Porównanie kursów Santiago Wanderers - San Marcos de Arica

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz San Marcos de Arica.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Santiago Wanderers - San Marcos de Arica dla 16 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), rzuty rożne, obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2), podwójną szansę oraz na handicap z 8 sierpnia 2026 (w ramach 19. kolejki Primera B (Chile)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 15 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Santiago Wanderers po kursie 2,20 w Superbet, remis po kursie 3,15 w Superbet oraz wygrana San Marcos de Arica po kursie 3,30 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną San Marcos de Arica wystawia LV BET - 3,30, w porównaniu do najniższego 3,15 w Betfan. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,20 3,15 3,15
2,15 3,10 3,15
2,07 3,05 3,30
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną San Marcos

kurs 3,30 × 100 zł = 290,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,54 2,22
1,55 2,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,29 1,58 1,29
1,28 1,53 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,85 2,10 3,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,62 2,40 3,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,21 1,34 1,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,25 1,39 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,80 1,05 3,15 1,30 1,72 1,97 1,27 3,35 1,08 6,40
- - 3,15 1,30 1,75 1,93 1,28 3,25 1,09 5,80
- - 3,00 1,30 1,75 1,90 1,28 3,25 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 1,95. To o 2,6% więcej niż najniższy kurs 1,90 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,75 1,95
1,77 1,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,35 4,10 5,65 3,60 8,10 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Santiago Wanderers i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,60 2,77 4,35 3,50 2,82 6,20 2,45 9,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,90 4,10 3,80 9,50 3,80 9,50 3,15 35,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo San Marcos de Arica i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,90 4,10 5,75 5,00 3,85 9,00 3,45 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Santiago Wanderers - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,32 2,12 1,08 4,10 8,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na San Marcos de Arica - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,63 3,05 1,19 6,30 1,04
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
3,40 1,27 2,52 1,45 2,00 1,71 1,65 2,07 1,42 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Santiago Wanderers - San Marcos de Arica dostępnych jest 109 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 16 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,3% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2,20 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 2,07 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Santiago Wanderers - San Marcos de Arica ma Superbet, który prowadzi w 19 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.