Forma w lidze
Al-Rayyan SC w tabeli
1. miejsce / 13 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
9 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
5:1 bramki
1,67 gola/mecz
6 pkt
5:1 bramki
2,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Al-Rayyan SC
Wartość drużyny: 60,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Brazylia | 30 | napastnik | 5 | 9 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Portugalia | 31 | pomocnik | 3 | 10 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,87 średnia ocena | Brazylia | 30 | napastnik | 5 | 9 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Brazylia | 30 | napastnik | 5 | 9 mln € |
Przewidywany skład Al-Rayyan SC 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Al-Rayyan SC w tabeli Qatar Stars League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Rayyan SC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:2 | 13 |
2
|
Al Sadd
|
5 | 4 | 0 | 1 | 21:10 | 12 |
3
|
Al-Duhail SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:3 | 9 |
4
|
Al-Arabi SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 9 |
5
|
Al Shamal
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 8 |
Wyniki Al-Rayyan SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
![]()
Qatar SC
0
Al-Rayyan SC
3
Qatar Stars League, 5. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Al-Rayyan SC
3
Al Ahli Doha
0
Qatar Stars League, 4. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Al-Rayyan SC
1
Al-Duhail SC
1
Qatar Stars League, 3. kolejka
|
Terminarz Al-Rayyan SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:30
|
Al-Rayyan SC
Al-Gharafa
Qatar Stars League, 6. kolejka
|
|
|
23 Paź 16:30
|
Al-Rayyan SC
Al-Sailiya
Qatar Stars League, 7. kolejka
|
|
|
08 Lis 17:30
|
Al-Arabi SC
Al-Rayyan SC
Qatar Stars League, 8. kolejka
|
Ostatnie transfery Al-Rayyan SC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Katar |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Katar |
|
koniec wypożyczenia |
Al-Rayyan SC to klub piłkarski z Kataru występujący w Qatar Stars League. Swoim domowym obiektem jest Jassim Bin Hamad Stadium (Al-Sadd Stadium), który może pomieścić 15 000 widzów. Zespół prowadzi Vicente Moreno. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 60,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al-Rayyan SC?
Klub piłkarski Al-Rayyan SC zdobył w swojej historii 21 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kataru oraz Superpuchar Kataru (Puchar Szejka Jassima). Ponadto triumfował w Puchar Ligi Kataru, Mistrzostwo 2. ligi Kataru, Liga Mistrzów Zatoki (GCC) oraz Qatar Stars Cup (Ooredoo Cup).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al-Rayyan SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al-Rayyan SC trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Al-Rayyan SC w tabeli Qatar Stars League?
Al-Rayyan SC zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Qatar Stars League z dorobkiem 13 punktów po 5 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Al-Rayyan SC?
W wyjściowym ustawieniu Al-Rayyan SC między słupkami staje M. Abunada, a linię obrony najczęściej tworzą Jassem Gaber, A. Amaro, D. Garcia oraz Ahmed Al Bakheet. W środku pola grają G. Pereira, Gregore de Magalhaes da Silva, D. Amaro, Otavio oraz R. Guedes, a za skuteczność w ataku odpowiadają Ahmed Alaaeldin. Trener Vicente Moreno ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Qatar Stars League i pucharach.
Kiedy Al-Rayyan SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al-Rayyan SC to spotkanie z Al-Gharafa, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Jassim Bin Hamad Stadium (Al-Sadd Stadium) w ramach Qatar Stars League (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al-Rayyan SC?
Ostatni mecz Al-Rayyan SC to wygrana z Qatar SC 0:3 w Qatar Stars League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Guedes, Pereira oraz Pereira. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al-Rayyan SC w tym sezonie?
Bilans Al-Rayyan SC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-1-0 przy 10 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al-Rayyan SC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Al-Rayyan SC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Al-Rayyan SC
Al-Rayyan SC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 16:30
|
Qatar Stars League, 6. kolejka
|
Jassim Bin Hamad Stadium (Al-Sadd Stadium) U siebie | Umiarkowany | |
|
23 Paź 16:30
|
Qatar Stars League, 7. kolejka
|
Jassim Bin Hamad Stadium (Al-Sadd Stadium) U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 17:30
|
Qatar Stars League, 8. kolejka
|
Grand Hamad Stadium (Al-Arabi Stadium) Wyjazd | Trudny | |
|
20 Lis 16:30
|
Qatar Stars League, 9. kolejka
|
Jassim Bin Hamad Stadium (Al-Sadd Stadium) U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 14:00
|
Qatar Stars League, 10. kolejka
|
Al Seliah Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
03 Gru 16:30
|
Qatar Stars League, 11. kolejka
|
Al-Khwar Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy Al-Rayyan SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al-Rayyan SC to spotkanie z Al-Gharafa, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Jassim Bin Hamad Stadium (Al-Sadd Stadium) w ramach Qatar Stars League (6. kolejka).
Wyniki Al-Rayyan SC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Al-Rayyan SC w sezonie 2026.
Forma i bramki Al-Rayyan SC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al-Rayyan SC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 5. kolejka
|
0:3 | 4-1-4-1 | 3/7 | 1/1 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Qatar Stars League, 4. kolejka
|
3:0 | 4-1-4-1 | 0/4 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Qatar Stars League, 3. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 4/9 | 2/5 | |
|
27 Sie Koniec
|
Qatar Stars League, 2. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 3/8 | 3/5 | |
|
20 Sie Koniec
|
Qatar Stars League, 1. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 5/8 | 4/5 | |
|
27 Kwi Koniec
|
Qatar Stars League, 22. kolejka
|
4:0 | 3-4-3 | 5/8 | 2/4 | |
|
08 Kwi Koniec
|
Qatar Stars League, 21. kolejka
|
3:0 | 3-4-3 | 5/10 | 3/4 | |
|
04 Kwi Koniec
|
Qatar Stars League, 20. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 5/16 | 0/4 | |
|
17 Mar Koniec
|
Qatar Stars League, 19. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 8/13 | 4/5 | |
|
13 Mar Koniec
|
Qatar Stars League, 18. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 3/7 | 2/4 |
Al-Rayyan SC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 4 z 5 meczów, ze średnią 2,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Al-Rayyan SC zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al-Rayyan SC?
Ostatni mecz Al-Rayyan SC to wygrana z Qatar SC 0:3 w Qatar Stars League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Guedes, Pereira oraz Pereira. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al-Rayyan SC – tabela Qatar Stars League
Jakie miejsce w tabeli Qatar Stars League zajmuje Al-Rayyan SC w sezonie 2026.
Miejsce Al-Rayyan SC w tabeli Qatar Stars League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Rayyan SC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:2 | 8 | 13 | |
2
|
Al Sadd
|
5 | 4 | 0 | 1 | 21:10 | 11 | 12 | |
3
|
Al-Duhail SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 9 | |
4
|
Al-Arabi SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
5
|
Al Shamal
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
6
|
Al Ahli Doha
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
7
|
Al Shahaniya
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:9 | -1 | 7 | |
8
|
Lusail City
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 5 | |
9
|
Al Wakrah
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
10
|
Al-Gharafa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
11
|
Qatar SC
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 | |
12
|
Al-Sailiya
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:18 | -13 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Rayyan SC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:2 | 8 | 13 | |
2
|
Al Sadd
|
5 | 4 | 0 | 1 | 21:10 | 11 | 12 | |
3
|
Al-Duhail SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 9 | |
4
|
Al-Arabi SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
5
|
Al Shamal
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
6
|
Al Ahli Doha
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
7
|
Al Shahaniya
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:9 | -1 | 7 | |
8
|
Lusail City
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 5 | |
9
|
Al Wakrah
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
10
|
Al-Gharafa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
11
|
Qatar SC
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 | |
12
|
Al-Sailiya
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:18 | -13 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Rayyan SC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 2 |
Al Ahli Doha
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 7 | |
| 3 |
Al Sadd
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 4 |
Al Shahaniya
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 5 |
Al-Duhail SC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 6 |
Al Shamal
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 7 |
Al Wakrah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
Al-Gharafa
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Lusail City
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
| 10 |
Al-Arabi SC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 11 |
Qatar SC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | -7 | 0 | |
| 12 |
Al-Sailiya
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Arabi SC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 2 |
Al-Rayyan SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 3 |
Al Sadd
|
2 | 2 | 0 | 0 | 12:5 | 7 | 6 | |
| 4 |
Al-Duhail SC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 5 |
Al Shamal
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 6 |
Lusail City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 7 |
Qatar SC
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 8 |
Al Shahaniya
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 9 |
Al Wakrah
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 10 |
Al Ahli Doha
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 11 |
Al-Gharafa
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 0 | |
| 12 |
Al-Sailiya
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al-Rayyan SC w tabeli Qatar Stars League?
Al-Rayyan SC zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Qatar Stars League z dorobkiem 13 punktów po 5 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Al-Rayyan SC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Al-Rayyan SC na tle ligi w sezonie 2026.
Al-Rayyan SC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 5,2
- Asysty / mecz 1,60
- Udane dryblingi / mecz 4,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,40
- Czyste konta 60%
- Odbiory / mecz 16,0
- Przechwyty / mecz 9,8
- Wybicia / mecz 29,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Al-Rayyan SC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al-Rayyan SC i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al-Rayyan SC to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Al-Rayyan SC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
Gdy Al-Rayyan SC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Al-Rayyan SC
100% bramek Al-Rayyan SC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al-Rayyan SC zdobywa w sezonie średnio 2,60 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 2,60.
Aktualne serie Al-Rayyan SC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Al-Rayyan SC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Al-Rayyan SC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 60% meczów Al-Rayyan SC padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Al-Rayyan SC – faule i karne
- Faule / mecz 16,4
- Faule rywali / mecz 12,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al-Rayyan SC fauluje średnio 16,4 razy na mecz, a wymusza 12,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al-Rayyan SC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al-Rayyan SC zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Al-Rayyan SC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 30% goli Al-Rayyan SC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
Al-Rayyan SC – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,5
Al-Rayyan SC oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,5 strzału.
Al-Rayyan SC – posiadanie piłki
- U siebie 47,7%
- Na wyjeździe 45,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio Al-Rayyan SC utrzymuje przy piłce 46,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Al-Rayyan SC – podania
- Kluczowe / mecz 9,8
- Dośrodkowania / mecz 10,8
- Celność dośrodkowań 31%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 48%
Al-Rayyan SC wymienia średnio 389 podań na mecz przy celności 82%, z czego 9,8 to podania kluczowe.
Al-Rayyan SC – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 0,40
- Bez straty do przerwy 100%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Al-Rayyan SC to 60% meczów sezonu (3 z 5), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Al-Rayyan SC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 20%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Al-Rayyan SC wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 20% spotkań.
Al-Rayyan SC – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 0%
Al-Rayyan SC ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Al-Rayyan SC – 1,6.
Al-Rayyan SC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Al-Rayyan SC zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Al-Rayyan SC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,33 3,00 | 1,67 2,50 | 0,33 0,50 |
|
2.
|
2,00 3,00 | 3,00 6,00 | 1,67 2,50 |
|
3.
|
1,67 2,00 | 1,33 2,50 | 0,67 0,50 |
|
4.
|
1,00 2,33 | 1,00 2,00 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
1,33 2,00 | 1,67 2,50 | 2,33 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Al-Rayyan SC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al-Rayyan SC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al-Rayyan SC - Al Ahli Doha 3:0 Qatar Stars League, 11.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Al Wakrah - Al-Rayyan SC 1:2, Qatar Stars League, 27.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Guedes, Al-Rayyan SC - Al-Duhail SC 1:1, Qatar Stars League, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Abdelmotaal, Al Wakrah - Al-Rayyan SC 1:2, Qatar Stars League, 27.08.2026
Jakie statystyki ma Al-Rayyan SC w tym sezonie?
Bilans Al-Rayyan SC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-1-0 przy 10 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al-Rayyan SC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al-Rayyan SC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Al-Rayyan SC 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Al-Rayyan SC
-
Mohammed Saleh Obrońca Złamanie stopy pauzuje od 28 dniopuszczone: 4 mecze
-
Aleksandar Mitrović Napastnik Uraz więzadła pobocznego pauzuje od 80 dniopuszczone: 8 meczów
Kadra Al-Rayyan SC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
30 | Brazylia | 9 mln € | 2,1 mln € | 5 | 100% | 5 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Brazylia | 4,5 mln € | – | 5 | 100% | 3 | 1 | 404' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
33 | Katar | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 2 | 0 | 223' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Serbia | 10 mln € | 25,2 mln € | 1 | 20% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Katar | 500 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 302' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Brazylia | 7,5 mln € | 927 tys. € | 2 | 40% | 0 | 0 | 94' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | Katar | 175 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 1 | 111' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
25 | Katar | 325 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
31 | Portugalia | 10 mln € | 13,1 mln € | 3 | 60% | 0 | 2 | 163' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
32 | Brazylia | 4 mln € | 1,2 mln € | 5 | 100% | 0 | 1 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Katar | 50 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Belgia | 5 mln € | 965 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 111' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
35 | Katar | 250 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Katar | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Katar | 75 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Katar | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 94 |
|
20 | Katar | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
32 | Hiszpania | 4 mln € | 772 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
21 | Portugalia | 500 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 1 | 317' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Katar | 500 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 1 | 447' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
24 | Portugalia | 5 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 445' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | Katar | 325 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 317' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
22 | Mali | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 1 | 133' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Katar | 325 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Katar | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Katar | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
27 | Katar | 325 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | Katar | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Katar | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
|
33 | Palestyna | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 57 |
|
26 | Katar | 600 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Algeria | 250 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
22 | Katar | 50 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Al-Rayyan SC
64,8 mln €
śr. 2 mln € / zawodnika
Ile Al-Rayyan SC wydaje na pensje
44,3 mln € rocznie
śr. 1,3 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Katar (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al-Rayyan SC w sezonie 2026
Al-Rayyan SC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al-Rayyan SC
Jak wygląda skład Al-Rayyan SC?
W wyjściowym ustawieniu Al-Rayyan SC między słupkami staje M. Abunada, a linię obrony najczęściej tworzą Jassem Gaber, A. Amaro, D. Garcia oraz Ahmed Al Bakheet. W środku pola grają G. Pereira, Gregore de Magalhaes da Silva, D. Amaro, Otavio oraz R. Guedes, a za skuteczność w ataku odpowiadają Ahmed Alaaeldin. Trener Vicente Moreno ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Qatar Stars League i pucharach.
Al-Rayyan SC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al-Rayyan SC w sezonie 2026.
Al-Rayyan SC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 33 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Katar | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Katar | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 18 Lip 2026 |
|
Katar | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Lip 2026 |
|
Palestyna | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Katar | – |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Katar | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 35 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
![]() |
Mali | 22 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Al-Rayyan SC
Al-Rayyan SC bilans transferowy
- 0 € 2026
- -17,4 mln € 2025
- -15,8 mln € 2024
- -40,6 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Al-Rayyan SC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al-Rayyan SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al-Rayyan SC trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Al-Rayyan SC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Al-Rayyan SC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al-Rayyan SC?
Klub piłkarski Al-Rayyan SC zdobył w swojej historii 21 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kataru oraz Superpuchar Kataru (Puchar Szejka Jassima). Ponadto triumfował w Puchar Ligi Kataru, Mistrzostwo 2. ligi Kataru, Liga Mistrzów Zatoki (GCC) oraz Qatar Stars Cup (Ooredoo Cup).