Tabora United

Forma w lidze

Wyjazd P Wyjazd Z U siebie R U siebie P Wyjazd R

5 punktów na 15 możliwych

1,00 pkt / mecz

Przeciętna forma

Tabora United w tabeli

13. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa

Strata do lidera: 18 punktów

Serie w ostatnich meczach

2 mecze ze straconą bramką

Wyniki u siebie / na wyjeździe

1 pkt

0:1 bramki

0,00 gola/mecz

5 pkt

6:6 bramki

1,20 gola/mecz

Lepszy bilans na wyjeździe

Zawodnicy Tabora United

Zawodnik Kategoria Narodowość Wiek Pozycja Mecze Wartość Ocena
Mzamiru Yassin Najwięcej minut 270 minut Tanzania 30 pomocnik 7 –

Tabora United w tabeli Tanzania Premier League

# Drużyna M Z R P B PKT
1
Simba
8 8 0 0 19:4 24
2
Young Africans
7 6 0 1 17:4 18
···
12
Geita Gold
8 2 1 5 9:15 7
13
Tabora United
7 1 3 3 6:7 6
14
Kagera Sugar
8 1 3 4 9:16 6
Punkty Strata do lidera: 18 punktów
Najbliższy hitowy mecz
Wisła Kraków Raków Częstochowa
24.10.2026·20:15

Tabora United to klub piłkarski z Tanzanii występujący w Tanzania Premier League. Swoim domowym obiektem jest Ali Hassan Mwinyi Stadium, który może pomieścić 20 000 widzów.

Przegląd klubu

Nawierzchnia Trawa
Lokalizacja Tabora
Stadion Ali Hassan Mwinyi Stadium (20 000 miejsc)

Które miejsce zajmuje Tabora United w tabeli Tanzania Premier League?

Tabora United zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Tanzania Premier League z dorobkiem 6 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Simba wynosi 18 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.

Jak wygląda skład Tabora United?

W wyjściowym ustawieniu Tabora United między słupkami staje J. Amonome, a linię obrony najczęściej tworzą J. Lazarus. W środku pola grają A. Nganzi, M. Abdulaziz oraz J. Makoye.

Kiedy Tabora United gra następny mecz?

Najbliższy mecz Tabora United to spotkanie z Singida Black Stars, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Liti Stadium w ramach Tanzania Premier League (9. kolejka).

Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Tabora United?

Ostatni mecz Tabora United to porażka z Namungo 1:0 w Tanzania Premier League, 8 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.

Jakie statystyki ma Tabora United w tym sezonie?

Bilans Tabora United w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-3-3 przy 6 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.