Porównanie kursów Atlético Ottawa - Forge

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Atlético Ottawa - Forge dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2), dokładny wynik, podwójną szansę oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach kolejki Canadian Premier League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 50 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Atlético Ottawa po kursie 5,20 w Betfan, remis po kursie 4,25 w Betfan oraz wygrana Forge po kursie 1,58 w STS.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Atlético Ottawa wystawia Betfan - 5,20, w porównaniu do najniższego 4,70 w STS. Daje to 50 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
5,10 4,20 1,54
4,70 4,10 1,58
5,20 4,25 1,53
5,00 4,10 1,50
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Atl. Ottawa

kurs 5,20 × 100 zł = 457,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
3,65 1,18
3,50 1,26
3,90 1,22
3,80 1,21
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
2,30 1,13 1,19
1,98 1,20 1,23
2,20 1,15 1,20
2,10 1,14 1,18
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
4,90 2,55 1,97
5,30 2,55 1,97
5,20 2,50 1,94
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
4,60 2,90 1,87
4,75 2,90 1,87
4,60 2,85 1,84
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,68 1,12 1,41
1,65 1,15 1,42
1,64 1,14 1,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,78 1,13 1,33
1,73 1,17 1,33
1,71 1,16 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
13,00 1,01 4,65 1,15 2,32 1,52 1,54 2,30 1,21 3,90 1,06 6,80 1,01 13,00
- - 4,40 1,17 2,25 1,57 1,52 2,40 - - - - - -
- - 4,55 1,17 2,35 1,53 1,55 2,30 1,22 3,90 1,08 6,60 - -
- - - - 2,28 1,51 1,53 2,25 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,15. To o 2,9% więcej niż najniższy kurs 2,09 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,62 2,15
1,62 2,15
1,62 2,10
1,61 2,09
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Atlético Ottawa strzeli

Tak Nie
1,44 2,55
1,43 2,65
1,45 2,50
1,45 2,49
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Forge strzeli

Tak Nie
1,08 6,30
1,11 5,60
1,09 5,80
1,09 5,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
7,30 4,75 2,82 9,00 15,00 2,85
7,50 4,60 2,90 9,50 16,00 2,95
8,40 4,90 2,75 11,00 17,00 2,75
8,00 4,70 2,65 10,00 16,00 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Atlético Ottawa i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,00 5,85 9,70 6,70 6,20 11,00 5,60 16,00
17,00 5,50 - - - - - -
18,50 6,20 12,50 7,60 6,90 15,50 5,90 23,50
16,00 5,20 - - 6,60 15,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,00 4,75 5,45 8,90 5,45 8,90 4,20 27,00
16,00 4,60 - - - - - -
16,50 4,75 5,60 11,50 5,70 11,50 4,10 50,00
15,00 4,40 - - 5,40 11,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Forge i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,60 1,74 4,45 2,07 2,55 3,20 2,02 4,80
8,90 1,77 - - - - - -
9,00 1,66 4,50 2,00 2,48 3,10 1,93 4,85
8,40 1,73 - - 2,40 2,95 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Atlético Ottawa - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
10,00 21,00 2,35 1,52 1,19
- - 2,12 - -
- - 2,35 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
6,60 12,00 3,65 4,35 6,40
- - 3,90 - -
- - 3,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Forge - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,15 1,03 2,32 4,10 7,70
- - 2,55 - -
- - 2,30 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Atlético Ottawa - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 -3.5
2,35 4,70 1,52 8,90 1,19 1,05
2,35 - 1,55 - - -
2,01 - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Forge - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5 +3.5
1,15 1,51 1,03 2,32 4,10 7,70
- 1,52 - 2,30 - -
- 1,66 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Atlético Ottawa - handicap azjatycki pełny

-1
1,87
1,84
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Forge - handicap azjatycki pełny

+1
1,83
1,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
14,50 16,00 7,90 7,20 31,00 7,40 14,50 7,10 12,50 90,00 10,00 41,00 9,80 38,00 18,50 50,00 100,00 18,50 100,00 18,00 100,00 34,00 100,00 43,00 100,00 41,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Atlético Ottawa - Forge dostępnych jest 287 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 16,2% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 2,30 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 1,98 w STS.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Atlético Ottawa - Forge ma Betfan, który prowadzi w 17 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.