Andrija Majdevac jest piłkarzem występującym obecnie w Bình Phước. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Andrija Majdevac
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Andrija Majdevac w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Andrija Majdevac wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 9 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 19,6%. Andrija Majdevac oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Andrija Majdevac w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Andrija Majdevac rozegrał w barwach Napredak Mozzart Bet Super Lidze 30 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 28 razy i spędził na boisku łącznie 2 343 minuty. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Andrija Majdevac
Pierwszy transfer Andrija Majdevac w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Balzan FC do AEL za 100 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Andrija Majdevac?
Andrija Majdevac najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Kiedy urodził się Andrija Majdevac?
Andrija Majdevac urodził się 7 sierpnia 1997 (narodowość: Serbia). Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Andrija Majdevac – statystyki
Szczegółowe statystyki Andrija Majdevac w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bình Phước. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Andrija Majdevac
Andrija Majdevac vs. inni
Atak
Obrona
Podania Andrija Majdevac
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Andrija Majdevac w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Andrija Majdevac wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 9 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 19,6%. Andrija Majdevac oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Andrija Majdevac – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Andrija Majdevac w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Andrija Majdevac
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05 2026 |
Mozzart Bet Super Liga, play offy baraży o utrzymanie
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 19.04 2026 |
Mozzart Bet Super Liga, play offy baraży o utrzymanie
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.04 2026 |
Mozzart Bet Super Liga, 30. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.04 2026 |
Mozzart Bet Super Liga, 29. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 16.03 2026 |
Mozzart Bet Super Liga, 27. kolejka
|
2:2 | 75' | 0 | 0 | – | |||
| 01.03 2026 |
Mozzart Bet Super Liga, 25. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 14.02 2026 |
Mozzart Bet Super Liga, 23. kolejka
|
2:4 | 90' | 1 | 0 | ||||
| 08.02 2026 |
Mozzart Bet Super Liga, 22. kolejka
|
2:0 | 89' | 0 | 0 | – | |||
| 31.01 2026 |
Mozzart Bet Super Liga, 21. kolejka
|
1:2 | 82' | 1 | 0 | – | |||
| 24.10 2025 |
Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka
|
1:4 | 77' | 0 | 1 | – |
Ile meczów rozegrał Andrija Majdevac w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Andrija Majdevac rozegrał w barwach Napredak Mozzart Bet Super Lidze 30 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 28 razy i spędził na boisku łącznie 2 343 minuty. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Andrija Majdevac – transfery
W trakcie kariery Andrija Majdevac zmieniał klub 21 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 100 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Truong Tuoi Dong Nai 2026 – obecnie

-
Napredak 2025 – 2026
-
Panaitolikos 2024 – 2025
-
Debreceni VSC 2024 – 2024
-
Napredak 2024 – 2024
-
Debreceni VSC 2023 – 2024
-
Novi Pazar 2022 – 2023
-
AEL 2021 – 2022
-
Ethnikos Achna 2021 – 2021
-
AEL 2020 – 2021
-
Balzan FC 2020 – 2020
-
AEL 2020 – 2020
-
Balzan FC 2018 – 2020
-
Indjija 2018 – 2018
-
Napredak 2017 – 2018
-
FK Temnic 1924 Varvarin 2017 – 2017

-
Napredak 2017 – 2017
-
Dinamo Vranje 2016 – 2017

-
Napredak 2016 – 2016
-
FK Temnic 1924 Varvarin 2016 – 2016

-
Napredak 2015 – 2016
-
FK Napredak Krusevac U19 do 2015

Historia transferów Andrija Majdevac
Pierwszy transfer Andrija Majdevac w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Balzan FC do AEL za 100 tysięcy euro.
Andrija Majdevac – forma
W ostatnich 5 meczach Andrija Majdevac zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,79. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Andrija Majdevac 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.79.
W ostatnich 10 meczach Andrija Majdevac 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.18.
W jakiej formie jest Andrija Majdevac?
Andrija Majdevac jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.79 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.58). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.