Forma w lidze
Qatar SC w tabeli
11. miejsce / 2 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do bezpiecznego 10. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez zwycięstwa
3 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
2:9 bramki
1,00 gola/mecz
2 pkt
2:3 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Qatar SC
Wartość drużyny: 4,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Hiszpania | 20 | pomocnik | 5 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Komory | 32 | napastnik | 5 | 1 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,28 średnia ocena | Katar | 24 | bramkarz | 5 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Katar | 24 | bramkarz | 5 | – |
Przewidywany skład Qatar SC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Qatar SC w tabeli Qatar Stars League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Rayyan SC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:2 | 13 |
2
|
Al Sadd
|
5 | 4 | 0 | 1 | 21:10 | 12 |
| ··· | |||||||
10
|
Al-Gharafa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | 4 |
11
|
Qatar SC
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | 2 |
12
|
Al-Sailiya
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:18 | 0 |
Wyniki Qatar SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
![]()
Qatar SC
0
Al-Rayyan SC
3
Qatar Stars League, 5. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Al-Arabi SC
0
![]()
Qatar SC
0
Qatar Stars League, 4. kolejka
|
|
|
03 Wrz Koniec
|
Al Ahli Doha
1
![]()
Qatar SC
0
Qatar Stars League, 3. kolejka
|
Terminarz Qatar SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:30
|
Al-Sailiya
![]()
Qatar SC
Qatar Stars League, 6. kolejka
|
|
|
23 Paź 16:30
|
Al Shamal
![]()
Qatar SC
Qatar Stars League, 7. kolejka
|
|
|
08 Lis 15:15
|
![]()
Qatar SC
Al-Gharafa
Qatar Stars League, 8. kolejka
|
Ostatnie transfery Qatar SC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
|
Palestyna |
|
za darmo | |
| 27 Wrz 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Islandia |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Kamerun |
|
wypożyczenie |
Qatar SC to klub piłkarski z Kataru występujący w Qatar Stars League. Swoim domowym obiektem jest Suheim Bin Hamad Stadium (Qatar SC Stadium), który może pomieścić 13 000 widzów. Zespół prowadzi Tintin Marquez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Qatar SC?
Klub piłkarski Qatar SC zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kataru oraz Superpuchar Kataru (Puchar Szejka Jassima). Ponadto triumfował w Puchar Ligi Kataru, Puchar Emira Kataru oraz Qatar Stars Cup (Ooredoo Cup).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Qatar SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Qatar SC trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Qatar SC w tabeli Qatar Stars League?
Qatar SC zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Qatar Stars League z dorobkiem 2 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Rayyan SC wynosi 11 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Qatar SC?
W wyjściowym ustawieniu Qatar SC między słupkami staje Ali Nader Mahmoud, a linię obrony najczęściej tworzą Abu Al-Qasim Ayman Mohamed, F. Diouf, A. Saoudi oraz E. Palangi. W środku pola grają M. Mushrinn, N. Mason, F. Selemani oraz P. Prim, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Addai, Ibrahim Abdelhalim. Trener Tintin Marquez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Qatar Stars League i pucharach.
Kiedy Qatar SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Qatar SC to spotkanie z Al-Sailiya, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Hamad bin Khalifa Stadium (Al-Ahli Stadium) w ramach Qatar Stars League (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Qatar SC?
Ostatni mecz Qatar SC to porażka z Al-Rayyan SC 0:3 w Qatar Stars League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Guedes, Pereira oraz Pereira. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Qatar SC w tym sezonie?
Bilans Qatar SC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 0-2-3 przy 4 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Qatar SC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Qatar SC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Qatar SC
Qatar SC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:30
|
![]() Qatar Stars League, 6. kolejka
|
Hamad bin Khalifa Stadium (Al-Ahli Stadium) Wyjazd | Umiarkowany | |
|
23 Paź 16:30
|
![]() Qatar Stars League, 7. kolejka
|
Al-Khwar Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 15:15
|
![]() Qatar Stars League, 8. kolejka
|
Suheim Bin Hamad Stadium (Qatar SC Stadium) U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 16:30
|
![]() Qatar Stars League, 9. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
29 Lis 16:30
|
![]() Qatar Stars League, 10. kolejka
|
Abdullah bin Nasser bin Khalifa Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
05 Gru 14:00
|
![]() Qatar Stars League, 11. kolejka
|
Suheim Bin Hamad Stadium (Qatar SC Stadium) U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Qatar SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Qatar SC to spotkanie z Al-Sailiya, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Hamad bin Khalifa Stadium (Al-Ahli Stadium) w ramach Qatar Stars League (6. kolejka).
Wyniki Qatar SC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Qatar SC w sezonie 2026.
Forma i bramki Qatar SC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Qatar SC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 5. kolejka
|
0:3 | 4-4-2 | 4/7 | 0/1 | |
|
12 Wrz Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 4. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 5/11 | 7/12 | |
|
03 Wrz Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 3. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 3/12 | 2/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 2. kolejka
|
2:6 | 3-4-1-2 | 3/5 | 4/4 | |
|
20 Sie Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 1. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 3/8 | 4/6 | |
|
27 Kwi Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 22. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 6/13 | 1/4 | |
|
13 Kwi Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 17. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 1/11 | 6/8 | |
|
08 Kwi Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 21. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 5/13 | 3/6 | |
|
03 Kwi Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 20. kolejka
|
1:4 | 4-1-4-1 | 5/5 | 1/2 | |
|
18 Mar Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 19. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 4/5 | 2/3 |
Qatar SC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 2 z 5 meczów, ze średnią 0,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Qatar SC zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Qatar SC?
Ostatni mecz Qatar SC to porażka z Al-Rayyan SC 0:3 w Qatar Stars League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Guedes, Pereira oraz Pereira. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Qatar SC – tabela Qatar Stars League
Jakie miejsce w tabeli Qatar Stars League zajmuje Qatar SC w sezonie 2026.
Miejsce Qatar SC w tabeli Qatar Stars League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Rayyan SC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:2 | 8 | 13 | |
2
|
Al Sadd
|
5 | 4 | 0 | 1 | 21:10 | 11 | 12 | |
3
|
Al-Duhail SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 9 | |
4
|
Al-Arabi SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
5
|
Al Shamal
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
6
|
Al Ahli Doha
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
7
|
Al Shahaniya
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:9 | -1 | 7 | |
8
|
Lusail City
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 5 | |
9
|
Al Wakrah
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
10
|
Al-Gharafa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
11
|
Qatar SC
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 | |
12
|
Al-Sailiya
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:18 | -13 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Rayyan SC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:2 | 8 | 13 | |
2
|
Al Sadd
|
5 | 4 | 0 | 1 | 21:10 | 11 | 12 | |
3
|
Al-Duhail SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 9 | |
4
|
Al-Arabi SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
5
|
Al Shamal
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
6
|
Al Ahli Doha
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
7
|
Al Shahaniya
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:9 | -1 | 7 | |
8
|
Lusail City
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 5 | |
9
|
Al Wakrah
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
10
|
Al-Gharafa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
11
|
Qatar SC
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 | |
12
|
Al-Sailiya
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:18 | -13 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Rayyan SC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 2 |
Al Ahli Doha
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 7 | |
| 3 |
Al Sadd
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 4 |
Al Shahaniya
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 5 |
Al-Duhail SC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 6 |
Al Shamal
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 7 |
Al Wakrah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
Al-Gharafa
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Lusail City
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
| 10 |
Al-Arabi SC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 11 |
Qatar SC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | -7 | 0 | |
| 12 |
Al-Sailiya
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Arabi SC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 2 |
Al-Rayyan SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 3 |
Al Sadd
|
2 | 2 | 0 | 0 | 12:5 | 7 | 6 | |
| 4 |
Al-Duhail SC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 5 |
Al Shamal
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 6 |
Lusail City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 7 |
Qatar SC
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 8 |
Al Shahaniya
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 9 |
Al Wakrah
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 10 |
Al Ahli Doha
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 11 |
Al-Gharafa
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 0 | |
| 12 |
Al-Sailiya
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Qatar SC w tabeli Qatar Stars League?
Qatar SC zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Qatar Stars League z dorobkiem 2 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Rayyan SC wynosi 11 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Qatar SC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Qatar SC na tle ligi w sezonie 2026.
Qatar SC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 5,0
- Asysty / mecz 0,20
- Udane dryblingi / mecz 4,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,40
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 11,6
- Przechwyty / mecz 7,6
- Wybicia / mecz 20,2
- Zablokowane strzały / mecz 5,2
Strzelcy Qatar SC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Qatar SC i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Qatar SC to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al-Sailiya - Qatar SC Po przerwie pada 75% bramek Qatar SC.Przebieg meczu Qatar SC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Qatar SC nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Qatar SC
75% bramek Qatar SC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Qatar SC zdobywa w sezonie średnio 0,40 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie Qatar SC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Qatar SC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Qatar SC wygra mecz Al-Sailiya - Qatar SC Qatar SC przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Qatar SC
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 60% meczów Qatar SC padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al-Sailiya - Qatar SC Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Qatar SC.Qatar SC – faule i karne
- Faule / mecz 16,0
- Faule rywali / mecz 11,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Qatar SC fauluje średnio 16,0 razy na mecz, a wymusza 11,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Qatar SC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Qatar SC zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Qatar SC wygra mecz Al-Sailiya - Qatar SC Qatar SC zdobywa u siebie 0% możliwych punktów, na wyjeździe 22%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Qatar SC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Qatar SC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 5 meczów.
Qatar SC wygra drugą połowę meczu Al-Sailiya - Qatar SC Drugą połowę Qatar SC wygrywał w 0 z 5 meczów.Qatar SC – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,0
Qatar SC oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al-Sailiya - Qatar SC Qatar SC oddaje 9,6 strzałów na mecz.Qatar SC – posiadanie piłki
- U siebie 48,5%
- Na wyjeździe 44,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 5
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 5 meczów. Średnio Qatar SC utrzymuje przy piłce 46,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Qatar SC wygra mecz Al-Sailiya - Qatar SC Qatar SC utrzymuje średnio 46,0% posiadania piłki.Qatar SC – podania
- Kluczowe / mecz 9,6
- Dośrodkowania / mecz 17,0
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 45%
Qatar SC wymienia średnio 299 podań na mecz przy celności 76%, z czego 9,6 to podania kluczowe.
Qatar SC – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 2,40
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Qatar SC to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Al-Sailiya - Qatar SC Czyste konto Qatar SC zachowuje w 20% meczów.Qatar SC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Qatar SC wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Qatar SC – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 20%
Qatar SC ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Qatar SC – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Qatar SC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 3,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Qatar SC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Qatar SC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
3,00 0,50 | 4,00 0,75 | 0,00 1,25 |
|
9.
|
1,33 0,50 | 2,00 0,50 | 2,00 2,50 |
|
10.
|
1,33 0,00 | 1,00 1,50 | 1,33 3,50 |
11.
![]() |
0,00 0,67 | 1,00 0,67 | 4,50 1,00 |
|
12.
|
0,00 0,00 | 1,50 0,67 | 4,00 3,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Qatar SC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Qatar SC w tym sezonie
- Najwyższa porażka Qatar SC - Al Sadd 2:6 Qatar Stars League, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Qatar SC - Al Sadd 2:6, Qatar Stars League, 28.08.2026
- Najszybsza bramka 18. minuta Gunnarsson, Al Wakrah - Qatar SC 2:2, Qatar Stars League, 20.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Prim, Qatar SC - Al Sadd 2:6, Qatar Stars League, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Qatar SC w tym sezonie?
Bilans Qatar SC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 0-2-3 przy 4 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Qatar SC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Qatar SC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Qatar SC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Qatar SC
-
Bruno Tabata Napastnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 31 dniopuszczone: 3 mecze
-
Albert Luque Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 55 dniopuszczone: 7 meczów
-
Niall Mason Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 216 dniopuszczone: 11 meczów
-
Ali Awad Napastnik Operacja kolana pauzuje od 223 dni

-
Ataa Jaber Pomocnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 495 dniopuszczone: 41 meczów
Kadra Qatar SC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
29 | Brazylia | 1,5 mln € | 850 tys. € | 4 | 80% | 1 | 0 | 217' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Komory | 1 mln € | 377 tys. € | 5 | 100% | 0 | 1 | 395' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 800 tys. € | 380 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
18 | Ghana | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 112' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Katar | 125 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 107' | 1 | 1 | |||||||
| 23 |
|
42 | Katar | 50 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | Katar | 100 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
28 | Katar | 200 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Katar | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
33 | Brazylia | 225 tys. € | 285 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
37 | Islandia | 200 tys. € | 1,4 mln € | 3 | 60% | 1 | 0 | 212' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
20 | Hiszpania | 400 tys. € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Hiszpania | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 55' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Katar | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 242' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Czechy | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | Katar | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
29 | Katar | 75 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
32 | Palestyna | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 42 |
![]() |
26 | Katar | 200 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 208' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
19 | Senegal | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 446' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
29 | Katar | 300 tys. € | 32 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 437' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Tunezja | 325 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 161' | 2 | 2 | |||||||
| 20 |
|
27 | Katar | 325 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 57' | 1 | 1 | |||||||
| 15 |
|
27 | Katar | 50 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 151' | 1 | 0 | |||||||
| 66 |
|
22 | Sudan | 125 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 58' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Katar | 100 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 34' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
34 | Katar | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
– | Egipt | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
24 | Katar | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
21 | Katar | 50 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
|
33 | Katar | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Qatar SC
8,1 mln €
śr. 260 tys. € / zawodnika
Ile Qatar SC wydaje na pensje
3,3 mln € rocznie
śr. 108 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Katar (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Qatar SC w sezonie 2026
Qatar SC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Qatar SC
Jak wygląda skład Qatar SC?
W wyjściowym ustawieniu Qatar SC między słupkami staje Ali Nader Mahmoud, a linię obrony najczęściej tworzą Abu Al-Qasim Ayman Mohamed, F. Diouf, A. Saoudi oraz E. Palangi. W środku pola grają M. Mushrinn, N. Mason, F. Selemani oraz P. Prim, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Addai, Ibrahim Abdelhalim. Trener Tintin Marquez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Qatar Stars League i pucharach.
Qatar SC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Qatar SC w sezonie 2026.
Qatar SC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
|
Palestyna | 32 |
|
za darmo | |
| 27 Wrz 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 32 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Islandia | 37 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Kamerun | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Katar | 26 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Jordania | 27 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Francja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Qatar SC



Qatar SC bilans transferowy
- 0 € 2026
- -1,1 mln € 2025
- -450 tys. € 2024
- -2,1 mln € 2023
- -3,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Qatar SC

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Qatar SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Qatar SC trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
Qatar SC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Qatar SC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Qatar SC?
Klub piłkarski Qatar SC zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kataru oraz Superpuchar Kataru (Puchar Szejka Jassima). Ponadto triumfował w Puchar Ligi Kataru, Puchar Emira Kataru oraz Qatar Stars Cup (Ooredoo Cup).