Wittaya Moonwong jest piłkarzem występującym obecnie w Lamphun Warrior. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Wittaya Moonwong
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Wittaya Moonwong w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Wittaya Moonwong wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.38, a skuteczność strzałów to 50,0%. Wittaya Moonwong oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Wittaya Moonwong w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Wittaya Moonwong rozegrał w barwach Lamphun Warrior w Thai League 1 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 322 minuty. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Wittaya Moonwong?
Wittaya Moonwong ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Wittaya Moonwong?
Wittaya Moonwong najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Wittaya Moonwong?
Wycena 33-letniego Wittaya Moonwong według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Wittaya Moonwong?
Wittaya Moonwong urodził się 9 października 1993 w Tajlandii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Wittaya Moonwong – statystyki
Szczegółowe statystyki Wittaya Moonwong w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lamphun Warrior. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Wittaya Moonwong
Wittaya Moonwong vs. inni
Atak
Obrona
Podania Wittaya Moonwong
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Wittaya Moonwong w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Wittaya Moonwong wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.38, a skuteczność strzałów to 50,0%. Wittaya Moonwong oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Wittaya Moonwong – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Wittaya Moonwong w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Wittaya Moonwong
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Thai League 1, 4. kolejka
|
0:2 | 62' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Thai League 1, 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 11.09 2026 |
Thai League 1, 2. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Thai League 1, 1. kolejka
|
1:4 | 80' | 0 | 0 | – | |||
| 17.05 2026 |
Puchar Tajlandii, półfinał
|
1:0 | 18' | 0 | 0 | ||||
| 10.05 2026 |
Thai League 1, 30. kolejka
|
1:1 | 27' | 0 | 0 | – | |||
| 03.05 2026 |
Thai League 1, 29. kolejka
|
0:0 | 20' | 0 | 0 | – | |||
| 26.04 2026 |
Thai League 1, 28. kolejka
|
1:1 | 20' | 0 | 0 | – | |||
| 11.04 2026 |
Thai League 1, 22. kolejka
|
1:2 | 89' | 0 | 0 | – | |||
| 14.03 2026 |
Thai League 1, 25. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Wittaya Moonwong w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Wittaya Moonwong rozegrał w barwach Lamphun Warrior w Thai League 1 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 322 minuty. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Wittaya Moonwong – transfery
W trakcie kariery Wittaya Moonwong zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Lamphun Warrior 2023 – obecnie
-
Police Tero 2022 – 2023
-
Uthai Thani 2021 – 2022
-
Trat FC 2019 – 2021
-
Nong Bua Pitchaya 2017 – 2019
-
Nakhon Pathom 2016 – 2017
-
Prachuap 2015 – 2016
-
Songkhla United (2009-2017) 2014 – 2015

-
Police Tero 2014 – 2014
-
Songkhla United (2009-2017) 2012 – 2014

-
Police Tero 2012 – 2012
-
Kasem Bundit University FC 2012 – 2012

-
Police Tero 2011 – 2012
-
Bangkok FC 2011 – 2011

-
Bangkok Christian College do 2011

Wittaya Moonwong – forma
W ostatnich 5 meczach Wittaya Moonwong zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Wittaya Moonwong 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.33 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.34).
W ostatnich 10 meczach Wittaya Moonwong 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.34).
W jakiej formie jest Wittaya Moonwong?
Wittaya Moonwong jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.33 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.38). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Wittaya Moonwong – trofea
W trakcie kariery Wittaya Moonwong zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Wittaya Moonwong?
Wittaya Moonwong zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Uthai Thani — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Tajlandii — 1 raz.
Wittaya Moonwong – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Wittaya Moonwong wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Wittaya Moonwong na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Wittaya Moonwong?
Wycena Wittaya Moonwong wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Wittaya Moonwong wyceniano na 100 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.