
Joan Prohens
Joan Prohens jest piłkarzem.
Forma w ostatnich meczach Joan Prohens
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Joan Prohens w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Joan Prohens wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.36, a skuteczność strzałów to 150,0%. Joan Prohens oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joan Prohens w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Joan Prohens rozegrał w barwach Poblense w Copa del Rey 1 mecz, w Segunda Division RFEF 35 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 2 087 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Joan Prohens – statystyki
Szczegółowe statystyki Joan Prohens w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Poblense. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Joan Prohens
Joan Prohens vs. inni
Atak
Obrona
Podania Joan Prohens
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Joan Prohens w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Joan Prohens wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.36, a skuteczność strzałów to 150,0%. Joan Prohens oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Joan Prohens – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Joan Prohens w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Joan Prohens
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02 2026 |
Segunda Division RFEF, 25. kolejka grupy 3
|
2:0 | 82' | 0 | 0 | – | |||
| 22.02 2026 |
Segunda Division RFEF, 24. kolejka grupy 3
|
0:0 | 83' | 0 | 0 | – | |||
| 15.02 2026 |
Segunda Division RFEF, 23. kolejka grupy 3
|
2:2 | 92' | 0 | 0 | – | |||
| 08.02 2026 |
Segunda Division RFEF, 22. kolejka grupy 3
|
0:0 | 83' | 0 | 0 | – | |||
| 01.02 2026 |
Segunda Division RFEF, 21. kolejka grupy 3
|
0:2 | 83' | 0 | 0 | – | |||
| 24.01 2026 |
Segunda Division RFEF, 20. kolejka grupy 3
|
1:0 | 82' | 0 | 0 | – | |||
| 18.01 2026 |
Segunda Division RFEF, 19. kolejka grupy 3
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 11.01 2026 |
Segunda Division RFEF, 18. kolejka grupy 3
|
1:0 | 89' | 0 | 0 | – | |||
| 07.01 2026 |
Segunda Division RFEF, 15. kolejka grupy 3
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 04.01 2026 |
Segunda Division RFEF, 17. kolejka grupy 3
|
0:3 | 74' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Joan Prohens w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Joan Prohens rozegrał w barwach Poblense w Copa del Rey 1 mecz, w Segunda Division RFEF 35 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 2 087 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Joan Prohens – forma
W ostatnich 5 meczach Joan Prohens zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Podsumowanie formy Joan Prohens
W ostatnich 10 meczach Joan Prohens ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.34, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.34.
W jakiej formie jest Joan Prohens?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.