlbet możemy założyć tzw. konto tymczasowe, wymagające jedynie podstawowych informacji. Takie konto jest aktywne przez 90 dni - po tym czasie zostaje zablokowane do momentu przekształcenia go w stałe konto typerskie. Właśnie na tym etapie musimy przesłać skan dokumentu tożsamości (wymaga tego każdy legalny bukmacher internetowy w Polsce), jednak podczas rejestracji dowód nie jest nam potrzebny.

3️⃣ Czy do rejestracji potrzebuję kod promocyjny?

Tak, zakładając konto typerskie w TOTALbet online warto wykorzystać nasz kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT. Z kodem otrzymamy najlepszy, podwyższony ponad standard bonus powitalny, który zwiększy nasze szanse na trafione kupony bukmacherskie, a co za tym idzie - imponujące wygrane.

4️⃣ Jakie są bonusy za rejestrację TOTALbet?

Zakładając konto typerskie TOTALbet online każdy gracz otrzymuje pakiet promocji: to podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku. Warto przy tym pamiętać, że jeśli podczas rejestracji wykorzystasz nasz wyjątkowy kod promocyjny, otrzymasz najlepszy bonus powitalny - jego łączna kwota to aż 333 zł.

Oczywiście każdy gracz, który zarejestruje darmowe konto internetowe TOTALbet, zyska również dostęp do wszystkich bonusów i promocji okazjonalnych oraz stałych, skierowanych do regularnych typerów. Jest to np.  podnosząca kursy akcja Total Boost, loteria z nagrodami Kasomania czy bezpieczny zakład Safebet (zabezpiecza kupon przed jednym nietrafionym zdarzeniem). TOTALbet systematycznie organizuje też promocje czasowe, związane z najważniejszymi sportowymi wydarzeniami, podczas których można zgarnąć darmowe zakłady bukmacherskie (nie tylko TOTALbet oferuje je graczom - tu znajdziecie listę darmowych bonusów bukmacherskich w ofertach powitalnych) czy zakłady bez ryzyka TOTALbet cashback.

5️⃣ TOTALbet konto tymczasowe - ile czasu jest na dokończenie rejestracji?

Konto tymczasowe w TOTALbet jest ważne przez 90 dni - przez ten czas możemy zasilać nasze konto depozytami, stawiać dowolne kupony bukmacherskie i śledzić ofertę sportową, nie możemy jednak wypłacać wygranych, a limit środków, przeznaczonych na kupony, to 5000 zł. Po upływie 90 dni nasze konto tymczasowe zostaje zablokowane do momentu przekształcenia go w konto standardowe. Oczywiście, przekształcenia możemy również dokonać w dowolnym wygodnym dla nas momencie - by to zrobić, wystarczy tylko zalogować się na konto typerskie TOTALbet, załączyć wymagane dokumenty i poczekać na weryfikację naszych danych przez konsultanta bukmachera.

6️⃣ Czy w TOTALbet można zarejestrować konto tymczasowe?

Tak, rejestracja konta tymczasowego w zakładach bukmacherskich TOTALbet jest jak najbardziej możliwa. Szczegóły opis związany z zakładaniem tymczasowego profilu typerskiego znajdziecie powyżej w tekście.

7️⃣ Ile czasu potrzebuję, żeby założyć konto tymczasowe w TOTALbet?

60 sekund - tyle czasu potrzebujecie, aby utworzyć nowy, tymczasowy profil typera na stronie www.totalbet.pl. Szczegóły znajdziecie w naszym powyższym artykule.

8️⃣ Konto bez dowodu w zakładach bukmacherskich TOTALbet?

Bukmacher internetowy TOTALbet udostępnia swoim klientom szybką rejestrację bez dowodu. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym powyższym tekście.

Warto wiedzieć o szybkiej rejestracji TOTALbet

 • Legalny bukmacher internetowy TOTALbet udostępnia graczom opcję tzw. szybkie rejestracji bez dowodu, dzięki czemu cały proces zakładania konta typerskiego jest maksymalnie uproszczony i trwa zaledwie 2-3 minuty.
 • Podczas rejestracji TOTALbet musimy podać tylko kilka podstawowych danych, np. imię i nazwisko, numer PESEL czy kod promocyjny. Wszystkie pozostałe informacje, wymagane do założenia pełnego konta typerskiego TOTALbet online, podajemy na późniejszym etapie - podczas przekształcania konta tymczasowe w konto stałe (mamy na to 90 dni od momentu szybkiej rejestracji).
 • Podczas zakładania konta typerskiego TOTALbet warto podać nasz unikalny kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT .
Komentarze (3)
Skomentuj artykuł pt. Jak założyć konto w TOTALbet - rejestracja online
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
>>>>to ja <<<<<<
skomentowano ponad miesiąc temu
Rejestracja poszła w moim przypadku mega szybko. Chyba czegoś takiego jeszcze na polskim rynku nie było. Minutka i pyk, gotowe! 😀 Wielkie brawa dla totalbeta, że to ogarnąć. Dzięki temu ogarnąłem wszystkie mecze, które chciałem puścić!
kloss1954
skomentowano ponad miesiąc temu
chcą zdjęcia z dowodem osobistym trzymanym na wysokości dupy z reklamą totalbet!!!!!!!!!!!!!!!!!! żarty ;)
Nick
skomentowano ponad miesiąc temu
Czy do promocji la liga i zakładu bez ryzyka trzeba mieć pełną rejstrację?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.