Karl Louis-Brillant Toko Ekambi jest piłkarzem występującym obecnie w UMM Salal. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Karl Toko Ekambi
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Karl Toko Ekambi w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Karl Toko Ekambi wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.24, a skuteczność strzałów to 22,7%. Karl Toko Ekambi oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Karl Toko Ekambi w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Karl Toko Ekambi rozegrał w barwach Al-Arabi SC w Qatar Stars League 9 meczów, a w barwach Al Fateh w Saudi Pro League 7 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Kamerunu. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 027 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Karl Toko Ekambi
Pierwszy transfer Karl Toko Ekambi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Paris FC do Sochaux-Montbéliard za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Karl Toko Ekambi było przejście z Angers do Villarrealu w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 18 milionów euro.
Czy Karl Toko Ekambi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Karl Toko Ekambi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Karl Toko Ekambi to uraz przywodziciela z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Karl Toko Ekambi?
Karl Toko Ekambi ma na koncie 3 trofea — 1 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Karl Toko Ekambi?
Karl Toko Ekambi najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy lub Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Karl Toko Ekambi?
Wycena 34-letniego Karl Toko Ekambi według stanu na maj 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 18 milionów euro, a najniższa 600 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Karl Toko Ekambi?
Karl Toko Ekambi urodził się 14 września 1992 w Paris we Francji, ma narodowość kamerurńską. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Karl Toko Ekambi – statystyki
Szczegółowe statystyki Karl Toko Ekambi w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział UMM Salal oraz reprezentacja Kamerunu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Karl Louis-Brillant Toko Ekambi vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Karl Toko Ekambi w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Karl Toko Ekambi wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.24, a skuteczność strzałów to 22,7%. Karl Toko Ekambi oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Karl Toko Ekambi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Karl Toko Ekambi w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Kwi
Koniec
|
Qatar Stars League, 22. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
13 Kwi
Koniec
|
Qatar Stars League, 17. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
08 Kwi
Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 21. kolejka
|
1:1 | 66' | 1 | 0 | – | 8.1 | ||
|
03 Kwi
Koniec
|
Qatar Stars League, 20. kolejka
|
0:2 | 29' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
21 Lut
Koniec
|
Qatar Stars League, 16. kolejka
|
1:1 | 45' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
05 Lut
Koniec
|
Qatar Stars League, 15. kolejka
|
1:2 | 87' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
29 Sty
Koniec
|
Qatar Stars League, 14. kolejka
|
2:4 | 70' | 1 | 0 | – | 8.1 | ||
|
15 Sty
Koniec
|
Qatar Stars League, 13. kolejka
|
1:2 | 26' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
07 Sty
Koniec
|
Qatar Stars League, 12. kolejka
|
0:1 | 1' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
22 Lis
Koniec
|
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
2:1 | 1' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Karl Toko Ekambi w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Karl Toko Ekambi rozegrał w barwach Al-Arabi SC w Qatar Stars League 9 meczów, a w barwach Al Fateh w Saudi Pro League 7 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Kamerunu. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 027 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Karl Toko Ekambi – transfery
W trakcie kariery Karl Toko Ekambi zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 37,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
UMM Salal 2026 – obecnie
-
Al-Arabi SC 2026 – 2026
-
Al Fateh 2025 – 2026
-
Al Ettifaq 2024 – 2025
-
Abha 2023 – 2024
-
Lyon 2023 – 2023
-
Rennes 2023 – 2023
-
Lyon 2020 – 2023
-
Villarreal 2020 – 2020
-
Lyon 2020 – 2020
-
Villarreal 2018 – 2020
-
Angers 2016 – 2018
-
Sochaux-Montbéliard 2014 – 2016
-
Paris FC 2011 – 2014
-
Paris FC II 2010 – 2011

-
Paris FC U19 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Karl Toko Ekambi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 27.09.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 03.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 09.09.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 23.08.2023 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 25.01.2023 |
|
1,5 mln € | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
11,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 19.01.2020 |
|
4 mln € | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
18 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 19.04.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Karl Toko Ekambi
Pierwszy transfer Karl Toko Ekambi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Paris FC do Sochaux-Montbéliard za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Karl Toko Ekambi było przejście z Angers do Villarrealu w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 18 milionów euro.
Karl Toko Ekambi – forma
W ostatnich 5 meczach Karl Toko Ekambi zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Karl Toko Ekambi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Kwi
Koniec
|
Al-Rayyan SC
4
Al-Arabi SC
0
Qatar Stars League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Al-Arabi SC
1
Al-Sailiya
2
Qatar Stars League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Al-Arabi SC
1
![]()
Qatar SC
1
Qatar Stars League, 21. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Al Shahaniya
0
Al-Arabi SC
2
Qatar Stars League, 20. kolejka
|
29'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Al-Duhail SC
1
Al-Arabi SC
1
Qatar Stars League, 16. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Al-Arabi SC
1
Al Shamal
2
Qatar Stars League, 15. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
UMM Salal
2
Al-Arabi SC
4
Qatar Stars League, 14. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Al-Arabi SC
1
Al-Gharafa
2
Qatar Stars League, 13. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Al Wakrah
0
Al-Arabi SC
1
Qatar Stars League, 12. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Fateh
1
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Al Fateh
2
Al Taawon
5
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
70'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Damac
1
Al Fateh
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Al Fateh
2
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Al Nassr
5
Al Fateh
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Al Fateh
0
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Fateh
0
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Al Kholood
1
Al Ettifaq
0
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Al Ettifaq
2
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
3
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
1
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Feiha
2
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Al Orubah
1
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Ettifaq
3
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Fateh
2
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
50'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Al Ettifaq
3
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Ittihad Jeddah
4
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Ettifaq
0
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al-Qadisiyah FC
2
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Al Feiha
1
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Raed
1
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Nassr
3
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Al Fateh
1
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Ettifaq
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
0
Al Ettifaq
5
Saudi Pro League
|
77'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 9.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Feiha
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Wehda FC
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Riyadh
0
Saudi Pro League
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Al Taee
1
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Hilal
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Gambia
2
Kamerun
3
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Senegal
3
Kamerun
1
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Kamerun
1
Gwinea
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Al Hilal
7
Abha
0
Saudi Pro League
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
3
Abha
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Damac
4
Abha
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
4
Abha
2
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Abha
1
Al Ettifaq
3
Saudi Pro League
|
34'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 5.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Abha
2
Al Feiha
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Meksyk
2
Kamerun
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Brest
1
Rennes
2
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Rennes
2
Monaco
0
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Ajaccio
0
Rennes
5
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Rennes
4
Troyes
0
Ligue 1
|
78'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Rennes
3
Reims
0
Ligue 1
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Rennes
0
RC Lens
1
Ligue 1
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Auxerre
0
Rennes
0
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Lut
Karne
|
Rennes
(4)
2
Szachtar Donieck
(5)
1
Liga Europy
|
97'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Rennes
2
Clermont
0
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Szachtar Donieck
2
Rennes
1
Liga Europy
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Rennes
1
Lille
3
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Nantes
0
Lyon
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Szwajcaria
1
Kamerun
0
Mistrzostwa Świata
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Kamerun
1
Panama
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Lyon
1
Nicea
1
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lyon
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Lyon
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
RC Lens
1
Lyon
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Lyon
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Lyon
1
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Lyon
3
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Metz
3
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Lyon
3
Ligue 1
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lyon
6
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Reims
0
Lyon
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Lyon
1
FC Porto
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Lyon
2
Rennes
4
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Lorient
1
Lyon
4
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Lyon
0
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Lyon
2
Nicea
0
Ligue 1
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
05 Lut
Karne
|
Burkina Faso
(3)
3
Kamerun
(5)
3
Puchar Narodów Afryki
|
38'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Karne
|
Kamerun
(1)
0
Egipt
(3)
0
Puchar Narodów Afryki
|
98'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Kamerun
2
Komory
1
Puchar Narodów Afryki
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Kamerun
4
Etiopia
1
Puchar Narodów Afryki
|
70'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.2 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Kamerun
2
Burkina Faso
1
Puchar Narodów Afryki
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Lyon
1
Metz
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Bordeaux
2
Lyon
2
Ligue 1
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Montpellier
0
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Brøndby
1
Lyon
3
Liga Europy
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Lyon
3
Sparta Praga
0
Liga Europy
|
21'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lyon
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Nicea
3
Lyon
2
Ligue 1
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Mozambik
0
Kamerun
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Lyon
3
Brøndby
0
Liga Europy
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Lyon
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lyon
3
Troyes
1
Ligue 1
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Lyon
3
Strasburg
1
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Kamerun
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Nantes
0
Lyon
1
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Lyon
3
Clermont
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Lyon
1
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 6.6 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Nigeria
0
Kamerun
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Lyon
2
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.9 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Nimes
2
Lyon
5
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Monaco
2
Lyon
3
Ligue 1
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Lyon
3
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
08 Kwi
Karne
|
Red Star FC
(4)
2
Lyon
(5)
2
Puchar Francji
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Lyon
5
Sochaux-Montbéliard
2
Puchar Francji
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Brest
2
Lyon
3
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Lyon
3
Strasburg
0
Ligue 1
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Dijon FCO
0
Lyon
1
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Lyon
2
Bordeaux
1
Ligue 1
|
63'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Lyon
5
Ligue 1
|
86'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Lyon
0
Metz
1
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Lyon
3
Nantes
0
Ligue 1
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Nicea
1
Lyon
4
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Lyon
2
Brest
2
Ligue 1
|
55'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Metz
1
Lyon
3
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Lyon
3
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Lyon
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Lille
1
Lyon
1
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Lyon
4
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.2 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Japonia
0
Kamerun
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Lyon
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Lyon
0
Nimes
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
0
Lyon
0
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Lyon
4
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Manchester City
1
Lyon
3
Liga Mistrzów
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Juventus
2
Lyon
1
Liga Mistrzów
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Lyon
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Lyon
1
Juventus
0
Liga Mistrzów
|
66'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Lyon
2
Ligue 1
|
34'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Lyon
3
Toulouse
0
Ligue 1
|
64'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Valencia
2
Villarreal
1
La Liga
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
1
La Liga
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Nigeria
3
Kamerun
2
Puchar Narodów Afryki
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Benin
0
Kamerun
0
Puchar Narodów Afryki
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Kamerun
0
Ghana
0
Puchar Narodów Afryki
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Kamerun
2
Gwinea Bissau
0
Puchar Narodów Afryki
|
67'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Huesca
1
La Liga
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
0
Villarreal
1
La Liga
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Sporting CP
1
Liga Europy
|
33'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Villarreal
3
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Espanyol
2
La Liga
|
74'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Valencia
3
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
3
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Rangers
0
Villarreal
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Villarreal
0
Liga Europy
|
29'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Villarreal
1
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Villarreal
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Rangers
2
Liga Europy
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Metz
1
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Angers
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Angers
1
Strasburg
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Angers
3
Caen
0
Ligue 1
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Bordeaux
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Angers
3
Guingamp
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Lille
1
Angers
2
Ligue 1
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Montpellier
2
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Lyon
1
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Angers
2
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Angers
1
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Monaco
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Troyes
3
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Caen
0
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Angers
3
Lyon
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Amiens SC
0
Angers
2
Ligue 1
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Angers
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
06 Maj
Koniec
|
FC Lorient
1
Angers
1
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Angers
1
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
3
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Angers
0
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Nancy
2
Angers
0
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Guingamp
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Monaco
2
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Metz
2
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Angers
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Karl Toko Ekambi 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.29.
W ostatnich 10 meczach Karl Toko Ekambi 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.14.
W jakiej formie jest Karl Toko Ekambi?
Karl Toko Ekambi jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.29 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.24). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Karl Toko Ekambi – zarobki
Karl Toko Ekambi gra w UMM Salal na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 5,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Karl Toko Ekambi w UMM Salal (2024/25)
| Rocznie | 5,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 429 tys. € |
| Tygodniowo | 99 tys. € |
| Dziennie | 14 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Karl Toko Ekambi w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
5,1 mln € |
| 2023/24 |
|
4,9 mln € |
| 2022/23 |
|
1,5 mln € |
| 2021/22 |
|
1,4 mln € |
| 2020/21 |
|
1,6 mln € |
| 2019/20 |
|
1,1 mln € |
| 2019/20 |
|
1 mln € |
| 2018/19 |
|
2,4 mln € |
| 2017/18 |
|
684 tys. € |
| 2016/17 |
|
534 tys. € |
Karl Toko Ekambi – kontuzje
W trakcie kariery Karl Toko Ekambi zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Karl Toko Ekambi
-
Uraz przywodziciela
06.01.25 – 26.01.25 (21 dni)
Al Ettifaq opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
05.01.23 – 08.01.23 (4 dni)
Lyon opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
31.12.20 – 07.01.21 (8 dni)
Lyon opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
04.01.20 – 19.01.20 (16 dni)
Villarreal opuszczone: 2 mecze
Czy Karl Toko Ekambi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Karl Toko Ekambi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Karl Toko Ekambi to uraz przywodziciela z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Karl Toko Ekambi – trofea
W trakcie kariery Karl Toko Ekambi zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Karl Toko Ekambi
Jakie trofea zdobył Karl Toko Ekambi?
Karl Toko Ekambi zdobył w karierze 3 trofea — 1 drużynowe i 2 indywidualne. Najczęściej zdobywał Gracz miesiąca La Liga — 1 raz.
Karl Toko Ekambi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Karl Toko Ekambi wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Karl Toko Ekambi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Karl Toko Ekambi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | 33 |
|
1,2 mln € |
| 17.12.2025 | 33 |
|
1,5 mln € |
| 26.05.2025 | 32 |
|
2 mln € |
| 12.12.2024 | 32 |
|
3 mln € |
| 03.06.2024 | 31 |
|
4,2 mln € |
| 14.12.2023 | 31 |
|
4,5 mln € |
| 23.10.2023 | 31 |
|
5 mln € |
| 26.06.2023 | 30 |
|
8 mln € |
| 26.03.2023 | 30 |
|
10 mln € |
| 01.11.2022 | 30 |
|
12 mln € |
| 29.05.2022 | 29 |
|
15 mln € |
| 15.12.2021 | 29 |
|
15 mln € |
| 03.06.2021 | 28 |
|
15 mln € |
| 06.01.2021 | 28 |
|
15 mln € |
| 14.10.2020 | 28 |
|
13 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
14 mln € |
| 19.12.2019 | 27 |
|
17,5 mln € |
| 10.06.2019 | 26 |
|
17,5 mln € |
| 20.12.2018 | 26 |
|
14 mln € |
| 03.06.2018 | 25 |
|
18 mln € |
| 19.03.2018 | 25 |
|
12 mln € |
| 23.01.2018 | 25 |
|
7 mln € |
| 31.05.2017 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 15.01.2017 | 24 |
|
1,8 mln € |
| 31.10.2016 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 12.07.2016 | 23 |
|
1,3 mln € |
| 03.02.2016 | 23 |
|
1,3 mln € |
| 05.06.2015 | 22 |
|
1,3 mln € |
| 19.11.2014 | 22 |
|
600 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Karl Toko Ekambi?
Wycena Karl Toko Ekambi wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Karl Toko Ekambi wyceniano na 18 mln €, a najniżej na 600 tys. €.