Orrin Mckinze Gaines Ii.
napastnik #98Orrin Gaines Ii jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Orrin Mckinze Gaines Ii.
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Orrin Mckinze Gaines Ii. w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Orrin Mckinze Gaines Ii. wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.31, a skuteczność strzałów to 15,4%. Orrin Mckinze Gaines Ii. oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Orrin Mckinze Gaines Ii. w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Orrin Mckinze Gaines Ii. rozegrał w barwach New Mexico United w U.S. Open Cup 1 mecz, w USL Championship 15 meczów, a w barwach Las Vegas Lights w USL Championship 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 928 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Orrin Mckinze Gaines Ii.
Pierwszy transfer Orrin Mckinze Gaines Ii. w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z VfL Wolfsburg U19 do Darmstadt 98 za 100 tysięcy euro.
Czy Orrin Mckinze Gaines Ii. ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Orrin Mckinze Gaines Ii. nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Orrin Mckinze Gaines Ii. to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 18 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Orrin Mckinze Gaines Ii.?
Orrin Mckinze Gaines Ii. ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Orrin Mckinze Gaines Ii.?
Orrin Mckinze Gaines Ii. najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Orrin Mckinze Gaines Ii.?
Wycena 28-letniego Orrin Mckinze Gaines Ii. według stanu na październik 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Orrin Mckinze Gaines Ii.?
Orrin Mckinze Gaines Ii. urodził się 2 marca 1998 w Austin w USA. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Orrin Mckinze Gaines Ii. – statystyki
Szczegółowe statystyki Orrin Mckinze Gaines Ii. w sezonie 2025 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Las Vegas Lights. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Orrin Mckinze Gaines Ii.
Orrin Gaines Ii vs. inni
Atak
Obrona
Podania Orrin Mckinze Gaines Ii.
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Orrin Mckinze Gaines Ii. w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Orrin Mckinze Gaines Ii. wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.31, a skuteczność strzałów to 15,4%. Orrin Mckinze Gaines Ii. oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Orrin Mckinze Gaines Ii. – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Orrin Mckinze Gaines Ii. w sezonie 2025. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Orrin Mckinze Gaines Ii.
Ile meczów rozegrał Orrin Mckinze Gaines Ii. w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Orrin Mckinze Gaines Ii. rozegrał w barwach New Mexico United w U.S. Open Cup 1 mecz, w USL Championship 15 meczów, a w barwach Las Vegas Lights w USL Championship 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 928 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Orrin Mckinze Gaines Ii. – transfery
W trakcie kariery Orrin Mckinze Gaines Ii. zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 170 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Las Vegas Lights 2025 – 2025
-
New Mexico United 2025 – 2025
-
Houston Dynamo 2024 – 2025
-
Nashville SC 2023 – 2024
-
Austin FC 2021 – 2021
-
Hannover 96 II 2020 – 2021
-
SG Sonnenhof Grossaspach 2019 – 2020
-
Darmstadt 98 2019 – 2019
-
FSV Zwickau 2019 – 2019

-
Darmstadt 98 2017 – 2019
-
VfL Wolfsburg U19 2016 – 2017

-
Lonestar SC do 2016

Historia transferów Orrin Mckinze Gaines Ii.
Pierwszy transfer Orrin Mckinze Gaines Ii. w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z VfL Wolfsburg U19 do Darmstadt 98 za 100 tysięcy euro.
Orrin Mckinze Gaines Ii. – forma
W ostatnich 5 meczach Orrin Mckinze Gaines Ii. zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Orrin Mckinze Gaines Ii. ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.49.
W ostatnich 10 meczach Orrin Mckinze Gaines Ii. ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.37.
W jakiej formie jest Orrin Mckinze Gaines Ii.?
Orrin Mckinze Gaines Ii. jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.49 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.31). Jego dyspozycja słabnie.
Orrin Mckinze Gaines Ii. – zarobki
Orrin Mckinze Gaines Ii. gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 107 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Orrin Mckinze Gaines Ii. – kontuzje
W trakcie kariery Orrin Mckinze Gaines Ii. zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Orrin Mckinze Gaines Ii.
-
Uraz kolana
15.05.23 – 01.06.23 (18 dni)
Charlotte opuszczone: 5 meczów
-
Problemy z udem
02.04.23 – 09.04.23 (8 dni)
Charlotte opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.10.19 – 28.10.19 (5 dni)
SG Sonnenhof Grossaspach opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
25.07.19 – 05.08.19 (12 dni)
SG Sonnenhof Grossaspach opuszczone: 3 mecze
Czy Orrin Mckinze Gaines Ii. ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Orrin Mckinze Gaines Ii. nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Orrin Mckinze Gaines Ii. to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 18 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Orrin Mckinze Gaines Ii. – trofea
W trakcie kariery Orrin Mckinze Gaines Ii. zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Orrin Mckinze Gaines Ii.?
Orrin Mckinze Gaines Ii. zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Bundesligi U19 (Północ/Płn.-Wsch.) — 1 raz.
Orrin Mckinze Gaines Ii. – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Orrin Mckinze Gaines Ii. wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Orrin Mckinze Gaines Ii. na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Orrin Mckinze Gaines Ii.?
Wycena Orrin Mckinze Gaines Ii. wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Orrin Mckinze Gaines Ii. wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.