piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Kursy i typy na GP Singapuru 2022

Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Legalny TOP bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów.

Spis treści
Rozwiń
 1. Czy bukmacher TOTALbet jest legalny
 2. Zakłady internetowe TOTALbet
  1. Strona internetowa
  2. Aplikacja bukmacherska na telefon
 3. Jak założyć konto gracza w TOTALbet
  1. Szybka rejestracja bez dowodu
 4. Oferta zakładów sportowych
 5. Bonusy i promocje w TOTALbet
  1. Bonus z kodem promocyjnym
 6. Metody płatności
  1. Jak wpłacić pieniądze do TOTALbet Zakłady Bukmacherskie?
  2. Jak wypłacić wygrane w Totalbet
 7. TOTALbet - jak sprawdzić kupon
 8. Czy warto stawiać zakłady wzajemne w TOTALbet
 9. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 10. Punkty stacjonarne TOTALbet
 11. FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Zakłady Bukmacherskie TOTALbet na start oferują premię 100% od pierwszej wpłaty do kwoty nawet 5000 zł oraz paczkę freebetów na kwotę 39 zł (po weryfikacji konta i wyrażeniu zgód marketingowych).

Dodatkowo, zakładając konto bukmacherskie TOTALbet online z kodem bonusowym, można zyskać unikalny extra freebet 10 zł, łącznie więc będziemy mieć aż 39 zł na zakłady u tego buka bez depozytu.

Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również oferta sportowa TOTAlbet, która obejmuje typy i podtypy na ponad 20 dyscyplin sportowych, a do tego e-sport, sporty wirtualne i rozrywkę.

Czy bukmacher TOTALbet jest legalny

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie to organizator zakładów sportowych, który powstał w 2017 roku. Korzystanie z usług tego bukmachera jest w pełni legalne, ponieważ od 22 marca 2018 roku posiada on koncesję Ministerstwa Finansów na działalność w Internecie o numerze PS4.6831.15.2017. Operator zakładów wzajemnych TOTALbet posiada także pozwolenie na oferowanie zakładów sportowych w punktach stacjonarnych, jednak na razie umożliwia graczom typowanie online za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Co zakłady bukmacherskie Totalbet oferują na start?

TOTALbet, podobnie jak inni koncesjonowani operatorzy zakładów bukmacherskich działający w sieci, wprowadził dla swoich graczy regulamin odpowiedzialnej gry zatwierdzony przez resort finansów, który znaleźć można na stronie internetowej totalbet.pl. Regulamin odpowiedzialnej gry TOTALbet obejmuje w szczególności informacje dotyczące m.in. mechanizmów umożliwiających użytkownikom kontrolę swojej aktywności na stronie internetowej poprzez np. limity środków pieniężnych przeznaczonych na zakłady oraz limity czasu spędzonego na typowaniu i zawieraniu zakładów sportowych.

Dodatkowo bukmacher zapewnił swoim graczom możliwość tzw. samozawieszenia konta lub samowykluczenia przez uczestnika. Kązdy z graczy ma także możliwość zamknięcia konta. Wszystkie wprowadzone przez TOTALbet limity bukmacherskie na grę należy odbierać pozytywnie. Mają na celu ochronę graczy przed negatywnymi skutkami uzależnienia od hazardu.

Zakłady internetowe TOTALbet

Legalny bukmacher TOTALbet umożliwia graczom stawianie zakładów bukmacherskich online w prosty i wygodny sposób. Do pełnej oferty sportowej i bonusowej TOTALbet mamy dostęp nie tylko poprzez intuicyjną stronę internetową www.totalbet.pl oraz jej mobilną wersję, ale również dopracowaną aplikację bukmacherską na telefon i tablet, która działa na urządzeniach z systemem operacyjnym IOS oraz Android (m.in. telefony LG, Samsung, Huawei).

Strona internetowa

TOTALbet online posiada zatwierdzoną przez Ministerstwo Finansów stronę internetową, która umożliwia graczom obstawianie pełnej oferty zakładów sportowych. Za pomocą witryny internetowej tego legalnego bukmachera typować można zarówno zakłady typu pre-match i zakłady LIVE, jak i zakłady długoterminowe.

Strona internetowa TOTALbet daje typerom dostęp do pełnej oferty sportowej (rynku zdarzeń), obejmującej ponad 30 dyscyplin sportowych. Nie brakuje zarówno tych najpopularniejszych, czyli piłki nożnej, koszykówki oraz tenisa, jak i tych bardziej egzotycznych, w tym m.in. bandy, biathlonu, krykieta, piłki wodnej oraz snookera.

Strona www legalnego bukmachera TOTALbet online
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - widok strony internetowej

Co najważniejsze, za pośrednictwem strony www.totalbet.pl każdy typer założyć może całkowicie darmowe konto internetowe TOTALbet online (tymczasowe oraz stałe). To właśnie dzięki takiej opcji każdy miłośnik zakładów sportowych skorzystać może nie tylko z całej gamy zakładów bukmacherskich (przez całą dobę, 7 dni w tygodniu), ale także bogatego systemu promocji adresowanych zarówno do początkujących typerów, jak i tych bardziej doświadczonych.

Sama strona bukmachera TOTALbet z pewnością zasługuje na pochwałę. Wszystkie potrzebne informacje są na niej łatwo dostępne, a do najważniejszych danych trafić można w sposób niezwykle intuicyjny. Dzięki temu poruszanie się po niej stanowić nie powinno najmniejszego problemu również dla nowych typerów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z typowaniem zakładów bukmacherskich online.

Wielkim atutem witryny www legalnego bukmachera TOTALbet jest także fakt, że mimo iż jest ona wyjątkowo rozbudowana i multimedialna, działa bardzo płynnie - zarówno na laptopach czy desktopach, jak i na urządzeniach mobilnych. Podobnie dopracowane strony ma np. legalny bukmacher STS, Fortuna czy LVBET.

Ze strony www buka TOTALbet online można również korzystać na telefonach i tabletach przez jej wersję mobilną (dostępna pod adresem m.totalbet.pl), która jest wiernym odwzorowaniem witryny www. 

Aplikacja bukmacherska na telefon

TOTALbet na polski rynek wszedł wyjątkowo pewnym krokiem. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że miłośnicy zakładów sportowych praktycznie od razu otrzymali do dyspozycji aplikację mobilną TOTALbet, która pozwala na wygodne typowanie z poziomu smarftonów oraz tabletów. TOTALbet aplikacja mobilna daje graczom pełen dostęp do oferty bukmacherskiej (oferta zakładów sportowych w aplikacji mobilnej TOTALbet jest identyczna jak oferta ze strony internetowej) obejmującej zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo (TOTALbet oferta LIVE).

Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Freebet 39 zł na konto za kod

 • minimalny kurs łączny kuponu 2.00
 • czas na wykorzystanie 7 dni
 • aktywny dla kuponów SOLO i AKO

39 zł

TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT

Aplikacja mobilna warszawskiego legalnego bukmachera TOTALbet posiada również szereg praktycznych rozwiązań, które z pewnością przypadną do gustu typerom preferującym zakłady bukmacherskie na smartfonie czy tablecie. Za jej pomocą bez najmniejszego problemu zasilić można stan swojego konta, ponieważ zapewnia ona pełną funkcjonalność w obszarze płatności – można je zrealizować m.in. za pośrednictwem systemu Dotpay, PayU lub Blik oraz portfela elektronicznego Paysafecard.

Co więcej, użytkownik ma możliwość skorzystania również z systemu powiadomień (w związku z np. zamknięciem wcześniej postawionego kuponu) oraz tzw. match trackera, który pozwala śledzić na bieżąco wydarzenie boiskowe i reagować na nie dzięki zakładom na żywo. Dodatkowo aplikacja ta daje pełen dostęp do wyjątkowo rozbudowanych statystyk.

Przygotowana przez legalnego bukmachera TOTALbet aplikacja mobilna umożliwia również rejestrację konta internetowego TOTALbet online (by rozpocząć proces rejestracji, kliknij w powyższy baner) - jest to bardzo proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Podobnie jak w przypadku rejestracji przez stronę internetową, gracz ma możliwość wykorzystania unikalnego kodu bonusowego. W TOTALbet aktywny kod na rok 2022 brzmi LEGALSPORT.

Dzięki temu można zgarnąć podwyższony bonus powitalny do 5239 zł. Na koniec warto dodać, że w TOTALbet aplikacja mobilna dostępna jest na telefony i tablety z systemem operacyjnym IOS oraz Android.

Jak założyć konto gracza w TOTALbet

Rejestracja konta internetowego u legalnego bukmachera TOTALbet jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Dzięki temu bukmacher ma pewność, że poradzą sobie z nią zarówno doświadczeni, jak i początkujący typerzy. Najprościej możecie rozpocząć proces rejestracji, klikając w ten link ==>   ZAKŁADAM DARMOWE KONTO TOTALBET ONLINE   <==, który przeniesie Was bezpośrednio do strony internetowej TOTALbet. 

Szybka rejestracja bez dowodu

U tego bukmachera każdy gracz założyć może zarówno konto tymczasowe, jak i konto stałe. W celu rejestracji konta tymczasowego musimy podać tylko podstawowe dane, jak m.in. imię i nazwisko, nazwę użytkownika, hasło dostępu do konta TOTALbet online czy numer PESEL. Dzięki temu u legalnego bukmachera TOTAlbet rejestracja trwa zaledwie kilka minut, co daje nam szybki dostęp do oferty bukmacherskiej TOTALbet i możliwości stawiania zakładów sportowych. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, TU przeczytasz jak się zarejestrować w TOTALbet.

Warto jednak pamiętać, że TOTALbet konto tymczasowe wiąże się z pewnymi ograniczeniami - m.in. możemy z niego korzystać tylko przez 90 dni (następnie konto zostaje zablokowane - by je odblokować należy przekształcić je w standardowe konto bukmacherskie TOTALbet, czyli konto stałe), nie możemy też wypłacać wygranych pieniędzy na swoje konto bankowe. Obstawianie zakładów bukmacherskich jest możliwe tylko do kwoty 5000 zł.

Szybka rejestracja konta do zakładów bukmacherskich

By przekształcić szybkie konto w konto stałe, należy się zalogować, a następnie uzupełnić wymagane przez bukmachera dane - m.in. podać numer i serię dokumentu tożsamości, przesłać jego czytelny skan oraz podać oraz swój numer konta bankowego, na które wypłacane będą nasze wygrane bukmacherskie TOTALbet. Po spełnieniu tych warunków, buk dokonuje weryfikacji konta na podstawie danych zawartych na fotokopii dokumentu tożsamości.

By założyć konto internetowej TOTALbet z kodem promocyjnym, należy rozpocząć rejestrację przez nasz link aktywacyjny do bonusów TOTALbet. Kod promocyjny pojawi się na formularzu rejestracyjnym automatycznie, podobnie jak jak jest to rozwiązane u takich bukmacherów jak STS czy Fortuna.

Oferta zakładów sportowych

Sprawdzony przez tysiące graczy, renomowany bukmacher TOTALbet posiada wyjątkowo rozbudowaną ofertą zakładów sportowych, która obejmuje około 30 dyscyplin (więcej o ofercie TOTALbet online). Wśród sportów, dostępnych dla graczy tego licencjonowanego bukmachera online, bezsprzecznie króluje piłka nożna (np. typy bukmacherskie na Bundesligę, zakłady sportowe na Ekstraklasę, typy na La Liga).

Bardzo dobrze prezentuje się także propozycja dotycząca m.in. hokeja na lodzie (np. zakłady bukmacherskie na AHL, KHL, NHL), koszykówki (np. Energa Basket Liga, NBA), siatkówki (np. PlusLiga) oraz tenisa (np. typy na Australian Open, French Open, Wimbledon).

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

W TOTALbet możesz typować ok. 30 dyscyplin sportowych!
Piłka nożna | Hokej | Siatkówka | Koszykówka | E-sport | F1 | Kolarstwo | Squash

TOTALbet rejestracja z kodem bonusowym

Dzięki rozbudowanej ofercie sportowej na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej TOTALbet coś dla siebie bez trudu znajdą również miłośnicy mniej popularnych w naszym kraju sportów, a więc m.in. bandy czy golfa, obstawiać można również typy na kolarstwo, narciarstwo alpejskie, snooker oraz unihokej.

Ważne miejsce w ofercie TOTALbet zajmują również zakłady bukmacherskie na rozgrywki sportów elektronicznych: w TOTALbet typy na e-sporty obejmują m.in. Counter Strike (m.in. typy na United Masters League), League of Legends, Overwatch, StarCraft oraz Rainbow Six Siege. Zawiedzeni nie będą również gracze preferujący zakłady niesportowe: w TOTALbet znajdziemy m.in. typy na wydarzenia polityczne (np. zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie), muzyczne czy kulturalne.

Bonusy i promocje w TOTALbet

Bonusy i promocje to kluczowa część oferty każdego legalnego bukmachera. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę również TOTALbet, który wypada pod tym względem naprawdę dobrze, oferując atrakcyjne bonusy bukmacherskie zarówno nowym graczom, jak i tym którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie w TOTALbet.

Bonus z kodem promocyjnym

Szczególnie interesująco przedstawia się oferta powitalna TOTALbet, która składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to bonus 100% od wpłaty depozytu, który umożliwia podwojenie pierwszej wpłaty nawet do kwoty 5239 zł. Ta część bonusu na start TOTALbet dostępna jest dla każdego gracza, który założy swoje konto bukmacherskie w TOTALbet online.

Drugą część bonusu na start TOTALbet to zestaw freebetów, który umożliwia postawienie pierwszych zakładów sportowych TOTALbet całkowicie za darmo, czyli bez żadnej wpłaty. Freebet 39 zł w TOTALbet dostępny jest po pełnej rejestracji konta typerskiego, wyrażeniu zgód marketingowych oraz po dokonaniu pierwszego depozytu (min. 10 zł). Dodatkowe warunki to postawienie pierwszego zakładu z salda głównego oraz puszczenie pierwszego kuponu na sporty wirtualne (TU więcej informacji o darmowych zakładach w TOTALbet online). 

Co ważne, każdy nowy gracz może dodatkowo zgarnąć extra freebet 10 zł. Ten darmowy zakład dostępny jest tylko dla typerów, którzy założą konto TOTALbet online z naszym kodem, który brzmi LEGALSPORT. By rozpocząć rejestrację, wystarczy tylko kliknąć w powyższy baner lub ten link ==>  ODBIERAM FREEBET 39 zł TOTALBET  <==.

Bonus powitalny w TOTALbet po rejestracji z kodem
Pakiet powitalny na start w TOTALbet z kodem promocji

Typerzy TOTALbet mogą też skorzystać z akcji „TOTAL bonus”, która pozwala uzyskiwać znacznie wyższe wygrane dla kuponów AKO i łączy się z grą bez podatku (np. przy pięciu selekcjach na kuponie otrzymamy +14% do wygranej w ramach gry bez podatku oraz dodatkowe 3% w ramach akcji TOTAl Bonus.

Warto w tym miejscu wspomnieć także o akcji „TOTALboost” – dzięki niej każdego dnia postawić można zakład specjalny z podwyższonym kursem. Wszystkie akcje bonusowe w TOTALbet są bardziej szczegółowo opisane TUTAJ.

W poniższej tabeli znajdziesz informacje o tym, ile średnio miesięcznie zyskują typerzy, wykorzystujący bonusy i promocje w TOTALbet.

Wygrane bukmacherskie na 2022 rok za bonusy i promocje TOTALbet 
Miesiąc odbioru bonusuŚrednie wygrane bukmacherskie za bonusy dla graczy
Styczeń 2022 r.380 zł
Luty 2022 r.220 zł
Marzec 2022 r.395 zł
Kwiecień 2022 r.450 zł
Maj 2022 r.270 zł
Czerwiec 2022 r.400 zł
Lipiec 2022 r.380 zł
Sierpień 2022 r.440 zł
Wrzesień 2022 r.270 zł
Październik 2022 r.390 zł
Listopad 2022 r.600 zł
Grudzień 2022 r.450 zł

Metody płatności

Bukmacher TOTALbet poważnie podszedł nie tylko do samych zakładów sportowych, ale również funkcjonalności konta bukmacherskiego oraz wygody graczy. Ten legalny operator zakładów sportowych dopracował sposoby zasilenia konta konta typerskiego online, dzięki czemu każdy gracz może wygodnie dokonać depozytu. W celu uzupełnienia swojego bankrollu należy przejść do sekcji „Wpłata”, która dostępna jest pod ikoną „Moje konto”. 

Jak wpłacić pieniądze do TOTALbet Zakłady Bukmacherskie?

Tak jak wspomnieliśmy, metod płatności online jest naprawdę wiele. I tak depozytu na konto gracza dokonać można m.in. za pomocą kart (Visa lub MasterCard). Najpopularniejszym rodzajem płatności pozostaje zasilenie konta bukmacherskiego TOTALbet online za pośrednictwem przelewów bankowych, obsługiwanych przez Dotpay lub PayU. Legalny bukmacher TOTALbet zapewnia także typerom możliwość skorzystania z tzw. portmonetki elektronicznej, czyli Paysafecard, nie zapomniana również o posiadaczach urządzeń mobilnych, którzy dokonać mogą wpłaty poprzez system BLIK.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

W TOTALbet szybko i wygodnie dokonasz depozytu na swoje konto gracza!
Paysafecard | BLIK | PayU | DotPay | Przelewy24 | VISA | MasterCard

Idę do TOTALbet

Warto tutaj zaznaczyć, że w przypadku przelewów natychmiastowych, dopisanie kwoty wpłaty do salda konta gracza wynosi kilka zaledwie minut, a TOTALbet nie pobiera prowizji za jakiekolwiek wpłaty.

Jak widać, legalny bukmacher TOTALbet oferuje swoim graczom naprawdę wiele metod płatności. Nie dziwi więc, że TOTALbet cieszy się naprawdę dobrymi opiniami graczy (TU opinie o bukmacherze) i zajmuje wysokie miejsca w rankingu TOP operatorów internetowych. Prawdopodobnie płatności TOTALbet będą w przyszłości rozwijane, dzięki czemu gracze będą mogli również wpłacić pieniądze do TOTALbet przez Skrill, który cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników obstawiania zakładów sportowych.

Jak wypłacić wygrane w Totalbet

Proces wypłaty środków z konta gracza u legalnego bukmachera TOTALbet jest równie prosty jak operacja zasilania konta. Aby więc wypłacić daną sumę pieniędzy, należy przejść do sekcji „Moje konto” i tam odszukać zakładkę „Wypłata”. Realizacja dyspozycji zleconych środków do wypłaty dokonywana jest w dni robocze o godzinie 12:00. Tym samym jeśli gracz złoży wspomnianą dyspozycję do godziny 10:00 to zostanie ona zrealizowana tego samego dnia – jeśli nastąpi to po godzinie 10:00, to wówczas realizacja przelewu zostanie przeniesiona na kolejny dzień.

Warto także pamiętać, że całkowity dobowy kapitał przeznaczony przez bukmachera do natychmiastowej wypłaty wygranej wynosi nie mniej niż 100 000 zł. W wypadku przekroczenia wspomnianej kwoty, buk zrealizuje pozostałe dyspozycje w terminie do 7 dni roboczych, które liczone są od dnia następnego po dniu złożenia dyspozycji.

Minimalna kwota przelewu wygranych bukmacherskich w TOTALbet wynosi 1 złoty. Z kolei maksymalna wygrana na jednym kuponie u buka TOTALbet to aż 150 000 zł.

TOTALbet - jak sprawdzić kupon

Strona internetowa legalnego bukmachera TOTALbet jest wyjątkowo prosta i intuicyjna, dzięki czemu każda operacja przebiega na niej bez najmniejszych problemów. Wyjątku nie stanowi tutaj kwestia sprawdzenia kuponu bukmacherskiego, z którą poradzą sobie nie tylko doświadczeni, ale również początkujący gracze.

Aby sprawdzić swoje dotychczasowe typy, wystarczy zalogować się na konto bukmacherskie TOTALbet online i przejść do sekcji „Moje konto”, a następnie do zakładki „Kupony”. To właśnie w tym miejscu zweryfikować można wytypowane zdarzenia – wygrane kupony oznaczone są zielonym „ptaszkiem”, natomiast przegrane czerwonym „X”. Klikając w poszczególny zakład sprawdzić można jego szczegóły, w tym status.

Czy warto stawiać zakłady wzajemne w TOTALbet

Jak już wspomnieliśmy, legalny bukmacher TOTOALbet naprawdę dobrze przygotował się do oficjalnego rozpoczęcia swojej działalności. W związku z tym coraz więcej graczy zastanawia się, czy warto założyć konto bukmacherskie w TOTALbet i wybrać go na swojego operatora zakładów sportowych. Odpowiedź na to pytanie może być jedynie twierdząca, ponieważ ten topowy, jeden z najlepszych bukmacherów ma się czym chwalić. Doskonale widać to chociażby na poświęconym TOTALbet forum, gdzie udziela się wielu graczy. Typerzy doceniają przede wszystkim profesjonalizm strony www legalnego bukmachera TOTALbet, a także poziom rozbudowania oferty oraz wysokie współczynniki bukmacherskie.

Rejestracja w TOTALbet z kodem promocyjnym LEGALSPORT - dlaczego warto?
TOTALbet - dlaczego warto założyć konto online z kodem Dlaczego warto wybrać TOTALbet?

A jak wypada bukmacher TOTALbet na tle pozostałych koncesjonowanych organizatorów zakładów sportowych w Polsce? Jeśli zastanawiacie się nad wyborem „TOTALbet czy Fortuna”, to tutaj wiele kwestii przemawia za TOTALbet – na jego korzyść przemawiają przede wszystkim zdecydowanie wyższe kursy bukmacherskie. Z kolei przy zestawieniu „TOTALbet czy STS” widać wyższość tego pierwszego bukmachera, która przejawia się choćby w samej ofercie dotyczącej zakładów długoterminowych na dane rozgrywki.

Co istotne, nie brakuje także typerów, którzy rozważają czy swoje konto założyć u buka TOTALbet czy Betclic. Legalny bukmacher dla nowych graczy przygotował zarówno podwojenie pierwszej wpłaty do 5000 zł oraz darmowe zakłady o wartości 39 zł z naszym kodem bonusowym TOTAlbet. Natomiast bonus powitalny Betclic z kodem rejestracyjnym to cashback 200 zł za kod.

Obaj bukmacherzy mają też bardzo dobrze rozwiniętą ofertę typów i podtypów, wato więc rozważyć rejestrację konta typerskiego zarówno w Betclic, jak i TOTALbet.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie

Buk, którego pełna nazwa brzmi TOTALbet Zakłady Bukacherskie Sp. z.o.o. (NIP: 1132929621, REGON: 366521110), powstał w 2017 roku, ale ze swoją ofertą wystartował 2 lipca 2018 roku. Marka jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Siedziba tego organizatora zakładów sportowych mieści się w Warszawie, przy ul. Jubilerskiej 1 (04-190 Warszawa). Spółka wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, a kapitał zakładowy wynosi 4 000 000 zł. Legalny bukmacher TOTALbet kontrolowany jest przez potentata z branży medialnej, Zbigniewa Bembenka. W zarządzie zasiadają m.in. Marcin Adam Giera oraz Tomasz Szakiel.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że korzystanie z usług tego bukmachera jest całkowicie legalne, ponieważ posiada on koncesję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.15.2017 na organizowanie zakładów sportowych w Internecie, która wydana została 22 marca 2018 roku. Co ważne, podmiot ten posiada również pozwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej w punktach naziemnych.

Punkty stacjonarne TOTALbet

Legalny bukmacher TOTALbet posiada licencję na organizowanie zakładów sportowych zarówno online (za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej TOTALbet, która działa na smartfony i tablety z systemem operacyjnym IOS oraz Android), jak i w punktach naziemnych. Licencję na stacjonarną działalność bukmacherską TOTALbet otrzymał od Ministerstwa Finansów. Mimo to do tej pory nie zdecydował się na oferowanie swoich usług właśnie tą drogą. Co więcej, jak udało nam się dowiedzieć, w najbliższym czasie bukmacher nie planuje otwierać punktów stacjonarnych. Należy tutaj jednak zaznaczyć, że w tej materii wszystko szybko może ulec zmianie, tym bardziej, że TOTALbet posiada koncesję na zakłady bukmacherskie naziemne.

Warto tutaj jednak zaznaczyć, że skupienie się na początku swojej działalności tylko na oferowaniu usług poprzez Internet okazało się trafnym posunięciem. Wynika to z faktu, że bukmacher zbiera naprawdę pozytywne recenzje i to nie tylko w kwestii samej strony internetowej, ale również oferty zakładów wzajemnych oraz systemu promocyjnego.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Na forach bukmacherskich pojawiają się regularnie pytania typerów dotyczące legalnego bukmachera TOTALbet, które dotyczą m.in. bonusów TOTALbet, oferty sportowej oraz rejestracji konta. Specjalnie dla Was zebraliśmy więc najczęściej powtarzające się pytania graczy o bukmachera TOTALbet, a nasi specjaliści przygotowali na nie odpowiedzi. Dzięki temu w jednym miejscu dowiecie się, czy warto założyć konto bukmacherskie TOTALbet online, jaka jest oferta TOTALbet oraz promocje dla nowych i stałych graczy.

1️⃣ Dlaczego warto wybrać TOTALbet?

Przede wszystkim bardzo dobrze prezentuje się oferta zakładów sportowych TOTALbet, która obejmuje niemal 30 dyscyplin sportowych: od piłki nożnej, hokeja i tenisa, przez e-sporty po typy na squasha, unihokej i golf. Nie mniej ciekawe są bonusy i promocje TOTALbet, w tym oferta powitalna dla nowych graczy, w ramach której można zgarnąć nawet 5239 zł.

Dla nowych graczy istotny jest fakt, że strona internetowa TOTALbet jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. Można się na niej zapoznać zarówno z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ), samouczkami oraz wszystkimi regulaminami. Dodatkowo każdy nowy gracz skorzystać może z pomocy konsultantów, którzy są do dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00 (czat, formularz kontaktowy, infolinia). Co więcej, do dyspozycji typerów bukmacher oddał wyjątkowo funkcjonalną aplikację mobilną, która podobnie jak sama witryna oferuje całą gamę zakładów wzajemnych (zakłady typu pre-match, zakłady LIVE oraz zakłady długoterminowe).

2️⃣ Czy TOTALbet to legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów?

Tak, bukmacher TOTALbet działa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w pełni legalnie. Funkcjonuje on na podstawie koncesji o numerze PS4.6831.15.2017 na organizowanie zakładów sportowych drogą internetową (za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej TOTALbet), która została mu wydana przez Ministerstwo Finansów 22 marca 2018 roku. 

Ponieważ TOTALbet to legalny polski bukmacher. Należy zaznaczyć, że wszystkie nasze dane u tego licencjonowanego bukmachera są całkowicie bezpieczne – gwarantuje nam to polskie prawo, w tym ustawa hazardowa oraz inne ustawy, które w szczegółowy sposób określają, w jaki dokładnie sposób dane graczy muszą być przechowywane i zabezpieczane.

3️⃣ Czy w TOTALbet warto założyć swoje pierwsze konto gracza?

Bukmachera TOTALbet bez wątpienia polecić można każdemu początkującemu graczowi. Ten operator typerom oferuje bardzo prostą i intuicyjną w obsłudze stronę internetową oraz bardzo funkcjonalny system pomocy, który obejmuje zarówno samouczki, FAQ oraz m.in. czat. Dzięki temu każdy nowy gracz bez trudu znajdzie odpowiedzi na swoje pytania, stworzy kupon bukmacherski TOTALbet oraz zasili konto depozytem. Wyjątkowo przystępna jest również aplikacja mobilna TOTALbet, skierowana do graczy, preferujących zakłady bukmacherskie na smartfonie czy tablecie.

4️⃣ Ile trwa rejestracja konta w TOTALbet?

Założenie darmowego konta bukmacherskiego w TOTALbet jest niezwykle proste – cały proces przejść można w zaledwie kilka minut. Co istotne, rejestracja u tego warszawskiego buka jest dwustopniowa. Po uzupełnieniu podstawowych danych gracz otwiera konto tymczasowe TOTALbet, które pozwala na dokonywanie wpłat, zawieranie zakładów sportowych oraz skorzystanie z pierwszej części oferty powitalnej, czyli bonusu od depozytu do kwoty 5000 zł.

Dopiero po weryfikacji dokumentu tożsamości wspomniane konto ulega przekształceniu w konto stałe, dzięki czemu typer zyskuje możliwość zlecania wypłat, a więc może przenieść swoje wygrane na konto bankowe. Trzeba tutaj także pamiętać, że dopiero w tym momencie bukmacher przyznaje freebet oraz bonus bez depozytu 39 zł, dostępny z naszym unikalnym kodem rejestracyjnym TOTALbet: LEGALSPORT.

5️⃣ Czy do założenia konta gracza potrzebny jest skan dowodu tożsamości?

Rejestracja konta bukmacherskiego TOTALbet jest dwupoziomowa. Na początku gracz otwiera konto tymczasowe do czego nie jest wymagany skan lub fotokopia dokumentu tożsamości. 

Skan dowodu osobistego lub paszportu konieczny jest do przeprowadzenia pełnej weryfikacji konta stałego. Pracownicy tego bukmachera mają 48 godzin na przeprowadzenie weryfikacji (zwykle trwa to kilkanaście minut) – w celu sprawdzenia, jak przebiega cały proces wystarczy otworzyć menu „Moje konto” – jeśli dobiegł on już końca w prawym górnym rogu pojawi się komunikat „Status konta zweryfikowany”.

Podsumowując, konto bukmacherskie bez dowodu w TOTALbet jest możliwe, ale dotyczy to tylko Szybkiego Konta, które ma ograniczoną funkcjonalność. W celu założenia stałego konta TOTALbet skan dokumentu tożsamości jest wymagany.

6️⃣ Czy obsługa klienta pomoże mi założyć konto gracza?

Na początku zaznaczyć warto, że sam proces rejestracji konta bukmacherskiego TOTALbet online jest wyjątkowo prosty i nie powinien stanowić żadnego problemu nawet dla osób, które nie mają na co dzień do czynienia z komputerami. Gdyby jednak pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, zawsze zwrócić się można z pytaniem do konsultantów bukmachera TOTALbet, którzy odpowiedzą na wszelakie pytania. Co istotne, Biuro Obsługi Klienta dostępne jest 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00 – z pracownikami biura skontaktować się można poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie lub za pośrednictwem bardzo funkcjonalnego czata.

Buk TOTALbet dla nowych graczy przygotował zakładki „Pomoc” oraz „FAQ”. Co ważne, w dolnej części strony (po prawej stronie) znaleźć można napis „Jesteś początkujący. Jak zacząć?” – po kliknięciu w tę ikonkę przeniesieni zostaniemy do samouczka, który okazać się może bardzo pomocy nie tylko w samej rejestracji, ale także w zawieraniu pierwszych zakładów itp.

7️⃣ Zakłady bukmacherskie bez konta bankowego – czy taka rejestracja online jest możliwa?

W czasie rejestracji konta bukmacherskiego u warszawskiego legalnego buka TOTALbet konieczne jest podanie numeru konta bankowego. Warto jednak zaznaczyć, że taki bukmacher ten obowiązek nakłada na gracza dopiero w momencie uruchomienia konta stałego – do otwarcia i aktywacji konta tymczasowego nie trzeba podawać takich danych. Wynika to z faktu, że wspomniane konto ma ograniczoną funkcjonalność i nie pozwala tym samym np. wypłacać wygranych środków.

8️⃣ Jak wpłacić pieniądze do TOTALbet?

Organizator zakładów sportowych TOTALbet zapewnia swoim graczom cały wachlarz możliwości zasilenia konta typerskiego online. Aby tego dokonać, należy przejść do sekcji „Wpłata”, którą znaleźć można w menu „Moje konto”, oraz wybrać metodę wpłaty, których jest naprawdę wiele.

Uzupełnić stan swojego bankrollu można w TOTALbet za pomocą karty (Visa lub Master Card) lub przelewów bankowych, które obsługiwane są poprzez PayU oraz Dotpay. Pieniądze na swoje konto przelać można również za pośrednictwem tzw. portmonetki elektronicznej, czyli Paysafecard. Co więcej, bukmacher TOTALbet nie zapomniał również o posiadaczach urządzeń mobilnych, którzy przelewu dokonać mogą poprzez system BLIK.

9️⃣ Jak odebrać wygraną z kuponu bukmacherskiego w TOTALbet?

System odbioru wygranych u tego operatora zakładów wzajemnych jest niezwykle prosty – każda wygrana przez nas kwota zostaje automatycznie dopisana do stanu konta. Oznacza to, że aby móc cieszyć się z dodatkowych pieniędzy, wystarczy jedynie poprawnie wytypować zdarzenia na kuponie bukmacherskim. Jak więc widać, proces odbioru wygranej u tego warszawskiego bukmachera jest bardzo przejrzysty i nie wymaga od gracza podejmowania choćby najmniejszego wysiłku.

1️⃣0️⃣ Jak wypłacić pieniądze z TOTALbet?

Również sama wypłata wygranych u bukmachera TOTALbet nie kryje za sobą żadnych większych tajemnic. W tym celu wystarczy jedynie wejść do sekcji „Wypłata” i zlecić dyspozycję przelewu. Co istotne, realizacja przelewów u tego warszawskiego operatora zakładów sportowych odbywa się w dni robocze o godzinie 12:00 (dyspozycję wpłat złożone do godziny 10:00 zostaną zrealizowane tego samego dnia).

W tym miejscu warto zaznaczyć, że minimalna kwota przelewu wygranej w TOTALbet wynosi 1 zł. Z kolei górną jej granicę wyznacza całkowity dobowy kapitał spółki, który w tym wypadku ustalony został na poziomie nie mniejszym niż 100 000 zł. W przypadku przekroczenia tej kwoty, buk zrealizuje pozostałe przelewy w terminie do 7 dni roboczych liczonych od dnia następnego po dniu złożenia dyspozycji.

1️⃣1️⃣ Czy TOTALbet umożliwia grę bez podatku?

Taką ofertę znajdziemy też w TOTALbet online, gdzie gra bez podatku dostępna jest bez żadnych ograniczeń czasowych, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Za pełną stawkę możemy obstawiać wszystkie dyscypliny z oferty bukmachera, zarówno w ramach zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. By stawiać zakłady bukmacherskie bez podatku w TOTALbet, wystarczy tylko stworzyć kupon z co najmniej trzema selekcjami, z których każda będzie miała kurs minimalny na poziomie 1.30.

1️⃣2️⃣ Czy TOTALbet posiada własne kasyno?

Nie, operator zakładów sportowych TOTALbet nie posiada własnego kasyna. Wynika to z faktu, że w Polsce urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet, z wyjątkiem zakładów wzajemnych i loterii promocyjnych, jest objęte monopolem państwa. Warto tutaj przypomnieć, że monopolistą w tej sferze jest Totalizator Sportowy i to tylko on może otworzyć legalne kasyno online na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Bukmacher TOTALbet posiada natomiast zakłady bukmacherskie na gry karciane - można u niego obstawiać rozgrywki na żywo w Karcianą Wojnę. Niewykluczone, że już wkrótce buk rozbuduje swoje wirtualne kasyno o kolejne gry karciane, m.in. o zakłady na poker.

do góry

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Totalbet Zakłady Bukmacherskie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.