Yuki Kusano

napastnik #25
Wiek / data ur.30 lat (21.07.1996)
Wzrost1,69 m
Waga64 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył31.08.2026
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa250 tys. €

Yuki Kusano jest piłkarzem występującym obecnie w Ayutthaya FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.

Najbliższy hitowy mecz
Wisła Kraków Raków Częstochowa
24.10.2026·20:15

Statystyki

6,45
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer31.08.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

250 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Napastnik (9)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,69 m
Waga 64 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Yuki Kusano w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yuki Kusano wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.45. Yuki Kusano oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Yuki Kusano w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Yuki Kusano rozegrał w barwach Ayutthaya FC w Thai League 1 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 172 minuty. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.

Czy Yuki Kusano ma kontuzję?

Według stanu na 23 października 2026 Yuki Kusano nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Yuki Kusano to zerwanie więzadła pobocznego kolana z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 99 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Na jakiej pozycji gra Yuki Kusano?

Yuki Kusano najczęściej występuje jako Napastnik (9).

Jaka jest wartość rynkowa Yuki Kusano?

Wycena 30-letniego Yuki Kusano według stanu na wrzesień 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 450 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Yuki Kusano?

Yuki Kusano urodził się 21 lipca 1996 w Obihiro w Japonii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.