Anwar El Ghazi jest piłkarzem występującym obecnie w Al-Sailiya. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Anwar El Ghazi
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Anwar El Ghazi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Anwar El Ghazi wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.03, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anwar El Ghazi oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Anwar El Ghazi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Anwar El Ghazi rozegrał w barwach Al-Sailiya w Qatar Stars League 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 291 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Anwar El Ghazi
Pierwszy transfer Anwar El Ghazi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Sparta Rotterdam U19 do Ajax U19 za 5 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Anwar El Ghazi było przejście z Lille do Aston Villi w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 9 milionów euro.
Czy Anwar El Ghazi ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Anwar El Ghazi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anwar El Ghazi to uraz kostki z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Anwar El Ghazi?
Anwar El Ghazi ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z PSV Eindhoven — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Anwar El Ghazi?
Anwar El Ghazi najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Anwar El Ghazi?
Wycena 31-letniego Anwar El Ghazi według stanu na maj 2026 wynosi 750 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 13 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Anwar El Ghazi?
Anwar El Ghazi urodził się 3 maja 1995 w Barendrecht w Holandii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Anwar El Ghazi – statystyki
Szczegółowe statystyki Anwar El Ghazi w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al-Sailiya. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Anwar El Ghazi
Anwar El Ghazi vs. inni
Atak
Obrona
Podania Anwar El Ghazi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Anwar El Ghazi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Anwar El Ghazi wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.03, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anwar El Ghazi oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Anwar El Ghazi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Anwar El Ghazi w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Anwar El Ghazi
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Qatar Stars League, 5. kolejka
|
5:0 | 89' | 0 | 0 | – | |||
| 10.09 2026 |
Qatar Stars League, 4. kolejka
|
3:6 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 03.09 2026 |
Qatar Stars League, 3. kolejka
|
0:2 | 22' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Qatar Stars League, 1. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 27.04 2026 |
Qatar Stars League, 22. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 13.04 2026 |
Qatar Stars League, 17. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | ||||
| 08.04 2026 |
Qatar Stars League, 21. kolejka
|
1:3 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 03.04 2026 |
Qatar Stars League, 20. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 18.03 2026 |
Qatar Stars League, 19. kolejka
|
3:2 | 82' | 0 | 0 | – | |||
| 12.03 2026 |
Qatar Stars League, 18. kolejka
|
0:4 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Anwar El Ghazi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Anwar El Ghazi rozegrał w barwach Al-Sailiya w Qatar Stars League 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 291 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Anwar El Ghazi – transfery
W trakcie kariery Anwar El Ghazi zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 20,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al-Sailiya 2025 – obecnie
-
Cardiff City 2024 – 2025
-
FSV Mainz 05 2023 – 2024
-
PSV Eindhoven 2022 – 2023
-
Aston Villa 2022 – 2022
-
Everton 2022 – 2022
-
Aston Villa 2019 – 2022
-
Lille 2019 – 2019
-
Aston Villa 2018 – 2019
-
Lille 2017 – 2018
-
Ajax 2014 – 2017
-
Ajax U19 2013 – 2014
-
Sparta Rotterdam U19 2012 – 2013

-
Sparta Rotterdam U17 2010 – 2012

-
Sparta Rotterdam Youth 2009 – 2010

-
Spartaan '20 Youth 2008 – 2009

-
Feyenoord Youth 2006 – 2008

-
BVV Barendrecht Youth do 2006

Historia transferów Anwar El Ghazi
Pierwszy transfer Anwar El Ghazi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Sparta Rotterdam U19 do Ajax U19 za 5 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Anwar El Ghazi było przejście z Lille do Aston Villi w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 9 milionów euro.
Anwar El Ghazi – forma
W ostatnich 5 meczach Anwar El Ghazi zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,81. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Anwar El Ghazi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.94, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.81 — wynik poniżej średniej ligowej (6.38).
W ostatnich 10 meczach Anwar El Ghazi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.94, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.34 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.38).
W jakiej formie jest Anwar El Ghazi?
Anwar El Ghazi jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.81 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.03). Jego dyspozycja rośnie.
Anwar El Ghazi – zarobki
Anwar El Ghazi gra w Al-Sailiya na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Anwar El Ghazi – kontuzje
W trakcie kariery Anwar El Ghazi zanotował 14 kontuzji, przez które opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Anwar El Ghazi
-
Choroba
29.10.23 – 04.11.23 (7 dni)
FSV Mainz 05 opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
02.04.23 – 05.04.23 (4 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
06.02.23 – 01.03.23 (24 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
16.09.22 – 29.09.22 (14 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
01.12.19 – 06.12.19 (6 dni)
Aston Villa opuszczone: 1 mecz
- Uraz kostki 04.08.19 – 08.08.19 (5 dni)
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
24.11.17 – 05.12.17 (12 dni)
Lille opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
24.04.16 – 04.05.16 (11 dni)
Ajax opuszczone: 1 mecz
- Uraz kostki 06.01.16 – 10.01.16 (5 dni)
-
Uraz kostki
04.11.15 – 02.12.15 (29 dni)
Ajax opuszczone: 6 meczów
-
Choroba
21.10.15 – 25.10.15 (5 dni)
Ajax opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
30.08.15 – 06.09.15 (8 dni)
Holandia U-21 opuszczone: 1 mecz
- Uraz 09.08.15 – 12.08.15 (4 dni)
-
Uraz pachwiny
30.11.14 – 07.12.14 (8 dni)
Ajax opuszczone: 1 mecz
Czy Anwar El Ghazi ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Anwar El Ghazi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anwar El Ghazi to uraz kostki z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Anwar El Ghazi – trofea
W trakcie kariery Anwar El Ghazi zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Anwar El Ghazi?
Anwar El Ghazi zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w PSV Eindhoven — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Holandii — 1 raz.
Anwar El Ghazi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Anwar El Ghazi wynosi obecnie 750 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Anwar El Ghazi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Anwar El Ghazi?
Wycena Anwar El Ghazi wynosi obecnie 750 tys. €. W szczycie kariery Anwar El Ghazi wyceniano na 13 mln €, a najniżej na 500 tys. €.