Max Mcfadden

pomocnik #62
Anglia
Wiek / data ur.21 lat (02.10.2005)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowab.d.

Max Mcfadden jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Najbliższy hitowy mecz
Legia Warszawa Lech Poznań
25.10.2026·17:30

Statystyki

6,91
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer30.06.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Ofensywny pomocnik (10)
Preferowana noga Prawa
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Max Mcfadden w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Max Mcfadden wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.91. Max Mcfadden oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Max Mcfadden w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Max Mcfadden rozegrał w barwach Tottenham Hotspur U21 w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 80 minut. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.

Jakie trofea zdobył Max Mcfadden?

Max Mcfadden ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.

Na jakiej pozycji gra Max Mcfadden?

Max Mcfadden najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).

Kiedy urodził się Max Mcfadden?

Max Mcfadden urodził się 2 października 2005, ma narodowość angielską. Obecnie piłkarz ma 21 lat.