Dzhemal Kyzylatesh

pomocnik
Wiek / data ur.32 lat (14.09.1994)
Wzrost1,78 m
Waga66 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył28.07.2026
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa100 tys. €

Dzhemal Kyzylatesh jest piłkarzem występującym obecnie w Sebat Gençlikspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Najbliższy hitowy mecz
Legia Warszawa Lech Poznań
25.10.2026·17:30

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer28.07.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

100 tys. €
-50 tys. € (-33,3%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Defensywny pomocnik (6)
Dodatkowe pozycje Środkowy pomocnik (8)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,78 m
Waga 66 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Dzhemal Kyzylatesh w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dzhemal Kyzylatesh wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Dzhemal Kyzylatesh oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Dzhemal Kyzylatesh w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Dzhemal Kyzylatesh rozegrał w barwach Sebat Gençlikspor w TFF 2. Lidze (Turcja) 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 385 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Dzhemal Kyzylatesh?

Dzhemal Kyzylatesh najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Dzhemal Kyzylatesh?

Wycena 32-letniego Dzhemal Kyzylatesh według stanu na październik 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.

Kiedy urodził się Dzhemal Kyzylatesh?

Dzhemal Kyzylatesh urodził się 14 września 1994, ma narodowość ukraińską. Obecnie piłkarz ma 32 lata.