Forma w lidze
Al-Arabi SC w tabeli
4. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Strata do 1. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
2:2 bramki
1,00 gola/mecz
7 pkt
6:3 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Al-Arabi SC
Wartość drużyny: 17,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Hiszpania | 34 | pomocnik | 5 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Hiszpania | 26 | napastnik | 5 | 2,8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,19 średnia ocena | Hiszpania | 34 | pomocnik | 5 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Katar | 28 | pomocnik | 5 | – |
Przewidywany skład Al-Arabi SC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Al-Arabi SC w tabeli Qatar Stars League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Rayyan SC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:2 | 13 |
2
|
Al Sadd
|
5 | 4 | 0 | 1 | 21:10 | 12 |
3
|
Al-Duhail SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:3 | 9 |
4
|
Al-Arabi SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 9 |
5
|
Al Shamal
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 8 |
Wyniki Al-Arabi SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Al Sadd
2
Al-Arabi SC
3
Qatar Stars League, 5. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Al-Arabi SC
0
![]()
Qatar SC
0
Qatar Stars League, 4. kolejka
|
|
|
03 Wrz Koniec
|
Al-Sailiya
0
Al-Arabi SC
2
Qatar Stars League, 3. kolejka
|
Terminarz Al-Arabi SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 18:45
|
Al Shahaniya
Al-Arabi SC
Qatar Stars League, 6. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:30
|
Al Wakrah
Al-Arabi SC
Qatar Stars League, 7. kolejka
|
|
|
08 Lis 17:30
|
Al-Arabi SC
Al-Rayyan SC
Qatar Stars League, 8. kolejka
|
Ostatnie transfery Al-Arabi SC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
Kamerun |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Katar | – | wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
Katar |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Katar |
|
wypożyczenie |
Al-Arabi SC to klub piłkarski z Kataru występujący w Qatar Stars League. Swoim domowym obiektem jest Grand Hamad Stadium (Al-Arabi Stadium), który może pomieścić 13 000 widzów. Zespół prowadzi Cosmin Contra. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 17,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al-Arabi SC?
Klub piłkarski Al-Arabi SC zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kataru oraz Superpuchar Kataru (Puchar Szejka Jassima). Ponadto triumfował w Puchar Emira Kataru oraz Puchar Ligi Kataru.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al-Arabi SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al-Arabi SC trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Al-Arabi SC w tabeli Qatar Stars League?
Al-Arabi SC zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Qatar Stars League z dorobkiem 9 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Rayyan SC wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Al-Arabi SC?
W wyjściowym ustawieniu Al-Arabi SC między słupkami staje Jasem Adel Al Hail, a linię obrony najczęściej tworzą Mohammed Khaled Al-Naumi, I. Laye, A. Perez oraz Marwan Sherif Hassan. W środku pola grają Rodrigo Sanchez Rodriguez, A. Abdoun, J. Veretout oraz I. Lihadji, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Sarabia, Y. Snana. Trener Cosmin Contra ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Qatar Stars League i pucharach.
Kiedy Al-Arabi SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al-Arabi SC to spotkanie z Al Shahaniya, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Al Seliah Stadium w ramach Qatar Stars League (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al-Arabi SC?
Ostatni mecz Al-Arabi SC to wygrana z Al Sadd 2:3 w Qatar Stars League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Sarabia, Barbosa de Oliveira, Sarabia, Soria oraz Tannane. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al-Arabi SC w tym sezonie?
Bilans Al-Arabi SC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-3-0 przy 8 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al-Arabi SC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Al-Arabi SC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Al-Arabi SC
Al-Arabi SC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 18:45
|
Qatar Stars League, 6. kolejka
|
Al Seliah Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 16:30
|
Qatar Stars League, 7. kolejka
|
Saoud Bin Abdulrahman Stadium (Al-Wakrah Stadium) Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 17:30
|
Qatar Stars League, 8. kolejka
|
Grand Hamad Stadium (Al-Arabi Stadium) U siebie | Trudny | |
|
21 Lis 14:00
|
Qatar Stars League, 9. kolejka
|
Grand Hamad Stadium (Al-Arabi Stadium) U siebie | Trudny | |
|
28 Lis 16:30
|
Qatar Stars League, 10. kolejka
|
Thani Bin Jassim Stadium (Al-Gharafah Stadium) Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Gru 16:30
|
Qatar Stars League, 11. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Al-Arabi SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al-Arabi SC to spotkanie z Al Shahaniya, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Al Seliah Stadium w ramach Qatar Stars League (6. kolejka).
Wyniki Al-Arabi SC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Al-Arabi SC w sezonie 2026.
Forma i bramki Al-Arabi SC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al-Arabi SC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Qatar Stars League, 5. kolejka
|
2:3 | 4-4-2 | 2/13 | 1/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 4. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 6/11 | 5/12 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Qatar Stars League, 3. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 12/15 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Qatar Stars League, 2. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 9/16 | 3/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
Qatar Stars League, 1. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 8/11 | 3/7 | |
|
27 Kwi Koniec
|
Qatar Stars League, 22. kolejka
|
4:0 | 4-4-2 | 3/8 | 2/4 | |
|
13 Kwi Koniec
|
Qatar Stars League, 17. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 7/11 | 6/10 | |
|
08 Kwi Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 21. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 8/13 | 3/6 | |
|
03 Kwi Koniec
|
Qatar Stars League, 20. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 4/10 | 2/4 | |
|
17 Mar Koniec
|
Qatar Stars League, 19. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 8/12 | 2/6 |
Al-Arabi SC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 12 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 4 z 5 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Al-Arabi SC zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al-Arabi SC?
Ostatni mecz Al-Arabi SC to wygrana z Al Sadd 2:3 w Qatar Stars League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Sarabia, Barbosa de Oliveira, Sarabia, Soria oraz Tannane. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al-Arabi SC – tabela Qatar Stars League
Jakie miejsce w tabeli Qatar Stars League zajmuje Al-Arabi SC w sezonie 2026.
Miejsce Al-Arabi SC w tabeli Qatar Stars League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Rayyan SC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:2 | 8 | 13 | |
2
|
Al Sadd
|
5 | 4 | 0 | 1 | 21:10 | 11 | 12 | |
3
|
Al-Duhail SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 9 | |
4
|
Al-Arabi SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
5
|
Al Shamal
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
6
|
Al Ahli Doha
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
7
|
Al Shahaniya
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:9 | -1 | 7 | |
8
|
Lusail City
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 5 | |
9
|
Al Wakrah
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
10
|
Al-Gharafa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
11
|
Qatar SC
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 | |
12
|
Al-Sailiya
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:18 | -13 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Rayyan SC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10:2 | 8 | 13 | |
2
|
Al Sadd
|
5 | 4 | 0 | 1 | 21:10 | 11 | 12 | |
3
|
Al-Duhail SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 9 | |
4
|
Al-Arabi SC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
5
|
Al Shamal
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
6
|
Al Ahli Doha
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
7
|
Al Shahaniya
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:9 | -1 | 7 | |
8
|
Lusail City
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 5 | |
9
|
Al Wakrah
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
10
|
Al-Gharafa
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
11
|
Qatar SC
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 | |
12
|
Al-Sailiya
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5:18 | -13 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Rayyan SC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 2 |
Al Ahli Doha
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 7 | |
| 3 |
Al Sadd
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 4 |
Al Shahaniya
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 5 |
Al-Duhail SC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 6 |
Al Shamal
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 7 |
Al Wakrah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
Al-Gharafa
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 9 |
Lusail City
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
| 10 |
Al-Arabi SC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 11 |
Qatar SC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | -7 | 0 | |
| 12 |
Al-Sailiya
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Arabi SC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 2 |
Al-Rayyan SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 3 |
Al Sadd
|
2 | 2 | 0 | 0 | 12:5 | 7 | 6 | |
| 4 |
Al-Duhail SC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 5 |
Al Shamal
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 6 |
Lusail City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 7 |
Qatar SC
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 8 |
Al Shahaniya
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 9 |
Al Wakrah
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 10 |
Al Ahli Doha
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 11 |
Al-Gharafa
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 0 | |
| 12 |
Al-Sailiya
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al-Arabi SC w tabeli Qatar Stars League?
Al-Arabi SC zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Qatar Stars League z dorobkiem 9 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Rayyan SC wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Al-Arabi SC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Al-Arabi SC na tle ligi w sezonie 2026.
Al-Arabi SC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 5,2
- Asysty / mecz 1,20
- Udane dryblingi / mecz 4,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 13,0
- Przechwyty / mecz 10,0
- Wybicia / mecz 24,2
- Zablokowane strzały / mecz 3,2
Strzelcy Al-Arabi SC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al-Arabi SC i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al-Arabi SC to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Shahaniya - Al-Arabi SC Po przerwie pada 63% bramek Al-Arabi SC.Przebieg meczu Al-Arabi SC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-3-0 |
Gdy Al-Arabi SC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Al-Arabi SC
100% bramek Al-Arabi SC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al-Arabi SC zdobywa w sezonie średnio 1,80 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Al-Arabi SC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Al-Arabi SC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Al-Arabi SC wygra mecz Al Shahaniya - Al-Arabi SC Al-Arabi SC nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Al-Arabi SC
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Al-Arabi SC padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Shahaniya - Al-Arabi SC Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Al-Arabi SC.Al-Arabi SC – faule i karne
- Faule / mecz 15,2
- Faule rywali / mecz 13,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al-Arabi SC fauluje średnio 15,2 razy na mecz, a wymusza 13,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al-Arabi SC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al-Arabi SC zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 2,33 na wyjeździe.
Al-Arabi SC wygra mecz Al Shahaniya - Al-Arabi SC Al-Arabi SC zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 78%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Al-Arabi SC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Al-Arabi SC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
Al-Arabi SC wygra drugą połowę meczu Al Shahaniya - Al-Arabi SC Drugą połowę Al-Arabi SC wygrywał w 2 z 5 meczów.Al-Arabi SC – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
Al-Arabi SC oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Shahaniya - Al-Arabi SC Al-Arabi SC oddaje 11,4 strzałów na mecz.Al-Arabi SC – posiadanie piłki
- U siebie 57,5%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 5
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 5 meczów. Średnio Al-Arabi SC utrzymuje przy piłce 52,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Al-Arabi SC wygra mecz Al Shahaniya - Al-Arabi SC Al-Arabi SC utrzymuje średnio 52,4% posiadania piłki.Al-Arabi SC – podania
- Kluczowe / mecz 10,4
- Dośrodkowania / mecz 26,0
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 49%
Al-Arabi SC wymienia średnio 390 podań na mecz przy celności 82%, z czego 10,4 to podania kluczowe.
Al-Arabi SC – czyste konta
- U siebie 1 z 2
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Al-Arabi SC to 40% meczów sezonu (2 z 5), z czego 1 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Al Shahaniya - Al-Arabi SC Czyste konto Al-Arabi SC zachowuje w 40% meczów.Al-Arabi SC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 100%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,7
Al-Arabi SC wykonuje średnio 7,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Al-Arabi SC – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 0%
Al-Arabi SC ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Al-Arabi SC – 2,8.
Al-Arabi SC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (5–8) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Al-Arabi SC zdobywa z drużynami z top 4 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Al-Arabi SC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,00 3,00 | 3,00 6,00 | 1,67 2,50 |
|
3.
|
1,67 2,00 | 1,33 2,50 | 0,67 0,50 |
|
4.
|
1,00 2,33 | 1,00 2,00 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
1,33 2,00 | 1,67 2,50 | 2,33 1,50 |
|
6.
|
2,33 0,00 | 3,00 0,50 | 1,00 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Al-Arabi SC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al-Arabi SC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al-Sailiya - Al-Arabi SC 0:2 Qatar Stars League, 3.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Al Sadd - Al-Arabi SC 2:3, Qatar Stars League, 9.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Sarabia, Al Sadd - Al-Arabi SC 2:3, Qatar Stars League, 9.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Tannane, Al-Arabi SC - Al Shamal 2:2, Qatar Stars League, 21.08.2026
Jakie statystyki ma Al-Arabi SC w tym sezonie?
Bilans Al-Arabi SC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-3-0 przy 8 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al-Arabi SC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al-Arabi SC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Al-Arabi SC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Al-Arabi SC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
34 | Hiszpania | 3,5 mln € | 5,5 mln € | 5 | 100% | 3 | 0 | 385' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Hiszpania | 2,8 mln € | 500 tys. € | 5 | 100% | 0 | 3 | 381' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Kenia | 5 mln € | 697 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 108' | 1 | 0 | |||||||
| 80 |
|
24 | Francja | 500 tys. € | 289 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 401' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
22 | Tunezja | 400 tys. € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 267' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
21 | Katar | 250 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
32 | Maroko | 1 mln € | 165 tys. € | 4 | 80% | 2 | 2 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Katar | – | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
33 | Katar | 250 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 1 | 439' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
30 | Palestyna | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Francja | 3 mln € | 3,3 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 432' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Katar | 225 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
30 | Katar | 100 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
– | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 99 |
![]() |
20 | Katar | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
32 | Kolumbia | 1,5 mln € | 494 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
20 | Katar | 275 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 435' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Katar | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 236' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
21 | Hiszpania | 700 tys. € | 58 tys. € | 2 | 40% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Katar | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
34 | Katar | 225 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
30 | Katar | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Al-Arabi SC
20,1 mln €
śr. 875 tys. € / zawodnika
Ile Al-Arabi SC wydaje na pensje
11 mln € rocznie
śr. 480 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Katar (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al-Arabi SC w sezonie 2026
Al-Arabi SC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al-Arabi SC
Jak wygląda skład Al-Arabi SC?
W wyjściowym ustawieniu Al-Arabi SC między słupkami staje Jasem Adel Al Hail, a linię obrony najczęściej tworzą Mohammed Khaled Al-Naumi, I. Laye, A. Perez oraz Marwan Sherif Hassan. W środku pola grają Rodrigo Sanchez Rodriguez, A. Abdoun, J. Veretout oraz I. Lihadji, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Sarabia, Y. Snana. Trener Cosmin Contra ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Qatar Stars League i pucharach.
Al-Arabi SC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al-Arabi SC w sezonie 2026.
Al-Arabi SC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
Kamerun | 34 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Katar | 20 | – | wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
Katar | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Katar | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Senegal | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Palestyna | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Katar | 38 |
![]() |
koniec kariery | |
| 17 Lip 2026 |
|
Palestyna | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Katar | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Katar | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Al-Arabi SC
Al-Arabi SC bilans transferowy
- 0 € 2026
- +1,9 mln € 2025
- -8,9 mln € 2024
- -64,8 mln € 2023
- +7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Al-Arabi SC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al-Arabi SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al-Arabi SC trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Al-Arabi SC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Al-Arabi SC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al-Arabi SC?
Klub piłkarski Al-Arabi SC zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kataru oraz Superpuchar Kataru (Puchar Szejka Jassima). Ponadto triumfował w Puchar Emira Kataru oraz Puchar Ligi Kataru.