Apisit Sorada
obrońca #21Apisit Sorada jest piłkarzem występującym obecnie w Ratchaburi. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Apisit Sorada
OcenaTransfery
Profil gry
Na jakiej pozycji gra Apisit Sorada?
Apisit Sorada najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Apisit Sorada?
Wycena 29-letniego Apisit Sorada według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Apisit Sorada?
Apisit Sorada urodził się 28 lutego 1997 (Tajlandia). Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Apisit Sorada – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Apisit Sorada. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Apisit Sorada
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05 2026 |
Puchar Tajlandii, finał
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | |||
| 17.05 2026 |
Puchar Tajlandii, półfinał
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 10.05 2026 |
Thai League 1, 30. kolejka
|
3:0 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 03.05 2026 |
Thai League 1, 29. kolejka
|
2:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 04.04 2026 |
Thai League 1, 27. kolejka
|
3:0 | 69' | 0 | 0 | – | ||
| 22.03 2026 |
Thai League 1, 26. kolejka
|
0:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 14.03 2026 |
Thai League 1, 25. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 31.01 2026 |
Thai League 1, 19. kolejka
|
0:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 17.01 2026 |
Thai League 1, 17. kolejka
|
0:0 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 10.01 2026 |
Thai League 1, 16. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 1 | – |
Apisit Sorada – transfery
W trakcie kariery Apisit Sorada zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ratchaburi 2026 – obecnie
-
Prachuap 2025 – 2026
-
Ratchaburi 2025 – 2025
-
BG Pathum United 2025 – 2025
-
Ratchaburi 2024 – 2025
-
BG Pathum United 2021 – 2024
-
Chiangmai FC 2019 – 2021
-
BG Pathum United 2016 – 2019
-
Uthai Thani 2016 – 2016
-
Air Force Central FC B (1937-2019) do 2016

Apisit Sorada – forma
W ostatnich 5 meczach Apisit Sorada zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 3,67. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Apisit Sorada – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Apisit Sorada wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Apisit Sorada na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Apisit Sorada?
Wycena Apisit Sorada wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Apisit Sorada wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.