Aarón Rey Sanchez
napastnik #8jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Aarón Rey Sanchez
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Aarón Rey Sanchez w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Aarón Rey Sanchez wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.00, a skuteczność strzałów to 20,0%. Aarón Rey Sanchez oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Aarón Rey Sanchez w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Aarón Rey Sanchez rozegrał w barwach Bellinzony w Challenge League (Szwajcaria) 32 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 726 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Aarón Rey Sanchez?
Aarón Rey Sanchez otrzymuje 30,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 2,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Aarón Rey Sanchez we wrześniu 2026 to 589 euro, a dziennie około 84 euro.
Na jakiej pozycji gra Aarón Rey Sanchez?
Aarón Rey Sanchez najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Aarón Rey Sanchez?
Wycena 28-letniego Aarón Rey Sanchez według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Aarón Rey Sanchez?
Aarón Rey Sanchez urodził się 19 maja 1998, ma narodowość hiszpańską. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Aarón Rey Sanchez – statystyki
Szczegółowe statystyki Aarón Rey Sanchez w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bellinzona. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Aarón Rey Sanchez
vs. inni
Atak
Obrona
Podania Aarón Rey Sanchez
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Aarón Rey Sanchez w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Aarón Rey Sanchez wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.00, a skuteczność strzałów to 20,0%. Aarón Rey Sanchez oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Aarón Rey Sanchez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Aarón Rey Sanchez w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Aarón Rey Sanchez
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 35. kolejka
|
2:4 | 32' | 1 | 0 | ||||
| 08.05 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 34. kolejka
|
5:0 | 58' | 0 | 0 | ||||
| 18.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 31. kolejka
|
4:0 | 39' | 1 | 0 | – | |||
| 11.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 30. kolejka
|
0:0 | 19' | 0 | 0 | – | |||
| 07.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 29. kolejka
|
3:2 | 66' | 0 | 0 | – | |||
| 03.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 28. kolejka
|
5:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 20.03 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 27. kolejka
|
2:1 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 13.03 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 26. kolejka
|
0:3 | 78' | 0 | 0 | – | |||
| 07.03 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 25. kolejka
|
3:3 | 74' | 0 | 0 | ||||
| 27.02 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 24. kolejka
|
0:4 | 65' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Aarón Rey Sanchez w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Aarón Rey Sanchez rozegrał w barwach Bellinzony w Challenge League (Szwajcaria) 32 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 726 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Aarón Rey Sanchez – transfery
W trakcie kariery Aarón Rey Sanchez zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bellinzona 2025 – obecnie
-
Kitchee 2024 – 2025

-
Cultural Leonesa 2023 – 2024
-
Gimnastic de Tarragona 2022 – 2023
-
Sabadell 2019 – 2022
-
Celta de Vigo B 2017 – 2019
-
Celta de Vigo U19 2016 – 2017

-
Racing Ferrol U19 do 2016

Aarón Rey Sanchez – forma
W ostatnich 5 meczach Aarón Rey Sanchez zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Aarón Rey Sanchez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.64.
W ostatnich 10 meczach Aarón Rey Sanchez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52.
W jakiej formie jest Aarón Rey Sanchez?
Aarón Rey Sanchez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.64 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.00). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Aarón Rey Sanchez – zarobki
Aarón Rey Sanchez gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 31 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ile zarabia Aarón Rey Sanchez?
Aarón Rey Sanchez otrzymuje 30,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 2,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Aarón Rey Sanchez we wrześniu 2026 to 589 euro, a dziennie około 84 euro.
Aarón Rey Sanchez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Aarón Rey Sanchez wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Aarón Rey Sanchez na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Aarón Rey Sanchez?
Wycena Aarón Rey Sanchez wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Aarón Rey Sanchez wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.