
Kuusalu Kalev
Forma w lidze
Brak rozegranych meczów ligowych
Kuusalu Kalev w tabeli
Brak drużyny w aktualnej tabeli
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
Równy bilans
Wyniki Kuusalu Kalev
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
23 Lip Koniec
|
Tartu Kalev
7
![]()
Kuusalu Kalev
0
Puchar Estonii, 1/32 finału
|
|
|
30 Lip Koniec
|
![]()
Kuusalu Kalev
0
Helios
4
Puchar Estonii, 1/32 finału
|
Kuusalu Kalev to klub piłkarski z Estonii. Swoim domowym obiektem jest Kehra Kunstmurustaadion, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kuusalu Kalev?
Ostatni mecz Kuusalu Kalev to porażka z Tartu Kalev 7:0 w Pucharze Estonii, 23 lipca 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Terminarz Kuusalu Kalev w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kuusalu Kalev w sezonie 2026/2027.
Wyniki Kuusalu Kalev w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kuusalu Kalev w sezonie 2026/2027.
Kuusalu Kalev wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Lip Koniec
|
![]() Puchar Estonii, 1/32 finału
|
7:0 | – | – | – | |
|
30 Lip Koniec
|
![]() Puchar Estonii, 1/32 finału
|
0:4 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kuusalu Kalev?
Ostatni mecz Kuusalu Kalev to porażka z Tartu Kalev 7:0 w Pucharze Estonii, 23 lipca 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kuusalu Kalev – tabela
Jakie miejsce w tabeli zajmuje Kuusalu Kalev w sezonie 2026/2027.
Statystyki Kuusalu Kalev w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kuusalu Kalev na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kuusalu Kalev – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kuusalu Kalev w sezonie 2026/2027.