sobota, 25 marca 2023
Najnowsze: Hiszpania - Norwegia kursy, typy

Bonus za zadania w STS na marzec 2023

04.10.2022, 15:54
Aktualizacja: 24.03.2023, 07:18
Autor: W. Borecki
Wykonań zadania i zgarnij premię na marzec 2023
Spis treści
Rozwiń
  1. Bonus za zadania w STS na 2023
  2. Jak odebrać w STS premię za zadania?
  3. STS darmowy bonus za zadania
  4. Bonus za zadania w STS - jak odebrać
    1. Gdzie wpisać kody do premii za zadania?
  5. Bonus za zadania w STS 2023 - opinie
  6. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Jak odebrać kasę za zadania 60 zł w STS?
Krok numer 1: Załóż darmowe konto w STS - użyj hasła LEGALSPORT.
Krok numer 2: 60 zł aktywujesz zadaniami
Premie za zadania STS 60 zł

Darmowy bonus bukmacherski za zdania w STS przeznaczony jest dla wszystkich klientów internetowych, stawiających zakłady mobilnie z telefonu lub z komputera/laptopa.

Freebet STS - darmowy zakład w Star-Typ Sport. Pewna kasa za wpisanie kodu LEGALSPORT

Kasa za wykonanie zadań 60 zł to kolejna odsłona darmowych premii w STS. Wcześniej ten legalny i bezpieczny organizator bukmacherski z licencją Ministerstwa Finansów oferował bezpłatne nagrody za 10 zł, 20 zł oraz 25 zł.

Warto w tym miejscu dodać, że ten internetowy bukmacher nie ogranicza się tylko i wyłącznie do premii za zadania. Każdy regularnie grający typer może liczyć bowiem na cykliczne doładowywania konta darmową gotówką.

Wracając jednak do tematu przewodniego, jak można odebrać bonus za zadania w wysokości 60 zł w STS?

Bonus za zadania w STS na 2023

W STS standardowy bonus bez depozytu za rejestrację o wartości 25 zł został zastąpiony nową nagrodą. Obecnie jest to kasa 60 zł za zadania. Naszym zdaniem to ciekawe urozmaicenie na rynku bukmacherskim. Taka nagroda pozwala lepiej poznać system stawiania zakładów w STS, przy minimalnym zaangażowaniu finansowym.

Jak odebrać w STS premię za zadania?

Zgodnie z zasadami STS, aby odebrać maksymalną premię za zadania dla nowych klientów, należy zrealizować 2 czynności:

  • utwórz nowy profil typerski z hasłem polecającym LEGALSPORT
  • zrealizuj 3 wpłaty i 6 zadań - puść kupony o kursie wyższym niż 1.91, z wyjątkiem MAXIKOMBI oraz kuponów na zakłady Betgames i z oferty Hit Dnia.
Odbieram bonus za zdania w sts 60 zł
Konto do kasy za zrealizowane zadania jest darmowe

Na wykonanie wszystkich zadań i odbioru kasy masz 30 dni od założenia darmowego konta. Zrób wpłatę i odblokuj dwa zadania. Żeby odblokować wszystkie, zrób trzy wpłaty nagradzane bonusami na darmowe zakłady. Gdy wykonasz 6 zadań, dostaniesz dostęp do premii w wysokości 60 zł.

STS darmowy bonus za zadania

Sposób na darmowy bonus za wykonanie zadań w STS jest bardzo prosty. Benefit w wysokości 60 zł możesz otrzymać, jeśli wykonasz 9 czynności - to 3 wpłaty depozytów i 6 zadań w formie zakładów.

Jak wykonać zadania w STS?

Dostęp do premii za zadania aktywujesz po zaliczeniu ostatniego wyzwania. Zobacz jak wykonać zadania w STS, żeby odebrać kasę od bukmachera i stawiać zakłady za darmo.

W ciągu 90 dni należy spełnić warunki obrotu poprzednim bonusem. Kwalifikowany obrót bonusem to stawka wygranych kuponów, czyli to, ile stawiasz, a nie wygrana. Jeśli postawisz zakłady za 10 złotych i wygrasz 20 zł, to do obrotu bonusem wliczy się 10 złotych. Jeśli przegrasz zakład, postawiona stawka nie wliczy się do obrotu.

Bonus za zdania - zasady

Żeby odebrać kasę za wykonane zadania po stworzeniu konta w STS, musisz obrócić kwotą dwukrotnie wyższą niż wcześniej otrzymany bonus. Prezent będzie można odebrać także wtedy, gdy kwota na koncie bonusowym będzie niższa niż 2 zł.

  BONUS OD DEPOZYTU KASA ZA ZADANIA
Kwota bonusu w STS 100 zł 60 zł
Wymagany obrót bonusem x2 x2
Kwota, jaką trzeba obrócić 200 zł 120 zł
Czy trzeba obracać bonus TAK TAK

Za środki z konta bonusowego można opłacić wszystkie kupony o kursie wyższym niż 1.91, z wyjątkiem kuponów MAXIKOMBI oraz kuponów na zakłady Betgames i z oferty zakładów Hit Dnia. Do obrotu darmowym bonusem za zdania nie wlicza się stawka z kuponów wypłaconych dzięki opcji Cash-out i zagranych z opcją Zakład bezpieczny.

Bonus za zadania w STS - jak odebrać

Typerzy, którzy chcą otrzymać specjalny premiowy benefit bez depozytu u bukmachera internetowego STS, muszą zaczekać na zmianę warunków promocji powitalnej bukmachera. Obecnie po założeniu nowego konta bukmacherskiego online u tego buka, na stronie internetowej www.sts.pl, wymagany jest depozyt do premii za zadania. Zatem jest to darmowa nagroda bukmacherska, ale za zrealizowane zadania i od wpłaconego oraz obróconego depozytu.

Gdzie wpisać kody do premii za zadania?

Nasz unikalny kod afiliacyjny do benefitu za zadania pojawia się automatycznie, po wywołaniu formularza do rejestracji. Gdy pole było puste, hasło do bonusu za zadania należy wpisać, bądź wkleić, na formularzu rejestracyjnym przeglądarki - wielkość liter nie ma znaczenia. Znajduje się on w pierwszym kroku, tuż pod polem z numerem telefonu. I w tym miejscu należy zaznaczyć, że tylko nasze hasło LEGALSPORT do STS zapewnia odbiór ulepszonego w maksymalny sposób bonusu za zadania.

W STS freebet otrzymasz po prawidłowej rejestracji z kodem

Po rejestracji za darmo nie można już uzupełnić miejsca na wpisanie hasła do premii, a tym samym, nie można już sięgnąć po extra dodatkowy benefit za zadania. Bezpłatny bonus za zadania na 2023 nie jest jedyną premią z naszym specjalnym hasłem.

Kasa na kupon od STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie

Darmowy bonus za 6 zadań i 3 depozyty 

60 zł

STS kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

Jeżeli boicie się, że źle przepiszecie słowo klucz do darmowego bonusu, to możecie skorzystać z naszego bezpiecznego linku przekierowującego, który znajdziecie w TYM MIEJSCU. Przeniesie on Was bezpośrednio do formularza zgłoszeniowego po darmowy bet STS i przy okazji automatycznie uzupełni za Was pole promocyjne z hasłem polecającym.

Czy bonus za zadania aktywuje się automatycznie?

Po pełnej aktywacji konta do betowania w STS, darmowy voucher w formie bonusu za zadania pojawi się automatycznie po zrealizowaniu zadań na Waszym profilu, na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej. Dzięki temu od razu będziecie mieć potwierdzenie, że akcja z zadaniami na marzec 2023 została prawidłowo aktywowana.

Jeżeli wystąpi jakiś nieoczekiwany błąd, to koniecznie należy skontaktować się z obsługą klienta. Można do tego wykorzystać na przykład czat online. Konsultanci na czacie niezwłocznie pomogą rozwiązać zaistniały problem i w razie błędu po stronie bukmachera STS ręcznie przypiszą bonus za zadania do Waszego konta (lub pomogą w jego ręcznej aktywacji). Czas oczekiwania na wykwalifikowanego pracownika STS to zaledwie kilka minut.

Bonus za zadania w STS 2023 - opinie

Bonus za zadania od STS zbiera od graczy bardzo dobre opinie. Nie ma się jednak czemu dziwić, albowiem typerzy chwalą tę darmową nagrodę STS przede wszystkim za to, że nie był on obłożony ciężkimi do spełnienia warunkami regulaminowymi. Zresztą zobaczcie sami, jak internetowy bonus za zadania od Star-Typ Sport oceniają regularni typerzy:

Opinia dodana przez Rafcio99: Pobrałem ten free bonus za zadania na stronie STS, ale podchodziłem do niego trochę sceptycznie. Okazało się, że się myliłem, bo jest to świetna opcja na przetarcie. A u mnie przetarcie wyszło grubo, bo przerobiłem 60 zł na 1300 złotych, więc taki befeficik polecam bez bicia. Korzystajcie i wygrywajcie. Amen.

Opinia dodana przez TyperZpl: Brawa dla STS za warunki tego bonusu za zadania i ciekawy pomysł z wyzwaniami. Idzie naprawdę całkiem fajne kuponiki ogarnąć. Obrót już u mnie prawie ogarnięty. Zostało parę groszy i jestem w domu. Grajcie do końca i nie poddajcie się. Ja źle zacząłem, ale teraz jest spoko. Walczę dalej, pozdro!

Opinia dodana przez Dymitr: Chciałbym zgarnąć wyższy bonus za zadania, ale takiego nie mają :) No, ale 60 zł też może być - przynajmniej nie muszę się wysilać. Fajne w tej premi jest to, że odebrałem ją sobie dość szybko, więc mogłem postawić swojego valuebeta.

Opinia dodana przez Buczek: Pewna kasa za zadania to zawsze dobra opcja. Nie ma co się zastanawiać nad tym, czy to mało, czy dużo. Dają to przecież właściwie za darmo, więc i tak się jest do przodu. Jak nie było darmowej kasy to wszyscy narzekali. Teraz jest i dalej narzekają, że mało. Wprowadzą bonus za zadania 450 zł i dalej będzie marudzenie. Masakra z tymi graczami jest. Ja tam jestem zadowolony i biorę w ciemno.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Czy STS ma bonus za zadania za samą rejestrację?

Obecnie zamiast tradycyjnych bonusów bez depozytu za samą rejestrację konta, bukmacher STS ma dla nowych klientów premię 60 zł za wykonanie zadań.

2️⃣Jak odebrać bonus za zadania od bukmachera STS?

Wystarczy założyć konto w STS z naszym hasłem promocyjnym LEGALSPORT i postawić zakłady traktowane jako zadania (kilka zakładów z kursem 1.90 + depozyty), aby otrzymać kasę na darmowe obstawianie.

Komentarze (9)
Bonus za zadania w STS na marzec 2023
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Marzena P
skomentowano ponad miesiąc temu
Chciałabym proponowane 25 zł
Kamil
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja już odebrałem, kupon poszedł na skoki, zobaczymy co wpadnie ;)
Kibic Lecha
skomentowano ponad miesiąc temu
to specjalny gift dla kibica czy dla mnie?
grzes
skomentowano ponad miesiąc temu
dziala na nowych kontach. mam konto na sts od paru kat i kupon nie wchodzi TYLKO DLA NOWYCH GRACZY
Krzysztof
skomentowano ponad miesiąc temu
Bonus bez depozytu dla mnie poproszę
Paweł
skomentowano ponad miesiąc temu
Bardzo dobry bonus dla młodego ;)
Damian
skomentowano ponad miesiąc temu
Proszę o bonus. Pozdrawiam
LEGALSPORT
skomentowano ponad miesiąc temu
Cześć Damian. Jeżeli chcesz otrzymać bonus od STS za darmo w wysokości 25 zł, to musisz założyć konto z tego linku > https://www.legalsport.pl/go/sts . Kod do darmowej kasy powinien wpisać się automatycznie. Jeśli go nie będzie to wpisz hasło LEGALSPORT i wtedy na 100% aktywujesz sobie freebet o wartości 25 zł.
Mariusz
skomentowano ponad miesiąc temu
Dla zarejestrowanych graczy nie ma na stałe darmowego zakładu, są weekendowe albo reprezentacyjne. Trzeba wlozyc depozyt zeby pojawił się taki bonus

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Freebet w BETFAN | marzec 2023 r.
Freebet w BETFAN | marzec 2023 r.
12768
358
Freebet Betfan umożliwia stawianie kuponów za darmo. Przeczytaj jakie prezenty ma w swojej ofercie legalny bukmacher BETFAN bez depozytu i czy mozna odebrać u buka darmową kasę na zakłady. 
Freebet bez depozytu od Betclic
Freebet bez depozytu od Betclic
48297
2065
Betclic Zakłady Bukmacherskie zakład bez ryzyka 200 zł ekskluzywne zakłady na FameMMA Boost i Jackpot Betclic 200 zł Betclic kod promo: LEGALSPORT Odbieram Betclic kod promo: LEGALSPORT Legalny polski bukmacher Betclic bardzo poważnie podchodzi do sprawy nagród bukmacherskich. Betclic Zakłady Bukmacherskie udostępnia swoim klientom nie tylko mega ekskluzywną premię na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT, ale również freebety w ramach promocji tymczasowych oraz okazjonalnych. Jakie zakłady bez wpłat oferuje na swoich bukmacherskich platformach do stawiania Betclic?
FORTUNA bonus bez depozytu
FORTUNA bonus bez depozytu
18674
622
Promocje bukmacherskie na start dotyczą na ogół podwojenia pierwszej wpłaty lub skonstruowania bezpiecznego kuponu bez ryzyka. Coraz częściej jednak oferty bonusowe polskich bukmacherów online uzupełniają darmowe zakłady, czyli freebety - taki darmowy zakład na start znajdziemy np. w ofercie legalnego buka Fortuna.
Bonus bez depozytu LVBET | marzec 2023
Bonus bez depozytu LVBET | marzec 2023
11068
391
Darmowy zakład, nazywany też bonusem bez depozytu lub freebetem, szeroko dostępna w ofertach powitalnych promocja bukmacherska. Gratisowy, całkiem bezpłatny zakład można zgarnąć już na starcie - na przykład u legalnego i wiarygodnego bukmachera internetowego LVBET. 

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.