Jack Mckenzie

pomocnik #23
Szkocja Huntly
Wiek / data ur.22 lat (13.11.2003)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjapomocnik
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt do29.06.2029
Wartość rynkowab.d.

Jack Mckenzie jest piłkarzem występującym obecnie w Huntly. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Forma w ostatnich meczach Jack Mckenzie

Ocena
28.10 Cumnock Juniors – Turriff United 2:1 –
Najbliższy hitowy mecz
Legia Warszawa Lech Poznań
25.10.2026·17:30

Statystyki

6,40
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer15.07.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy pomocnik (8)
Preferowana noga Nieznana
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Jack Mckenzie w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jack Mckenzie wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.40. Jack Mckenzie oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Jack Mckenzie w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Jack Mckenzie rozegrał w barwach Huntly w Scottish Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 120 minut. Średnio dawało to 120 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Jack Mckenzie?

Jack Mckenzie najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).

Kiedy urodził się Jack Mckenzie?

Jack Mckenzie urodził się 13 listopada 2003 w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 22 lata.