wtorek, 25 stycznia 2022
Najnowsze: Gamingowy Super Czwartek w Superbet

Freebet bez depozytu 25 zł w STS

Darmowy bonus za rejestrację w Star-Typ Sport z kodem promocyjnym. Oferta powitalnego free-betu na start: styczeń 2022.

Freebet STS na start 25 zł po rejestracji z kodem promocyjnym LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak odebrać freebet w STS
  1. Gdzie wpisać kod do bonusu?
  2. Czy darmowy bonus aktywuje się automatycznie?
 2. Warunki freebetu w STS
  1. Jak wypłacić bonus bez depozytu na konto bankowe?
  2. Jak ominąć obrót freebetem?
  3. Jak wykonać obrót bonusem?
 3. FAQ - bonus na start bez depozytu w STS i pytania graczy
Bonus nie tylko do aplikacji - pewne 25 zł w postaci freebetu za kod

Promocja bukmacherska na 25 zł w Star-Typ Sport Zakłady Bukmacherskie przeznaczona jest dla wszystkich klientów internetowych, stawiających zakłady mobilnie z telefonu lub z komputera/laptopa.

Darmowy Bonus w STS 
Promocja z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT

Freebet na dwadzieścia pięć złotych to kolejna odsłona darmowych zakładów w STS. Wcześniej ten legalny i ceniony przez obstawiających organizator bukmacherski z licencją Ministerstwa Finansów oferował bezpłatne bonusy na kwoty 10 zł, 20 zł oraz 22 zł. Warto w tym miejscu dodać, że ten bukmacher online nie ogranicza się tylko i wyłącznie do freebetów na start. Każdy regularnie grający typer może liczyć bowiem na cykliczne doładowywania konta darmową gotówką. Wracając jednak do tematu przewodniego, jak odebrać bonus bez depozytu 25 zł w STS?

Jak odebrać freebet w STS

Tak, jak już wspominaliśmy na samym początku, jeżeli chcecie otrzymać specjalny, premiowy freebet bez wpłaty własnego depozytu o wartości 25 złotych w STS, to podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego online u tego buka, na stronie internetowej www.sts.pl, musicie zastosować nasz specjalny kod promocyjny: LEGALSPORT. Gdzie wpisać nasz kod do darmowej gotówki?

Gdzie wpisać kod do bonusu?

Ten unikalny kod afiliacyjny do darmowego zakładu na 25 zł należy wpisać, bądź wkleić, na formularzu rejestracyjnym przeglądarki w polu "kod promocyjny" - wielkość liter nie ma znaczenia. Znajduje się on w pierwszym kroku, tuż pod polem z numerem telefonu. I w tym miejscu należy zaznaczyć, że tylko nasz kod do STS zapewnia odbiór ulepszonego, w maksymalny sposób, freebetu.

Kod promocyjny do STS Zakłady Bukmacherskie - gwarancja najwyższych bonusów na start

Na marginesie, bezpłatny bonus nie jest jedyną premią w zestawie na start z naszym specjalnym hasłem. Oprócz 25 zł w postaci free-betu, który możecie wykorzystać według własnej woli, dostaniecie również 1200 zł w bonusie 100% oraz cashback 34 zł, także na dowolne zakłady przez internet. Profit extra to bonus 20 zł na gry kasynowe BETGAMES, w skład których wchodzi między innymi poker.

Ponadto można zawierać zakłady na wojnę i bakarat. I teraz bardzo ważna sprawa, jeżeli chcecie mieć 100% pewność, że dobrze aktywujecie kod w Star-Typ Sport, to możecie zerknąć na poniższą infografikę, która z całą pewnością rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości. Jest to o tyle ważne, że po rejestracji za darmo nie można już uzupełnić kodu promocyjnego, a tym samym, nie można już sięgnąć po extra dodatkowy darmowy zakład bez wpłaty kapitału.

Jak odebrać bonus freebet na start w Star-Typ Sport (STS)

Jeżeli boicie się, że źle przepiszecie kod do typowania za free, to możecie skorzystać z naszego bezpiecznego linku przekierowującego, który znajdziecie w TYM MIEJSCU. Przeniesie on Was bezpośrednio do formularza zgłoszeniowego i przy okazji uzupełni za Was kod promocyjny.

Czy darmowy bonus aktywuje się automatycznie?

Po pełnej aktywacji konta do betowania w STS, darmowy voucher na 25 zł w formie bonusu pojawi się automatycznie na Waszym profilu, na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej, w zakładce "Bonusy". Dzięki temu od razu będziecie mieć potwierdzenie, że promocja została prawidłowo zaksięgowana na saldzie.

Jeżeli wystąpi jakiś nieoczekiwany błąd, to koniecznie należy skontaktować się z obsługą klienta. Można do tego wykorzystać na przykład czat online. Konsultanci na czacie niezwłocznie pomogą rozwiązać zaistniały problem i ręcznie przypiszą freebet 25 zł do Waszego konta (lub pomogą w jego ręcznej aktywacji). Czas oczekiwania na wykwalifikowanego pracownika STS to zaledwie kilka minut.

Warunki freebetu w STS

Darmowy zakład w wysokości 25 zł w STS Zakłady Bukmacherskie nie jest obwarowany żadnymi trudnymi do spełnienia warunkami, więc mogą z niego skorzystać zarówno doświadczeni, jak i niedoświadczeni obstawiający! [ jeżeli interesują Was podobne bonusy, to znajdziecie je tutaj ]. I to tak naprawdę jest jego największa zaleta. Jakie warunki trzeba spełnić, aby skeczować bezpłatny kupon bukmacherski u tego buka?

Jak wypłacić bonus bez depozytu na konto bankowe?

Promocję z freebetem 25 zł w STS standardowo musimy trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie 1.91. Jeżeli gracz obstawi zakłady sportowe przez internet na łączną sumę 75 złotych i je trafi, to wówczas pełna kwota, wraz ze wszystkimi wygranymi, zostanie przypisana do jego konta depozytowego, z którego można już swobodnie przelać na konto bankowe zdobyte pieniądze. Oczywiście nie trzeba tego robić, albowiem te środki śmiało można też wykorzystać na dalszą grę.

Jak ominąć obrót freebetem?

I teraz taka mała praktyczna porada. Darmowy zakład od STS najlepiej wykorzystać w parze z bonusem od pierwszego depozytu. Dlaczego? To proste, jeżeli aktywujecie w tym samym momencie obie promocje z 3-krotnym obrotem, to wówczas jeden obrót (ten mniejszy) zostanie przez operatora Star-Typ Sport automatycznie anulowany. W efekcie ugrane pieniądze za obie akcje bonusowe wypłacicie za jednym razem, wykonując tylko jeden obrót! Poniżej możecie zapoznać się z prostą wizualizacją.

  BONUS OD DEPOZYTU FREEBET
Kwota bonusu w STS 100 zł 25 zł
Wymagany obrót bonusem x3 x3
Kwota, jaką trzeba obrócić 300 zł 75 zł
Czy trzeba obracać bonus TAK NIE

Jak widać na powyższej tabelce, korzystając z obu stsowskich bonusów jednocześnie można zaoszczędzić aż 75 zł! Gdybyście najpierw obrócili freebetem, a później wpłacili pierwszy depozyt, to wówczas musielibyście wykonać dwa osobne obroty. Jest to o tyle ważne, że do obrotu u tego operatora liczą się tylko trafione zakłady - w efekcie zysk jest większy niż wspomniane 75 zł. Dlatego też naszym zdaniem warto od razu aktywować obie promocje i cieszyć się ucięciem jednego obrotu.

Jak wykonać obrót bonusem?

Obrót internetowym freebetem należy wykonać z salda bonusowego. Przypominamy, że w STS dostępne są dwa różne salda - depozytowe, czyli główne, oraz właśnie bonusowe. Pomiędzy nimi można się przełączać za pomocą kliknięcia myszką (klikamy w nazwę salda). Jest to o tyle ważne, że zakłady postawione z rachunku głównego nie wliczają się do obrotu. Wielu graczy o tym zapomina, także prosimy Was, żebyście trzymali za każdym razem rękę na pulsie!

freebet STS - obrót - z którego salda mam wykonać obrót?

Jak rozpoznać, na jakim saldzie aktualnie jesteśmy? Bardzo dobrze widać to na powyższym screenie - aktualne saldo zawsze jest podświetlone na pomarańczowo (obszar zaznaczyliśmy zieloną ramką). Znajduje się ono w prawym górny roku, tuż obok ikonki przekierowującej do panelu typera. W tym rejonie jest również przejście do szybkiej wpłaty, tak więc można stwierdzić, że wszystkie potrzebne "przejścia" w STS znajdują się w jednym, dobrze zlokalizowanym miejscu.

FAQ - bonus na start bez depozytu w STS i pytania graczy

W poniższej sekcji znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w kontekście freebetu od STS Zakłady Bukmacherskie. Listę na bieżąco uaktualniamy, tak więc możecie mieć pewność, że wszystkie informacje w niej zawarte są w 100% aktualne.

1. Czy bonus dla mobilnych to voucher STS?

Promocję mobilną dla graczy z całą pewnością można podpiąć pod "sts voucher" (sts bonus bez depozytu), gdyż stawiając kupony bukmacherskie w ramach tej promocji, nie ryzykujemy swoich pieniędzy: nie robimy żadnego depozytu, tylko stawiamy za gotówkę przekazaną nam przez bukmachera - obstawiamy za kasę buka.

2. Darmowe vouchery sts - czy można z nich na co dzień korzystać?

Tak, bukmacher STS online przekazuje swoim klientom darmowe vouchery, a najlepszym tego przykładem jest mobilna promocja, która gwarantuje darmowy voucher 25 PLN w STS. I w tym miejscu chcielibyśmy zaznaczyć, że inni operatorzy zakładów sportowych, także gwarantują freebety. Do tego grona zalicza się między innymi Fortuna, Totalbet czy forBET.

3. Skąd wziąć kod promocyjny sts?

Kod promocyjny do darmowego bonusu STS to LEGALSPORT - możesz z niego skorzystać w każdej chwili bez wychodzenia z domu. Jeżeli chcesz porównać sobie ten kod rabatowy z innymi bukmacherami, to możesz to zrobić na naszej stronie internetowej (tu aktywny kod promocyjny STS) lub w dziale, gdzie jest porównanie ofert "Kody bonusowe i promocyjne styczeń 2022". Dodatkowo odnajdziecie tam również inne kody startowe, które zapewniają korzystne warunki na start i darmowe freebety bez wpłaty własnych środków. Obecnie do zgarnięcia jest ponad 200 zł w postaci darmowej kasy na obstawianie meczów!

4. Zakład sts za freebet - gdzie kupić?

Wszystkie vouchery przekazane przez STS są w pełni darmowe, dlatego też nie można ich zakupić. Jeżeli staniesz się posiadaczem takiego vouchera (przybierze on postać darmowej kasy na grę, którą można przeznaczyć na zakłady sportowe), to zostanie on dopisany bezpośrednio do Twojego konta gracza. Oznacza to, że nie można go przekazać dalej.

5. Voucher STS za 20 zł i voucher STS 25 zł - czy to jest to samo?

Bukmacherzy starają się rozwijać swoją ofertę bonusową i stale podwyższają stawki na darmowe zakłady. Jeszcze niedawno STS oferował bezpłatny voucher za 10 zł, potem podniósł darmowy zakład do 15 zł. Ze względu na nowe licencje i promocje innych legalnych bukmacherów kwota bonusu STS (Star Typ Sport), czyli freebetu bez depozytu, została podniesiona do 20 zł. Taki voucher był podwajany przez jakiś czas z aplikacją mobilną (w sumie 40 zł - 2 x 20 zł).

Kolejnym krokiem była promocja ponad standard i zwiększony bonus do 22 zł, który teraz wynosi 25 zł, a okazjonalnie nawet 30 zł - sprawdzajcie nasze najnowsze promocje w STS Zakłady Bukmacherskie (najlepszy buk nr 1 w rankingu bukmacherów na rok 2022). Tak więc bez względu na kwotę, voucher STS to wciąż ta sama promocja dla nowych graczy z kodem bonusowym: LEGALSPORT.

6. Do kiedy jest ważny kod promocyjny STS na bonus bez depozytu?

Kod promocyjny do STS, jakim jest hasło LEGALSPORT, jest aktualny do końca: styczeń 2022. Stale w ofercie STS pojawiają się nowe promocje i bonusy, dlatego regularnie zaglądajcie na naszą stronę internetową - dzięki temu nie przegapicie żadnych akcji specjalnych, premii i bonusów STS.

7. Voucher STS za sms?

W STS Zakłady Bukmacherskie można dostać freebet na telefon za pomocą SMS-a. Bukmacher czasami organizuje promocje dla stałych graczy, o których informuje za pomocą wiadomości SMS. Dlatego też warto założyć konto przez internet u tego buka i regularnie sprawdzać telefon ;)

9. Pewne25 zł w STS - co to jest?

Promocja "pewne25 zł w STS" to nic innego, jak freebet na start, który można uzyskać z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT. Skąd wzięła się na nazwa? To proste. Po rejestracji z naszym hasłem bonus 25 zł jest pewny i dopisuje się do salda bonusowego automatycznie.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (9)

Freebet bez depozytu 25 zł w STS
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Marzena P
skomentowano ponad miesiąc temu
Chciałabym proponowane 25 zł
Kamil
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja już odebrałem, kupon poszedł na skoki, zobaczymy co wpadnie ;)
Kibic Lecha
skomentowano ponad miesiąc temu
to specjalny gift dla kibica czy dla mnie?
grzes
skomentowano ponad miesiąc temu
dziala na nowych kontach. mam konto na sts od paru kat i kupon nie wchodzi TYLKO DLA NOWYCH GRACZY
Krzysztof
skomentowano ponad miesiąc temu
Bonus bez depozytu dla mnie poproszę
Paweł
skomentowano ponad miesiąc temu
Bardzo dobry bonus dla młodego ;)
Damian
skomentowano ponad miesiąc temu
Proszę o bonus. Pozdrawiam
LEGALSPORT
skomentowano ponad miesiąc temu
Cześć Damian. Jeżeli chcesz otrzymać bonus od STS za darmo w wysokości 25 zł, to musisz założyć konto z tego linku > https://www.legalsport.pl/go/sts . Kod do darmowej kasy powinien wpisać się automatycznie. Jeśli go nie będzie to wpisz hasło LEGALSPORT i wtedy na 100% aktywujesz sobie freebet o wartości 25 zł.
Mariusz
skomentowano ponad miesiąc temu
Dla zarejestrowanych graczy nie ma na stałe darmowego zakładu, są weekendowe albo reprezentacyjne. Trzeba wlozyc depozyt zeby pojawił się taki bonus
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.