Jack Blake
pomocnik #8Jack Blake jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jack Blake
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Jack Blake w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jack Blake wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 6 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.98, a skuteczność strzałów to 10,3%. Jack Blake oddaje średnio 2,6 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jack Blake w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jack Blake rozegrał w barwach Indy Eleven w USL Championship 22 mecze, w U.S. Open Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 861 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Jack Blake?
Jack Blake ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Jack Blake?
Jack Blake najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jack Blake?
Wycena 32-letniego Jack Blake według stanu na kwiecień 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jack Blake?
Jack Blake urodził się 22 września 1994 w Nottingham w Anglii, ma narodowość szkocką. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Jack Blake – statystyki
Szczegółowe statystyki Jack Blake w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Indy Eleven. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jack Blake
Jack Blake vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jack Blake
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jack Blake w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jack Blake wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 6 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.98, a skuteczność strzałów to 10,3%. Jack Blake oddaje średnio 2,6 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Jack Blake – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jack Blake w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Jack Blake
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10 2026 |
USL Championship (USA), kolejka
|
1:0 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 27.09 2026 |
USL Championship (USA), kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
USL Championship (USA), kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 16.09 2026 |
USL Championship (USA), kolejka
|
4:0 | 74' | 2 | 1 | – | |||
| 12.09 2026 |
USL Championship (USA), kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
USL Championship (USA), kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
USL Championship (USA), kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
USL Championship (USA), kolejka
|
2:1 | 89' | 1 | 0 | – | |||
| 16.08 2026 |
USL Championship (USA), kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
USL Championship (USA), kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – |
Ile meczów rozegrał Jack Blake w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jack Blake rozegrał w barwach Indy Eleven w USL Championship 22 mecze, w U.S. Open Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 861 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Jack Blake – transfery
W trakcie kariery Jack Blake zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Indy Eleven 2023 – obecnie
-
San Diego Loyalty 2020 – 2023

-
Real Monarchs 2018 – 2020

-
Tampa Bay Rowdies 2018 – 2018
-
Real Monarchs 2018 – 2018

-
Tampa Bay Rowdies 2018 – 2018
-
Jacksonville Armada FC 2018 – 2018

-
Tampa Bay Rowdies 2018 – 2018
-
Jacksonville Armada FC 2017 – 2018

-
Minnesota United FC (NASL) 2016 – 2017

-
Nottingham Forest U18 2013 – 2016

-
Mansfield Town 2013 – 2013
-
Nottingham Forest U18 do 2013

Jack Blake – forma
W ostatnich 5 meczach Jack Blake zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,20. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jack Blake 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.20.
W ostatnich 10 meczach Jack Blake 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.18.
W jakiej formie jest Jack Blake?
Jack Blake jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.20 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.98). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Jack Blake – trofea
W trakcie kariery Jack Blake zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jack Blake?
Jack Blake zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najczęściej zdobywał USL Cup — 1 raz.
Jack Blake – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jack Blake wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jack Blake na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jack Blake?
Wycena Jack Blake wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Jack Blake wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.