Ryan Edwards

pomocnik #33
Wiek / data ur.32 lat (17.11.1993)
Wzrost1,75 m
Waga70 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki145 tys. €
Dołączył21.07.2026
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa0 €

Ryan Edwards jest piłkarzem występującym obecnie w BG Pathum United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Najbliższy mecz Ryan Edwards
BG Pathum United Chiangrai United
24.10.2026·14:00

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Zarobki

145 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 12 tys. €
tygodniowo: 3 tys. €
Zobacz zarobki ›

Transfery

→
ostatni transfer21.07.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

0 €
-25 tys. € (-100,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Ofensywny pomocnik (10)
Dodatkowe pozycje Środkowy pomocnik (8), Prawy pomocnik (7)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,75 m
Waga 70 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Ryan Edwards w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ryan Edwards wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Ryan Edwards oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Ryan Edwards w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Ryan Edwards rozegrał w barwach Holywell w Cymru Premier (Walia) 4 mecze, a w barwach BG Pathum United w Thai League 1 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 495 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.

Jakie trofea zdobył Ryan Edwards?

Ryan Edwards ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Walii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z The New Saints — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.

Na jakiej pozycji gra Ryan Edwards?

Ryan Edwards najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik lub Prawy pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Ryan Edwards?

Wycena 32-letniego Ryan Edwards według stanu na październik 2023 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 50 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.

Kiedy urodził się Ryan Edwards?

Ryan Edwards urodził się 17 listopada 1993 w Singapurze, ma narodowość australijską. Obecnie piłkarz ma 32 lata.