Anisong Jaroentham

#4
Tajlandia
Wiek / data ur.38 lat (12.04.1988)
Wzrost1,79 m
Waga77 kg
Pozycjab.d.
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.

Anisong Jaroentham jest piłkarzem.

Forma w ostatnich meczach Anisong Jaroentham

Ocena
28.10 Police Tero – Nong Bua Pitchaya 2:1 –
16.10 Khon Kaen United – Nong Bua Pitchaya 1:0 –
09.10 Nong Bua Pitchaya – Chiangrai United 1:2 6.5
02.10 Nong Bua Pitchaya – Police Tero 1:0 6.6
Najbliższy mecz Anisong Jaroentham
Nong Bua Pitchaya Mahasarakham United
24.10.2026·14:00

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,79 m
Waga 77 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Anisong Jaroentham w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Anisong Jaroentham wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Anisong Jaroentham oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Anisong Jaroentham w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie Anisong Jaroentham rozegrał w barwach Udon United w Pucharze Tajlandii 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 79 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Anisong Jaroentham?

Anisong Jaroentham najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Kiedy urodził się Anisong Jaroentham?

Anisong Jaroentham urodził się 12 kwietnia 1988, ma narodowość tajską. Obecnie piłkarz ma 38 lat.