Przebieg i wynik meczu Chiangrai United vs Buriram United (3. kolejka Thai League 1)
Chiangrai United - Buriram United (31.08.2025) wynik meczu 1:2. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:1
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Doliczony czas: +3 min.
+4'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 0:1
90'
Doliczony czas: +6 min.
+13'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Piast Gliwice
Cracovia
Promocje bukmacherskie
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Promocje bukmacherskie
Wisła Kraków
Raków Częstochowa
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Statystyki
36%
Posiadanie piłki
64%
7
Strzały
8
Składy
Chiangrai United
4-1-4-1
Buriram United
3-4-3
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Thai League 1 2025/2026
Faza rozgrywek:
3. kolejka
Data:
31.08.25 13:00
Stadion:
LEO Chiangrai Stadium
Pojemnosć:
16000
Pogoda:
zachmurzenie, 26°C
Statystyki Chiangrai United vs Buriram United (3. kolejka Thai League 1)
Najważniejsze statystyki meczowe Chiangrai United - Buriram United (31.08.2025): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
36%
Posiadanie piłki
64%
Atak
7
Strzały
8
3
Strzały celne
5
0
Strzały zablokowane
1
Obrona
4
Żółte kartki
3
1
Czerwone kartki
0
19
Faule
18
5
Przechwyty
3
35
Wybicia
12
Ogólne
262
Wszystkie podania
465
6
Kluczowe podania
4
184
Dokładne podania
386
24
Dokładne długie podania
18
16
Rzuty wolne
19
3
Rzuty rożne
5
7
Spalone
1
Składy Chiangrai United vs Buriram United (3. kolejka Thai League 1)
Składy na mecz Chiangrai United - Buriram United (31.08.2025). Gospodarze grają w ustawieniu 4-1-4-1, goście wybrali system 3-4-3.
Chiangrai United
4-1-4-1
Buriram United
3-4-3
Skład podstawowy Chiangrai United
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
28.
Helio Monteiro Batista
4.
Phanitchakun
Piyaphon
59'
98.
Gabriel Henrique Mendes da Silva
59'
7.
Thinjom
Sanukran
72'
11.
Carlos Iury Bezerra da Silva
Napastnicy
Rezerwowi
29.
Meethoum
Atikhun
59'
8.
Lee
Seung-Won
2.
Phrmanee
Bankhapit
39.
Phutonyong
Chinngoen
32.
Promsawat
Montree
72'
10.
Eduardo
59'
3.
Srisai
Tanasak
6.
Suvannaseat
Settasit
72'
34.
Wongruankhum
Sirassawut
24.
Yaemsaen
Santipap
67'
92.
Inprakhon
Thawatchai
37.
Pornkod
Phoptham
Zmiany
- 59' P. Phanitchakun → A. Meethoum
- 59' Gabriel Henrique Mendes da Silva → Eduardo
- 67' G. Verzura → S. Yaemsaen
- 72' S. Thinjom → S. Suvannaseat
- 72' T. Pimoytha → M. Promsawat
Skład podstawowy Buriram United
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
4.
Bauer
Robert
90'
34.
Bootprom
Chatchai
5.
Bunmathan
Theerathon
90'
11.
Charoenrattanapirom
Pathompon
33.
Chotmuangpak
Thanakrit
75.
Leeaoh
Shinnaphat
8.
Maikami
Ratthanakorn
10.
Mueanta
Suphanat
71'
99.
Mulić
Fejsal
71'
20.
Pattynama
Shayne
27.
Sookjitthammakul
Phitiwat
81'
17.
Fandi
Ilhan
Zmiany
- 71' G. Bissoli → F. Mulić
- 71' S. Chaided → S. Mueanta
- 81' R. Zulj → P. Sookjitthammakul
- 90' S. Walsh → R. Bauer
- 90' P. Zulj → T. Bunmathan
Miejsca Chiangrai United oraz Buriram United w tabeli Thai League 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Buriram United
|
30 | 22 | 4 | 4 | 76:31 | 45 | 70 | |
2
|
Port FC
|
30 | 18 | 6 | 6 | 59:23 | 36 | 60 | |
3
|
Ratchaburi
|
30 | 18 | 5 | 7 | 55:30 | 25 | 59 | |
4
|
BG Pathum United
|
30 | 14 | 10 | 6 | 45:29 | 16 | 52 | |
5
|
Bangkok United
|
30 | 13 | 11 | 6 | 43:32 | 11 | 50 | |
6
|
Prachuap
|
30 | 11 | 12 | 7 | 39:37 | 2 | 45 | |
7
|
Chiangrai United
|
30 | 9 | 13 | 8 | 36:37 | -1 | 40 | |
8
|
Chonburi FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:41 | -3 | 39 | |
9
|
Rayong FC
|
30 | 9 | 10 | 11 | 44:49 | -5 | 37 | |
10
|
Ayutthaya FC
|
30 | 8 | 8 | 14 | 34:50 | -16 | 32 | |
11
|
Uthai Thani
|
30 | 7 | 10 | 13 | 39:44 | -5 | 31 | |
12
|
Lamphun Warrior
|
30 | 4 | 17 | 9 | 35:47 | -12 | 29 | |
13
|
Sukhothai FC
|
30 | 6 | 10 | 14 | 23:42 | -19 | 28 | |
14
|
Muangthong United
|
30 | 6 | 8 | 16 | 27:52 | -25 | 26 | |
15
|
Nakhon Ratchasima FC
|
30 | 6 | 6 | 18 | 20:44 | -24 | 24 | |
16
|
Kanchanaburi
|
30 | 4 | 11 | 15 | 29:54 | -25 | 23 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Liga Mistrzów AFC
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Buriram United
|
30 | 22 | 4 | 4 | 76:31 | 45 | 70 | |
2
|
Port FC
|
30 | 18 | 6 | 6 | 59:23 | 36 | 60 | |
3
|
Ratchaburi
|
30 | 18 | 5 | 7 | 55:30 | 25 | 59 | |
4
|
BG Pathum United
|
30 | 14 | 10 | 6 | 45:29 | 16 | 52 | |
5
|
Bangkok United
|
30 | 13 | 11 | 6 | 43:32 | 11 | 50 | |
6
|
Prachuap
|
30 | 11 | 12 | 7 | 39:37 | 2 | 45 | |
7
|
Chiangrai United
|
30 | 9 | 13 | 8 | 36:37 | -1 | 40 | |
8
|
Chonburi FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 38:41 | -3 | 39 | |
9
|
Rayong FC
|
30 | 9 | 10 | 11 | 44:49 | -5 | 37 | |
10
|
Ayutthaya FC
|
30 | 8 | 8 | 14 | 34:50 | -16 | 32 | |
11
|
Uthai Thani
|
30 | 7 | 10 | 13 | 39:44 | -5 | 31 | |
12
|
Lamphun Warrior
|
30 | 4 | 17 | 9 | 35:47 | -12 | 29 | |
13
|
Sukhothai FC
|
30 | 6 | 10 | 14 | 23:42 | -19 | 28 | |
14
|
Muangthong United
|
30 | 6 | 8 | 16 | 27:52 | -25 | 26 | |
15
|
Nakhon Ratchasima FC
|
30 | 6 | 6 | 18 | 20:44 | -24 | 24 | |
16
|
Kanchanaburi
|
30 | 4 | 11 | 15 | 29:54 | -25 | 23 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Liga Mistrzów AFC
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Buriram United
|
15 | 12 | 2 | 1 | 43:11 | 32 | 38 | |
| 2 |
Port FC
|
15 | 11 | 4 | 0 | 38:6 | 32 | 37 | |
| 3 |
BG Pathum United
|
15 | 9 | 3 | 3 | 28:15 | 13 | 30 | |
| 4 |
Bangkok United
|
15 | 9 | 3 | 3 | 31:20 | 11 | 30 | |
| 5 |
Prachuap
|
15 | 8 | 6 | 1 | 24:12 | 12 | 30 | |
| 6 |
Ratchaburi
|
15 | 8 | 4 | 3 | 27:13 | 14 | 28 | |
| 7 |
Rayong FC
|
15 | 7 | 6 | 2 | 27:17 | 10 | 27 | |
| 8 |
Chiangrai United
|
15 | 7 | 3 | 5 | 16:13 | 3 | 24 | |
| 9 |
Sukhothai FC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 19:13 | 6 | 24 | |
| 10 |
Chonburi FC
|
15 | 6 | 5 | 4 | 21:15 | 6 | 23 | |
| 11 |
Uthai Thani
|
15 | 5 | 5 | 5 | 27:17 | 10 | 20 | |
| 12 |
Muangthong United
|
15 | 5 | 4 | 6 | 15:23 | -8 | 19 | |
| 13 |
Lamphun Warrior
|
15 | 2 | 10 | 3 | 22:21 | 1 | 16 | |
| 14 |
Nakhon Ratchasima FC
|
15 | 4 | 4 | 7 | 10:15 | -5 | 16 | |
| 15 |
Kanchanaburi
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18:23 | -5 | 15 | |
| 16 |
Ayutthaya FC
|
15 | 2 | 4 | 9 | 14:28 | -14 | 10 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Buriram United
|
15 | 10 | 2 | 3 | 33:20 | 13 | 32 | |
| 2 |
Ratchaburi
|
15 | 10 | 1 | 4 | 28:17 | 11 | 31 | |
| 3 |
Port FC
|
15 | 7 | 2 | 6 | 21:17 | 4 | 23 | |
| 4 |
BG Pathum United
|
15 | 5 | 7 | 3 | 17:14 | 3 | 22 | |
| 5 |
Ayutthaya FC
|
15 | 6 | 4 | 5 | 20:22 | -2 | 22 | |
| 6 |
Bangkok United
|
15 | 4 | 8 | 3 | 12:12 | 0 | 20 | |
| 7 |
Chiangrai United
|
15 | 2 | 10 | 3 | 20:24 | -4 | 16 | |
| 8 |
Chonburi FC
|
15 | 4 | 4 | 7 | 17:26 | -9 | 16 | |
| 9 |
Prachuap
|
15 | 3 | 6 | 6 | 15:25 | -10 | 15 | |
| 10 |
Lamphun Warrior
|
15 | 2 | 7 | 6 | 13:26 | -13 | 13 | |
| 11 |
Uthai Thani
|
15 | 2 | 5 | 8 | 12:27 | -15 | 11 | |
| 12 |
Rayong FC
|
15 | 2 | 4 | 9 | 17:32 | -15 | 10 | |
| 13 |
Nakhon Ratchasima FC
|
15 | 2 | 2 | 11 | 10:29 | -19 | 8 | |
| 14 |
Kanchanaburi
|
15 | 1 | 5 | 9 | 11:31 | -20 | 8 | |
| 15 |
Muangthong United
|
15 | 1 | 4 | 10 | 12:29 | -17 | 7 | |
| 16 |
Sukhothai FC
|
15 | 0 | 4 | 11 | 4:29 | -25 | 4 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
