
Scott Walker
#11Scott Walker jest piłkarzem.
Forma w ostatnich meczach Scott Walker
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Scott Walker w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Scott Walker wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.28. Scott Walker oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Scott Walker w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Scott Walker rozegrał w barwach Bonnyrigg Rose Athletic w Scottish Challenge Cup 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 45 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Scott Walker – statystyki
Szczegółowe statystyki Scott Walker w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bonnyrigg Rose Athletic. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Scott Walker
Scott Walker vs. inni
Atak
Obrona
Podania Scott Walker
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Scott Walker w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Scott Walker wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.28. Scott Walker oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Scott Walker – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Scott Walker w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Scott Walker
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09 2026 |
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
3:1 | 33' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Scott Walker w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Scott Walker rozegrał w barwach Bonnyrigg Rose Athletic w Scottish Challenge Cup 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 45 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Scott Walker – forma
W ostatnim meczu Scott Walker zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,80. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Scott Walker
Podsumowanie formy Scott Walker
W ostatnim meczu Scott Walker ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 1 spotkania to 5.80.
W jakiej formie jest Scott Walker?
Scott Walker jest obecnie w słabej formie. W ostatnim meczu nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.80 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.28).