James Beresford

obrońca #27
Wiek / data ur.24 lat (17.04.2002)
Wzrost1,80 m
Waga68 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył21.07.2026
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa350 tys. €

James Beresford jest piłkarzem występującym obecnie w Bangkok United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Najbliższy hitowy mecz
Wisła Kraków Raków Częstochowa
24.10.2026·20:15

Statystyki

6,68
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer21.07.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

350 tys. €
+100 tys. € (+40,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawy obrońca (2)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,80 m
Waga 68 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma James Beresford w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki James Beresford wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.68, a skuteczność strzałów to 0,0%. James Beresford oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał James Beresford w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie James Beresford rozegrał w barwach Bangkok United w Thai League 1 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra James Beresford?

James Beresford najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).

Jaka jest wartość rynkowa James Beresford?

Wycena 24-letniego James Beresford według stanu na maj 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.

Kiedy urodził się James Beresford?

James Beresford urodził się 17 kwietnia 2002 w Anglii, ma narodowość tajską. Obecnie piłkarz ma 24 lata.