Przebieg i wynik meczu SC Covilha vs Caldas (play offy baraży o utrzymanie Liga 3 (Portugalia))
SC Covilha - Caldas (22.02.2026) wynik meczu 1:0. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:0
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
1:0
36'
41'
45'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 0:0
56'
62'
90'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
47%
Posiadanie piłki
53%
7
Strzały
5
Składy
SC Covilha
Caldas
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Portugalska Liga 3 2025/2026
Faza rozgrywek:
play offy baraży o utrzymanie
Data:
22.02 17:00
Pogoda:
słonecznie, 14°C
Statystyki SC Covilha vs Caldas (play offy baraży o utrzymanie Liga 3 (Portugalia))
Najważniejsze statystyki meczowe SC Covilha - Caldas (22.02.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
47%
Posiadanie piłki
53%
Atak
7
Strzały
5
4
Strzały celne
0
0
Strzały zablokowane
0
86
Ataki
103
40
Groźne ataki
37
Obrona
1
Żółte kartki
2
0
Czerwone kartki
0
0
Faule
0
0
Przechwyty
0
0
Wybicia
0
Ogólne
0
Wszystkie podania
0
0
Kluczowe podania
0
0
Dokładne podania
0
0
Dokładne długie podania
0
0
Rzuty wolne
0
5
Rzuty rożne
7
0
Spalone
0
Składy SC Covilha vs Caldas (play offy baraży o utrzymanie Liga 3 (Portugalia))
Składy na mecz SC Covilha - Caldas (22.02.2026).
Skład podstawowy SC Covilha
Carlos Augusto Manuel Balsa
Calegari
Alison
Barbosa
Angelo
Fabio Alexandre Ferreira Cruz
Gomes
Jailson
Eduardo Gomes Silva
Niang
Cheikh
Galil
Gustavo
Miguel Angelo Ramos Silva
Liberal
Andre
Rodrigo Filipe Santos Ferreira
Rezerwowi
Skład podstawowy Caldas
Rui Filipe Estrelinha Carreira
Oliveira
Filipe
Wilson Jorge Rosa Soares
Goncalo Rodrigues Barreiras
Duarte Quindera Maneta
Silva
Rui
Jose Pedro Neves Gata
Monteiro
Eduardo
Clemente
Diogo
Filipe Gabriel Goncalves Ferreira
Joao Miguel Ferreira Rodrigues
Rezerwowi
Miejsca SC Covilha oraz Caldas w tabeli Liga 3 (Portugalia)
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CF Os Belenenses
|
18 | 12 | 2 | 4 | 27:16 | 11 | 38 | |
2
|
Mafra
|
18 | 9 | 7 | 2 | 28:19 | 9 | 34 | |
3
|
Académica Coimbra
|
18 | 7 | 7 | 4 | 29:18 | 11 | 28 | |
4
|
União Santarém
|
18 | 6 | 7 | 5 | 15:14 | 1 | 25 | |
5
|
Atlético CP
|
18 | 6 | 4 | 8 | 16:17 | -1 | 22 | |
6
|
Lusitano Evora
|
18 | 6 | 4 | 8 | 19:19 | 0 | 22 |
|
7
|
Amora
|
18 | 5 | 6 | 7 | 19:22 | -3 | 21 | |
8
|
Caldas
|
18 | 6 | 3 | 9 | 17:23 | -6 | 21 | |
9
|
1º Dezembro
|
18 | 3 | 8 | 7 | 13:21 | -8 | 17 | |
10
|
SC Covilha
|
18 | 2 | 8 | 8 | 10:24 | -14 | 14 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Play-off
Baraże
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CF Os Belenenses
|
18 | 12 | 2 | 4 | 27:16 | 11 | 38 | |
2
|
Mafra
|
18 | 9 | 7 | 2 | 28:19 | 9 | 34 | |
3
|
Académica Coimbra
|
18 | 7 | 7 | 4 | 29:18 | 11 | 28 | |
4
|
União Santarém
|
18 | 6 | 7 | 5 | 15:14 | 1 | 25 | |
5
|
Atlético CP
|
18 | 6 | 4 | 8 | 16:17 | -1 | 22 | |
6
|
Lusitano Evora
|
18 | 6 | 4 | 8 | 19:19 | 0 | 22 |
|
7
|
Amora
|
18 | 5 | 6 | 7 | 19:22 | -3 | 21 | |
8
|
Caldas
|
18 | 6 | 3 | 9 | 17:23 | -6 | 21 | |
9
|
1º Dezembro
|
18 | 3 | 8 | 7 | 13:21 | -8 | 17 | |
10
|
SC Covilha
|
18 | 2 | 8 | 8 | 10:24 | -14 | 14 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Play-off
Baraże
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mafra
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:5 | 10 | 21 | |
| 2 |
CF Os Belenenses
|
9 | 6 | 1 | 2 | 12:7 | 5 | 19 | |
| 3 |
Académica Coimbra
|
9 | 5 | 3 | 1 | 16:7 | 9 | 18 | |
| 4 |
Lusitano Evora
|
9 | 6 | 0 | 3 | 13:7 | 6 | 18 |
|
| 5 |
União Santarém
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
| 6 |
Caldas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:12 | -2 | 11 | |
| 7 |
1º Dezembro
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
| 8 |
Atlético CP
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:11 | 0 | 10 | |
| 9 |
Amora
|
9 | 2 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 10 | |
| 10 |
SC Covilha
|
9 | 1 | 5 | 3 | 5:11 | -6 | 8 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CF Os Belenenses
|
9 | 6 | 1 | 2 | 15:9 | 6 | 19 | |
| 2 |
Mafra
|
9 | 3 | 4 | 2 | 13:14 | -1 | 13 | |
| 3 |
União Santarém
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 | 12 | |
| 4 |
Atlético CP
|
9 | 3 | 3 | 3 | 5:6 | -1 | 12 | |
| 5 |
Amora
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
| 6 |
Académica Coimbra
|
9 | 2 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 10 | |
| 7 |
Caldas
|
9 | 3 | 1 | 5 | 7:11 | -4 | 10 | |
| 8 |
1º Dezembro
|
9 | 1 | 3 | 5 | 6:15 | -9 | 6 | |
| 9 |
SC Covilha
|
9 | 1 | 3 | 5 | 5:13 | -8 | 6 | |
| 10 |
Lusitano Evora
|
9 | 0 | 4 | 5 | 6:12 | -6 | 4 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético CP
|
10 | 6 | 0 | 4 | 16:8 | 8 | 26 | |
2
|
Lusitano Evora
|
10 | 5 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 24 |
|
3
|
Caldas
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 19 | |
4
|
SC Covilha
|
10 | 5 | 2 | 3 | 13:11 | 2 | 18 | |
5
|
1º Dezembro
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Amora
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 13 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético CP
|
10 | 6 | 0 | 4 | 16:8 | 8 | 26 | |
2
|
Lusitano Evora
|
10 | 5 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 24 |
|
3
|
Caldas
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 19 | |
4
|
SC Covilha
|
10 | 5 | 2 | 3 | 13:11 | 2 | 18 | |
5
|
1º Dezembro
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Amora
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 13 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lusitano Evora
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 9 |
|
| 2 |
Caldas
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 1 | 8 | |
| 3 |
SC Covilha
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 7 | |
| 4 |
Atlético CP
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 5 |
1º Dezembro
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 6 |
Amora
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:12 | -10 | 0 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atlético CP
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 2 |
SC Covilha
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 3 |
1º Dezembro
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 4 |
Lusitano Evora
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 |
|
| 5 |
Amora
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Caldas
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
