Pascal Msindo
obrońca #2Pascal Msindo jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Pascal Msindo
Ocena

Transfery


Profil gry
Jakie statystyki ma Pascal Msindo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pascal Msindo wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Pascal Msindo oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pascal Msindo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pascal Msindo rozegrał w barwach Azam w Tanzania Premier League 6 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Tanzania. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 435 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Pascal Msindo?
Pascal Msindo najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Kiedy urodził się Pascal Msindo?
Pascal Msindo urodził się 15 sierpnia 2003 w Morogoro w Tanzanii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Pascal Msindo – statystyki
Szczegółowe statystyki Pascal Msindo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział reprezentacja Tanzania. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Pascal Msindo
Pascal Msindo vs. inni
Atak
Obrona
Podania Pascal Msindo
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Pascal Msindo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pascal Msindo wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Pascal Msindo oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Pascal Msindo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pascal Msindo w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach reprezentacyjnych.
Mecze Pascal Msindo
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09 2026 |
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
1:1 | 9' | 0 | 0 | – | |||
| 25.09 2026 |
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Pascal Msindo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pascal Msindo rozegrał w barwach Azam w Tanzania Premier League 6 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Tanzania. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 435 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Pascal Msindo – transfery
W trakcie kariery Pascal Msindo zmieniał klub 1 raz. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Azam FC 2022 – obecnie

-
Azam FC U19 do 2022

Pascal Msindo – forma
W ostatnich 2 meczach Pascal Msindo zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,51. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Pascal Msindo
Podsumowanie formy Pascal Msindo
W ostatnich 2 meczach Pascal Msindo ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.51, a średnia ocena formy z 2 spotkań to 6.51.
W jakiej formie jest Pascal Msindo?
Pascal Msindo jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 2 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.51.