sobota, 3 grudnia 2022
Najnowsze: Kursy i typy na Anglia – Senegal

Freebet bez depozytu w STS na grudzień 2022

04.10.2022, 15:54
Aktualizacja: 02.12.2022, 07:18
Autor: M. Lesiak
Freebet na grudzień 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus bez depozytu w STS na 2022
 2. Jak odebrać w STS freebet?
 3. STS darmowy bonus za zadania
 4. Bonus bez depozytu w STS - jak odebrać
  1. Gdzie wpisać kody do freebeta?
 5. Warunki freebetu w STS
 6. Darmowy bonus w STS 2022 - opinie
 7. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Jak odebrać freebet 60 zł w STS?
Krok numer 1: Załóż darmowe konto w STS - użyj hasła LEGALSPORT.
Krok numer 2: Freebet 60 zł aktywujesz zadaniami
Darmowy bonus STS 60 zł

Darmowy bonus bukmacherski w STS przeznaczony jest dla wszystkich klientów internetowych, stawiających zakłady mobilnie z telefonu lub z komputera/laptopa.

Freebet STS - darmowy zakład w Star-Typ Sport. Pewna kasa za wpisanie kodu LEGALSPORT

Freebet 60 zł to kolejna odsłona darmowych zakładów w STS. Wcześniej ten legalny i bezpieczny organizator bukmacherski z licencją Ministerstwa Finansów oferował bezpłatne bonusy za 10 zł, 20 zł oraz 25 zł.

Warto w tym miejscu dodać, że ten internetowy bukmacher nie ogranicza się tylko i wyłącznie do freebetów bez depozytu. Każdy regularnie grający typer może liczyć bowiem na cykliczne doładowywania konta darmową gotówką.

Wracając jednak do tematu przewodniego, jak można odebrać bonus bez depozytu 60 zł w STS?

Bonus bez depozytu w STS na 2022

W STS standardowy bonus bez depozytu za rejestrację o wartości 25 zł został zastąpiony nowym bonusem. Obecnie jest to freebet 60 zł za zadania oraz od wpłaconych i obróconych 3x depozytów.

Naszym zdaniem to ciekawe urozmaicenie na rynku bukmacherskich bonusów bez depozytu. Taka nagroda pozwala lepiej poznać system stawiania zakładów w STS, przy minimalnym zaangażowaniu finansowym.

Jak odebrać w STS freebet?

Zgodnie z zasadami STS, aby odebrać maksymalny freebet na dla nowych klientów należy zrealizować 2 czynności:

 • zarejestruj nowe konto z freebetem (hasło to LEGALSPORT).
 • zrealizuj 3 wpłaty i 6 zadań - puść kupony o kursie wyższym niż 1.91, z wyjątkiem MAXIKOMBI oraz kuponów na zakłady Betgames i z oferty Hit Dnia.
Odbieram freebet sts 60 zł
Konto do bonusu za zadania jest darmowe

Na wykonanie wszystkich zadań i odbioru freebetu masz 30 dni od rejestracji darmowego konta. Zrób wpłatę i odblokuj dwa zadania. Żeby odblokować wszystkie, zrób trzy wpłaty nagradzane bonusami na darmowe zakłady. Gdy wykonasz 6 zadań, dostaniesz dostęp do freebetu w wysokości 60 zł.

STS darmowy bonus za zadania

Sposób na darmowy bonus za wykonanie zadań w STS jest bardzo prosty. Freebet w wysokości 60 zł możesz otrzymać, jeśli wykonasz 9 czynności - to 3 wpłaty depozytów i 6 zadań w formie zakładów.

Jak wykonać zadania do freebetu

Dostęp do free-bonusu aktywujesz po zaliczeniu ostatniego zadania. Zobacz jak wykonać zadania w STS, żeby odebrać freebet i stawiać zakłady za darmo.

W ciągu 90 dni należy spełnić warunki obrotu poprzednim bonusem. Kwalifikowany obrót bonusem to stawka wygranych kuponów, czyli to, ile stawiasz, a nie wygrana. Jeśli postawisz zakłady za 10 złotych i wygrasz 20 zł, to do obrotu bonusem wliczy się 10 złotych. Jeśli przegrasz zakład, postawiona stawka nie wliczy się do obrotu.

Freebet STS - zasady

Żeby odebrać freebet po rejestracji w STS - bonus za zadania, musisz obrócić kwotą dwukrotnie wyższą niż wcześniej otrzymany bonus. Prezent  będzie można odebrać także wtedy, gdy kwota na koncie bonusowym będzie niższa niż 2 zł.

  BONUS OD DEPOZYTU FREEBET
Kwota bonusu w STS 100 zł 60 zł
Wymagany obrót bonusem x2 x2
Kwota, jaką trzeba obrócić 200 zł 120 zł
Czy trzeba obracać bonus TAK TAK

Za środki z konta bonusowego można opłacić wszystkie kupony o kursie wyższym niż 1.91, z wyjątkiem kuponów MAXIKOMBI oraz kuponów na zakłady Betgames i z oferty zakładów Hit Dnia.

Do obrotu darmowym bonusem nie wlicza się stawka z kuponów wypłaconych dzięki opcji Cash-out i zagranych z opcją Zakład bezpieczny.

Bonus bez depozytu w STS - jak odebrać

Typerzy którzy chcą otrzymać specjalny, premiowy freebet ale bez depozytu w STS, muszą zaczekać na zmianę warunków promocji powitalnej bukmachera. Obecnie po założeniu nowego konta bukmacherskiego online u tego buka, na stronie internetowej www.sts.pl, wymagany jest depozyt do freebetu. Zatem jest to darmowy bonus bukmacherski, ale za zrealizowane zadania i od wpłaconego oraz obróconego depozytu.

Gdzie wpisać kody do freebeta?

Nasz unikalny kod afiliacyjny do darmowych zakładów pojawia się automatycznie, po wywołaniu formularza do rejestracji z freebetem. Gdy pole było puste, hasło do freebetu należy wpisać, bądź wkleić, na formularzu rejestracyjnym przeglądarki - wielkość liter nie ma znaczenia.

Znajduje się on w pierwszym kroku, tuż pod polem z numerem telefonu. I w tym miejscu należy zaznaczyć, że tylko nasze hasło LEGALSPORT do STS zapewnia odbiór ulepszonego w maksymalny sposób, freebetu za rejestrację.

W STS freebet otrzymasz po prawidłowej rejestracji z kodem

Po rejestracji za darmo nie można już uzupełnić miejsca na wpisanie hasła do freebetu, a tym samym, nie można już sięgnąć po extra dodatkowy darmowy zakład bez wpłaty kasy.

Bezpłatny bonus na 2022 nie jest jedyną premią z naszym specjalnym hasłem. Oprócz free-betu, dostaniecie również 1500 zł w bonusie 100% oraz cashback, także na dowolne zakłady przez internet.

Kasa na kupon od STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie

Darmowy bonus za 6 zadań i 3 depozyty 

60 zł

STS kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

Jeżeli boicie się, że źle przepiszecie słowo klucz do darmowego bonusu, to możecie skorzystać z naszego bezpiecznego linku przekierowującego, który znajdziecie w TYM MIEJSCU. Przeniesie on Was bezpośrednio do formularza zgłoszeniowego po darmowy bet STSi przy okazji automatycznie uzupełni za Was pole promocyjne z hasłem do freebeta.

Czy darmowy bonus aktywuje się automatycznie?

Po pełnej aktywacji konta do betowania w STS, darmowy voucher w formie bonusu pojawi się automatycznie po zrealizowaniu zadań na Waszym profilu, na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej, w zakładce "Bonusy". Dzięki temu od razu będziecie mieć potwierdzenie, że promocja freebetowa na grudzień 2022 została prawidłowo zaksięgowana na saldzie.

Jeżeli wystąpi jakiś nieoczekiwany błąd, to koniecznie należy skontaktować się z obsługą klienta. Można do tego wykorzystać na przykład czat online. Konsultanci na czacie niezwłocznie pomogą rozwiązać zaistniały problem i w razie błędu po stronie bukmachera STS ręcznie przypiszą freebet do Waszego konta (lub pomogą w jego ręcznej aktywacji). Czas oczekiwania na wykwalifikowanego pracownika STS to zaledwie kilka minut.

Warunki freebetu w STS

Darmowy zakład w wysokości w STS Zakłady Bukmacherskie nie jest obwarowany trudnymi do spełnienia warunkami, więc mogą z niego skorzystać zarówno doświadczeni, jak i niedoświadczeni obstawiający! [ jeżeli interesują Was podobne bonusy, bez deozytu to znajdziecie je tutaj ]. I to tak naprawdę jest jego największa zaleta. Jakie warunki trzeba spełnić, aby skeszować bezpłatny kupon bukmacherski u tego buka?

Jak wypłacić bonus bez depozytu na konto bankowe?

Do wypłaty bonusem trzeba obrócić kwotą trzykrotnie wyższą niż wcześniej otrzymana nagroda. Za środki z konta bonusowego można opłacić wszystkie kupony o kursie wyższym niż 1.91.

Freebet zadaniowy w pakiecie STS
STS Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

1660 zł

Bonus na start STS kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

Po zrealizowaniu warunków darmowego beta, kwota do wypłaty zostanie przypisana do konta depozytowego, z którego można już swobodnie przelać na konto bankowe zdobyte pieniądze. Oczywiście nie trzeba tego robić, albowiem te środki śmiało można też wykorzystać na dalszą grę. Naszym zdaniem warto od razu aktywować obie promocje i dodatkową kasą na zakłady.

Jak wykonać obrót bonusem bez depozytu?

Obrót internetowym freebetem należy wykonać z salda bonusowego. Przypominamy, że w STS dostępne są dwa różne salda - depozytowe, czyli główne, oraz właśnie bonusowe. Pomiędzy nimi można się przełączać za pomocą kliknięcia myszką (klikamy w nazwę salda). Jest to o tyle ważne, że zakłady postawione z rachunku głównego nie wliczają się do obrotu. Wielu graczy o tym zapomina, także prosimy Was, żebyście trzymali za każdym razem rękę na pulsie!

freebet STS

Jak rozpoznać, na jakim saldzie aktualnie jesteśmy? Bardzo dobrze widać to na powyższym screenie - aktualne saldo zawsze jest podświetlone na pomarańczowo (obszar zaznaczyliśmy zieloną ramką). Znajduje się ono w prawym górny roku, tuż obok ikonki przekierowującej do panelu typera. W tym rejonie jest również przejście do szybkiej wpłaty, tak więc można stwierdzić, że wszystkie potrzebne "przejścia" w STS znajdują się w jednym, dobrze zlokalizowanym miejscu.

Gdzie znajdę voucher STS

Vouchery STS na darmowe zakłady znajdziesz na profilu bukmachera w social media. Są one rozdawane regularnie przy okazji dużych imprez sportowych i esportowych. Gratisowe vouchery mają wartości 25 zł, 50 zł lub 100 zł. Możesz za te bezpłatne prezenty od bukmachera stawiać zakłady bukmacherskie prematch i live.

Darmowy bonus w STS 2022 - opinie

Freebet od STS zbiera od graczy bardzo dobre opinie. Nie ma się jednak czemu dziwić, albowiem typrzy chwalą ten darmowy bonus bukmacherski STS przede wszystkim za to, że nie był on obłożony ciężkimi do spełnienia warunkami regulaminowymi. Zresztą zobaczcie sami, jak internetowy freebet od Star-Typ Sport oceniają regularni typerzy:

Opinia dodana przez Rafcio99: Pobrałem ten free bonus na stronie STS, ale podchodziłem do niego trochę sceptycznie. Okazało się, że się myliłem, bo jest to świetna opcja na przetarcie. A u mnie przetarcie wyszło grubo, bo przerobiłem 60 zł na 1300 złotych, więc taki fribecik polecam bez bicia. Korzystajcie i wygrywajcie. Amen.

Opinia dodana przez TyperZpl: Brawa dla STS za warunki tego bonusu i ciekawy pomysł z zadaniami. Idzie naprawdę całkiem fajne kuponiki ogarnąć. Obrót już u mnie prawie ogarnięty. Zostało parę groszy i jestem w domu. Grajcie do końca i nie poddajcie się. Ja źle zacząłem, ale teraz jest spoko. Walczę dalej, pozdro!

Opinia dodana przez Dymitr: Chciałbym zgarnąć wyższy freebet, ale takiego nie mają :) No, ale 60 zł też może być - przynajmniej nie muszę wyciągać dodatkowej kasy z własnego portfela. Fajne w tym freebecie jest to, że odebrałem go sobie dość szybko, więc mogłem postawić swojego valuebeta.

Opinia dodana przez Buczek: Pewna kasa za free to zawsze dobra opcja. Nie ma co się zastanawiać nad tym, czy to mało, czy dużo. Dają to przecież właściwie za darmo, więc i tak się jest do przodu. Jak nie było darmowej kasy to wszyscy narzekali. Teraz jest i dalej narzekają, że mało. Wprowadzą freebet 50 zł albo freebet 100 zł i dalej będzie marudzenie. Masakra z tymi graczami jest. Ja tam jestem zadowolony i biorę w ciemno.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Czy STS ma bonus bez depozytu za samą rejestrację?

Obecnie zamiast tradycyjnych bonusów bez depozytu za samą rejestrację konta, bukmacher STS ma dla nowych klientów freebet 60 zł za wykonanie zadań.

2️⃣ Czy bonus dla mobilnych to voucher STS?

Promocję mobilną dla graczy z pewnością można podpiąć pod "sts voucher" (sts bonus bez depozytu), gdyż stawiając kupony bukmacherskie w ramach tej promocji, nie ryzykujemy dużych pieniędzy. Nie robimy wysokiego depozytu, tylko stawiamy za minimalną gotówkę a potem gramy kasą przekazaną nam przez bukmachera za wykonanie zadań.

3️⃣ Do kiedy jest ważny w STS bonus bez depozytu?

Freebet w STS (za wpisanie słowa LEGALSPORT), jest aktualny do końca: grudzień 2022. Stale w ofercie STS pojawiają się nowe promocje i gratisowe bonusy, natomiast obecny darmowy zakład jest dostępny do odwołania.

4️⃣ Jak odebrać darmowy bonus od bukmachera STS?

Wystarczy założyć konto w STS z naszym hasłem promocyjnym LEGALSPORT i postawić zakłady traktowane jako zadania (kilka zakładów z kursem 1.90 + depozyty), aby otrzymać kasę na darmowe obstawianie.

Inni czytali również

Komentarze (9)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Marzena P
skomentowano ponad miesiąc temu
Chciałabym proponowane 25 zł
Kamil
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja już odebrałem, kupon poszedł na skoki, zobaczymy co wpadnie ;)
Kibic Lecha
skomentowano ponad miesiąc temu
to specjalny gift dla kibica czy dla mnie?
grzes
skomentowano ponad miesiąc temu
dziala na nowych kontach. mam konto na sts od paru kat i kupon nie wchodzi TYLKO DLA NOWYCH GRACZY
Krzysztof
skomentowano ponad miesiąc temu
Bonus bez depozytu dla mnie poproszę
Paweł
skomentowano ponad miesiąc temu
Bardzo dobry bonus dla młodego ;)
Damian
skomentowano ponad miesiąc temu
Proszę o bonus. Pozdrawiam
LEGALSPORT
skomentowano ponad miesiąc temu
Cześć Damian. Jeżeli chcesz otrzymać bonus od STS za darmo w wysokości 25 zł, to musisz założyć konto z tego linku > https://www.legalsport.pl/go/sts . Kod do darmowej kasy powinien wpisać się automatycznie. Jeśli go nie będzie to wpisz hasło LEGALSPORT i wtedy na 100% aktywujesz sobie freebet o wartości 25 zł.
Mariusz
skomentowano ponad miesiąc temu
Dla zarejestrowanych graczy nie ma na stałe darmowego zakładu, są weekendowe albo reprezentacyjne. Trzeba wlozyc depozyt zeby pojawił się taki bonus
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.